Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 47 άτομα (5 μέλη και 42 επισκέπτες)

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.395
Κριτικές
216
Like
17.286
Πόντοι
35.697
Επίσης κάτι τελευταίο ,Zizel έχει πάρει κανένας ;πολύ αδύνατη φαίνεται και πολλά τατού
Πεταμενα λεφτα,οποτε της καυλωσει παει στα μαγαζια για δουλεια(ακομα και οι τσατσαδες την ψαχνουν) και υπηρεσιες ξεπετα
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.125
Κριτικές
11
Like
17.694
Πόντοι
3.796
Πεταμενα λεφτα,οποτε της καυλωσει παει στα μαγαζια για δουλεια(ακομα και οι τσατσαδες την ψαχνουν) και υπηρεσιες ξεπετα
Ευχαριστώ φίλε ,κρίμα και έχει σλαβοσκυλοφατσα.
 

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.127
Κριτικές
53
Like
3.978
Πόντοι
6.050
Και εγώ δεν κατάλαβα αν όντως μιλάνε για αυτή που ρώτησες ,του κλαμπ ,για αυτό ρωτάω .
μπα μαλλον για καποια αλλη γινεται λογος, τελος παντων. μπερδευτηκαμε
 

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.127
Κριτικές
53
Like
3.978
Πόντοι
6.050
παντως πολυ ξεραιλα, ειτε σπιτακια ειτε εσκορτς ολα μαπα
 

Latinolover

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2021
Μηνύματα
99
Κριτικές
3
Like
551
Πόντοι
301
Αν διαβάζεις το νήμα θα δεις ποιες έχω πάρει από παρανταις εξυπνακια φίλε μου. Επίσης γράφω ΣΟΥΠΕΡ παρανταις στο ποστ μου, που ήταν για χιλιοστή φορά η Μπιάνκα γνωστή Ιταλίδα από Βουλγαρία. Άντε τυροπιταδες πουλάτε και υφακι ούτε ανάγνωση δε ξέρετε
Σου μίλησα με υφάκι; Μια ερώτηση σου έκανα. Τους χαρακτηρισμούς να τους κρατήσεις για τον εαυτό σου. Δεν παρακολουθώ εγώ με ποιες πας και ποιες όχι. Επίσης η Μπιάνκα είναι γνωστή Ιταλίδα από Ρουμανία. Οποίος τα ξέρει πολλά δεν τα ξέρει και καλά λένε στο τυροπιτάδικο μου.
Πουλάτε και υφάκι ούτε τις φυλές δεν ξέρετε να ξεχωρίζετε. Είσαι και περπατημένος και ξέρεις κι από ανάγνωση τρομάρα σου.
 

IRON MAIDEN

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2020
Μηνύματα
348
Κριτικές
2
Like
709
Πόντοι
81

Lympe

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2021
Μηνύματα
66
Like
195
Πόντοι
0
Σου μίλησα με υφάκι; Μια ερώτηση σου έκανα. Τους χαρακτηρισμούς να τους κρατήσεις για τον εαυτό σου. Δεν παρακολουθώ εγώ με ποιες πας και ποιες όχι. Επίσης η Μπιάνκα είναι γνωστή Ιταλίδα από Ρουμανία. Οποίος τα ξέρει πολλά δεν τα ξέρει και καλά λένε στο τυροπιτάδικο μου.
Πουλάτε και υφάκι ούτε τις φυλές δεν ξέρετε να ξεχωρίζετε. Είσαι και περπατημένος και ξέρεις κι από ανάγνωση τρομάρα σου.
Εντάξει φίλε βάλε μια μπουγάτσα τώρα γιατί βιάζομαι
 

Nikthegreek23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2022
Μηνύματα
410
Κριτικές
18
Like
752
Πόντοι
311
Αν όντως παίρνει 200 την ώρα νομίζω πολλά ειναι, υπερτιμημένη. Εμένα μου έχουν κάτσει στανταρακια με 70 ευρώ στα στούντιο όπως και πρόσφατα που πέρασα 25 λεπτά ίσως και 30 και τα έκανα όλα χωρίς φιλιά στο στόμα και πρωκτικό. Εκτός αν τραβάς κανένα χοντρο κόλλημα μαζί της......δοκίμασε τι να πω. Πορνοσταρ την ειδε; Μου θυμίζει την Σοφία Παυλίδη όταν της είχα στείλει μυνημα κυρίως για τη φάση (όχι ότι θα πήγαινα) και με φρέναρε με την απάντησή της
Πόσα θέλει η Σοφία?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom