Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.073
Κριτικές
11
Like
17.436
Πόντοι
3.796
Τα είπαμε αναλυτικά για την Αλεξάνδρα....Αν σου αρέσουν οι μπαμπάτσικες,γεματούλες ...καλή είναι και έχει και πολύ καλές υπηρεσίες.


Υπάρχουν πολλές ....Αλλες το κάνουν πάνω στην καυλα/μαλακία τους άλλες απο κακή συνήθεια ....Δεν ξέρω αν υπάρχουν και ανώμαλες που ενω ξέρουν πως πάσχουν απο κάτι το κάνουν με κακό σκοπό...........
Υπήρχε κάποτε πριν 15 χρόνια μια που ακουγόταν πως είχε κολλήσει κόσμο με παράσημα ,αυτή έδινε κάποια εξτραδάκια.....Απο Α ξεκινούσε το όνομα της.........

Είναι καλή, ωραίο κωλαράκι, το δουλέυει καλά το τσιμπούκι και αφήνει τα πάντα σε λογικά πλάισια....φιλιά δεν επεδίωξα.



προχθές βράδυ δούλευε η Νάρυ, αυτή που χρεώνει 50 για το απλό, αρχίστε να ρίχνετε μαύρο σε όσες μας κοροιδεύουν και παίρνουν τα πακιά με 30

Την συγκεκριμένη δεν την είδα ποτέ με καλό μάτι.....Απλά να αναφέρω πως στα μαγαζιά της αλυσίδας δούλευε πριν μια βδομάδα και πρέπει να δουλέυει ακόμα μια Alice,η οποία είναι μια απο τις πιο παλιές στο χώρο...Δουλευε ως Αννα στο sex and the city ...Μια λεπτούλα ,Αλβανίδα-Ρουμανα.Γενικά
κατάλαβα πως έχουν ξεμείνει απο ροστερ ειδάλλως δεν θα δουλεύαν με Αγάπες,Λιντιες,κτλ

Θα σου πω 2 σκηνικά ...ένα με την Τσατσα την οποία την έβγαλες κανονικά στη σεντρα........
Αλλα δεν νομίζω να επηρέασε κανεναν ούτε να της χάλασες την καριέρα της ως τσατσα......
Ενα άλλο σκηνικό ηταν με ενα κωλόμπαρο που πήγες και έσκασες με το 50ρικο να γαμήσεις.......
Αυτα αν είναι αληθινα γεγονότα ,βγαίνεις απο μονος σου στη σέντρα......
Συμφωνώ για Ναρυ,ακριβώς και εγώ έτσι .δεν την είδα ποτέ με καλό μάτι.

Για τα ακα και τα σχετικά πολύ ντόρος χωρίς χειροπιαστες αποδείξεις ..είπαμε οποίος έχει να δηλώσει ας το κάνει με ονόματα όπως έγινε με την Ναρυ και τον πάκι,με επιβεβαιώση από 2 άτομα .

Για τον Alfie δεν ξέρω γιατί το κάνετε θέμα αφού δικά του είναι τα γούστα και όπου θέλει μπορεί να τα λέει η όχι .
Ίσα ίσα και είπε πως πέρασε και έδωσε και ενημέρωση δεν νομίζω να έκανε κακό σε κάποιον αυτό .
Και γιατί να κρυφτεί άλλωστε αν νιώθει καλά να τα πει .
Και η τσατσά τσιμπησε ένα καλό ποσο και γλίτωσε μερικούς από τα πουρα που θα τους τρώγανε κατοσταρικα για ένα τσιμπούκι στους καναπέδες
 

alexbrac

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2018
Μηνύματα
28
Like
10
Πόντοι
0
Σε παλιά τσάρκα που είχα κάνει είχα ρωτήσει χύμα την τσατσά αν δέχονται λάθρο...κ μου είχε απαντήσει όχι...γτ λέει δημιουργούν προβλήματα, θέλουν σεξ χωρίς προφυλάξεις κλπ...με αυτά που διαβάζω προφανώς κ μου πούλησε παπά...
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.544
Πόντοι
7.195
Συμφωνώ για Ναρυ,ακριβώς και εγώ έτσι .δεν την είδα ποτέ με καλό μάτι.

Για τα ακα και τα σχετικά πολύ ντόρος χωρίς χειροπιαστες αποδείξεις ..είπαμε οποίος έχει να δηλώσει ας το κάνει με ονόματα όπως έγινε με την Ναρυ και τον πάκι,με επιβεβαιώση από 2 άτομα .

Για τον Alfie δεν ξέρω γιατί το κάνετε θέμα αφού δικά του είναι τα γούστα και όπου θέλει μπορεί να τα λέει η όχι .
Ίσα ίσα και είπε πως πέρασε και έδωσε και ενημέρωση δεν νομίζω να έκανε κακό σε κάποιον αυτό .
Και γιατί να κρυφτεί άλλωστε αν νιώθει καλά να τα πει .
Και η τσατσά τσιμπησε ένα καλό ποσο και γλίτωσε μερικούς από τα πουρα που θα τους τρώγανε κατοσταρικα για ένα τσιμπούκι στους καναπέδες
Δεν τον έκραξα, είπα απλά πως με όλα αυτά που γράφει εκθέτει τον εαυτό του, βγάζει τον εαυτό του κάρτα.....
Ο καθένας φυσικά μπορεί να κάνει ο, τι θέλει... Να κρατάει η όχι τον εαυτό του στην ανωνυμία που του προσφέρει το μέσο αυτό......
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.188
Κριτικές
293
Like
9.448
Πόντοι
12.525
Θα σου πω 2 σκηνικά ...ένα με την Τσατσα την οποία την έβγαλες κανονικά στη σεντρα........
Αλλα δεν νομίζω να επηρέασε κανεναν ούτε να της χάλασες την καριέρα της ως τσατσα......
Ενα άλλο σκηνικό ηταν με ενα κωλόμπαρο που πήγες και έσκασες με το 50ρικο να γαμήσεις.......
Αυτα αν είναι αληθινα γεγονότα ,βγαίνεις απο μονος σου στη σέντρα......
Μα υπάρχει και το χειρότερο και αναφέρομαι στο κρυφό βίντεο που τράβηξε και ανέβασε με την αλβανίδα της πιάτσας να γαμιεται στην καβάτζα με πάκη...
Αρχικά σκέφτηκα ότι στο βίντεο θα μπορούσε να βρίσκεται ο καθένας μας από τη στιγμή που ένας ανώμαλος κρύβεται πίσω από δέντρα και τραβάει κρυφά πόρνες με πελάτες .
Μετά αναρωτήθηκα πόση άγνοια κινδύνου πρέπει να έχει κάποιος ώστε να κρυφτεί μέσα σε ένα ερείπιο όπου γαμιεται μια αλβανίδα όπου σίγουρα κάπου κοντά υπάρχει ο προστάτης της,με έναν Πακιστανό όπου όλη η περιοχή εκεί γύρω είναι το γκέτο τους... λογικά αν γινόταν μια στραβή και τον καταλάβαιναν δε θα έφευγε ζωντανός από κει.
Βεβαίως ανησυχητικό σαν κοινωνικό φαινόμενο και για μένα αναπάντεχο ήταν η μεγάλη αποδοχή που είχαν αυτά τα δύο βίντεο που ανέβασε :jerking:
Μετά για ακόμα μία φορά μου μπήκε η υποψία μήπως τελικά ο Alfie δεν είναι ένας απλός και μάχιμος πορνορεπορτερ όπως θέλει να φαίνεται αλλά μήπως υπήρξε και η σχετική συνεννόηση με την αλβανίδα πριν την τραβήξει βίντεο κρυφά.

Ο Alfie γενικά είναι ο άνθρωπος των αντιθέσεων,της υπερβολης και των όχι και τόσο ξεκάθαρων θέσεων...και επειδή ο ίδιος επέλεξε από την πρώτη ώρα να προσπαθεί να τραβήξει την προσοχή μου με παραθέσεις σε πολύ παλιά μηνύματα μου,με επισημάνσεις στο όνομα μου όπως πρόσφατα για το Ατλάντικ ,με πμ στα οποία προσφερόταν από μόνος του να μου δώσει μια πληροφορία χωρίς να τον έχω ρωτήσει κλπ... έτσι κι εγώ βρήκα ενδιαφέρον να τον αποδομώ με επιχειρήματα και να τον προσγειωνω απότομα.
Αυτό προφανώς τον πεισμωσε και έγινε πιο παραγωγικός αφού τον τελευταίο καιρό πράγματι έχει φέρει αρκετό υλικό και οφείλω να του το αναγνωρίσω.
Αν μη τι άλλο είναι μία ιδιάζουσα και ξεχωριστή περίπτωση που όμοια της δυσκολεύομαι να θυμηθώ στα τόσα χρόνια... εγώ προσωπικά τον συμπαθώ :birdman:
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
6
Like
152
Πόντοι
16
Μα υπάρχει και το χειρότερο και αναφέρομαι στο κρυφό βίντεο που τράβηξε και ανέβασε με την αλβανίδα της πιάτσας να γαμιεται στην καβάτζα με πάκη...
Αρχικά σκέφτηκα ότι στο βίντεο θα μπορούσε να βρίσκεται ο καθένας μας από τη στιγμή που ένας ανώμαλος κρύβεται πίσω από δέντρα και τραβάει κρυφά πόρνες με πελάτες .
Μετά αναρωτήθηκα πόση άγνοια κινδύνου πρέπει να έχει κάποιος ώστε να κρυφτεί μέσα σε ένα ερείπιο όπου γαμιεται μια αλβανίδα όπου σίγουρα κάπου κοντά υπάρχει ο προστάτης της,με έναν Πακιστανό όπου όλη η περιοχή εκεί γύρω είναι το γκέτο τους... λογικά αν γινόταν μια στραβή και τον καταλάβαιναν δε θα έφευγε ζωντανός από κει.
Βεβαίως ανησυχητικό σαν κοινωνικό φαινόμενο και για μένα αναπάντεχο ήταν η μεγάλη αποδοχή που είχαν αυτά τα δύο βίντεο που ανέβασε :jerking:
Μετά για ακόμα μία φορά μου μπήκε η υποψία μήπως τελικά ο Alfie δεν είναι ένας απλός και μάχιμος πορνορεπορτερ όπως θέλει να φαίνεται αλλά μήπως υπήρξε και η σχετική συνεννόηση με την αλβανίδα πριν την τραβήξει βίντεο κρυφά.

Ο Alfie γενικά είναι ο άνθρωπος των αντιθέσεων,της υπερβολης και των όχι και τόσο ξεκάθαρων θέσεων...και επειδή ο ίδιος επέλεξε από την πρώτη ώρα να προσπαθεί να τραβήξει την προσοχή μου με παραθέσεις σε πολύ παλιά μηνύματα μου,με επισημάνσεις στο όνομα μου όπως πρόσφατα για το Ατλάντικ ,με πμ στα οποία προσφερόταν από μόνος του να μου δώσει μια πληροφορία χωρίς να τον έχω ρωτήσει κλπ... έτσι κι εγώ βρήκα ενδιαφέρον να τον αποδομώ με επιχειρήματα και να τον προσγειωνω απότομα.
Αυτό προφανώς τον πεισμωσε και έγινε πιο παραγωγικός αφού τον τελευταίο καιρό πράγματι έχει φέρει αρκετό υλικό και οφείλω να του το αναγνωρίσω.
Αν μη τι άλλο είναι μία ιδιάζουσα και ξεχωριστή περίπτωση που όμοια της δυσκολεύομαι να θυμηθώ στα τόσα χρόνια... εγώ προσωπικά τον συμπαθώ :birdman:
(Εικονίδιο Στέφανου Χίου) Το βίντεοοοοοοο.... το βίντεοοοοοο
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.544
Πόντοι
7.195
Εν τω μεταξυ βλεπω πως αναβαθμιστηκα σε ενεργο μελος!
Αν μου κανετε ΟΛΟΙ like σε ο,τι γραφω,οσο μαλακια και να ειναι,ποιος ειναι ο επομενος βαθμος;
Πορνο
Μα υπάρχει και το χειρότερο και αναφέρομαι στο κρυφό βίντεο που τράβηξε και ανέβασε με την αλβανίδα της πιάτσας να γαμιεται στην καβάτζα με πάκη...
Αρχικά σκέφτηκα ότι στο βίντεο θα μπορούσε να βρίσκεται ο καθένας μας από τη στιγμή που ένας ανώμαλος κρύβεται πίσω από δέντρα και τραβάει κρυφά πόρνες με πελάτες .
Μετά αναρωτήθηκα πόση άγνοια κινδύνου πρέπει να έχει κάποιος ώστε να κρυφτεί μέσα σε ένα ερείπιο όπου γαμιεται μια αλβανίδα όπου σίγουρα κάπου κοντά υπάρχει ο προστάτης της,με έναν Πακιστανό όπου όλη η περιοχή εκεί γύρω είναι το γκέτο τους... λογικά αν γινόταν μια στραβή και τον καταλάβαιναν δε θα έφευγε ζωντανός από κει.
Βεβαίως ανησυχητικό σαν κοινωνικό φαινόμενο και για μένα αναπάντεχο ήταν η μεγάλη αποδοχή που είχαν αυτά τα δύο βίντεο που ανέβασε :jerking:
Μετά για ακόμα μία φορά μου μπήκε η υποψία μήπως τελικά ο Alfie δεν είναι ένας απλός και μάχιμος πορνορεπορτερ όπως θέλει να φαίνεται αλλά μήπως υπήρξε και η σχετική συνεννόηση με την αλβανίδα πριν την τραβήξει βίντεο κρυφά.

Ο Alfie γενικά είναι ο άνθρωπος των αντιθέσεων,της υπερβολης και των όχι και τόσο ξεκάθαρων θέσεων...και επειδή ο ίδιος επέλεξε από την πρώτη ώρα να προσπαθεί να τραβήξει την προσοχή μου με παραθέσεις σε πολύ παλιά μηνύματα μου,με επισημάνσεις στο όνομα μου όπως πρόσφατα για το Ατλάντικ ,με πμ στα οποία προσφερόταν από μόνος του να μου δώσει μια πληροφορία χωρίς να τον έχω ρωτήσει κλπ... έτσι κι εγώ βρήκα ενδιαφέρον να τον αποδομώ με επιχειρήματα και να τον προσγειωνω απότομα.
Αυτό προφανώς τον πεισμωσε και έγινε πιο παραγωγικός αφού τον τελευταίο καιρό πράγματι έχει φέρει αρκετό υλικό και οφείλω να του το αναγνωρίσω.
Αν μη τι άλλο είναι μία ιδιάζουσα και ξεχωριστή περίπτωση που όμοια της δυσκολεύομαι να θυμηθώ στα τόσα χρόνια... εγώ προσωπικά τον συμπαθώ :birdman:
Το βίντεο ούτε καν το είδα......
Γενικά είναι ένας άνθρωπος που προσπαθεί να στρέφει την προσοχή πάνω του....
Ένας Τζορμακας της μπουρδελο κατάστασης.....
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.073
Κριτικές
11
Like
17.436
Πόντοι
3.796
Μα υπάρχει και το χειρότερο και αναφέρομαι στο κρυφό βίντεο που τράβηξε και ανέβασε με την αλβανίδα της πιάτσας να γαμιεται στην καβάτζα με πάκη...
Αρχικά σκέφτηκα ότι στο βίντεο θα μπορούσε να βρίσκεται ο καθένας μας από τη στιγμή που ένας ανώμαλος κρύβεται πίσω από δέντρα και τραβάει κρυφά πόρνες με πελάτες .
Μετά αναρωτήθηκα πόση άγνοια κινδύνου πρέπει να έχει κάποιος ώστε να κρυφτεί μέσα σε ένα ερείπιο όπου γαμιεται μια αλβανίδα όπου σίγουρα κάπου κοντά υπάρχει ο προστάτης της,με έναν Πακιστανό όπου όλη η περιοχή εκεί γύρω είναι το γκέτο τους... λογικά αν γινόταν μια στραβή και τον καταλάβαιναν δε θα έφευγε ζωντανός από κει.
Βεβαίως ανησυχητικό σαν κοινωνικό φαινόμενο και για μένα αναπάντεχο ήταν η μεγάλη αποδοχή που είχαν αυτά τα δύο βίντεο που ανέβασε :jerking:
Μετά για ακόμα μία φορά μου μπήκε η υποψία μήπως τελικά ο Alfie δεν είναι ένας απλός και μάχιμος πορνορεπορτερ όπως θέλει να φαίνεται αλλά μήπως υπήρξε και η σχετική συνεννόηση με την αλβανίδα πριν την τραβήξει βίντεο κρυφά.

Ο Alfie γενικά είναι ο άνθρωπος των αντιθέσεων,της υπερβολης και των όχι και τόσο ξεκάθαρων θέσεων...και επειδή ο ίδιος επέλεξε από την πρώτη ώρα να προσπαθεί να τραβήξει την προσοχή μου με παραθέσεις σε πολύ παλιά μηνύματα μου,με επισημάνσεις στο όνομα μου όπως πρόσφατα για το Ατλάντικ ,με πμ στα οποία προσφερόταν από μόνος του να μου δώσει μια πληροφορία χωρίς να τον έχω ρωτήσει κλπ... έτσι κι εγώ βρήκα ενδιαφέρον να τον αποδομώ με επιχειρήματα και να τον προσγειωνω απότομα.
Αυτό προφανώς τον πεισμωσε και έγινε πιο παραγωγικός αφού τον τελευταίο καιρό πράγματι έχει φέρει αρκετό υλικό και οφείλω να του το αναγνωρίσω.
Αν μη τι άλλο είναι μία ιδιάζουσα και ξεχωριστή περίπτωση που όμοια της δυσκολεύομαι να θυμηθώ στα τόσα χρόνια... εγώ προσωπικά τον συμπαθώ :birdman:
Όντως ριψοκίνδυνο με την αλβανίδα αλλά δεν μου φαίνεται καθόλου περίεργο αφού άμα πας να γαμησεις στις συμπεθερες γαμας δίπλα δίπλα και τις 3 λες και κατουράς στο γήπεδο.δεν αποκλείεται να ήταν με άλλη πιο νωρίς στο σημείο και όταν έφυγε η πουτανα να τράβηξε την αλβανίδα .
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.073
Κριτικές
11
Like
17.436
Πόντοι
3.796
Γιατί 30 στα πακια;; Το δεκαρικο είναι κάνα λάθρο pass του υπουργείου μετανάστευσης;; Χαχα. Σε αυλη κάρτα μπαίνει;; Έλα ρε πουστη μου
Παρωδία σκέτη φίλε ...γάμησε τα ,μετά από αυτό πως να μην ξενερώνεις ;
Για πόσο μαλακες μας περνάνε
 

laskos

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2021
Μηνύματα
120
Like
232
Πόντοι
21
Πηγα σημερα στην Νατασα στο ξυλινο. Εχω να πω οτι ειναι υπερεξαιρετικη στην δουλεια της! Μπραβο της.
 

IRON MAIDEN

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2020
Μηνύματα
346
Κριτικές
2
Like
707
Πόντοι
81
Δυστυχώς κάποιες και Πακιστανούς δέχονται και γύφτους και κάθε καρυδιάς καρύδι αν χρειάζονται λεφτά και οι δουλειές δεν πάνε καλά.....Η Ναρυ δεν είναι η μοναδική περίπτωση..... Ούτε η πρώτη είναι που το κάνει ούτε και η τελευταία..... Ειδικά στην περίοδο της δεύτερης καραντίνας έγινε ο μεγάλος χαμός..... Και από ότι φαίνεται το κακό συνεχίζεται....
 

Almanaco

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
885
Κριτικές
10
Like
5.713
Πόντοι
1.336
Θα σου πω 2 σκηνικά ...ένα με την Τσατσα την οποία την έβγαλες κανονικά στη σεντρα........
Αλλα δεν νομίζω να επηρέασε κανεναν ούτε να της χάλασες την καριέρα της ως τσατσα......
Ενα άλλο σκηνικό ηταν με ενα κωλόμπαρο που πήγες και έσκασες με το 50ρικο να γαμήσεις.......
Αυτα αν είναι αληθινα γεγονότα ,βγαίνεις απο μονος σου στη σέντρα......
Δε μπορείς να ξέρεις τι εννοουσε ο Καραμαν. Επίσης, το της Τσατσας το ξέρω και το εξέθεσα/ανέφερα και γώ. Δεν το έκρυψα για να μου το υπενθυμίζεις. Περιττή και υπερβολή η επισήμανση σου.
Αλλά οντως, δεν επηρέασε.
Όπως επίσης, δε νομίζω να επηρέασε κανέναν το της κυρίας στο κωλομπαρο πριν δυο τρεις εβδομάδες, εξάλλου αυτό αφορά τελείως άλλο νήμα, όχι αυτό. Να ξέρουμε τι λέμε και πως το τεκμηριώνουμε. Προφανώς και είναι αληθινά γεγονότα τα οποία θέλησα να μοιραστώ (αγαθώς και κακώς όπως φαίνεται) μαζί σας. Άλλωστε γι αυτό το λόγο δεν υπάρχει το σαη; :dunno:
Θα αρχίσω να δημοσιεύω περιλήψεις αν είναι με τρόπο εντόνως αποστειρωμένο και λακωνικό γιατί αντιλαμβάνομαι μια έντονη εμπάθεια κατά καιρούς
 

Almanaco

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
885
Κριτικές
10
Like
5.713
Πόντοι
1.336
Μα υπάρχει και το χειρότερο και αναφέρομαι στο κρυφό βίντεο που τράβηξε και ανέβασε με την αλβανίδα της πιάτσας να γαμιεται στην καβάτζα με πάκη...
Αρχικά σκέφτηκα ότι στο βίντεο θα μπορούσε να βρίσκεται ο καθένας μας από τη στιγμή που ένας ανώμαλος κρύβεται πίσω από δέντρα και τραβάει κρυφά πόρνες με πελάτες .
Μετά αναρωτήθηκα πόση άγνοια κινδύνου πρέπει να έχει κάποιος ώστε να κρυφτεί μέσα σε ένα ερείπιο όπου γαμιεται μια αλβανίδα όπου σίγουρα κάπου κοντά υπάρχει ο προστάτης της,με έναν Πακιστανό όπου όλη η περιοχή εκεί γύρω είναι το γκέτο τους... λογικά αν γινόταν μια στραβή και τον καταλάβαιναν δε θα έφευγε ζωντανός από κει.
Βεβαίως ανησυχητικό σαν κοινωνικό φαινόμενο και για μένα αναπάντεχο ήταν η μεγάλη αποδοχή που είχαν αυτά τα δύο βίντεο που ανέβασε :jerking:
Μετά για ακόμα μία φορά μου μπήκε η υποψία μήπως τελικά ο Alfie δεν είναι ένας απλός και μάχιμος πορνορεπορτερ όπως θέλει να φαίνεται αλλά μήπως υπήρξε και η σχετική συνεννόηση με την αλβανίδα πριν την τραβήξει βίντεο κρυφά.

Ο Alfie γενικά είναι ο άνθρωπος των αντιθέσεων,της υπερβολης και των όχι και τόσο ξεκάθαρων θέσεων...και επειδή ο ίδιος επέλεξε από την πρώτη ώρα να προσπαθεί να τραβήξει την προσοχή μου με παραθέσεις σε πολύ παλιά μηνύματα μου,με επισημάνσεις στο όνομα μου όπως πρόσφατα για το Ατλάντικ ,με πμ στα οποία προσφερόταν από μόνος του να μου δώσει μια πληροφορία χωρίς να τον έχω ρωτήσει κλπ... έτσι κι εγώ βρήκα ενδιαφέρον να τον αποδομώ με επιχειρήματα και να τον προσγειωνω απότομα.
Αυτό προφανώς τον πεισμωσε και έγινε πιο παραγωγικός αφού τον τελευταίο καιρό πράγματι έχει φέρει αρκετό υλικό και οφείλω να του το αναγνωρίσω.
Αν μη τι άλλο είναι μία ιδιάζουσα και ξεχωριστή περίπτωση που όμοια της δυσκολεύομαι να θυμηθώ στα τόσα χρόνια... εγώ προσωπικά τον συμπαθώ :birdman:
Με λέτε εγωκεντρικό αλλά αναφέρετε μαζί με τον kassler σκηνικά παλιά και νέα από αλλά νήματα, εδώ στο συγκεκριμένο που αφορά τα μπουρδελα. Είναι λες και με περιμένετε στη γωνία για να μου την πείτε, είτε για την προσφορά μου, ειτε για τον τρόπο που εκφράζομαι σε οποιοδήποτε νήμα για οποιοδήποτε θέμα…!
Αλήθεια δε σας καταλαβαίνω.

Όσον αφορά εσένα Αλ, αν με θεωρείς ανώμαλο, εγώ με θεωρώ απλά καφρο που τράβηξα το βίντεο. Τουλάχιστον δεν έβαλα περούκα και δεν κρύφτηκα ούτε πίσω από ερείπια, αλλά ούτε και από θάμνους για να παρακολουθώ τραβελια…! Εσυ όμως το έκανες και μπράβο σου και το βρηκα και καφρίλα και αστείο! Ο καθένας με την τρέλα του!
Οτι τράβηξα, το τράβηξα από το αυτοκίνητο μου. Άλλωστε είναι αντιληπτό από τη μουσική υπόκρουση.

Μεγάλη αποδοχή και κατά καιρούς επιρροή είχες και εσύ από και σε εμένα, Αρα μήπως εφόσον με θεωρείς ανώμαλο κ με κράζεις τοσον καιρό, είναι και αυτό εξίσου ανησυχητικό για το άτομο σου που έχεις τέτοιο influence σε άλλους;
Θεωρώ τουλάχιστον αστείο να υπονοείς ότι υπήρξε συννενόηση με κάποια για κάτι τέτοιο… είσαι πολύ καχύποπτος.

Προσωπικά, ποτέ δεν έκρυψα ότι σε διαβάζω πολύ καιρό και πραγματικά σέβομαι και παραδέχομαι τις γνώσεις σου. Είσαι ένας θρύλος εδώ μέσα και δεν το λέω ειρωνικά. Λογικό όταν εχεις τέτοια επιρροή, να θέλουν να σε προσεγγίζουν άτομα. Από πάντα ήξερα να ξεχωρίζω τους ποιοτικούς είτε μιλούσαμε για σχολείο/πανεπιστήμιο/εργασία/παρέα και γενικότερα κοινωνική ομάδα. Και επειδή μαζί με πέντε έξι άλλους είσαι ποιοτικός εδώ μέσα, και εχεις δώσει υλικό και βοήθεια, το θεωρούσα δίκαιο να σε βοηθήσω και γω! Κατά κάποιο τρόπο κίνηση ευγνωμοσύνης! Δλδ και αυτο θεωρείται κακό;
Και στον DEWARSS πχ δίνω κ παιρνω info αβέρτα χωρίς να με ρωτάει ή να τον ρωτάω, τι πάει να πει δηλαδή; Όπως φυσικά και σε άλλους!
Κάνε καλό να δεις καλό ρε μπουστη…:undecided:

Είσαι τόσο νάρκισσος, εγωκεντρικός και υπερόπτης που πιστεύεις πως από 3-4 αντιπαραθέσεις/γειώσεις όπως θες πες τα, που είχαμε, εγώ πείσμωσα και έδωσα περισσότερα; Χαχαχαχαχα!
Το ότι βρε μπούφο συμβαίνουν στην προσωπική μας ζωή τοσα ατυχήματα, συμβάντα που μας κάνουν να μην ασχολούμαστε κατά περιοδους τόσο με πουτανες κτλ το αποκλείεις; Έχουμε και δουλειές, έχουμε και οικογένειες, προσέχουμε και γηροκομουμε μάνες κτλ και εσυ πιστεύεις ότι εγω πείσμωσα από εσένα; Όποτε μπορούσα και μου το επέτρεπε η καθημερινότητα και η διάθεση μου να βολτάρω, το έκανα και όταν συνέβαινε κάτι άξιο αναφοράς, το δημοσίευα!
Δλδ πέρσι εσυ έλειπες όλο το καλοκαίρι τι έπρεπε να πούμε;!

Μόνο που περίμενες στη γωνία να παραθέσει κάποιος το όνομα μου για να πεις τόσα πολλά και να με κραξεις δημόσια ·ξανά· σ αυτό το νήμα στο ασχετο, χωρίς να έχω πει κάτι πριν ή να έχω σχολιάσει/προκαλέσει κάποιον, λέει πολλά. Άλλωστε δεν είμαι ο μόνος που σε θεωρεί κομπλέξαρα.
Εδώ μιλάμε για ακαποτα και κοροϊδίες από τανεσπου και εσείς καταπιάνεστε με εμένα; Αλλά φυσικά… δε σας συμφέρει να μιλάμε για αυτά. . .

Αμοιβαία τα αισθήματα βρε
lawless jude law GIF
 
Τελευταία τροποποίηση:

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.188
Κριτικές
293
Like
9.448
Πόντοι
12.525
Alfie άσε τις υπερβολές και τις σαχλαμαρίτσες και μείνε στην ουσία...
Το βίντεο για μένα κακώς ανέβηκε, εκθέτεις και ιερόδουλη και πελάτη και πραγματικά απορώ με τους διαχειριστές του σάιτ.

Τώρα για τα επίθετα με τα οποία με χαρακτηρίζεις ,επειδή ήταν αχρείαστα και ούτε εσύ τα πιστεύεις απλά τα παίρνεις πίσω και το προσπερνάμε
 

aristos238

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2007
Μηνύματα
140
Κριτικές
5
Like
26
Πόντοι
1
Αν κατάλαβα καλά μιλάμε για τη γνωστή (όμορφη) Άλβα.νιδα;;;
Παίρνει δηλαδή οποίον τις δώσει τα 30;
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
996
Like
4.278
Πόντοι
446
Αυτό το γεγονός με το βίντεο παντος είναι ότι χειρότερο. Με τι σκεπτικό;;; Δλδη θα σκέφτεται ο καθένας όταν γαμαει αν τον τραβάει κάποιος βίντεο;. Και αν ήταν μέλος εδώ τι θα έπρεπε να κάνει;; Υπάρχουν οι ματακιδες που κ που αλλα είπαμε, βίντεο;; Αν ειναι έτσι ας γίνει φβ το σαϊτ κ να έχει πληροφορίες κ φωτο των μελών. Τι θα πει πάνω στην καφρίλα;; Αν ειναι έτσι κ αυτός που θα έπαιρνε χαμπαρι πάνω στην καφρίλα του θα έστελνε αδιάβαστο τον κάθε βλάκα . Τι λέτε κ τι κάνετε ρε ορισμένοι!!
Πάντως κ αυτό το γλειψιμο κ η θεοποίηση σε κάποια μελοι από αλλά μελοι έχει πολύ πλάκα. Ναι να αναγωριζεις κάποια πράγματα αλλά μέχρι ένα σημείο ρε μερικοί μερικοί. Σαν τα 5χρονα που βλέπουν έναν μεγαλύτερο κ νομίζουν ότι βλέπουν τον ήρωα των παραμυθιών τους. Και αυτό με τα πμ ορισμένοι ξεφευγεται εντελώς. Μου έχει συμβεί κ σε μενα. Στα τόσα χρόνια πάντως σαυτο το άθλημα έχω καταλάβει πιο πολυ φελούς συναντάς πάρα κάποιον σοβαρο κ μετριμενο κ με νόημα στα λόγια του και στις πράξεις του
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
814
Κριτικές
3
Like
541
Πόντοι
306
Το βιντεο που είναι;;!!
Δεν προλαβα να το δω...:cheesy::cheesy::cheesy::cheesy::sunglasses::fuck2::fuck2::fuck2:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.188
Κριτικές
293
Like
9.448
Πόντοι
12.525
Το βιντεο που είναι;;!!
Δεν προλαβα να το δω...:cheesy::cheesy::cheesy::cheesy::sunglasses::fuck2::fuck2::fuck2:
Δες στα μηνύματα του Alfie στη δεύτερη σελίδα να το δεις...
Αλλά να προσέχεις μη δούμε και σένα καμιά φορά σε κάνα βίντεο :cheesy:
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
814
Κριτικές
3
Like
541
Πόντοι
306
Δες στα μηνύματα του Alfie στη δεύτερη σελίδα να το δεις...
Αλλά να προσέχεις μη δούμε και σένα καμιά φορά σε κάνα βίντεο :cheesy:
Εγω παντα με κουκουλα γαμάω...για καθε ενδεχομενο :zfuck::happy:
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
814
Κριτικές
3
Like
541
Πόντοι
306
Και μερα μεσημερι;;;!!!
Λοιπον να σας πω, περσυ που ειμουνα Σαλόνικα και γαμουσα μια σαυτη την αλανα, στην ιδια θέση που ειναι αυτος που τραβάει το βίντεο, ειχε παρει εναν το μάτι μου να μας βλέπει. Φωναξα ενα δυνατο εϊ και ειχε ξεφανηστει... χαχα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom