Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (2 μέλη και 18 επισκέπτες)

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.128
Κριτικές
11
Like
17.734
Πόντοι
3.796
ρε μάγκες κούρασε αυτό το τροπάριο όλη την ώρα, αλλάξτε ρότα, όποιος είναι μικροφοβικός να κάτσει σπίτι του να τον παίξει με την ησυχία χωρίς μικρόβια και ιούς και ας αφήσει τις κοπέλες για εμάς τους υπόλοιπους
Κούλη άμα είσαι παιδακι και δεν καταλαβαίνεις τι λέμε ,μην τα πας στα άκρα .άμα ήμουν μικροβιοφοβικος δεν θα πήγαινα γενικά σε μπουρδέλα.
Αλλά μην τα ξεφτιλιζουμε και όλα .δεν σε είπα να μην γλωσσοφιλας η να κάνεις γλυφομουνια η ότι άλλο θες ,αλλά όλα έχουν και όρια ..δεν μπορείς να καταπίνεις χυσια και να σε σκίζουν τον κωλο και την άλλη εβδομάδα να πηγαίνεις στα στούντιο να κάνεις 69 τις κωλοτρυπίδες σας .
 
  • Like
Αντιδράσεις: laskos

IRON MAIDEN

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2020
Μηνύματα
348
Κριτικές
2
Like
709
Πόντοι
81
Καλημέρα και από μένα. Βλέπω από χθες πάλι παγώνω μαστε για τις κοπέλες που κάνουν έξτρα και το αν περνάνε γιατρό και τέτοια τραγελαφικά. Για να βάλουμε τα πράγματα στη θέση τους εγώ από όσο ξέρω από κοπέλες της δουλειάς που έχουμε γίνει φίλοι στη Θεσσαλονίκη περνάνε γιατρό maximum έξι γυναίκες. Αυτές που κάνουν τα τρελά έξτρα σίγουρα δεν περνάνε. Αλλά επειδή υπάρχει προσφορά και ζήτηση δουλεύουνε και κάνουνε τα πάντα γιατί όπως έλεγε και μία παλιά μου γκόμενα από Ουκρανία όταν το κάτω το κεφάλι δουλεύει το πάνω κάνει ρεπό. Εμείς θεοποιούμε τις γυναίκες που κάνουν τα έξτρα γιατί θέλουμε να περάσουμε καλά και δεν σκεφτόμαστε τις συνέπειες που θα έχει στην υγεία μας μία κοπέλα η οποία κάνει τα πάντα σε όλους. Για αυτό να μη μαλώνουμε εδώ μέσα εμείς είμαστε υπεύθυνοι πρέπει να αρχίσουμε να ζητάμε βιβλιάρια από τις κοπέλες και να δούμε τις εξετάσεις τις νόμιμες όμως γιατί υπάρχουν και κοπέλες που λένε ότι εγώ πήγα σε ένα ιατρικό κέντρο και έκανα τις εξετάσεις. Στην επαρχία είναι πιο σφιχτά τα πράγματα όλες οι κοπέλες περνάνε γιατρό για αυτό και τα μαγαζιά δεν της αλλάζουν τακτικά. Και πάλι καλημέρα σας
Καλημέρα φίλε. Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου, και εγώ ξέρω ότι λίγες είναι αυτές που έχουν νόμιμες εξετάσεις, για μια που είμαι σίγουρος γιατί μου έδειξε τις εξετάσεις της είναι για την Ναταλία στο Godiva. Καλή συνέχεια και καλό βόλι.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.946
Πόντοι
3.346
Κούλη άμα είσαι παιδακι και δεν καταλαβαίνεις τι λέμε ,μην τα πας στα άκρα .άμα ήμουν μικροβιοφοβικος δεν θα πήγαινα γενικά σε μπουρδέλα.
Αλλά μην τα ξεφτιλιζουμε και όλα .δεν σε είπα να μην γλωσσοφιλας η να κάνεις γλυφομουνια η ότι άλλο θες ,αλλά όλα έχουν και όρια ..δεν μπορείς να καταπίνεις χυσια και να σε σκίζουν τον κωλο και την άλλη εβδομάδα να πηγαίνεις στα στούντιο να κάνεις 69 τις κωλοτρυπίδες σας .

Άσε να κάνει ο καθένας ότι νομίζει με τις πουτάνες και σ'ότι γούστο αρέσκεται βρώμικο ή αποστειρωμένο, δεν θα γίνουμε εμείς εισαγγελείς του bou.com για να υποδεικνύουμε τους κανόνες ''τάξης και ηθικής'' όσο αφορά τις σεξουαλικές περιπτύξεις του καθενός εδώ μέσα καταντάει κουραστικό όταν επαναλαμβάνεται.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.946
Πόντοι
3.346
Καλημέρα φίλε. Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου, και εγώ ξέρω ότι λίγες είναι αυτές που έχουν νόμιμες εξετάσεις, για μια που είμαι σίγουρος γιατί μου έδειξε τις εξετάσεις της είναι για την Ναταλία στο Godiva. Καλή συνέχεια και καλό βόλι.

η συγκεκριμένη δούλευε στον τομέα της υγείας πριν κάνει αυτό το επάγγελμα και είναι απολύτως λογικό να είναι συνεπής και τυπική όσο αφορά τις εξετάσεις
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.128
Κριτικές
11
Like
17.734
Πόντοι
3.796
Άσε να κάνει ο καθένας ότι νομίζει με τις πουτάνες και σ'ότι γούστο αρέσκεται βρώμικο ή αποστειρωμένο, δεν θα γίνουμε εμείς εισαγγελείς του bou.com για να υποδεικνύουμε τους κανόνες ''τάξης και ηθικής'' όσο αφορά τις σεξουαλικές περιπτύξεις του καθενός εδώ μέσα καταντάει κουραστικό όταν επαναλαμβάνεται.
Για αυτό είπα και εγώ ας κοιτάξει ο καθένας την πάρτη του .
Καλά κάνουν και αναφέρονται εδώ μέσα
 

niksalonica

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2015
Μηνύματα
154
Like
150
Πόντοι
1
Για ποια κοπέλα λέτε...έχω χάσει την μπάλα...και σε πιο μαγαζί....

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.670
Κριτικές
22
Like
7.022
Πόντοι
3.346
Καλησπέρα..τι ακριβώς ζητάς να φρεναρουμε πρώτον δεν ξέρουμε αν όλα αυτά που γράφονται δω είναι αληθές δεύτερον γω βλέπω ότι όσο περισσότερο γράφετε δω αυτά τα σχόλια τόσο μεγαλώνει η Πελατεία της κάθε μέρα οπότε γλυκα μου αγορακια τι θέλει να μας πει ο ποιητής...οπότε μην ζητάτε να φρεναρουμε εμείς τα κορίτσια αλλά να φρεναρετε εσεισ αυτά που ζητάτε..γτ δω είμαι και βλέπω και σασ ακούω...
Για γλυφωκολι πολυ εγραψαν..τωρα αν λενε ολοι ψεματα οκ. εκτος και αν το εχει προγραμμα η κοπελα και επιτρεπεται να το κανει..αν και δεν νομιζω να υπαρχει γενικα τετοιο προγραμμα.

Οσο για το αλλο που λες εμας να φρεναρουμε.. δεν ξερω αν καταλαβαινεις οτι εχει μεγαλη διαφορα το ζηταω κατι με το κανω κατι. Εμεις αν δεν δωσει οκ η κοπελα δεν μπορουμε να κανουμε κατι στο δωματιο..το οτι ζητανε καποιοι εξω ανωμαλιες δεν λεει κατι αυτο, υπαρχουν και αυτοι τι να κανουμε..να απολογηθω εγω γι αυτους;; αν δεν τους θελετε ριχνετε πορτα, εχει γινει σε πολλα μαγαζια αυτο.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.670
Κριτικές
22
Like
7.022
Πόντοι
3.346
Εκανα μια μικρη βροχερη τσαρκα πριν λιγο.
Πηγα πρωτα σ αυτο που ηταν παλια η εκκλησια! τα 3 απο 4 ανοιχτα μπηκα μονο στο πρωτο δεξια, ονομα δεν ρωτησα..μια γεματουλα κοπελα γυρω στα 30 με κωτσο το μαλλι, αδιαφορη απο 30 ξεκιναει.
Ποιζον μετα, μια μαυρουλα με μεγαλο κωλο πολυ μεγαλο κωλο..νομιζω σαμπρινα την ειπε, αδιαφορη στο προσωπο στα 40 το
απλο!
Μετα πιο κατω στο γωνιακο, παλι μαυρουλα περιπου ιδια με την προηγουμενη.. ξεχασα το ονομα, η τσα2 υπερβαρη πρωτη φορα την βλεπω. απο 40 κι εδω.
Στο διπλα κολλητα, μια λατιν ειπε, εγω ειδα μια απο τον δενδροποταμο τζενιφερ αν θυμαμαι καλα.. πολυ σαν τσιγγανα εμοιαζε! ειπε 40 στην αρχη μετα λεει κανουμε και εκπτωση αν θες! και τελος η γνωστη σοφια στο ναιτς πρωην στριπτιτζαδικο, ειπα να περασω εκει αλλα τελικα εφυγα γιατι ειχα απλωμενα ρουχα :grin: οχι ενταξει ειχα δουλεια και δεν προλαβαινα για καταθεση.

ΥΓ. το μεγαλο εργο στην περιοχη προχωραει γρηγορα.. αμα υπαρχουν λεφτα ολα δουλευουν ρολοι ακομα και στην Ελλαδα.
 

Horny30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2021
Μηνύματα
22
Κριτικές
4
Like
236
Πόντοι
280
μετά από καιρό σας ξαναβρίσκω .
Sabrina στο poison πριν μερικές μέρες. Μαυρουλα με κωλαρα αλλά ραγαδεσ στην κοιλιά. 80 για αναλ. Τον έφαγε αδιαμαρτύρητα. Και πολύ ωραία πίπα αρχικά. Ο κωλοσ της αξίζει για μια φορά.
Περιμένω ξανά χουανιτα για στανταρακι αναλ που αντέχει πολύ σφυροκόπημα.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.670
Κριτικές
22
Like
7.022
Πόντοι
3.346
μετά από καιρό σας ξαναβρίσκω .
Sabrina στο poison πριν μερικές μέρες. Μαυρουλα με κωλαρα αλλά ραγαδεσ στην κοιλιά. 80 για αναλ. Τον έφαγε αδιαμαρτύρητα. Και πολύ ωραία πίπα αρχικά. Ο κωλοσ της αξίζει για μια φορά.
Περιμένω ξανά χουανιτα για στανταρακι αναλ που αντέχει πολύ σφυροκόπημα.
Σαν να μου ειπε 70 εμενα σημερα..μπορει να μην ακουσα καλα τα προγραμματα ομως.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.670
Κριτικές
22
Like
7.022
Πόντοι
3.346
Μακάρι να κατεβασε τιμή. Την προηγούμενη βδομάδα πήγα.
Δεν ειμαι σιγουρος συναδελφε, 40 το απλο τ αλλα τα ειπε γρηγορα, δεν δινω και πολυ σημασια 80 δεν θυμαμαι παντως να ειπε.
 

ZORRO___

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
254
Like
470
Πόντοι
21
Αυτή η καραμέλα με την πιάτσα ,απλά καλύπτει όλη την ουσία της συζήτησης .
Δεν σημαίνει ότι όποιος πάει στην πιάτσα δεν προσέχει .
Ούτε ακαποτος πάω εγώ προσωπικά,ούτε πάω για περίεργα πράγματα..οπότε μην μας βάζεις όλους στο ίδιο τσουβαλι ..
Είναι πιο υποκριτικό αυτό .
Δεν μίλησα για μια κοπέλα για να κατηγορήσω την κοπέλα .
Η οποία όπως λες και εσύ κάνει εξετάσεις και δεν σημαίνει ότι επειδή κάνει γλειφοκωλια έχει οπωσδήποτε κάτι...αλλά άμα κρίνω από αυτούς που το εκμεταλλεύονται και πάνε για αυτό υπάρχει μεγάλος βαθμός επικινδυνότητας..εκτός άμα δεν διάβασες τις περιπέτειες του Ζορό μια εβδομάδα πριν πάει για γλειφοκωλια στα στούντιο .
dewarss ξαναπηγα σε αλλη χτες (δεν σου λεω ομως ποια ειναι) βραδυ και παλι μου κανε γλυφοκωλι!!! χαχαχαχα μλκ αμα εχεις το κασερι γεννουν και παιδι για παρτυ σου αυτες!!! χαχχαχαχαχαχ επομενος στοχος μου το ακαποτο!!! να ξερεις!!!
 

horhitto4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2014
Μηνύματα
366
Κριτικές
3
Like
865
Πόντοι
361
dewarss ξαναπηγα σε αλλη χτες (δεν σου λεω ομως ποια ειναι) βραδυ και παλι μου κανε γλυφοκωλι!!! χαχαχαχα μλκ αμα εχεις το κασερι γεννουν και παιδι για παρτυ σου αυτες!!! χαχχαχαχαχαχ επομενος στοχος μου το ακαποτο!!! να ξερεις!!!
Κάνε το λίγο ποιό kinky πες μας για παράδειγμα αν είχες χεσει στα κοντά....
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.128
Κριτικές
11
Like
17.734
Πόντοι
3.796
dewarss ξαναπηγα σε αλλη χτες (δεν σου λεω ομως ποια ειναι) βραδυ και παλι μου κανε γλυφοκωλι!!! χαχαχαχα μλκ αμα εχεις το κασερι γεννουν και παιδι για παρτυ σου αυτες!!! χαχχαχαχαχαχ επομενος στοχος μου το ακαποτο!!! να ξερεις!!!
Polish_20230423_204703201.png

Κάθε φορά που θα γράφεις μαλακίες και θα παραθέτεις εμένα θα σου θυμίζω με αυτό εδώ πως τιμησες την ημέρα της εθνικής μας εορτής .

Απλά σκέψου πόσο άρρωστος είσαι πρώτα απ' όλα ψυχικά και ότι θες κάνε .
Ζήτα βοήθεια καλύτερα ,έχεις σοβαρό πρόβλημα .
 
Τελευταία τροποποίηση:

ZORRO___

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
254
Like
470
Πόντοι
21
Polish_20230423_204703201.png

Κάθε φορά που θα γράφεις μαλακίες και θα παραθέτεις εμένα θα σου θυμίζω με αυτό εδώ πως τιμησες την ημέρα της εθνικής μας εορτής .

Απλά σκέψου πόσο άρρωστος είσαι πρώτα απ' όλα ψυχικά και ότι θες κάνε .
Ζήτα βοήθεια καλύτερα ,έχεις σοβαρό πρόβλημα .
dewarss θα σε κανω να κοψεις τις πουτανες φλωρακο!!! χαχαχαχαχ χαχαχαχαχ
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.128
Κριτικές
11
Like
17.734
Πόντοι
3.796
dewarss θα σε κανω να κοψεις τις πουτανες φλωρακο!!! χαχαχαχαχ χαχαχαχαχ
Και εγώ να κόψω τις πουτανες εσύ πάλι κρυφοπουστας θα είσαι .
Απορώ πως δεν σε υποπτεύονται οι γύρω σου ..όταν κλάνεις ακούγεσαι σαν εξαέρωση σε συνεργείο.
Στραπονιαρη ..που θα με πεις και φλώρο
 

ZORRO___

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
254
Like
470
Πόντοι
21
dewarss ευχομαι πραγματικα να ειμαστε στο ιδιο μπουρδελο και να εισαι ο επομενος απο μενα που θα την παρει!!! χαχαχαχαχαχαχαχα
 

ZORRO___

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
254
Like
470
Πόντοι
21
Και εγώ να κόψω τις πουτανες εσύ πάλι κρυφοπουστας θα είσαι .
Απορώ πως δεν σε υποπτεύονται οι γύρω σου ..όταν κλάνεις ακούγεσαι σαν εξαέρωση σε συνεργείο.
Στραπονιαρη ..που θα με πεις και φλώρο
bisexual ειμαι ρε καριολακο και γουσταρω!! τρωω και καυλια και μουνια... προσεχε μην κολλησεις κανα AIDS απο μενα και τρεχεις και δεν φτανεις!! θα αρχισω τα ακαποτα.... χαχαχαχαχαχ
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.128
Κριτικές
11
Like
17.734
Πόντοι
3.796
bisexual ειμαι ρε καριολακο και γουσταρω!! τρωω και καυλια και μουνια... προσεχε μην κολλησεις κανα AIDS απο μενα και τρεχεις και δεν φτανεις!! θα αρχισω τα ακαποτα.... χαχαχαχαχαχ
Ούτε bi ούτε Μάι...είσαι τελείως βλακας .
Νομίζεις ότι με αυτά που γράφεις κάτι κάνεις; Η σε θαυμάζουν εδώ μέσα ;
Ξεφτίλα είναι αυτά που κάνεις να το ξέρεις και να μην τα λες πουθενά
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom