Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 32 άτομα (4 μέλη και 28 επισκέπτες)

gyorgos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
291
Κριτικές
2
Like
339
Πόντοι
21
Πόσα θέλει η Σοφία?
Μου ζήτησε 1000 ευρώ τα 500 προκαταβολικά και συνάντηση σε δικό της ξενοδοχείο. Όταν της είπα έστω σου δίνω τα 500 πως ξέρω ότι θα έρθεις στο ραντεβού μας; Μου απάντησε ΕΙΜΑΙ Η ΣΟΦΙΑ ΠΑΥΛΙΔΗ
 

Nikthegreek23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2022
Μηνύματα
427
Κριτικές
18
Like
755
Πόντοι
311
Μου ζήτησε 1000 ευρώ τα 500 προκαταβολικά και συνάντηση σε δικό της ξενοδοχείο. Όταν της είπα έστω σου δίνω τα 500 πως ξέρω ότι θα έρθεις στο ραντεβού μας; Μου απάντησε ΕΙΜΑΙ Η ΣΟΦΙΑ ΠΑΥΛΙΔΗ
Μέσω ινσταγραμ μιλήσατε?
Και μη μου πεις χίλια ευρώ για μια ωρα
 

Nikthegreek23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2022
Μηνύματα
427
Κριτικές
18
Like
755
Πόντοι
311
Τελικά μπεατρις η Εβίτα , νεσι και αναις έχει δει κανείς,? Να πει γνώμες εγώ σε 2 βδομάδες γυρνάω.. Όποτε θα βοηθούσε κανεις αν της έχει παρει η της έχει δει
 

niksalonica

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2015
Μηνύματα
159
Like
158
Πόντοι
1
Νάταλι στο Godiva.... Για τα δικα μου γούστα είναι πολύ κ@υλα....τώρα τα του έργου....προτειμηθηκε πρόγραμμα με 70€ με ελεύθερο στοματικό και 69 ..μόνο που την ακουμπάς βγάζει υγρά...και αυτό το γουσταρα ακόμα πιο πολύ ....και για τελείωμα χύσιμο στο στόμα και τα οποία τα ήπιε όλα....
 

napolitanos

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2023
Μηνύματα
115
Like
216
Πόντοι
21
Καλησπέρα σε όλους ! Μέσα στο κοβιντ αρχές περίπου έκανε ραντεβού σε ένα διαμέρισμα από την Εγνατία εκεί κοντά στη κάμαρα μια Τζούλια αν θυμάμαι καλά ! ! Πολύ όμορφη και γυναικάρα ! Είχα πάει μια φορά ! Έπαιρνε 100€ ! Την είχα βρει από μια αγγελία δεν θυμάμαι ποια όμως ! Από τότε δεν την ξανά είδα ! Παρα πολύ καλή περίπτωση και πολύ ευγενική !! Αν ξέρουμε κάτι κάποιος ας ενημερώσει!!
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.846
Κριτικές
381
Like
5.348
Πόντοι
11.585
Προχτες τελικα, μπηκα στην Σουζυ την μιλφαρα, στο λας βεγκας, αργα για ωρα, σχετικη ηρεμια, εκτος απο τα πακια που στησανε συναθριση μπροστα απο τα του Π.Ερημιτη μαγαζια.
Η Σουζυ, ευδιαθετη, διαχυτικη, τυπικη θα ελεγα, οχι βυαστικη, δεν εκανε το κατι παραπανω απο αυτα που περιμενα για να με εξιταρει, σετ εσωρουχα στο χρωμα του σωματος, καθολου σεξυ, θα μπορουσε να βαλει κατι αλλο, ενα απλο νεκλιζε και να κανει μπαμ.... στα του αγωνα πιπα καλη, στο γαμισι μια σταση, την προηγουμενη φορα ειχα περασει καλυτερα μαζι της, οχι οτι τωρα τα εκλαψα, προσωπαρα που μου αρεσε, με κοκκινα χειλια βαμενα, αρα φιλακια γιοκ.... Γενικα δεν θα μπορουσα να την βαλω στην λιστα μου.
 

777F

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2016
Μηνύματα
332
Κριτικές
14
Like
562
Πόντοι
311
Η Νάταλι πότε επιστρέφει??
 

777F

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2016
Μηνύματα
332
Κριτικές
14
Like
562
Πόντοι
311
Έχω να πατήσω 2 μήνες στη πιάτσα μετά το Αθηναϊκό χαλί τελικά δεν διαφέρει τόσο με δικό μας χάλι
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.130
Κριτικές
11
Like
17.757
Πόντοι
3.796
Προχτες τελικα, μπηκα στην Σουζυ την μιλφαρα, στο λας βεγκας, αργα για ωρα, σχετικη ηρεμια, εκτος απο τα πακια που στησανε συναθριση μπροστα απο τα του Π.Ερημιτη μαγαζια.
Η Σουζυ, ευδιαθετη, διαχυτικη, τυπικη θα ελεγα, οχι βυαστικη, δεν εκανε το κατι παραπανω απο αυτα που περιμενα για να με εξιταρει, σετ εσωρουχα στο χρωμα του σωματος, καθολου σεξυ, θα μπορουσε να βαλει κατι αλλο, ενα απλο νεκλιζε και να κανει μπαμ.... στα του αγωνα πιπα καλη, στο γαμισι μια σταση, την προηγουμενη φορα ειχα περασει καλυτερα μαζι της, οχι οτι τωρα τα εκλαψα, προσωπαρα που μου αρεσε, με κοκκινα χειλια βαμενα, αρα φιλακια γιοκ.... Γενικα δεν θα μπορουσα να την βαλω στην λιστα μου.
Καλή είναι φίλε μόνο σαν σύνολο εμφάνισης .
Ένα ωραίο μιλφ με ωραίο σώμα και πρόσωπο ,αλλά μέχρι εκεί .στον αγώνα δεν δίνει πολλά και γενικά ποντάρει και αυτή μόνο στην εμφάνιση της .
 

Lympe

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2021
Μηνύματα
66
Like
195
Πόντοι
0
Μισέλ παρά πολύ καλή για εμένα. Το θέμα είναι ότι πρέπει να τη πετύχεις στο βιλα εροτικα γιατί το χοτ λειντι είναι α π α ρ α δ ε κ τ ο από θέμα καθαριότητας.
 
  • Like
Αντιδράσεις: GALLAS

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
612
Κριτικές
12
Like
2.727
Πόντοι
736

Όπως έγινε γνωστό τώρα στα δελτία ειδήσεων εξαρθρώθηκε το κύκλωμα που έφερνε τις λατινοαμερικάνικες στην Ελλάδα για τους οίκους ανοχής. Η ανακοίνωση της ασφάλειας Αττικής ανέφερε για 51 γυναίκες σε 10 οίκους ανοχής της Αθήνας και δύο εδώ στην Θεσσαλονίκη
Φυσικά οι δύο είναι το hot lady και το Villa Erotica.
Ότι γαμήσατε γαμήσατε από Κολομβία. Και όσοι γαμήσατε το είχα δηλώσει προ πολλού γαμήσατε κοπέλες χωρίς άδεια εργασίας συνεπώς χωρίς υγειονομικές εξετάσεις.
 
Τελευταία τροποποίηση:

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.557
Κριτικές
165
Like
25.482
Πόντοι
34.168
Όπως έγινε γνωστό τώρα στα δελτία ειδήσεων εξαρθρώθηκε το κύκλωμα που έφερνε τις λατινοαμερικάνικες στην Ελλάδα για τους οίκους ανοχής. Η ανακοίνωση της ασφάλειας Αττικής ανέφερε για 51 γυναίκες σε 10 οίκους ανοχής της Αθήνας και δύο εδώ στην Θεσσαλονίκη
Φυσικά οι δύο είναι το hot lady και το Villa Erotica.
Ότι γαμήσατε γαμήσατε από Κολομβία. Και όσοι γαμήσατε το είχα δηλώσει προ πολλού γαμήσατε κοπέλες χωρίς άδεια εργασίας συνεπώς χωρίς υγειονομικές εξετάσεις.
Την αλλη εβδομαδα θα εχει αλλες λατινες...ολα καλα..
Οπως με το γραφειο που κλεισαν στην Αθηνα πριν δυο τρεις μηνες,
αλλαξε ελαφρως το ονομα και συνεχιζει..
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
612
Κριτικές
12
Like
2.727
Πόντοι
736
Την αλλη εβδομαδα θα εχει αλλες λατινες...ολα καλα..
Οπως με το γραφειο που κλεισαν στην Αθηνα πριν δυο τρεις μηνες,
αλλαξε ελαφρως το ονομα και συνεχιζει..
Απ’ ότι έμαθα πριν από λίγο από φύλακα του χώρου Οι δύο οίκοι σφραγίστηκαν. Πλέον είναι εμφανές ότι τον τελευταίο καιρό η αστυνομία μετα από πάρα πολύ καιρό Ασχολείται με τους οίκους ανοχής. Αδειοδοτημένα καταστήματα αδειοδοτημένες κοπέλες κλπ
Προσωπικά εμένα αυτό μου αρέσει γιατί έτσι διασφαλίζεται η προστασία της υγείας όλων μας
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.557
Κριτικές
165
Like
25.482
Πόντοι
34.168
Απ’ ότι έμαθα πριν από λίγο από φύλακα του χώρου Οι δύο οίκοι σφραγίστηκαν. Πλέον είναι εμφανές ότι τον τελευταίο καιρό η αστυνομία μετα από πάρα πολύ καιρό Ασχολείται με τους οίκους ανοχής. Αδειοδοτημένα καταστήματα αδειοδοτημένες κοπέλες κλπ
Προσωπικά εμένα αυτό μου αρέσει γιατί έτσι διασφαλίζεται η προστασία της υγείας όλων μας
Για δημαρχος καλος εισαι...
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
612
Κριτικές
12
Like
2.727
Πόντοι
736
Για δημαρχος καλος εισαι...
Φίλε αν δε σ’ ενδιαφέρει η υγεία σου πάω πάσο. Το να δουλεύουν κοπέλες ανεξέλεγκτα είναι υγειονομική βόμβα. Και για το συγκεκριμένο θέμα θα καθίσω να αντιπαρατεθώ με κανέναν
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.557
Κριτικές
165
Like
25.482
Πόντοι
34.168
Φίλε αν δε σ’ ενδιαφέρει η υγεία σου πάω πάσο. Το να δουλεύουν κοπέλες ανεξέλεγκτα είναι υγειονομική βόμβα. Και για το συγκεκριμένο θέμα θα καθίσω να αντιπαρατεθώ με κανέναν
Βρε μαζι σου,δεν σε κακολογησα...σωστα τα λες.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.130
Κριτικές
11
Like
17.757
Πόντοι
3.796
Οπότε ότι υπάρχει νέο σε λάτιν στο άλλο σάιτ είναι άκυρο ..αφού τα περισσότερα ονόματα δούλευαν σε αυτά τα μαγαζιά
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom