Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 41 άτομα (1 μέλη και 40 επισκέπτες)

jimenez vyzarez

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2021
Μηνύματα
108
Κριτικές
1
Like
158
Πόντοι
1
Diana | Studio Paradise - Koritsia Thessaloniki παίδες ,πήγε κανένας εδώ ,δεν παίζει να έσκασε τόσο δυνατό νιμου στα ρδελα και καλή να μην είναι εγώ θα πάω σήμερα και θα γράψω εμπειρία αλλά αν έχει πάει ήδη κάποιος ας ενημερώσει
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.079
Κριτικές
89
Like
10.508
Πόντοι
25.015
Diana | Studio Paradise - Koritsia Thessaloniki παίδες ,πήγε κανένας εδώ ,δεν παίζει να έσκασε τόσο δυνατό νιμου στα ρδελα και καλή να μην είναι εγώ θα πάω σήμερα και θα γράψω εμπειρία αλλά αν έχει πάει ήδη κάποιος ας ενημερώσει
Κρατα μικρο καλαθι γτ την κοβω για λατινα. Και γενικα οι λατινες δεν εχουν καλο ονομα. Αναμενουμε την εμπειρια σου.
 

Nikthegreek23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2022
Μηνύματα
386
Κριτικές
18
Like
717
Πόντοι
311
Πέρασα από καταλινα ,πήρα πρόγραμμα 69 και στο 15λεπτο η τσα2 είχε βαρεσει δύο φορές την πόρτα και η καταλινα έφυγε τρέχοντας χωρίς να τελειωσω. Πρώτη φορά μου συμβαίνει αυτό, ούτε στο απλό πρόγραμμα με 30€ δεν συμπεριλαμβάνονται έτσι. Ούτε έξω από το inside δεν ξαναπερναω.
Και εγώ πηγα πριν λίγες μέρες ξανά μετά από ένα χρόνο περιπου μαζί της πολυ χειρότερα από της πρωτη φορά όλο μιλουσαμε σταματουσαμε να μιλήσει έλεγε βλακείες μόνη της γελουσε χτυπήσει και η τσατσάρα τη πορτα μπαμ μπαμ πρεπει να βάλε και λίγα κιλάκια αυτη
 

Nikthegreek23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2022
Μηνύματα
386
Κριτικές
18
Like
717
Πόντοι
311
Δεν νομιζω ολες γιατι αμα κοιταξεις και το προγραμμα στο αλλο σαιτ υπαρχουν μερικες που τις εχουν κανονικα στο προγραμμα π.χ Συλβια.
Αυτες και την πρωτη φορά που είχαν κλείσει οι οίκοι με της λατινες ποισον ινσαιντ και σεξ εν δ σιτυ δεν είχα κλείσει ποτε πρεπει να ναι κομπλέ
 

gt13

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
445
Κριτικές
9
Like
397
Πόντοι
21
Και εγώ πηγα πριν λίγες μέρες ξανά μετά από ένα χρόνο περιπου μαζί της πολυ χειρότερα από της πρωτη φορά όλο μιλουσαμε σταματουσαμε να μιλήσει έλεγε βλακείες μόνη της γελουσε χτυπήσει και η τσατσάρα τη πορτα μπαμ μπαμ πρεπει να βάλε και λίγα κιλάκια αυτη
Προφανώς όλο το σκηνικό είναι στημένο για να μην γίνεται ολοκληρωμένο σεξ και να τελειώνει η ώρα . Και η τσα2 δεν σου λέει ότι είναι 10 ή 15 λεπτά με το χρονόμετρο και ότι θα βαράει την πόρτα.
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.500
Πόντοι
15.465
Μίνι καταδρομική.

Pimp μπροστά => Ελένη, το ξανθό καβλάκι που έγραψα πριν λίγες μέρες. Ευτυχώς με φώτισε ο Αλλάχ τελευταία στιγμή γιατί πήγαινα για πρόγραμμα. Απλό πορνοπέρασμα, πεταμένο 30άρι, Μεταξουργείο φάση. :confused:

Afros => Άννα. Μελαχρινή μιλφ, μερικά εξτρά κιλά και βυζάρες που ασφυκτιούσαν μέσα στο νταλαβέρι, ελπίζω όχι πεσμένες. Είναι κι αυτή δυνατή μπουζουκοσκυλόφατσα. Από 30 ξεκινάει και ανακοινώθηκαν καλύτερες τιμές στα μεγάλα προγράμματα. Πολύ σωστοί λόγω ώρας και νέκρας, thumbs up. :thumbsup:

Inside => Kαταλίνα (η γνωστή). Εδώ κατατέθηκε το υπόλοιπο από το μεγάλο σπασμένο πορνοκάστανο σε 45λεπτο εξτρεμισμό. Σε αντίθεση με τους μύστες πιο πάνω πέρασα σούπερ. Προσοχή οι παντρεμένοι πουτανιάρηδες, το μουνέτο αφήνει έντονα τα σημάδια της μάχης των χαρακωμάτων! :fuck1:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.838
Κριτικές
379
Like
5.276
Πόντοι
10.647
Μίνι καταδρομική.

Pimp μπροστά => Ελένη, το ξανθό καβλάκι που έγραψα πριν λίγες μέρες. Ευτυχώς με φώτισε ο Αλλάχ τελευταία στιγμή γιατί πήγαινα για πρόγραμμα. Απλό πορνοπέρασμα, πεταμένο 30άρι, Μεταξουργείο φάση. :confused:

Afros => Άννα. Μελαχρινή μιλφ, μερικά εξτρά κιλά και βυζάρες που ασφυκτιούσαν μέσα στο νταλαβέρι, ελπίζω όχι πεσμένες. Είναι κι αυτή δυνατή μπουζουκοσκυλόφατσα. Από 30 ξεκινάει και ανακοινώθηκαν καλύτερες τιμές στα μεγάλα προγράμματα. Πολύ σωστοί λόγω ώρας και νέκρας, thumbs up. :thumbsup:

Inside => Kαταλίνα (η γνωστή). Εδώ κατατέθηκε το υπόλοιπο από το μεγάλο σπασμένο πορνοκάστανο σε 45λεπτο εξτρεμισμό. Σε αντίθεση με τους μύστες πιο πάνω πέρασα σούπερ. Προσοχή οι παντρεμένοι πουτανιάρηδες, το μουνέτο αφήνει έντονα τα σημάδια της μάχης των χαρακωμάτων! :fuck1:
Με γαμας.!!!! :buck2: Δεν πηγα Ναρυ ακομα, δεν εχω τελειωσει και με το λιμαρισμα.!!:2funny: ....45λεπτο.??? με τι κοστος.???

Ελενα οντως φολα, την πηρε φιλος οταν ειχε πρωτοερθει, κομοδινο με ρολοι, αλλα παρουσιαση απο τις καλυτερες στην ζουγκλα...
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.500
Πόντοι
15.465
Με γαμας.!!!! :buck2: Δεν πηγα Ναρυ ακομα, δεν εχω τελειωσει και με το λιμαρισμα.!!:2funny: ....45λεπτο.??? με τι κοστος.???

Ελενα οντως φολα, την πηρε φιλος οταν ειχε πρωτοερθει, κομοδινο με ρολοι, αλλα παρουσιαση απο τις καλυτερες στην ζουγκλα...
Tα ίδια μύστη, μετά που είδα ότι είναι η γνωστή Καταλίνα, έκατσα σαν τον μαλάκα εκεί έξω και προσπαθούσα να αποφασίσω αυτή ή την Νάρυ :cheesy:
To 45λεπτo είναι στα 120e με 2 πυροβολισμούς. 100 το μισάωρο με έναν.
 
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.389
Like
3.692
Πόντοι
456
πέρασμα με γαληνη,(Αφού μας κόψανε την πιάτσα οι επισκέπτες..),πολύ καλή εμπειρία με μεγαλες βυζάρες,ομορφα στησίματα και καλό παιχνίδι στο δωμάτιο,υπομονετική με τον χρόνο.το μόνο αρνητικό το πολύ δόντι στην πίπα,σου τον κόβει φέτες.
 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.973
Κριτικές
10
Like
4.813
Πόντοι
4.895
Μίνι τσάρκα μετά από τσιπουρα.
Νικηφόρου Ουρανού Σάντρα στο 28 Έλενα ραισα στο 26.
Στο παλιό βις9 μια αδιάφορη.
Στη Φρίξου δε μου άρεσε καμία και δεν θυμάμαι κανένα ονομα και απλά τρωγόταν η Καταλίνα.
Οκ καλός πάτος αλλά από μούτρα δεν μου έκανε κανένα κλικ.
Τελικά.περασμα απλά για ξεφόρτωμα στη Σουζάνα στη Μινώταυρου 14.
 

ivanovi

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2023
Μηνύματα
55
Like
216
Πόντοι
20
Πέρασμα πριν από λίγο με σκοπό να επισκεφτώ μια εκ των δυο καινούργιων κοριτσιών στο Paradise. Έκανα μια στάση στο Αφροδίτη όπου και συνάντησα την Άννα νομίζω. Μελαχρινή, όχι πολύ νέα, με πιασίματα, βυζια και ωραία πόδια. Βγήκε χαμογελαστή και ήμουν έτοιμος να περασω αλλα είπα τελικά να ακολουθήσω το αρχικό σχέδιο.

Είδα πρώτα την Ντιάνα η οποία δεν μου φάνηκε όσο ωραία είναι στις φωτό. Πολύ μεγάλος κωλος και γενικά ψιλοαδιαφορη. Πήγα στο δίπλα να δω την Celeste η οποία μου φάνηκε πολύ πιο ωραία από τις φωτό. Θα περνούσα αλλά για κάποιον λόγο είχα προαίσθημα ότι θα είναι φόλα η φάση. Κάτι δεν μου έκανε κλικ και εν τελει περασα με την Καταλίνα που μου φάνηκε πολύ πρόθυμη στο σαλοναρισμα.

Η Καταλινα είναι καστανόξανθη, με οκ πρόσωπο αλλά όχι τπτ τρελό, πιασίματα και μεγάλη κωλαρα. Είναι απο Βενεζουέλα και μιλάει καλά αγγλικα. Στο δωμάτιο ήταν πολύ καλή και ευγενική και γενικά μου φάνηκε καλή τυπισσα. Προσπαθούσε να με ευχαριστήσει και ήταν πρόθυμη σε όλα. Θα ξαναπροτιμηθει κάποια στιγμή.

Πιστεύω ότι κάποια στιγμή θα περασω και με την Celeste αν και δεν έχω υψηλές προσδοκίες. Αν έχει περάσει κανεις ας ενημερώσει
 

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
824
Κριτικές
53
Like
1.401
Πόντοι
2.300
Η Ρίτα σε ποιο από τα τρία στο Βέγκας δουλεύει?
Εχθές κατά τις εφτά και μισή το απόγευμα σε αυτό που είναι μόνο του ήταν μια με πυροξανθα μαλλιά,γαλάζια μάτια νομίζω Χριστίνα την έλεγαν? Και απέναντι ακριβώς ήταν μια ξανθιά μιλφ ψηλη με βυζάρες.Ολγα από Ρωσία είπε πρώτη μέρα δουλειάς .Στο άλλο το πρώτο δεν μπήκα.Η Ρίτα δουλεύει σε αυτό που βρήκα την Ρωσίδα την Όλγα?
 

gioulis

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
100
Like
22
Πόντοι
1
Καλημέρα .παιδιά για αυταρχικό και στραπον ποια προτείνεται?
 

Mythical Zoan

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουν 2022
Μηνύματα
393
Κριτικές
19
Like
2.102
Πόντοι
1.191
Η Ρίτα σε ποιο από τα τρία στο Βέγκας δουλεύει?
Εχθές κατά τις εφτά και μισή το απόγευμα σε αυτό που είναι μόνο του ήταν μια με πυροξανθα μαλλιά,γαλάζια μάτια νομίζω Χριστίνα την έλεγαν? Και απέναντι ακριβώς ήταν μια ξανθιά μιλφ ψηλη με βυζάρες.Ολγα από Ρωσία είπε πρώτη μέρα δουλειάς .Στο άλλο το πρώτο δεν μπήκα.Η Ρίτα δουλεύει σε αυτό που βρήκα την Ρωσίδα την Όλγα?
Συνήθως στο πρώτο δεξιά δουλεύει η Ρίτα πρωινή.
 

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
824
Κριτικές
53
Like
1.401
Πόντοι
2.300
Αυτή την Όλγα την Ρωσίδα την δοκίμασε κάνεις?
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.454
Κριτικές
22
Like
6.611
Πόντοι
3.346
Περασμα απο τι Λαρα το μεσημερι, μπορω να πω οτι γινοταν ο κακος χαμος!
Με τρια δωματια γεματα και δυο να περιμενουν..ουτε εκατσα να την δω σημερα και επιδης βιαζομουν δεν μπηκα καπου αλλου.
Φταιει η Λαρα που αφηνει μεγαλα προγραμματα (μιση ωρα) φταιτε κι εσεις που τα παιρνετε!

Δεν θελει η χρονια μαλλον να κλεισει με Λαρα, οποτε την αλλη βδομαδα θα παω ετσι σε μια που θα μ αρεσει εμφανισιακα και δεν εχω ξαναπαει μαζι της...ποια θα ειναι αυτη αγνωστο! :grin:
 

toymoii

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2011
Μηνύματα
182
Κριτικές
9
Like
658
Πόντοι
301
Η κατάσταση τραγική η γυρα που έκανα έβρισκα οπαδούς της ΡΟΜΑ να μπαίνουν και να βγαίνουν πακια στην Φρίξου χωρίς δόντια να δίνουν 50αρικα κατάσταση Μεταξουργείο πουθενά δεν είδα καινούργια κοπέλα πέτυχα όμως μια που δούλευε παλιότερα στο σπιτάκι της καρίνας δεν συγκράτησα όνομα αν κάποιος πέρασε η θα περάσει ας μου στείλει ένα πμ η ας απαντήσει εδώ τι ρόλο βαράει ευχαριστώ
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
1.986
Κριτικές
9
Like
3.293
Πόντοι
456
Για ποιο μαγαζί λες ακριβώς Αδερφέε?
στην Φριξου,πανω απο την πορτα εχει ενα μεγαλο Χ.Η κοπελα μαλλον εκκεινη την ωρα ξεκινουσε και θα πηγαινε ως το ξημερωμα.Εκει που δουλευει η Ρωξανη
 

ivanovi

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2023
Μηνύματα
55
Like
216
Πόντοι
20
Μεταμεσονύκτια βόλτα στην περιοχή όπου γινόταν χαμός από πιτσιρικάδες παρά την βροχή.

Π. Ερημίτη: Ρεβέκκα στο πρώτο, μια σκουρόχρωμη που τσιγγανοφερνει στο δεύτερο και μια μελαχρινή αδύνατη στο τελευταίο. Στα απέναντι δεν μπήκα. Στο δρομάκι απέναντι από το ξύλινο, μια σχετικά ωραία κοπέλα την οποία είμαι σίγουρος ότι την έχω πάρει πριν πολλά χρόνια. Κάνει Φουλ προγραμμα.

Στο γωνιακό δίπλα στο ξύλινο μια ξανθιά με πιασίματα που φορούσε ένα μαυρο κορμάκι. Στο πρώην VIS9 δεν μπήκα αλλά μάλλον θα είναι αυτή η πιτσιρικά που είναι καιρό τώρα.

Μπελλα Ντόνα η Νατάσα, στο άλλο το black angel, μια αδιάφορη και αγενέστατη τσα2.

Βίλα εροτικα είδα την Ίνα. Στο red light η Ναρι με 50 ευρώ το απλό, και δεν έχει στο προγραμμα γυμνό.

Φρίξου στο πλέιμποϊ η Κατερίνα που ήταν σε προγραμμα, το άλλο από κάτω κλειστό. Στο επόμενο ήταν η Καταλινα και η Παολα.

Στο poison ήταν μια καινούργια, πρώτη μέρα δουλειάς, φάνηκε καλή και θα περνούσα αν δεν είχε 5 πιτσιρίκια στην σειρά που περιμαναν να την ξεμουνιασουν. Ο πρώτος που μπήκε πάντως και περίμενε στο σαλόνι μου είπε ότι είναι τοπ μέσα.

Απέναντι στο γωνιακό μπλε μια μελαχρινή την οποία πέτυχα να βγαίνει από το ένα δωμάτιο και να μπαίνει στο άλλο κατευθείαν, η οποία δεν έλεγε και τπτ. Δίπλα μια μελαχρινή πολύ ευγενική που δουλεύει χωρίς τσα2, 30+ με κάποια πιασίματα και ένα διχτυωτο κορμάκι.

Στο άλλο η μικρή η Ρουμάνα. Δίπλα είχε μια μελαχρινή που δούλευε πριν λίγο καιρό Πέτρου ερημίτη, δεν θυμάμαι όνομα.

Red night μια που δεν την είχα ξαναδεί με αρκετά κιλά παραπάνω. Στο δίπλα η Αμι και Golden Lips όπου και περασα η Σασα. Έδωσα 50αρι για πιο χαλαρά.

Η κοπέλα πολύ ωραία με μαλλί αφρό, ψηλή και τέρμα αδύνατη με μικρό βυζι και μικρό κωλο. Ωραίο πρόσωπο. Γενικά μοντέλο φάση. Στο σαλόνι ήταν κάπως απότομη και είπα θα είναι φόλα όμως μέσα ήταν φοβερή. Έγλυψε αρχιδια αρκετή ώρα άφησε παίξιμο με το μουνι της, έκανε footjob και γενικά ήταν πολύ χαλαρή και από θέμα χρόνου και από άποψη επικοινωνίας. Θα μείνει μέχρι Ιανουάριο Και ξανά προτιμηθεί σίγουρα…
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom