Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 36 άτομα (6 μέλη και 30 επισκέπτες)

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.126
Κριτικές
11
Like
17.706
Πόντοι
3.796
Και μερα μεσημερι;;;!!!
Λοιπον να σας πω, περσυ που ειμουνα Σαλόνικα και γαμουσα μια σαυτη την αλανα, στην ιδια θέση που ειναι αυτος που τραβάει το βίντεο, ειχε παρει εναν το μάτι μου να μας βλέπει. Φωναξα ενα δυνατο εϊ και ειχε ξεφανηστει... χαχα
Στην συγκεκριμένη αλάνα σε βλέπει όλος ο κόσμος που ανέβαινει από το one προς Γιαννιτσών και άμα έχει και φως την μέρα η είσαι λιγο φανερός ,σε βλέπει και όλο το one που κάθεται στο μπαλκόνι.
Το ίδιο και η άλλη καβατζα μοναστηριού.
Βασικά αυτά δεν ξέρω γιατί τα λένε καβατζες αφού απλά οι πουτανες τα χρήσημοποιουν επειδή είναι ακριβώς διπλα στα πόστα τους για να μην χάνουν χρόνο ...είσαι τελείως ακάλυπτος
 

Nikthegreek23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2022
Μηνύματα
418
Κριτικές
18
Like
752
Πόντοι
311
Εγώ έκανα βόλτα μετά από 2 μήνες σε βίλα εροτικα χοτ λειντι σεξ ανδ δε Σίτι ποιζον Παρανταις και προσπαθησα στο ινσαιντ αλλά δεν άνοιξαν μεσημεριατικα ήθελα να δω Τζένιφερ
Είδα Εμμανουέλα και άλλη μια στο χοτ λειντι καλουτσικες στο βίλα ερωτικά Βίκυ και άλλες 2 έτσι και έτσι περασα στο ποισον με μια σαμπρινα όπου τη κριτική μου δεν τη ανέβασε το σάιτ δεν ξέρω γιατί καλή ήταν αλλά μετρια πραγματα οπότε έμεινα απογοήτευμενος και μετά από 2 μέρες περασα με αναμπελ δευτερη φορα λόγο του απίστευτου σώματος ακομα ψάχνω μια με παρομοια σώμα θυμίζει κέντρα λαστ ήθελα να παω και από γκοντιβα μιας και δεν πηγα ποτε αλλά δεν προλαβα
 
Εγγρ.
25 Ιουλ 2022
Μηνύματα
73
Like
192
Πόντοι
0
Μπηκα μεσα να διαβασω για καμια καλη ιεροδουλη γιατι θα καταιβω για ενα γρηγορο και εμεινα αφωνος. Χαμος μιλαμε... Βιντεο με πορνες ακαποτα γαμησια και πολυ κακο για το τιποτα.... Παιδια με ολο το συμπαθειο δεν υπαρχει καμια ιεροδουλη που δεν εχει γαμηθει ακαποτα με πελατη ακομα και τωρα που μιλαμε. Την γαμας την αλλη 2 χρονια καθε εβδομαδα και δεν θα την παρεις ακαποτα αμα θες? Τι λετε τωρα. Με πελατες ολες το κανουν. Οσο για το βιντεο το ειδα στην σελιδα του παιδιου που το εχει και σιγουρα ενας απο τους 2 πρωταγωνιστες ειναι στο κολπο αν οχι και οι 2. Και σιγουρα ο τυπος που γαμαει με καπελο και μασκα. Επισης το βιντεο εχει εκπληκτικη αναλυση που σημαινει οτι τραβηχτηκε απο αρκετα κοντα. Τεσπα περασα εχτες με καποια με τεραστια βυζια ξανθια κοντα μαλλια στο βενους στο χωματοδρομο. Ωραια πιπα γλωσσοφιλα. Πριν απο εκει πηγα στα σπιτακια 3 μαζι καζα ντε αμορε πηγα στο τελευταιο να γαμησω μια χοντρουλα ξανθια που μ αρεσει και βγηκε ενα μαιμουνι απο μεσα και εξαφανιστηκα μολις την ειδα. Αν εχει καποιος να προτεινει τιποτα καλο θα ημουν ευγνωμων θα γαμαω καθε μερα μεχρι κυριακη μετα την κοπαναω παλι. Τα σεβη μου.
 

tonika

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2020
Μηνύματα
122
Like
204
Πόντοι
21
Σου είπα ότι έπρεπε να πας Αθήνα, εδώ οι επιλογές οι καλές είναι μετρημένες στα δάκτυλα, μεγάλη η πτώση, η Αθήνα για πουτάνες είναι Νο 1.

Υ.Γ. τον Ιούνιο περιμένω να μου ρθει μια από το Κίεβο για διακοπές και τον Αύγουστο θα ερθει άλλη μία με τις φίλες της μαζί. Τις λεπτομέρειες θα τις πούμε από κοντά όταν έρθεις Σαλόνικα
Να σε βοηθήσουμε φίλε αν περισσεύει καμια
 

alexbrac

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2018
Μηνύματα
28
Like
10
Πόντοι
0
Ρε μάγκες γτ έχω χάσει επεισόδια... για ποιο βίντεο μιλάτε? Που το είδατε??
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.126
Κριτικές
11
Like
17.706
Πόντοι
3.796
Ρε μάγκες γτ έχω χάσει επεισόδια... για ποιο βίντεο μιλάτε? Που το είδατε??
Σιγα το βίντεο ρε σεις ολόκληρο θέμα ..στην πιάτσα ένα βίντεο μακρινό που βάζει ένας Πακιστανός 3 φορές το πουλί του σε μια πουτανα και χύνει ..πιο πολύ ώρα σκουπίζονται με τα μωρομαντηλα παρά γάμησε ..ρωτάτε και ρωτάτε λες και θα δείτε το Τζούλια 2 μαύροι
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.845
Κριτικές
379
Like
5.340
Πόντοι
10.647
Πλην της αναφοράς μου στην τσα2 κάποτε, ένα χρόνο πριν, τι ακριβώς δημοσίευσα που εξέθεσε κάποια κοπέλα φίλτατε;
Αν κρίνεις τον αναλυτικό τρόπο που πάντα εκφράζομαι, είσαι λάθος, γιατί έτσι είμαι εγώ γενικά, δια ζώσης/διαδικτυακά. Εξάλλου μια χαρά like πατάς σε μηνύματα από τσάρκες μου εδώ μέσα αλλά και σε κριτικές. Και να πω ότι γράφω τόσο συχνά όσο ο Κούλης… δυο με τρεις φορές το μήνα γράφω εδώ.
Επίσης δε θυμάμαι να μου είπε κάποιος και ειδικά εσυ κάποιο μυστικό το οποίο να μετέδωσα και να εκτέθηκα! Οπότε και σε αυτό είσαι λάθος. Αν κάποιος είναι λεπτομερής για τα γεγονότα τα οποία διαδραματίστηκαν κ θέλει να ενημερώσει τον κόσμο είναι αυτομάτως και μη εχεμυθος; Τι μας λες ρε karaman… τι να σου πω, σέβομαι τον τίτλο σου εδώ μέσα, αλλά μάλλον και εσύ αρχίζεις να γεροξεκουτιαζεις
Τυπε πολυ σοβαρα το πηρες το θεμα, μια παρατηρηση εκανα.
Την τσατσα την εξεθεσες ασχημα, γιατι εκανε κατι παρανομο, εκτος και αν εχει αδεια ιεροδουλης, οπως και για την Ναταλι την μιλφ, οτι πχ δουλευε καθαρηστρια κτλ, ασχετα που σου/σας εκμυστηρευτικε και τα γραψατε τοσο ευκολα εδω μεσα, λες και νοιαζει τους μπουρδελιαριδες η προσωπικη ζωη και τι επαγκελμα εκανε πριν η πουτανα, στην ουσια δεν χρειαζεται τοσο λεπτομερεια, οτι κουβεντιασεις με την πουτανα να την δωσεις εδω μεσα, κρατα και κατι για την παρτι σου.
Για τα λαικ δεν ξερω αν τα μετρας και ποσο σημασια εχουν για εσενα, αλλα για να εκανα λαικ, κατι σωστο εγραψες.
Τωρα αν γεροξεκουτιασα, με αυτα που διαβαζω τελευταια εδω μεσα, μονο αυτο μενει και χειροτερα....και για τιτλους και λιπες μαλακιες τα διαβαζω βερεσε...
 

Almanaco

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
886
Κριτικές
10
Like
5.716
Πόντοι
1.336
Οσο για το βιντεο το ειδα στην σελιδα του παιδιου που το εχει και σιγουρα ενας απο τους 2 πρωταγωνιστες ειναι στο κολπο αν οχι και οι 2. Και σιγουρα ο τυπος που γαμαει με καπελο και μασκα. Επισης το βιντεο εχει εκπληκτικη αναλυση που σημαινει οτι τραβηχτηκε απο αρκετα κοντα.
Είσαι και Εσυ τόσο σίγουρος Ρουμανολογε Ε; Χαχαχαχα! Πλάκα εχεις. Ο τύπος που γαμαει παίζει να μην καταλαβαίνει γρι ελληνικά εντωμεταξύ.. σύμφωνα με αυτό το τροπαριο, έχω συνεννοηθεί με ολεσ Όσες έβγαζα στο δρόμο, στο σούπερ κτλ… αα ρε καημένοι..
το βίντεο έχει καλή ανάλυση επειδή βρε βλαξ, το κινητό είναι καλό και έχει καλό ζουμ και σενσορα.. αχ τι decadence…
 

tonilamar05

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2010
Μηνύματα
40
Like
96
Πόντοι
0
Θα ηθελα να σας ενημερώσω οτι στο godiva υπαρχει ενα αλογο που κανει πολυ ωραιες καβαλες. Ονομαζεται Τζενη και ειναι μελαχρινή με ωραιο σωμα ψηλη ωραιο βυζακι και στις Υπηρεσίες πολυ καλη με κατανοηση. Προτείνεται για δοκιμες ιππασίας. Δοκιμαστικε πριν την Μεγάλη Εβδομάδα και το αποτελεσμα με εξεπληξε. Μια δοκιμη θα σας πείσει. Αν περασε καποιος τελευταια απο τα στενοσόκακα της αμαρτιας ας κανει καμια ενημερωση για να μαθουμε τι κυκλοφορεί. Καλα σπρωξιματα.
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.845
Κριτικές
379
Like
5.340
Πόντοι
10.647
Θα ηθελα να σας ενημερώσω οτι στο godiva υπαρχει ενα αλογο που κανει πολυ ωραιες καβαλες. Ονομαζεται Τζενη και ειναι μελαχρινή με ωραιο σωμα ψηλη ωραιο βυζακι και στις Υπηρεσίες πολυ καλη με κατανοηση. Προτείνεται για δοκιμες ιππασίας. Δοκιμαστικε πριν την Μεγάλη Εβδομάδα και το αποτελεσμα με εξεπληξε. Μια δοκιμη θα σας πείσει. Αν περασε καποιος τελευταια απο τα στενοσόκακα της αμαρτιας ας κανει καμια ενημερωση για να μαθουμε τι κυκλοφορεί. Καλα σπρωξιματα.

Τωρα που ειναι το Τζενακι τυπε.??? Μ.Βδομαδα δεν δουλευε... μηπως γυρισε το μωρο.??? :zfuck:
 
Εγγρ.
25 Ιουλ 2022
Μηνύματα
73
Like
192
Πόντοι
0
Είσαι και Εσυ τόσο σίγουρος Ρουμανολογε Ε; Χαχαχαχα! Πλάκα εχεις. Ο τύπος που γαμαει παίζει να μην καταλαβαίνει γρι ελληνικά εντωμεταξύ.. σύμφωνα με αυτό το τροπαριο, έχω συνεννοηθεί με ολεσ Όσες έβγαζα στο δρόμο, στο σούπερ κτλ… αα ρε καημένοι..
το βίντεο έχει καλή ανάλυση επειδή βρε βλαξ, το κινητό είναι καλό και έχει καλό ζουμ και σενσορα.. αχ τι decadence…Γιατι βριζεις κοπελα μου
Γιατι βριζεις κοπελα μου?
 

Panos19822

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2022
Μηνύματα
44
Like
46
Πόντοι
0
Αχχχχ μελισσα Αχχχχ Νατάσα γυρίστε πισωω
 

Yellow_plug

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2022
Μηνύματα
22
Like
65
Πόντοι
0
Αχχχχ μελισσα Αχχχχ Νατάσα γυρίστε πισωω
Αν εννοείς την Μελίσσα την καστανόξαθη λίγο τουμπανάκι που είναι που βγαίνει με καλσόν στην υποδοχή, την πέτυχα την προηγούμενη εβδομάδα στην Φρίξου ανεβαίνοντας αριστερά σε αυτό με τις σκάλες, incognito νομίζω λέγεται το μαγαζί και δούλευε μαζί της μία ψηλή Μπιάνκα η οποία πρέπει να έχει θέμα με το αυτί της γιατί στο δωμάτιο έβγαλε κάτι σαν ακουστικό.
 

DonKixotis

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2023
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα, μήπως έχουμε κάποιο νέο για την Βάσω από το Las Vegas;
 

ZORRO___

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
254
Like
470
Πόντοι
21
παιδια ΡΙΤΑ και ΜΟΝΟ ΡΙΤΑ!!! μου κανε ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ γλυφοκωλι 10 λεπτα (φαντασου προσπαθουσε με δυναμη να χωσει την γλωσσα της μεσα στην σουφρα μου) εννοειται της εκανα και εγω το ιδιο και εχυσα στο στομα της απο προστατη ενω εβαζε το δαχτυλο της στον κωλο μου και συγχρονως με τσιμπουκωνε!! αυτη την φορα την γλυτωσε!!! την αλλη φορα θα την ξεμουνιασω και θα την ξεκωλιασω!! ειναι φουλ ανωμαλιαρα και μ αρεσει!!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom