Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
6
Like
152
Πόντοι
16
Με Νικόλ είχα πάρει κουλούρι με 25 ευρω εποχές Βαρδάρη γύρω στο 2010. Ειχα μπει με απλό αλλά στο κρεβάτι εκει που καναμε σεξ με λεει βάλτο μου από πίσω γιατί εσύ έχεις μεγάλο πούτσο και εμένα η μουνί μου είναι πολύ στενή. Από κώλο αντέχω καλύτερα. Και όντως από πίσω δεν ένιωθα και πολλά ενώ από μπροστά ήταν μέγγενη..
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
995
Like
4.270
Πόντοι
446
Μάγκες μην γράφετε εδώ πέρα για θρησκείες...στο μπουρδέλα είμαστε αυτομάτως όλοι ενεργοί αμαρτωλοί είμαστε... εκτός αυτου ποιος ο λόγος να είμαι αναγκασμένος να ακολουθήσω τα Εβραϊκά έθιμα, Πάσχα κλπ? Υποτίθεται Έλληνες είμαστε... Δεν είμαστε υποχρεωμένοι να πιστεύουμε σε Εβραϊκές γραφές και έθιμα...Αν δεν είσαι καλός και σωστός άνθρωπος όπου και να πιστέψεις είτε στον Χριστό είτε στον Βουδα είτε στον Αλλάχ δεν θα σωθείς... Πιστεύω ότι οι αρχαίοι Έλληνες πριν εφευρεθούν οι θρησκείες ήταν οι πιο τυχεροί γιατί βασιζοτουσαν καθαρά στον εαυτό τους και όσα μας δίνει η φύση και ο πλανήτης.... Κατά τα άλλα προσωπικά πολλές φορές έχω πάει και μεγάλη Παρασκευή και δεν είχα τύψεις ποτέ
Εγω θα πω καλό Songkran από το χωριό. Μετράει σαν αμαρτία αν εισαι εκτός Ελλάδας;;
 

Συνημμένα

  • phone_album.jpg
    phone_album.jpg
    412,7 KB · Εμφανίσεις: 31

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.831
Πόντοι
216
Μάγκες μην γράφετε εδώ πέρα για θρησκείες...στο μπουρδέλα είμαστε αυτομάτως όλοι ενεργοί αμαρτωλοί είμαστε... εκτός αυτου ποιος ο λόγος να είμαι αναγκασμένος να ακολουθήσω τα Εβραϊκά έθιμα, Πάσχα κλπ? Υποτίθεται Έλληνες είμαστε... Δεν είμαστε υποχρεωμένοι να πιστεύουμε σε Εβραϊκές γραφές και έθιμα...Αν δεν είσαι καλός και σωστός άνθρωπος όπου και να πιστέψεις είτε στον Χριστό είτε στον Βουδα είτε στον Αλλάχ δεν θα σωθείς... Πιστεύω ότι οι αρχαίοι Έλληνες πριν εφευρεθούν οι θρησκείες ήταν οι πιο τυχεροί γιατί βασιζοτουσαν καθαρά στον εαυτό τους και όσα μας δίνει η φύση και ο πλανήτης.... Κατά τα άλλα προσωπικά πολλές φορές έχω πάει και μεγάλη Παρασκευή και δεν είχα τύψεις ποτέ
Εμενα παντως η Ριτα πριν φυγει απο το δωματιο μου ειπε καλο πασχα και καλη ανασταση :2funny::2funny::2funny::2funny:
 

Latinolover

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2021
Μηνύματα
99
Κριτικές
3
Like
551
Πόντοι
301
Καλησπέρα συνχυστες. Προσπερνώ την κουβέντα περί μη ηθικής για τσάρκα την Μεγάλη εβδομάδα. Ας νηστεύουμε όλο τον χρόνο από την κακία και το μίσος κι ας τρώμε κρέας κι ας πηδαμε.
Στα καθ ημας τώρα. Τσάρκα προ ολίγου στα στέκια του αγοραίου ερωτα. Μάνια στο νικηφόρου ουρανού 26 εκεί που ήταν παλιά η Έλενα η Ρουμάνα. Μιρελλα κλειστή. Δεξιά της μιρελλας ανοιχτό αλλά δεν μπήκα και απέναντι Ρεβέκκα. Maya Σουζη και Φρίντα στα ξύλινα. Αθήνα (συστήθηκε ως λολα) Ξένια και Αννουλα Σερβα στο βενους. Το πίσω κλειστό και Νατασα δίπλα κλειστή. Καρινα ανοιχτή αλλά δεν μπήκα. Στο γωνιακό απεναντι απο της καρίνας διαγώνια μια καινούργια με φάνηκε 35-40 χρόνων βαριόταν την ζωή της έφυγα χωρίς πολλά πολλά. Black angels μια καινούργια Αννη από Ιταλία είπε η τσατσα αλλά το κούτελο της είχε πλάτος τουλάχιστον 5 δάχτυλα οπότε μαντέψτε πραγματική καταγωγή. Godiva είχε 2 μουνακια αλλά δεν με ενθουσίασαν όπως βγαίνανε βαρούσαν και σφαλιάρες τα κωλαρακια τους. Αυτά λίγο πολύ όχι κάτι το αξιόλογο όποτε έφυγα με την ουρά στα σκέλια.
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.839
Κριτικές
379
Like
5.284
Πόντοι
10.647
Μην γαματε ρε αμαρτωλοι Μ.Εβδομαδα, ΔΕΝ χωραμε ολοι στην κολαση.... :rockon:




Για δε μπήκες στο δεύτερο ρε μαν; Εκεί είχα τη στιγμή μου

Υπεθεσα οτι ειναι η Εβελινα, οποτε δεν εκανα το κοπο να μπω, κακως... Την Δευτερα ή την Τριτη θα ξαναχωσω, οποτε ισως περασω να δω...

Αυτό ναι η της Εβελίνας η της τσατσάς της είναι , δεν είμαι σίγουρος αλλά είχα την εντύπωση οτι είναι της τσατσάς.

Παντα οταν δουλευει η Εβελινα, ειναι και το Α κλας απο εξω, αλλα δουλευει παντα με την ιδια τσατσα, οποτε ισως ειναι και της τσατσας. Αν και την Εβελινα την εχω πετυχει στο παρελθον κανα 2 φορες με τα ποδια να περναει το φαναρι της Κωλετη.

Θα μας διαφωτισει ο Αλφι, αν την νυχτα που πηγε ηταν το Α κλας απο εξω, οποτε τοτε ειναι της τσατσας...
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.961
Κριτικές
62
Like
40.446
Πόντοι
8.530
Μαρίνα πολωνέζα στο πρασινο, Έφη στην άνω προμηθεως στον οροφο, βερονικα με το βατραχακι της.. Δανάη στα νιάτα της. Θυμαμαι ειχα παει μια φορα 17 Νοεμβρίου να περασω με Δανάη που ηταν κι αυτη στην ηλικια μου τοτε γυρω στα 22 με 23 και με λεει η τσατσά, πέρνα μέσα παλικαρι μου σμρ γιορτάζετε εσείς οι νέοι.. :)
Βατραχακι;;;;;
 

Vascoda25

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2022
Μηνύματα
245
Like
821
Πόντοι
81
Όσο αμαρτία είναι τις υπόλοιπες μέρες να πας στο μπουρδέλο (που δεν είναι) άλλο τόσο είναι και την μεγάλη εβδομάδα.Το θέμα είναι να είναι καθαρή η ψυχή του κάθε ανθρώπου .Το να μην είσαι καλός άνθρωπος και να μη πηγαίνεις στα μπουρδέλα την μεγάλη εβδομάδα δεν λέει κάτι
 

elgreco90

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2023
Μηνύματα
694
Κριτικές
4
Like
2.969
Πόντοι
726
Χαχαχαχχα ακριβώς ετσι σαν τη Πουτσα σου ξέρεις εσύ τι λέω...φιλάκια α ξέχασα δ είμαι γω η Λόλα....
Αθήνα επειδή έχω να έρθω σε μπουρδελο πριν την κορώνα.... Παχυνες κι άλλο η κρατιέσαι ακόμη; γιατί την τελευταία φορά ίσα με 15 κιλά πάνω ήσουν
 

Almanaco

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
885
Κριτικές
10
Like
5.713
Πόντοι
1.336
Θα μας διαφωτισει ο Αλφι, αν την νυχτα που πηγε ηταν το Α κλας απο εξω, οποτε τοτε ειναι της τσατσας...
Δεν υπήρχε κανένα αμάξι εκεί πέρα. Ούτε πιο εκεί, εντελώς κενός ο δρόμος. Το θυμαμαι χαρακτηριστικά γιατί άφησα το δικό μου ακριβώς στη μέση
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Υπεθεσα οτι ειναι η Εβελινα, οποτε δεν εκανα το κοπο να μπω, κακως... Την Δευτερα ή την Τριτη θα ξαναχωσω, οποτε ισως περασω να δω...

προβλέπω να γίνεται χαμός στα στούντιο :knockinb: από Δευτέρα και Τρίτη, ούτε με την ησυχία μας δεν θα μπορούμε να πηδήξουμε :confused:
 
Εγγρ.
29 Ιαν 2017
Μηνύματα
354
Κριτικές
24
Like
1.440
Πόντοι
491
Το μερσεντες ειναι της τσατσας ,η Εβελινα δεν οδηγει.Δοκιμασα την Χρυσα για την οποια εγραψε ο Alfie,κοντοπουτανο,3αρια βυζια φυσικα ελαφρως πεσμενα,μικροκωλα,μαυρομαλα,καλουτσικο προσωπο,νεανικο ευωδιαστο μουνακι,πολυ δυνατη πιπα,μου αρεσε.ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ ,ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.Στα 3δυμα με αμαξι μονο η Νικολ πηγαινει.
 

ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Δεκ 2015
Μηνύματα
883
Κριτικές
20
Like
1.253
Πόντοι
1.076
Η τσατσά που είναι με την Εβελίνα αυτή έχει το E CLAS το μαύρο που είναι όλο παρκαρισμένο μπροστά στα σπιτάκια την έχω δει και εγώ.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.961
Κριτικές
62
Like
40.446
Πόντοι
8.530
Ευτυχώς τα ζώα δεν πιστεύουν σε ανύπαρκτα πράγματα.
Ούτε το παίζουν ηθικοί, ενώ γαμανε (μόνο) πουτανες.
Τα ζώα δεν ξεχωρίζουν μέρες .
Ο άνθρωπος θα έπρεπε να τις ξεχωρίζει και να λειτουργεί ανάλογα .
Αυτοί που δεν το κάνουν αυτό δεν διαφέρουν ηθικά σε τίποτα από τα ζώα.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.961
Κριτικές
62
Like
40.446
Πόντοι
8.530
Ετσι αποκαλούσε το αιδίο της. Στηνότανε σε 69 σταση και έλεγε θες να δεις το "βατραχάκι" μου ?
Εγώ μια φορά πήγα μαζί της και δεν το ξαναέκανα...τρομερά υπερεκτιμημένη και χωρίς παροχές στο πρόγραμμα της ,ποτέ δεν κατάλαβα τι ήταν αυτό που εντυπωσιαζε....βέβαια αν κρίνω από φίλο μου συναγωνιστή που είχε πάθει πλάκα μαζί της ,εντυπωσίαζε όσους ήθελαν μόνο να ζμπρωξουν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom