Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 29 άτομα (2 μέλη και 27 επισκέπτες)

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
440
Κριτικές
2
Like
1.306
Πόντοι
201

giwrgospap1996

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2022
Μηνύματα
36
Like
28
Πόντοι
0

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.511
Κριτικές
22
Like
6.679
Πόντοι
3.346
Σε διπλανό σάιτ διαβάζω πως είναι 3 τα στούντιο, ισχύει; σε ποιο είναι η Βλάντα;
Πρωινη πάει μέχρι 7 όπως αναφέρει δίπλα;
Αν δεν το γνωριζεις αυτα τα 3 στουντιο ειναι το ενα διπλα στο αλλο.
Οποτε και να μην σου πουνε σε ποιο ειναι η κοπελα μπαινεις και στα 3 και την βρισκεις..
και με την ευκαιρια ενημερωνεις ποιες κοπελες ειναι στ' αλλα... και αν δεν βαριεσαι πεταγεσαι ποιο διπλα
εχει κι αλλα στουντιο εκει, οχι πολυ μακρια απο αυτα που θα πας.
 

Geokoro

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Νοε 2016
Μηνύματα
691
Κριτικές
29
Like
1.810
Πόντοι
1.196
Δοκιμή πρόσφατη στην Αλεξάνδρα την Κυπρια. Κορμί λατινας αλλά σφικτό, όχι πλαδαρο, έχει κάποια κιλά παραπάνω ιδίως στην κοιλιά, κοντούλα με μακριά μαλλιά και ωραίο πρόσωπο. Στηθος φυσικό 3αρι ελαφρά πεσμένο με ρωγα που σηκώνεται, πιπα ωραία με σάλιο και μπουκωματα με ντιπ. Άνεση χρόνου, ευγενική, υπάκουη και καθαρή, στενή ίσως λόγω ηλικιας. Φυσικά έδωσα 70 για όλα αυτά (δεν τα δίνω συχνά τα 70 στα μπουρδελα), ακα 69 και ισπανικό, δεν ξέρω αν στο απλό αποδίδει έτσι. Προτείνεται για λατινοφαγους, μακριά οι σκιν λαβερς. Για μια φορά αξίζει η δοκιμή, για δεύτερη ίσως.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.841
Κριτικές
379
Like
5.300
Πόντοι
10.647
Απο πληροφοριες που εχω :sunglasses::grin: θα σας ξενερωσω λιγο για Ριτα!
εκοψε καποια εξτραδακια που εκανε στο απλο.. θελει δηλαδη να βαλετε πιο βαθια το χερι στην τσεπη!
Στο 70αρι για 69, παντως που την πληρωνω συνηθως, προχτες ηταν Φωτια, κανενα παραπονο, αλλα μετα κοπον και βασανων.!!!!! ...δεν μπορεσα να την χυσω μεσα στην μουναρα της, κουραστηκα, οποτε τα πεταξα, βυζια, μπουτια κοιλια... Εξωτερικα την ειδα ανανεωμενη, ειχε ποιασμενα τα μαλια πλεξουδες/τσουρεκια.!!??? και την ομορφηναν, σαν να πηρε και κανα 1-2 κιλα και σαν να ηταν ποιο θυληκη.... Οι ρωγες της με παραξενεψαν,:think: σαν να ηταν πολυ νερουλες.??? και οχι τοσο σκληρες, λες και τις πειραξε.??? Βαζουν σιλικονη και στις ρωγες.??? Συνολο εκατσα μεσα 40 λεπτα.
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
915
Κριτικές
33
Like
1.611
Πόντοι
496
Πέρασα να δω την Καρμεν στο Las Vegas, ωραία κοπελίτσα αλλά όχι η μουναρα που περιέγραψαν κάποιοι. Παραδόξως πολύ κόσμο είχε μόνιμα το τελευταίο αριστερά στη Ρωξανης, είχε μια Σαντρα που δεν κατάφερα να τη δω, καμία περιγραφή από κανεναν;
 

k8oulou

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2008
Μηνύματα
30
Like
182
Πόντοι
0
Δοκιμή πρόσφατη στην Αλεξάνδρα την Κυπρια. Κορμί λατινας αλλά σφικτό, όχι πλαδαρο, έχει κάποια κιλά παραπάνω ιδίως στην κοιλιά, κοντούλα με μακριά μαλλιά και ωραίο πρόσωπο. Στηθος φυσικό 3αρι ελαφρά πεσμένο με ρωγα που σηκώνεται, πιπα ωραία με σάλιο και μπουκωματα με ντιπ. Άνεση χρόνου, ευγενική, υπάκουη και καθαρή, στενή ίσως λόγω ηλικιας. Φυσικά έδωσα 70 για όλα αυτά (δεν τα δίνω συχνά τα 70 στα μπουρδελα), ακα 69 και ισπανικό, δεν ξέρω αν στο απλό αποδίδει έτσι. Προτείνεται για λατινοφαγους, μακριά οι σκιν λαβερς. Για μια φορά αξίζει η δοκιμή, για δεύτερη ίσως.
Μοσχοβολιστή,καυλιάρα με μεγάλο ατού την κωλάρα-πέτρα και αρκετά καλές βυζάρες. Εκτος αυτών καλή στο social. Και στο απλό σαραντάρι αποδίδει καλά σύντροφε και αξίζει επίσης...
 

k8oulou

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2008
Μηνύματα
30
Like
182
Πόντοι
0
Πέρασα να δω την Καρμεν στο Las Vegas, ωραία κοπελίτσα αλλά όχι η μουναρα που περιέγραψαν κάποιοι. Παραδόξως πολύ κόσμο είχε μόνιμα το τελευταίο αριστερά στη Ρωξανης, είχε μια Σαντρα που δεν κατάφερα να τη δω, καμία περιγραφή από κανεναν;
Η Κάρμεν είναι μουνάρα σε σχέση με οτι κυκλοφορεί τον τελευταίο καιρό. Ενα πολύ ωραίο μελαχρινό μωρό αν προτιμάς! Η Σάντρα είναι ενα μελαχρινό επίσης κοντό μωρό με έκφυλη φατσούλα,πορνογυαλιά,μικρό στήθος και δυνατό πίσω σύστημα. Δεν έχω δοκιμάσει...
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
997
Like
4.280
Πόντοι
446
Η Κάρμεν είναι μουνάρα σε σχέση με οτι κυκλοφορεί τον τελευταίο καιρό. Ενα πολύ ωραίο μελαχρινό μωρό αν προτιμάς! Η Σάντρα είναι ενα μελαχρινό επίσης κοντό μωρό με έκφυλη φατσούλα,πορνογυαλιά,μικρό στήθος και δυνατό πίσω σύστημα. Δεν έχω δοκιμάσει...
Παλια καραβάνα η Σαντρα αρκετά χρόνια στην Ελλάδα. Έκανε ένα διάλειμμα μέσα στον κοβιντ
 

k8oulou

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2008
Μηνύματα
30
Like
182
Πόντοι
0
Παλια καραβάνα η Σαντρα αρκετά χρόνια στην Ελλάδα. Έκανε ένα διάλειμμα μέσα στον κοβιντ
Ισχύει! Δε τη θυμόμουν αλλα με αφορμή την απάντηση στο σύντροφο έκανα κι ενα σχετικό search και είδα οτι έχει κριτικές από το 2017! Λογικά έκανε break λογω covid κι επανήλθε. Δεν έχω δοκιμάσει κι ουτε έχει πρόσφατες αξιολογήσεις. Οι παλιές είναι μοιρασμένες πάντως...
 

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
440
Κριτικές
2
Like
1.306
Πόντοι
201
Σε διπλανό σάιτ διαβάζω πως είναι 3 τα στούντιο, ισχύει; σε ποιο είναι η Βλάντα;
Πρωινη πάει μέχρι 7 όπως αναφέρει δίπλα;
Ναι μέχρι 7! Και συνήθως είναι στο μέσα δεξιά. Αν πας και δεν ανοίγει περνά πιο μετα, καμία φορά δουλεύει χωρίς τσατσα
 

toymoii

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2011
Μηνύματα
184
Κριτικές
9
Like
664
Πόντοι
301

gyorgos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
291
Κριτικές
2
Like
339
Πόντοι
21
Πέρασα να δω την Καρμεν στο Las Vegas, ωραία κοπελίτσα αλλά όχι η μουναρα που περιέγραψαν κάποιοι. Παραδόξως πολύ κόσμο είχε μόνιμα το τελευταίο αριστερά στη Ρωξανης, είχε μια Σαντρα που δεν κατάφερα να τη δω, καμία περιγραφή από κανεναν;
Την Σαντρα με τον ωραίο κωλο την είχα πάρει εγώ 2 φορές στην Πέτρου ερημίτη πριν 4 με 5 χρόνια αν φυσικά μιλάμε για την ιδια. Χωρίς να είναι κάτι το εξαιρετικό εμένα μου άρεσε. Κάνε μια δοκιμή. Όταν λες " το τελευταίο αριστερά στη Ρωξανης " πως λεγεται; Πρωινή η βράδυ;
 

sargiris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2006
Μηνύματα
723
Κριτικές
8
Like
756
Πόντοι
366
Την Σαντρα με τον ωραίο κωλο την είχα πάρει εγώ 2 φορές στην Πέτρου ερημίτη πριν 4 με 5 χρόνια αν φυσικά μιλάμε για την ιδια. Χωρίς να είναι κάτι το εξαιρετικό εμένα μου άρεσε. Κάνε μια δοκιμή. Όταν λες " το τελευταίο αριστερά στη Ρωξανης " πως λεγεται; Πρωινή η βράδυ;
Όντως, η ίδια είναι.
Έκανε διάλειμμα την περίοδο του COVID και επέστρεψε, αλλά ενώ είχε γίνει στανταρακι παλιά, κάτι με χάλασε μετά. Δεν ξέρω τι, νομίζω ότι έχει ξενερώσει λίγο.
 

gyorgos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
291
Κριτικές
2
Like
339
Πόντοι
21
Όντως, η ίδια είναι.
Έκανε διάλειμμα την περίοδο του COVID και επέστρεψε, αλλά ενώ είχε γίνει στανταρακι παλιά, κάτι με χάλασε μετά. Δεν ξέρω τι, νομίζω ότι έχει ξενερώσει λίγο.
Βασικά έχω να τη δω χρόνια. Σε ποιο μαγαζί δουλεύει ξερεις; Πρωινή
Ή βραδυνη;
 

sargiris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2006
Μηνύματα
723
Κριτικές
8
Like
756
Πόντοι
366
Στο τελευταίο της Νικ. Ουρανού.
Βράδυ
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.090
Κριτικές
89
Like
10.534
Πόντοι
25.015
Στο 70αρι για 69, παντως που την πληρωνω συνηθως, προχτες ηταν Φωτια, κανενα παραπονο, αλλα μετα κοπον και βασανων.!!!!! ...δεν μπορεσα να την χυσω μεσα στην μουναρα της, κουραστηκα, οποτε τα πεταξα, βυζια, μπουτια κοιλια... Εξωτερικα την ειδα ανανεωμενη, ειχε ποιασμενα τα μαλια πλεξουδες/τσουρεκια.!!??? και την ομορφηναν, σαν να πηρε και κανα 1-2 κιλα και σαν να ηταν ποιο θυληκη.... Οι ρωγες της με παραξενεψαν,:think: σαν να ηταν πολυ νερουλες.??? και οχι τοσο σκληρες, λες και τις πειραξε.??? Βαζουν σιλικονη και στις ρωγες.??? Συνολο εκατσα μεσα 40 λεπτα.
Καντο λιγο λιανα. Δεν μπορεσες να την χυσεις μεσα στην μουναρα της....τι εννοεις...
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
997
Like
4.280
Πόντοι
446
Όντως, η ίδια είναι.
Έκανε διάλειμμα την περίοδο του COVID και επέστρεψε, αλλά ενώ είχε γίνει στανταρακι παλιά, κάτι με χάλασε μετά. Δεν ξέρω τι, νομίζω ότι έχει ξενερώσει λίγο.
Απλά βαρέθηκε. Το παρατήρησα κ γω τότε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom