Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 43 άτομα (3 μέλη και 40 επισκέπτες)

elgreco90

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2023
Μηνύματα
694
Κριτικές
4
Like
2.969
Πόντοι
726
Καλημέρα σας. ..λασ βεγκασ πρωί φριντα ριτα ..βράδυ Νίνα φριντα ροζα...και βενους Αλεξάνδρα πρωί βράδυ Άννα και Σουζάνα..βενους 2 μαγια βράδυ σας περιμένουν αγορακια μου.
Αθηναρα εσένα πως θα γίνει να σε πάρουμε; δουλεύεις ακόμη;
 

gloutofagos

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2019
Μηνύματα
111
Like
185
Πόντοι
1
Εγώ ο τόσο ενοχλητικός με όλα τα ανωτέρω χαρακτηριστικά που ανέφερες έμαθα ότι η αιώνια βασίλισσα της πρωινής ζώνης βρίσκεται στο θρόνο της αυτή τη στιγμή επί της νικ.ουρανου 26
Μυγιαγγιχτο σε ειπα,και οτι τσιμπας ευκολα.
Ενοχλητικος γινεσαι μονο οταν εισαι επιθετικος χωρις λογο,ενω δεν εχεις να αποδειξεις τιποτα σε κανεναν.
Ο τιτλος σου τα λεει ολα.
Δεν χρειαζεται να το αποδεικνηεις καθε μερα,και ουτε κινδυνευει απο μια γνωμη ενος τριτου.

Γυρισεεεεεεεεεε?
Δεν ελειψε πολυ αυτη τη φορα.
Θα πας?
 

Wandererwonder

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
856
Κριτικές
17
Like
2.872
Πόντοι
1.436
μια λιντα που εμφανιζετε στο αλλο site εχει στις φωτογραφιες της πανω και το τικτοκ handle, και απο εκει βρηκα και το ινστα της...
οντως ελλαδα εχει ερθει προσφατα ειναι αλλα απο οτι καταλαβα ανεβαζε στορυ απο αθηνα αρα δε ξερω πως γινετε να βρισκετε εδω
απο τις λατινες γενικα ειναι καποια που να αξιζει?περα απο ριτα ποιες ειναι οι καλες?
 

777F

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2016
Μηνύματα
329
Κριτικές
14
Like
558
Πόντοι
311
Τι θα γίνει με server και γαμιεται όλο
 

777F

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2016
Μηνύματα
329
Κριτικές
14
Like
558
Πόντοι
311

Johnnythess2

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2023
Μηνύματα
7
Like
4
Πόντοι
0
Πειτε λιγο γνωμη συναδελφοι, που προτεινετε για φυλλ προγραμμα bad girls η black angels? Ευχαριστω εκ των προτερων
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.447
Κριτικές
12
Like
3.233
Πόντοι
746
Επισκεψη στην πολη κ αφου δεν ειχα κατι υποψην μου ειπα να επισκεφτω την Ελενα στα τριδυμα εχοντας ακουσει οχι κ τοσο καλα σχολια. Ειχε δυο κοπελες. Τζενη μου ειπε την μια η τσατσα; Ελληνιδα λεει. Βγηκε...κοντο μαλλι αγελαστη. Μετα μου παρουσιασε την Ελενα. Χαιρετησε με χαμογελο...μου αρεσε κ αυτο που ειδα κ λεω θα μπω κ οτι γινει. 30 το απλο. Μπηκε στο δωματιο παλι με χαμογελο...εβγαλε τα εσωρουχα. Πραγματι νεανικο ωραιο κορμι με υπεροχα στηθια κ ωραιο κωλο. Αφησε χαδια. Στοματικο καλο. Κ ρυθμο κ σχεδον ολο στο στομα. Σε αντιθεση με τα οσα ειχα διαβασει. Απο πανω με απαλο κ μετα πιο γρηγορο κουνημα...ιεραποστολικο...κ στα τεσσερα. Φοβερη θεα που την κανει ακομη πιο ωραια κ ο καθρεφτης που ειναι κολλητα με το κρεβατι. Σιγανοι ανεσταναγμοι βογγητα απο μερους της. Μου εβγαλε το ερωτικο κ γι αυτο κινηθηκα σε απαλους ρυθμους κ ενταση. Παραπονο κανενα για τον χρονο. Ωραια κοπελα που δειχνει οτι της αρεσει το ηπιο σεξ. Αυτα παιδες.
 

RevoXXX

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.858
Κριτικές
3
Like
795
Πόντοι
96
Πήγαινε Λούνα με κλειστά μάτια στο Paradise..... Πέρνα και από pussycat Πέτρου ερημίτη μήπως γύρισε η Ελενα....
Δεν ήρθα τελικά αλλά ευχαριστώ για την πληροφορία,οι υπόλοιποι μόνο από εξυπνάδες ξέρουν :hi:
 

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
Βραδινή βόλτα γύρω στις 2μιση. Πήγα σε συγκεκριμένα σπιτάκια χωρίς διάθεση για τσάρκα. Paradise στο πρώτο δεξιά, είχε 2 κοπέλες. Μια Ρουμάνα Χριστίνα με δυνατό πίσω σύστημα. Σκεφτόμουν να περάσω αλλά περίμενα και τη δεύτερη κοπέλα να βγει από το δωμάτιο που ήτανε σε πρόγραμμα. Μετά από λίγο, η τσατσά χτυπάει τη πόρτα του δωματίου και φωνάζει ότι τελείωσε ο χρόνος :jerking: Έφυγα τρέχοντας. Το Godiva είχε 2 κοπέλες επίσης, τη Βραζιλιάνα ή όπως θέλετε πείτε την και άλλη μιαπου μου ήτανε αδιάφορη. Εν τέλη μη τα πολυλογώ άλλο, πήγα Las Vegas για Φρίντα δεύτερη φορά με φουλ πρόγραμμα. Κατευθυνόμενος στο αμάξι, με προσέγγισαν δυο τρόμπες που ήτανε σε αμάξι, για να μου πουλήσουν μπάφο. Και ντρεπόντουσαν να το πουν, λέγανε"από το άλλο το καλό" :2funny::happy:
 

Lympe

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2021
Μηνύματα
66
Like
195
Πόντοι
0
Και μένα πριν ένα μήνα έξω από το βίλα εροτικα μου ήρθαν δύο κάτοικοι Δενδροποτάμου να μου πουλήσουν ρολόγια και κολόνιες. Μάλιστα με ρώτησαν αν είμαι και μπατσος :buck2:
 

Ozzy87

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2022
Μηνύματα
42
Like
38
Πόντοι
0
Το γυμνο το εχουν σε προγραμμα..αρα επιτρεπεται κανονικα απο το νομο! τα αλλα ειναι δωρακια που λεμε, πολλες προσφερουν διαφορα για να εχουν πελατεια, αλλιως θα βαρουσαν μυγες οι περισσοτερες. Για την υγεια ειπαμε, αλλοι εχουν θεμα με αυτα αλλοι οχι, εσυ κοιτας τον εαυτο σου και ο καθενας εδω μεσα αυτο κανει.
Στη Γερμανία που έχω πάει σε μπουρδέλα καμία σχέση με εδώ. Το ακαποτο τσιμπούκι είναι στάνταρ δεν χρειάζεται να πληρώσεις κάτι παραπάνω
Εγώ ο τόσο ενοχλητικός με όλα τα ανωτέρω χαρακτηριστικά που ανέφερες έμαθα ότι η αιώνια βασίλισσα της πρωινής ζώνης βρίσκεται στο θρόνο της αυτή τη στιγμή επί της νικ.ουρανου 26
Ποια είναι αυτή
 

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
Και μένα πριν ένα μήνα έξω από το βίλα εροτικα μου ήρθαν δύο κάτοικοι Δενδροποτάμου να μου πουλήσουν ρολόγια και κολόνιες. Μάλιστα με ρώτησαν αν είμαι και μπατσος :buck2:
Αυτοί συνηθισμένοι είναι, περνάνε κατά περιόδους με μηχανάκι και πουλάνε διάφορα, μέχρι και κινητό μου έχουν πει. Αλλά μπάφο πρώτη φορά μου προσφέρουν
 

theo318

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
9
Κριτικές
1
Like
33
Πόντοι
0
Στη Γερμανία που έχω πάει σε μπουρδέλα καμία σχέση με εδώ. Το ακαποτο τσιμπούκι είναι στάνταρ δεν χρειάζεται να πληρώσεις κάτι παραπάνω

Ποια είναι αυτή
Για Βαυαρία που ζούσα δεν παίζει γυμνό με τίποτα. Ακόμη και πινακίδες έχει να μην το ζητήσεις. Τίποτα χωρίς προφύλαξη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom