Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (1 μέλη και 21 επισκέπτες)

Caligularas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2022
Μηνύματα
74
Κριτικές
21
Like
595
Πόντοι
290
Καλημερα σε όλους με ένα θέμα που μας αφορά όλους!!!
Ήμουν σε ένα τραπέζι με έναν γιατρό απο ένα νοσοκομείο της Θεσσαλονίκης και η κουβέντα σαν αντροπαρέα ήρθε στης πουτανες απο τα μπουρδελα και είπε ότι απο της 10 κοπέλες για παράδειγμα η 8 έχουν τον ιό τον κονδυλωμάτων στο αίμα και απλά δεν έχουν εξανθήματα !ηταν απόλυτα σίγουρος! Και όταν ρωτήθηκε πως γίνεται να δουλεύουν στα σπιτάκια εφόσον δεν υπάρχει έλεγχος θα γίνεται ένα μπάχαλο! Εσείς τι πιστεύετε γιαυτο το θέμα;
Φιλαράκι, όσο και να προσεχεις κάποια στιγμη θα έρθεις σε επαφή με τα κονδυλώματα αν είσαι σε αυτόν τον χώρο. Από τα υγρα, από το λιπαντικό από οπουδήποτε κάποια στιγμη θα σε ακουμπήσει. Οποτε αυτο που προτείνω εγω είναι να φοράμε την καποτα και γύρω γύρω από την πουτσο μας να δένουμε με λάστιχο ένα σφουγγαράκι(αυτο που πλένουμε τα πιάτα) για να απορροφάει ολα τα κακά…. Για τους μερακλήδες και τους μύστες από την πράσινη μεριά
Υ.Γ με λίγο Άβα σου κάνει και λεύκανση της γύρω περιοχής συν του κωλου της πουτανας…. Θα μας πληρώνουν κιολας για την λεύκανση + θα γαμαμε και τσάμπα 2 σε 1!!!:hi::hi:
 

Mpoourdelogamias

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
32
Like
12
Πόντοι
0
Σκέφτομαι να κατέβω αυτές τις μέρες. Έχετε να προτείνεται καμία καλή που να αξίζει ?
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.016
Κριτικές
23
Like
7.618
Πόντοι
3.346
Καλημερα σε όλους με ένα θέμα που μας αφορά όλους!!!
Ήμουν σε ένα τραπέζι με έναν γιατρό απο ένα νοσοκομείο της Θεσσαλονίκης και η κουβέντα σαν αντροπαρέα ήρθε στης πουτανες απο τα μπουρδελα και είπε ότι απο της 10 κοπέλες για παράδειγμα η 8 έχουν τον ιό τον κονδυλωμάτων στο αίμα και απλά δεν έχουν εξανθήματα !ηταν απόλυτα σίγουρος! Και όταν ρωτήθηκε πως γίνεται να δουλεύουν στα σπιτάκια εφόσον δεν υπάρχει έλεγχος θα γίνεται ένα μπάχαλο! Εσείς τι πιστεύετε γιαυτο το θέμα;
Καλα δεν ειπε και κατι που δεν ξερουμε.. αφου ολες σχεδον κανουν ελευθερα στα προγραμματα τους.
 

akala

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2021
Μηνύματα
230
Like
535
Πόντοι
81
Η Σιμόνα παίζει να είναι το καλύτερο τσιμπούκι που μου έχουν πάρει ever σε μπουρδελοστούντιο, δηλαδή έχει για πολλές να πούμε, αλλά αυτή για μένα ήταν η top. Α ρε Ιονούτ, δεν μπορούσες να περιμένεις λίγο ακόμα πριν την παντρευτείς.
Για αυτό την παντρεύτηκε. Με τέτοιο τσιμπουκι :priest:
 

akala

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2021
Μηνύματα
230
Like
535
Πόντοι
81
Απλά η Ναταλί είναι 48 όπως μου είχε πει τον Ιανουάριο που είχα πάει , βέβαια αν δεν το ξέρεις τότε νομίζω πως θα την κάνεις για 40.

Αλλά έχει ωραίο σώμα και καλές υπηρεσίες οπότε αξίζει μια δοκιμή. Godiva πρωινή βάρδια την βρίσκεις.

Kαι η Ρίτα στο vegas νομίζω πρωινή είναι τουλάχιστον σύμφωνα με το πρόγραμμα στο άλλο site , αν ισχύει.
Ρε μαγκες ακούω για την ριτσ τουλάχιστον 1 χρόνο και .
Από εμφάνιση τι λεει ? Δεν την έχω δει ποτέ
 

akala

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2021
Μηνύματα
230
Like
535
Πόντοι
81
Καλησπέρα γνωρίζει κάποιος αν είναι καλή στο δωμάτιο η crystal στο inside η στο poison; Η θα πετάξουμε άδεια καποτα στο Κούβα;
Πολύ καλή. 2 φορές που μπήκα ήταν τοπ . Και πιπα πολύ καλή
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
958
Κριτικές
14
Like
1.986
Πόντοι
496
Ρε μαγκες ακούω για την ριτσ τουλάχιστον 1 χρόνο και .
Από εμφάνιση τι λεει ? Δεν την έχω δει ποτέ
Εμένα προσωπικά δεν μου αρέσει καθόλου, χωρίς να εννοώ ότι είναι κανένα τέρας. Από πρόσωπο μέτριο προς χαλιά με χειρότερο χαρακτηριστικό τα δόντια της. Από σώμα, είναι αδύνατη και γενικά μέτριο. Το μουνακι της είναι πολύ όμορφο. Αλλά αν δεν σε νοιάζει η εξωτερική εμφάνιση θα περάσεις σούπερ. εγώ όταν είδα πρώτη φορά έφυγα αμέσως. Όμως μετά διάβασα σχόλια και κριτικές και ξεπέρασα το θέμα ομορφιάς.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.016
Κριτικές
23
Like
7.618
Πόντοι
3.346
Συναγωνιστές την καλησπέρα μου, έχετε ιδέα πότε θα βάλουν POS στα σπίτια;
Μαζι σου κι εγω με καρτα πληρωνω σχεδον παντου.
Αλλα να ξερεις αν βαλουν POS θα πανε ολα τουλαχιστον ενα δεκαρικο πανω..ασε που θα πρεπει να βγαλουν αδεια.
Οποτε ακυρο για τα ρδελα ετσι οπως τα δουλευουν.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.248
Κριτικές
293
Like
9.838
Πόντοι
13.755
Ρε μαγκες ακούω για την ριτσ τουλάχιστον 1 χρόνο και .
Από εμφάνιση τι λεει ? Δεν την έχω δει ποτέ
Λοιπόν... μοιάζει και με την Εύα Αντωνοπούλου και με τη Ρένα Μόρφη .
Πιστεύω να σε κάλυψα
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.004
Κριτικές
37
Like
5.734
Πόντοι
7.195
Η Βικτώρια απο paradise μας αφησε για παντα τελικα? :(:cry:
'Αστα να πάνε...Τη σκέφτομαι και...μελαγχολώ! Ωραίο μουνάκι, καταπληκτικές υπηρεσίες...Ίσως η καλύτερη στο είδος της...
 
  • Like
Αντιδράσεις: Stef68

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.004
Κριτικές
37
Like
5.734
Πόντοι
7.195
Γνωρίζει κάποιος κάτι γι' αυτό;
ή γι' αυτό;
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.248
Κριτικές
293
Like
9.838
Πόντοι
13.755
ή γι' αυτό;
Μπράβο...η κυρα Σούλα μου αρέσει και μένα και ήθελα να ρωτήσω αν την ξέρει κανείς
 

xnick

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2019
Μηνύματα
189
Like
248
Πόντοι
21
Μπράβο...η κυρα Σούλα μου αρέσει και μένα και ήθελα να ρωτήσω αν την ξέρει κανείς
ειχε παει ενας απο οτι ειχα διαβασει εδω και τον ξεπεταξε αμεσως..ζηταει 100ευρω να ξερεις..ασε που 50 χρονων εγραφε στην αγγελια και πριν λιγα χρονια
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
7.135
Μπράβο...η κυρα Σούλα μου αρέσει και μένα και ήθελα να ρωτήσω αν την ξέρει κανείς
Μην κάνει την μαλακία κανείς και πάει. Είναι θρύλος με την κακή έννοια εδώ και πολλά χρόνια...έχει κόσμο εδώ που έχει γράψει στο σχετικό thread τις ιστορίες τρόμου μαζί της.
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.135
Κριτικές
166
Like
26.964
Πόντοι
34.538
Μην κάνει την μαλακία κανείς και πάει. Είναι θρύλος με την κακή έννοια εδώ και πολλά χρόνια...έχει κόσμο εδώ που έχει γράψει στο σχετικό thread τις ιστορίες τρόμου μαζί της.
Δεν πειραζει μια ιστορια τρομου ακομη...
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
385
Like
367
Πόντοι
21
Μην κάνει την μαλακία κανείς και πάει. Είναι θρύλος με την κακή έννοια εδώ και πολλά χρόνια...έχει κόσμο εδώ που έχει γράψει στο σχετικό thread τις ιστορίες τρόμου μαζί της.
Γίνε πιο περιληπτικός μην κάνουμε το λάθος.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom