Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 44 άτομα (7 μέλη και 37 επισκέπτες)

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
435
Κριτικές
2
Like
1.296
Πόντοι
201
Δεν θυμάμαι, αλλά από οτι έγραψε ο akala στην προηγούμενη σελίδα μπορεί και ναι. Είσαι κι εσύ για καμια fanta? :2funny: :2funny:
Όχι φίλος! Και μπερδεύτηκα κιόλας! Αλισια είναι αυτήν που ψάχνω εγώ και μπέρδεψα τα ονοματα
 

Crucifix4

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
3.907
Κριτικές
63
Like
7.444
Πόντοι
4.766
Για διαφωτισε μας εσυ που τα ξερεις ολα, ποιες ειναι οι κοπελες που λες.
Εσύ τώρα θέλεις να με ψαρέψεις και σαν καραφλο βέλος που είσαι να πας σφαίρα σε αυτές που κάνουν ακαποτα..Δεν θα στο πω και με την Νατάσα μια χαρά το κάνεις....
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.079
Κριτικές
89
Like
10.508
Πόντοι
25.015
Γεια σου βλάκα ,δεν αρπαχτηκαμε είχαμε μια αντιπαράθεση.
Δεν είναι όλοι μαλακες σαν εσένα .όλα λύνονται με απλό διάλογο .
Ο Καραγκιόζης σαν εσένα φαίνεται από το γεια σας.
Οτι πηγες να βγαλεις τον BlastBeat προμοτορα των σπιτιων με το φτωχο και ηλιθιο μυαλο σου και οτι σε ειπε και ο ιδιος φαντασιοπληκτο οπως σε ελεγα και εγω παλιοτερα οταν μαλωναμε εδω μεσα τα λεει ολα.
Αντε παλιο βλαχο πανε γαμα καμια κατσικα γιατι για εκει εισαι.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εσύ τώρα θέλεις να με ψαρέψεις και σαν καραφλο βέλος που είσαι να πας σφαίρα σε αυτές που κάνουν ακαποτα..Δεν θα στο πω και με την Νατάσα μια χαρά το κάνεις....
Ασε ρε φιδεμπορα.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.079
Κριτικές
89
Like
10.508
Πόντοι
25.015
Είχαμε μια γαμημένη στιγμή χθες αλλά οκ έληξε όλα καλά.
Με αφορμή το σχόλιο του συναγωνιστή gagarin να συνεχίσω λίγο για την χθεσινή στραβή μπουρδελονύχτα με μια πορνοαναδρομή στο παρελθόν.
Στον Βαρδάρη, Νύχτα Πέμπτης μετά από βροχή κι ελάχιστο κόσμο στους οίκους γαμούσαμε με 20 ευρώ. Παρομοίως και στο Φιξ (τότε που είχε πάει στα 35-40) αυτομάτως κατέβαινε στα 30 χωρίς πολλά πολλά και υπήρχε και άνεση χρόνου από τις κοπέλες. Αλλά αυτά γινόντουσαν πριν 10+ χρόνια.
Χθες στην περιοχή εκείνες τις ώρες ήμασταν ελάχιστα άτομα και 2 μεγάλες παρέες τράπερ. Τους 2 συναγωνιστές, που τα είπαμε και λίγο έξω από το μπέλα ντονα, τους σκυλόβριζαν οι τσατσάδες επειδή τόλμησαν να κάνουν τσάρκα, σε μένα το βόδι ζήτησε 200 ευρώ και οι τράπερ έτρωγαν πόρτα παντού. Οι τελευταίοι βέβαια το παρακάναν βαρούσαν πόρτες και φώναζαν σαν να κάνει επιδρομή η ΟΠΚΕ.
Εν τέλει φύγαμε όλοι ξενερωμένοι και αγάμητοι! :cheesy:

ΥΓ: H τσατσά απο το μπελαρους νομίζω ή το δίπλα είχε βγει μέχρι την είσοδο κι έβριζε τον συναγωνιστή κι έτσι όπως γύρισε απότομα μέσα στα νεύρα έφαγε επική σαβούρα. :2funny::2funny: Αν το είχαμε σε video όλο το σκηνικό θα γινόταν viral σε ένα 2ωράκι για πλάκα.
BlastBeat θυμασαι ρε πριν πολλα πολλα χρονια που ειχαμε κανει τσαρκα μαζι ? !
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.038
Κριτικές
11
Like
17.263
Πόντοι
3.796
Βλα
Οτι πηγες να βγαλεις τον BlastBeat προμοτορα των σπιτιων με το φτωχο και ηλιθιο μυαλο σου και οτι σε ειπε και ο ιδιος φαντασιοπληκτο οπως σε ελεγα και εγω παλιοτερα οταν μαλωναμε εδω μεσα τα λεει ολα.
Αντε παλιο βλαχο πανε γαμα καμια κατσικα γιατι για εκει εισαι.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Ασε ρε φιδεμπορα.
Φλωρε ,δεν πήγα να τον βγάλω προμοτορα.τον ρώτησα γιατί αυτή η αντίδραση ..μην ψαχνεσαι πάλι αρχιδακι ..
Αδερφαρα .."μπλαστ θυμάσαι που με πήγες βόλτα στα μπουρδέλα ;πρώτη φορά με πήγαν με αυτοκίνητο "...
Άντε γλύψε κανένα παπαρι ..
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.500
Πόντοι
15.465
Τι λέει μύστες έτοιμοι για Round 2 ? Kάναμε ζέσταμα διατάσεις ? :cheesy: Πλάκα κάνω ε μην αρχίσουμε πάλι :confused:
@GetYouBarbara θυμάμαι μύστη καμια 15αρια χρόνια πριν (?), Βαρδαράκος, πολλές επιλογές καλές τιμές και χωρίς fanta.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.038
Κριτικές
11
Like
17.263
Πόντοι
3.796
Ελα τελιωνε....παρε μπουλο.
Η Φιόνα στην πιάτσα έχει την ομοιότητα και εσύ την χάρη
250px-Τροχονόμος_Βαρβάρα_(εξώφυλλο).jpg
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.183
Κριτικές
293
Like
9.430
Πόντοι
12.525
Ανοιχτό το Venus απόψε μετά από πολύ καιρό του οποίου η ταμπέλα έχει κατέβει βεβαίως και προφανώς θα μπει καινούργια με άλλο όνομα πιθανολογω...δεν κατέβηκα καθόλου όμως γινόταν χαμός σε όλη την περιοχή, μου θύμισε εποχές προ covid θα έλεγα αν και Παρασκευή και σχεδόν όλα τα σπίτια ανοιχτά.
Είπαμε παραδοσιακός μπουρδελιαρης Παρασκευή και Σάββατο νύχτα δεν πάει στο μπουρδέλο αλλά απόψε δεν ήταν ούτε για τσάρκα
 
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.389
Like
3.692
Πόντοι
456
Ανοιχτό το Venus απόψε μετά από πολύ καιρό του οποίου η ταμπέλα έχει κατέβει βεβαίως και προφανώς θα μπει καινούργια με άλλο όνομα πιθανολογω...δεν κατέβηκα καθόλου όμως γινόταν χαμός σε όλη την περιοχή, μου θύμισε εποχές προ covid θα έλεγα αν και Παρασκευή και σχεδόν όλα τα σπίτια ανοιχτά.
Είπαμε παραδοσιακός μπουρδελιαρης Παρασκευή και Σάββατο νύχτα δεν πάει στο μπουρδέλο αλλά απόψε δεν ήταν ούτε για τσάρκα
έχει πέσει πολύ αγαμία στην πόλη χαχαχ..και σάββατα βράδυ ίδιος χαμός,όντως αυτές τις 2 μέρες πιάτσα κ μπουρδέλα στάνταρ πετυχαίνεις γνωστό αν κατέβεις
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.838
Κριτικές
379
Like
5.276
Πόντοι
10.647
Βλεπω το μενου στο αλλο σαιτ για σημερα βραδυ, Αμυ καινουρια μαυρουλα, γαζελοφενεται... Τζουλιετα παστακι φενεται... και Μαριαννα μουνοφενεται.... για να ιδουμε.... που θα το βουτηξω... :think:
 

Nikthegreek23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2022
Μηνύματα
384
Κριτικές
18
Like
717
Πόντοι
311
Καλημέρα παιδια έκανα χθεσινή βόλτα με φίλο, κατά της 03:00 ξεκινήσαμε το βράδυ μετά από 3 μήνες αποχής και πηγαμε κυριολεκτικά σε όλα τα σπιτακια γιατί παντα ρωτάω εδώ μέσα και δεν με λέει κανεις τι παιζει στα σπιτακια που δεν πηγα ποτε στου ερημίτη μεριά και μινωταυρου μεριά. Δεν πηγα μόνο ινκόγκνιτο στο house d a more τρίδυμα ένα ακόμα εκεί κοντά στο ινκόγκνιτο στο μπελαρους στο hot lady αυτά.



Δεν μας άνοιξαν στο las Vegas στο τέρμα δεξιά στη αρχή έτσι όπως μπαίνεις από ερημιτη. Κλειστό ήταν ποισον και νομίζω και ινκόγκνιτο και bad girls







Και λοιπόν ξεκινάμε πηγαμε πρωτα παρανταις όπου είδαμε τη ρουμπι και ήταν όπως στη φωτο αλλά έφαγα φόλα έχω και κρητική και ο φίλος είδε τη ντανιελα και πηγε παλι εφαγε φόλα τον είπε απλά έχεις μεγάλο πουλι και τον απέφευγε και σε 6 λεπτά ακριβώς βγήκε από το δωμάτιο γιατί δήθεν πονουσε αλλά εγώ όταν βγήκε τη είδα πολυ χαμογελαστη και τραγουδιστή να βγήκε οπότε έφυγε αχυστος. Κρίμα γιατί σαν οίκος είναι πολυ ωραίος.



Αυτά γιναν στο τέλος της βολτας τώρα να σας πω τι είδαμε στης βόλτες ξεκινήσαμε απο red night (αν είναι αυτό που ανεβαίνεις σε όροφο γιατί τα μπερδευω) δεν είδαμε καμια γιατί ήταν δωμάτιο πηγαμε στο δίπλα red diamond







Όπου δεν είδαμε καμια κοπελα σαν τη μαριανα του σάιτ αλλά ίσως έλειπε σε δωμάτιο.







Γκόλντεν λιπς μετά ήταν μια νταρντανα χαμογελαστη αρκετά ευδιαθετη πρεπει να τη έλεγαν μαριζα ήταν και μια ακόμα μαζί της αλλά δεν βγήκε να τη δουμε έκανε μπάνιο.







Ινσαΐντ είχε μια παολα αδιάφορη αλλά πολυ ευγενική τσατσά αναλύσαμε πολιτικα κρατικά θέματα για όλη τη Ευρώπη.







Σεξ εν δε σιτυ βγήκε μια δεν μας είπε όνομα παραηταν φουσκωτή από πλαστικο βγήκαμε πηγαμε ακριβώς απέναντι από το σεξ εν δε σιτυ αδιάφορη μικρή μαυρομαλλα .







Ρεντ λαιτ ήταν μια σιελ τα κιλά της φαινόταν από μακριά και δε ήταν ομοιόμορφα πανω της .







Βίλλα πριβε ήταν 2 μαυρουλες



Δεν κράτησα ονόματα μια κοκαλιάρα με φουντωτό εξωτικό μαλι και μια νταρντανα με κωλαρα που λίγο ήθελα για να μπω.

Πεταγόμαστε ερημίτη και μπαινουμε σε όλα από μερια μεντουσα ήταν λίγο αδιάφορες και το τέρμα δεξιά κλειστό από τη άλλη μεριά είχε 4-5 ανοιχτα πρωτη φορά και στο δευτερο είχε μια Ρόζα ισπανίδα πολυ ωραίο σώμα και ευδιαθετη.
Δίπλα από αυτό στο 3ο μια πιτσιρικα τη βάφτισαν Ρωσίδα και έκανε πλακα δεν μας άφηνε να φυγουμε ένα κλειστό και από εκείνη τη μεριά και στο τελευταίο ήταν μια μαυρομαλλα Ρουμάνα γυρω στα 45 νομίζω έκανε λίγο χαβαλέ και εκείνη δεν μας άφησε να φυγουμε.

Πάμε στο Λας Βέγκας το πρώτο δεξιά δεν μας άνοιξε ίσως ήταν στο δωμάτιο χωρισ τσατσά στο δίπλα ήταν μια Κάρμεν με τατου πολυ ωραια και απέναντι απο καρμεν μια θεία μαυρομαλλα με κοιλιά φυγαμε .
Κατηφορησαμε και πηγαμε στο χωματόδρομο λογικά μινωταυρου λέγεται εκεί μπήκαμε στα 2 φάτσα κάρτα όπως κατεβαίνεις στο ένα αριστερά αδιαφορη στο δεξιά μια ξανθιά ψιλη χαμογελαστη 40 άρα
Και απέναντι είχε ένα σπιτάκι μόνο του παλι αδιάφορη κοπέλα.

Νικηφόρου ουρανου 24 δεν θυμάμαι καν φάτσα

Νικηφόρου ουρανου 26 η ελενα με τα τατουάζ πολυ μαγκιά αλλά παλι καλά χαμογελουσε ίσως είχε διάθεση και ηταν αρκετά ομορφη

Νικηφόρου ουρανου 28 η Σάντρα και αυτη ευδιαθετη αρκετά.

Βίλλα ερωτικά μια ξανθια Αλεξάνδρα

Αμα μπορουσα και δεν πηγαινα με ρουμπι θα ήθελα να δοκιμάσω τη ισπανίδα Ρόζα στη ερημίτη η τη ελενα από ουρανου και φυσικά τη μαυρη τη δευτερη από bad girls
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
990
Like
4.258
Πόντοι
446
Εκεί στο Παρανταϊς ας αλλάξουν πινακίδα και ας βάλουν πινακίδα " ΈΠΙΠΛΑ ΕΙΣΑΓΩΓΗΣ" Λ. ΑΜΕΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΒΟΥΛΓΑΡΙΑΣ. Σπέσιαλ προσφορά κομοδίνα πάντως τύπου!
Κρίμα τα χαμένα χρήματα συναδέλφων που σκέφτονται μήπως και πετύχουν κοριτσι λατινα της προκοπής. Από μακριά και ας είναι καλά μουνια κάποιες και ας μένουμε με την σκέψη. Αλλα έχουν υποθει και γραφτεί τόσες φορές και πέφτουν σε παγίδα συνέχεια συναδελφοι
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.453
Κριτικές
22
Like
6.608
Πόντοι
3.346
Ειπαμε μακρια απο τα παρανταις... μεχρι και στην επαρχια που εχουν στουντιο και εκει τα ιδια κανουν.
Εγω πιστευω οτι η πολιτικη του μαγαζιου ειναι να σε αναγκασουν να πληρωσεις πιο ακριβα προγραμματα για να περασεις καλα και ανετα απο θεμα χρονου.
δεν νομιζω να ειναι ολες οι κοπελες κομοδινα.
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.838
Κριτικές
379
Like
5.276
Πόντοι
10.647
Μινι βολτα εν μεσω βροχης, κινηση ελαχιστη, αλλα ειχε, η βροχη δεν σταθηκε εμποδιο για τους συναθλητες να ξεχυθουν στα σοκακια της πληρωμενης ιδωνης....
Ξεκινησα απο Κοροβαγκου 5, η μελαχρινη Τζουλιετα, μα καμια σχεση με την κοπελα που υπαρχει στο αλλο σαιτ, (και ο αλλος στα σχολια γραφει οτι αυτο που βλεπετε αυτο θα συναντησετα :2funny: , γαμω την κηδεια μου, τυφλος ειναι ο πουστης.??? :think:) ποιο ασχημο προσωπο, μεγαλα βυζια μαλλον σιλικονατα, που η τσατσα ελεγε οτι ειναι φυσικα και δικα της, νταρντανα, δεν με κλικαρε. Ν.Ουρανου 11, η αλλη Μαρινα μελαχρινη μουναρα ειναι μονο στις φωτογραφιες, γιατι απο κοντα ειναι αστα να πανε, νταρντανα και αυτη, αγνωριστη με ψιλοχαλια σωμα... παχακια και ψωμακια....να βλεπεις και να απορεις.
Φριξου 9, 2 κοπελες, Σαρα, αδυνατο λιγεροκορμο πουτσομεζεδακι, με καλο στενο κωλαρακι, τσαχπινιαρα, οι φωτος της ειναι αντιπροσωπευτικες.
Και 2η κοπελα, η μαυρουλα Εμυ, σχετικα ψιλη γκομενα με μπουταρες, προσωπο πολυ καλο για μαυρη, οι φωτος της ειναι δικες της με ελαχιστο φωτοσοπ, ή παλαιοτερες, επιδερμιδα απαλη, την πληρωσα και μπηκα στο δωμα, σωματαρα, στα 4αρα ειναι μαγεια η κωλαρα της, τα βυζια της δεν τα ειδα, δεν εβγαλε το πανω μερος, οσο αν και προσπαθησα να την πεισω, μαλλον εχει σταφιδιασμενα βυζια και ντρεπεται, κατι για σιλικονες ελεγε δεν καταλαβα, στο σεξακι το προσπαθησε, αλλα δεν με ενθουσιασε, χαμογελαστη και ευδιαθετη, γενικα δεν εδειξε βυασινη, Ελληνικα δεν μιλαει, Αγγλικα πολυ λιγα. 27 χρονων βραζιλιανα λεει. Γενικα ''καθαρη'' για μαυρη, δεν μυριζε καθολου, ουτε τα μαλια της, μου ειπε να ξαναπαω.!!!!! :think: ...ζητουσε αν εχω whatsup, μαλλον ψαρευει πελατεια.??? Καλο κοριτσακι, αλλα θελει δουλεια ακομα.
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.838
Κριτικές
379
Like
5.276
Πόντοι
10.647
Ειπαμε μακρια απο τα παρανταις... μεχρι και στην επαρχια που εχουν στουντιο και εκει τα ιδια κανουν.
Εγω πιστευω οτι η πολιτικη του μαγαζιου ειναι να σε αναγκασουν να πληρωσεις πιο ακριβα προγραμματα για να περασεις καλα και ανετα απο θεμα χρονου.
δεν νομιζω να ειναι ολες οι κοπελες κομοδινα.

Τα ιδια κανουν και στα μεσαια προγραμματα, δεν καθονται να ασχοληθουν τα παλτα που εχουν φερει, ειναι για σφαλιαρες, μονο μια Λουνα η μιλφαρα αξιζει κατεμε, περναω σουπερ μαζι της.
 

gio19

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2006
Μηνύματα
193
Κριτικές
5
Like
193
Πόντοι
1
Και αυτη τα ιδια κανει πλεον!με το ρολοι στο χερι ειναι!!την ειχα στανταρακι απο τοτε που ηρθε αλλα ακυρο απο εμενα με αυτα που κανει!τελευταια φορα με το που μπηκε σε προγραμμα 60€ μου λεει εχεις 10λεπτα!και σε μεγαλυτερο που την ειχα παρει τα ιδια!οπως ημουν εφυγα!στο συγκεκριμενο οικο πρεπει να φερουν κοπελες σαν την Βικτωρια!
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.071
Κριτικές
46
Like
3.200
Πόντοι
3.820
Ειπαμε μακρια απο τα παρανταις... μεχρι και στην επαρχια που εχουν στουντιο και εκει τα ιδια κανουν.
Εγω πιστευω οτι η πολιτικη του μαγαζιου ειναι να σε αναγκασουν να πληρωσεις πιο ακριβα προγραμματα για να περασεις καλα και ανετα απο θεμα χρονου.
δεν νομιζω να ειναι ολες οι κοπελες κομοδινα.
Απο προσωπική εμπειρια (αν και εχω σταματησει το αθλημα) λογο του οτι εμενα Μπαχάμες και εκει ηταν φουλ λατινες,το 95% ειναι μουφα.. Πονηρές,μικροβιοφοβικες, και κρυες..ασχολούνται νε το κινητό, δυσκολεύονται στα φιλια. Και δεν μιλάμε μονο για πουτανες αλλα και στη σχεση τους ετσι ακριβώς κανουν... Δυσκολα θα βρεις λατινα να φερεται σαν καθαροαιμη ρωσιδα.. Δεν ξερω και αν υπάρχει... Αλλαξα 6 κολομβιανες μεχρι να πετύχω την 7η που κατι ελεγε... Μακρια απο τις λατίνες παιδια. Εκτός αν καποιος τις εχει απωθημένο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom