Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (5 μέλη και 19 επισκέπτες)

Giorgos88

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2010
Μηνύματα
106
Κριτικές
6
Like
281
Πόντοι
1
Καλησπέρα..τι ακριβώς ζητάς να φρεναρουμε πρώτον δεν ξέρουμε αν όλα αυτά που γράφονται δω είναι αληθές δεύτερον γω βλέπω ότι όσο περισσότερο γράφετε δω αυτά τα σχόλια τόσο μεγαλώνει η Πελατεία της κάθε μέρα οπότε γλυκα μου αγορακια τι θέλει να μας πει ο ποιητής...οπότε μην ζητάτε να φρεναρουμε εμείς τα κορίτσια αλλά να φρεναρετε εσεισ αυτά που ζητάτε..γτ δω είμαι και βλέπω και σασ ακούω...
Κορίτσια οι μόνες που μπορείτε να φρενάρετε αυτά τα πράγματα είστε εσείς. Αν νομίζετε ότι αξίζει να θέτετε την υγεία σας σε κίνδυνο κάνοντας πράγματα που η κοινή λογική απαγορεύει, δικαίωμα σας, όπως και όλων των άλλων που τους αρέσει να ζουν επικίνδυνα για λίγες στιγμές καύλας.

Αλλά μη ζητάτε από άλλους να φρενάρουν πράγματα που μόνο εσείς αποφασίζετε αν μπορείτε να δώσετε ή όχι.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.075
Κριτικές
11
Like
17.442
Πόντοι
3.796
bisexual ειμαι ρε καριολακο και γουσταρω!! τρωω και καυλια και μουνια... προσεχε μην κολλησεις κανα AIDS απο μενα και τρεχεις και δεν φτανεις!! θα αρχισω τα ακαποτα.... χαχαχαχαχαχ
Θα σου πω και κάτι άλλο γιατί είσαι πολύ βλάκας τελικά .
Αυτά που γράφεις και κοροϊδεύεις με τις αρρώστιες να εύχεσαι καλύτερα να μην τα συναντήσεις ποτέ και όχι να εύχεσαι να συναντήσεις εμένα.
Δεν είναι καθόλου αστείο αυτό που είπες .
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.544
Πόντοι
7.195
Ω ρε μαγκα Zorro μας βγήκες imitation
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
1.988
Κριτικές
9
Like
3.293
Πόντοι
456
ποια ειναι η Αλικη ρε παιδια που εχει και καυλι;:glasses:
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.544
Πόντοι
7.195
ποια ειναι η Αλικη ρε παιδια που εχει και καυλι;:glasses:
Θα την βρεις προφανώς στις τρανς επισκέψεις της πόλης.... Εχυσε και μέσα λέει, αλλά του έδειξε τις εξετάσεις της και δεν είχε HIV......

Ιδου το Αλικακι... Αν θέλεις να γίνεις εσύ το κοριτσάκι μου σε περιμένω( αρνητικές εξετάσεις για ΣΜΝ 23/3/23
 

Almanaco

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
885
Κριτικές
10
Like
5.713
Πόντοι
1.336
Και εγώ να κόψω τις πουτανες εσύ πάλι κρυφοπουστας θα είσαι .
Απορώ πως δεν σε υποπτεύονται οι γύρω σου ..όταν κλάνεις ακούγεσαι σαν εξαέρωση σε συνεργείο.
Στραπονιαρη ..που θα με πεις και φλώρο
Κλανει σα γατα που λεμε
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.075
Κριτικές
11
Like
17.442
Πόντοι
3.796
ποια ειναι η Αλικη ρε παιδια που εχει και καυλι;:glasses:
Εσένα από όλα αυτά η τρανς σε πειραξε;!
Δεν έχει σημασία ποια είναι αυτή που τις καταπίνει τα χυσια ..
Σημασία έχει ότι για να το έκανε το κάνει παντού και σίγουρα τον τρώει και ακα σε όσες του τον δίνουν .
Και σίγουρα δεν είναι και ο μόνος ..
Αυτός όπως βλέπεις στα αρχιδια του αν με την επικινδυνη σεξουαλική ζωή που κάνει πάθεις κάτι και εσύ που θα πας στο στούντιο
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.544
Πόντοι
7.195
μου φαινεται η λυση ειναΙ να βρουμε πιστη γυναικα
Η λύση είναι να παντρευτείς και να αφήσεις τις αμαρτωλες... Συνουσιες.....
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εσένα από όλα αυτά η τρανς σε πειραξε;!
Δεν έχει σημασία ποια είναι αυτή που τις καταπίνει τα χυσια ..
Σημασία έχει ότι για να το έκανε το κάνει παντού και σίγουρα τον τρώει και ακα σε όσες του τον δίνουν .
Και σίγουρα δεν είναι και ο μόνος ..
Αυτός όπως βλέπεις στα αρχιδια του αν με την επικινδυνη σεξουαλική ζωή που κάνει πάθεις κάτι και εσύ που θα πας στο στούντιο
Αυτός αμφιβάλλω αν πάει στα μπουρδελα για να γαμησει...... Μάλλον για να γαμηθει πάει....
 

Almanaco

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
885
Κριτικές
10
Like
5.713
Πόντοι
1.336
Σεργιανακι λακωνικό απόψε…
Πολύ αέρας και κρύο για την εποχή.
Λίγη κίνηση 2-4.

Πολύ καλό και ζουμερό, ρωσιδακι στο Belarus δίπλα στο βιλλα εροτικα.
«Έμμα ή Εύα μωρ’ δε θύμαμ’» είπε η τσατς.
Αλήθεια παιδιά ωραίο, κοντοκανο με ωραίο μεστό κωλαρακι. Θα τιμηθεί στάνταρ. Απλά οφείλω να δηλώσω πως ήταν αρκετά βαριεστημένη η καβλιτσα. Με το ζόρι βγήκε. Ίσως γ αυτό να μην τιμήθηκε! 30€ απλό. 40€ πιπα ακα.

Χρύσα Casa d amore που πήρα Μ. Δευτέρα, ήταν μέσα στο δωμάτιο. Αλλιώς πήγαινα βουρ κατά βούληση.

Επέλεξα το τρίτο και τελευταίο δωμάτιο που μπηκα. Paradise 2.
Βασικά ήταν και το πρώτο που μπήκα, απλά επίσης ήταν μέσα η κοπέλα και γύρισα μετά για να τη δω.
Είναι το Χριστινάκι που δουλευε στο vegas βρε! Έπαθα ζαβλαμα, αλήθεια δεν την κατάλαβα by the first sight, μα όταν μπήκε μέσα!
Τακούνα πουτανέ, ΚΩΛΑΡΑ για γλύψιμο άψογη, μαύρα εσώρουχα, βυζι ωραίο στητό διαρι plus.
Χεράκια μικρά που δεν κλείνουν στο φραπεδιασμα (πράμα που με καβλωνει παρά μπολύ), πιπα μέτρια προς καλή, με θεληση& παράλληλο γαργάλημα αρχιδιων. Με θυμόταν όντως!!! Γαμησι στα 4, ιεραποστολ και στα πλαγια. Στο φιναλε την έβαλα να κάτσει με τον κωλο δίπλα στα μούτρα μου ενώ μου τον έπαιζε ώσπου ήρθε το τέλος.
40€ το απλό εδώ αλλά το paradise στα δωμάτια άλλη φάση συγκριτικά με τα αλλα. Κυριλέ με στοματικό διάλυμα, αντισηπτικό χεριών, κολωνια, μωρομαντιλα κτλ συν την καλαισθησία του χώρου.

Απλή κατάθεση Τετάρτης
 

Latinolover

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2021
Μηνύματα
99
Κριτικές
3
Like
551
Πόντοι
301
Σεργιανακι λακωνικό απόψε…
Πολύ αέρας και κρύο για την εποχή.
Λίγη κίνηση 2-4.

Πολύ καλό και ζουμερό, ρωσιδακι στο Belarus δίπλα στο βιλλα εροτικα.
«Έμμα ή Εύα μωρ’ δε θύμαμ’» είπε η τσατς.
Αλήθεια παιδιά ωραίο, κοντοκανο με ωραίο μεστό κωλαρακι. Θα τιμηθεί στάνταρ. Απλά οφείλω να δηλώσω πως ήταν αρκετά βαριεστημένη η καβλιτσα. Με το ζόρι βγήκε. Ίσως γ αυτό να μην τιμήθηκε! 30€ απλό. 40€ πιπα ακα.

Χρύσα Casa d amore που πήρα Μ. Δευτέρα, ήταν μέσα στο δωμάτιο. Αλλιώς πήγαινα βουρ κατά βούληση.

Επέλεξα το τρίτο και τελευταίο δωμάτιο που μπηκα. Paradise 2.
Βασικά ήταν και το πρώτο που μπήκα, απλά επίσης ήταν μέσα η κοπέλα και γύρισα μετά για να τη δω.
Είναι το Χριστινάκι που δουλευε στο vegas βρε! Έπαθα ζαβλαμα, αλήθεια δεν την κατάλαβα by the first sight, μα όταν μπήκε μέσα!
Τακούνα πουτανέ, ΚΩΛΑΡΑ για γλύψιμο άψογη, μαύρα εσώρουχα, βυζι ωραίο στητό διαρι plus.
Χεράκια μικρά που δεν κλείνουν στο φραπεδιασμα (πράμα που με καβλωνει παρά μπολύ), πιπα μέτρια προς καλή, με θεληση& παράλληλο γαργάλημα αρχιδιων. Με θυμόταν όντως!!! Γαμησι στα 4, ιεραποστολ και στα πλαγια. Στο φιναλε την έβαλα να κάτσει με τον κωλο δίπλα στα μούτρα μου ενώ μου τον έπαιζε ώσπου ήρθε το τέλος.
40€ το απλό εδώ αλλά το paradise στα δωμάτια άλλη φάση συγκριτικά με τα αλλα. Κυριλέ με στοματικό διάλυμα, αντισηπτικό χεριών, κολωνια, μωρομαντιλα κτλ συν την καλαισθησία του χώρου.

Απλή κατάθεση Τετάρτης
Ωραίος φίλε!
Θα συμφωνήσω για το paradise ότι σε θέμα υποδομών είναι η μέρα με την νύχτα σε σχέση με τα άλλα. Και για τις υπηρεσίες σε γενικές γραμμές δεν μπορώ να πω ότι έχω παράπονο κι εγώ. Γενικά είναι 2 σκαλοπάτια πάνω από τα υπόλοιπα.
 

aristotelis4312

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2016
Μηνύματα
270
Like
819
Πόντοι
81
Σεργιανακι λακωνικό απόψε…
Πολύ αέρας και κρύο για την εποχή.
Λίγη κίνηση 2-4.

Πολύ καλό και ζουμερό, ρωσιδακι στο Belarus δίπλα στο βιλλα εροτικα.
«Έμμα ή Εύα μωρ’ δε θύμαμ’» είπε η τσατς.
Αλήθεια παιδιά ωραίο, κοντοκανο με ωραίο μεστό κωλαρακι. Θα τιμηθεί στάνταρ. Απλά οφείλω να δηλώσω πως ήταν αρκετά βαριεστημένη η καβλιτσα. Με το ζόρι βγήκε. Ίσως γ αυτό να μην τιμήθηκε! 30€ απλό. 40€ πιπα ακα.

Χρύσα Casa d amore που πήρα Μ. Δευτέρα, ήταν μέσα στο δωμάτιο. Αλλιώς πήγαινα βουρ κατά βούληση.

Επέλεξα το τρίτο και τελευταίο δωμάτιο που μπηκα. Paradise 2.
Βασικά ήταν και το πρώτο που μπήκα, απλά επίσης ήταν μέσα η κοπέλα και γύρισα μετά για να τη δω.
Είναι το Χριστινάκι που δουλευε στο vegas βρε! Έπαθα ζαβλαμα, αλήθεια δεν την κατάλαβα by the first sight, μα όταν μπήκε μέσα!
Τακούνα πουτανέ, ΚΩΛΑΡΑ για γλύψιμο άψογη, μαύρα εσώρουχα, βυζι ωραίο στητό διαρι plus.
Χεράκια μικρά που δεν κλείνουν στο φραπεδιασμα (πράμα που με καβλωνει παρά μπολύ), πιπα μέτρια προς καλή, με θεληση& παράλληλο γαργάλημα αρχιδιων. Με θυμόταν όντως!!! Γαμησι στα 4, ιεραποστολ και στα πλαγια. Στο φιναλε την έβαλα να κάτσει με τον κωλο δίπλα στα μούτρα μου ενώ μου τον έπαιζε ώσπου ήρθε το τέλος.
40€ το απλό εδώ αλλά το paradise στα δωμάτια άλλη φάση συγκριτικά με τα αλλα. Κυριλέ με στοματικό διάλυμα, αντισηπτικό χεριών, κολωνια, μωρομαντιλα κτλ συν την καλαισθησία του χώρου.

Απλή κατάθεση Τετάρτης
Η συγκεκριμένη πριν από 3 χρόνια ήταν στα καλύτερα της όταν δούλευε δίπλα στο Venus , αλλά την απέφευγαν πολλοί γιατί πούλαγε τρέλα στο σαλόνι , με 60 την έπαιρνες δύο φορές και έδινες 40 λεπτά .. εκεί που ήταν η κατάσταση ήταν τραγική δεν της βάζανε ούτε νιπτήρα στο δωμάτιο ούτε καν χαρτομάντιλα , το τελευταίο χρόνο έβαλε κιλα για 40 ευρο δεν είναι , αλλά με το χαλι που υπάρχει πάλι είναι απ' τις καλύτερες
 
Τελευταία τροποποίηση:

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.075
Κριτικές
11
Like
17.442
Πόντοι
3.796
Η συγκεκριμένη πριν από 3 χρόνια ήταν στα καλύτερα της όταν δούλευε δίπλα στο Venus , αλλά την απέφευγαν πολλοί γιατί πούλαγε τρέλα στο σαλόνι , με 60 την έπαιρνες δύο φορές και έδινες 40 λεπτά .. εκεί που ήταν η κατάσταση ήταν τραγική δεν της βάζανε ούτε νιπτήρα στο δωμάτιο ούτε καν χαρτομάντιλα , το τελευταίο χρόνο έβαλε κιλα για 40 ευρο δεν είναι , αλλά με το χαλί που υπάρχει πάλι είναι απ' τις καλύτερες
Ναι φίλε ,είναι από τις κοπέλες που την προτιμούσα και μετά εξαφανίστηκε από το καλοκαίρι .
Στο μαγαζί που πήγε τώρα αφου αναφέρθηκε ότι είναι και πιο κυριλέ θα είναι πολύ καλή επιλογή ..αν και τα 40 που ζητάει είναι πολλά .
Να μου πεις εδώ τα ζητάνε άλλες και άλλες...
Το έγραψα και πριν λίγες μέρες ότι επιστρέφει αφού την είχαν βάλει ήδη στο άλλο σάιτ αλλά δεν έγραφε σε ποιο μαγαζί ,αλλά όλοι προσπέρασαν την αναφορά σαν δεν το έγραψα ποτέ .
Αρχίζω να πιστεύω ότι πολλοί εδώ μέσα σπρώχνουν συγκεκριμένα μαγαζιά για προσωπικά τους συμφέροντα..γιατί άμα αναφερόταν πάλι στο Βένους θα είχαν γεμίσει 3 σελίδες
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
997
Like
4.280
Πόντοι
446
Ναι φίλε ,είναι από τις κοπέλες που την προτιμούσα και μετά εξαφανίστηκε από το καλοκαίρι .
Στο μαγαζί που πήγε τώρα αφου αναφέρθηκε ότι είναι και πιο κυριλέ θα είναι πολύ καλή επιλογή ..αν και τα 40 που ζητάει είναι πολλά .
Να μου πεις εδώ τα ζητάνε άλλες και άλλες...
Το έγραψα και πριν λίγες μέρες ότι επιστρέφει αφού την είχαν βάλει ήδη στο άλλο σάιτ αλλά δεν έγραφε σε ποιο μαγαζί ,αλλά όλοι προσπέρασαν την αναφορά σαν δεν το έγραψα ποτέ .
Αρχίζω να πιστεύω ότι πολλοί εδώ μέσα σπρώχνουν συγκεκριμένα μαγαζιά για προσωπικά τους συμφέροντα..γιατί άμα αναφερόταν πάλι στο Βένους θα είχαν γεμίσει 3 σελίδες
Αν λες για cristina είχα κάνει αναφορά σε μια τσαρκα μου στο παρανταις
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.506
Κριτικές
22
Like
6.674
Πόντοι
3.346
dewarss ξαναπηγα σε αλλη χτες (δεν σου λεω ομως ποια ειναι) βραδυ και παλι μου κανε γλυφοκωλι!!! χαχαχαχα μλκ αμα εχεις το κασερι γεννουν και παιδι για παρτυ σου αυτες!!! χαχχαχαχαχαχ επομενος στοχος μου το ακαποτο!!! να ξερεις!!!
Δεν νομιζω να ενδιαφερει κανενα τι κανεις με την κωλοτρυπιδα σου :confused: οποτε καλο ειναι να σταματισεις να γραφεις μλκιες..
 

ZORRO___

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
254
Like
470
Πόντοι
21
svpa
Δεν νομιζω να ενδιαφερει κανενα τι κανεις με την κωλοτρυπιδα σου :confused: οποτε καλο ειναι να σταματισεις να γραφεις μλκιες..
σωπα ρεεεε και ποιος εισαι εσυ ρε μπαγλαμα που θα με κρινει?? οτι θελω θα γραφω και οποτε θελω!! αιντε απο εκει χτεσινα τσουτσεκια μιλατε κιολας!!
 

Almanaco

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
885
Κριτικές
10
Like
5.713
Πόντοι
1.336
svpa

σωπα ρεεεε και ποιος εισαι εσυ ρε μπαγλαμα που θα με κρινει?? οτι θελω θα γραφω και οποτε θελω!! αιντε απο εκει χτεσινα τσουτσεκια μιλατε κιολας!!
φίλε σε παρακαλώ μη μας πρήζεις τα αρχιδια
Γλύψε οποία πουτσα θες, φάε σπερμα, κανε γλυφό μουνια, γλύψε κωλους αλήθεια είναι δικαίωμα σου αλλά σκάσε επιτέλους
 

Geokoro

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Νοε 2016
Μηνύματα
691
Κριτικές
29
Like
1.810
Πόντοι
1.196
Πέρασμα πρόσφατα πρωί από venus και έπεσα πάνω στα βυζια της Φρίντας, δεν την είχα πετύχει ποτέ και είπα να δοκιμάσω αφού θυμήθηκα μερικά θετικά σχόλια. 40 με ακα και πέρασα καλά, πολύ θετικό ότι δεν βιάζεται καθόλου, τον είχε στο στόμα 10 λεπτά σε διάφορες δύσκολες στάσεις και δεν δυσανασχέτησε καθόλου. Καλή πιπα με περιποίηση της περιοχής. Την σταμάτησα εγώ για να γαμησω, σαν λίγο ανοιχτή μου φάνηκε ή θα είχε πολύ τζελ. Τίμια επιλογή. Θα ξανατιμηθεί.
Πριν είχα περάσει βίλες, νομίζω red light και είδα Χριστίνα μιλφ με τις βυζαρες της που με τρέλαναν, αλλά δεν πέρασα διότι μου φάνηκε ξινή. Τι λέτε αξίζει δοκιμή ή είναι ξεπέτα; Δεν την ξέρω καθόλου την κοπέλα...
Μου έκανε εντύπωση στην Φριξου που καθόταν 2 πουτανες, έξω από το ιγκογκνιτο νομίζω, με ελαφριά περιβολή και κάπνιζαν. Δεν αναγνώρισα καμιά αλλά με κοιτούσαν σαν χαζές, τι άλλο θα δούμε Θεέ μου;
 
Τελευταία τροποποίηση:

horhitto4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2014
Μηνύματα
351
Κριτικές
3
Like
815
Πόντοι
361
Στο paradise μια emmanuella είναι η γνωστή μιλφάρα με το κοντό ξανθό μαλλί που έβγαινε γυμνή;;
 

RevoXXX

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.858
Κριτικές
3
Like
795
Πόντοι
96
Αύριο πρωινή βάρδια τι προτείνετε?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom