Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.198
Κριτικές
293
Like
9.528
Πόντοι
12.525
Εκτός από αυτούς που κάθε τρεις και λίγο θέλουν να μας υποδείξουν για το πως πρέπει να κάνουμε σεξ, τώρα έχουμε και τους χριστιανοταλιμπάν που θα μας υποδείξουν το πότε πρέπει να κάνουμε σεξ :jerking::jerking:
 

paokre

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2023
Μηνύματα
35
Like
14
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά καλή ανάσταση να έχετε!!!!! μια ερώτηση θέλω να κάνω ... μια αλινα μικρόσωμη με σγουρά μαλλιά από ρουμάνια την έχει πάρει κάνεις ?? είναι καλή στο δωμάτιο μέσα έχει κανείς εμπειρία μαζί της ??? ευχαριστώ αλάνια !!!
 

MakeMyDay86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2018
Μηνύματα
177
Κριτικές
8
Like
511
Πόντοι
301
Εκτός από αυτούς που κάθε τρεις και λίγο θέλουν να μας υποδείξουν για το πως πρέπει να κάνουμε σεξ, τώρα έχουμε και τους χριστιανοταλιμπάν που θα μας υποδείξουν το πότε πρέπει να κάνουμε σεξ :jerking::jerking:
Δώσε τα φώτα σου Αλ και αστούς να λένε.
 

MakeMyDay86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2018
Μηνύματα
177
Κριτικές
8
Like
511
Πόντοι
301
Αλ η Νάταλι κάνει πρωκτικό?
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.198
Κριτικές
293
Like
9.528
Πόντοι
12.525
Δώσε τα φώτα σου Αλ και αστούς να λένε.
Πάντως χθες τη νύχτα γινόταν ο χαμός στα μπουρδέλα.Μεγαλες παρέες, πολύ μπες βγες.... ξεκίνησα για μεγάλη τσάρκα αλλά στην πορεία άλλαξα γνώμη.
Την Άννα στο Venus είχα στο νου αλλά είχε δύο δωμάτια γεμάτα, μπήκα μόνο σε τρία σπίτια και έφυγα

Αλ η Νάταλι κάνει πρωκτικό?
Θεωρητικά το έχει κόψει
 

str19mak69

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2012
Μηνύματα
35
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
0
Παιδες καλησπέρα, λέω να επισκεφτώ την Σόνια της γνωστής αλυσίδας, καμιά πληροφορία μπορεί να δώσει κάποιος στο τι να περιμένω ??? Είναι καλή η να δοκιμάσουμε αλλού ??
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.765
Κριτικές
6
Like
3.440
Πόντοι
736
και εξω το A class, της Εβελινας, αν θυμαμαι δικο της ειναι, οποτε αν κανω λαθος, διωρθωστε με
Αυτό ναι η της Εβελίνας η της τσατσάς της είναι , δεν είμαι σίγουρος αλλά είχα την εντύπωση οτι είναι της τσατσάς.
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.765
Κριτικές
6
Like
3.440
Πόντοι
736
Παιδες καλησπέρα, λέω να επισκεφτώ την Σόνια της γνωστής αλυσίδας, καμιά πληροφορία μπορεί να δώσει κάποιος στο τι να περιμένω ??? Είναι καλή η να δοκιμάσουμε αλλού ??
Έχει εδω μια κριτική , ίσως να έχει και καμιά ακόμη σε άλλο στούντιο δεν ξέρω.

 

Crucifix4

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
3.972
Κριτικές
63
Like
7.570
Πόντοι
4.766
Μάγκες μην γράφετε εδώ πέρα για θρησκείες...στο μπουρδέλα είμαστε αυτομάτως όλοι ενεργοί αμαρτωλοί είμαστε... εκτός αυτου ποιος ο λόγος να είμαι αναγκασμένος να ακολουθήσω τα Εβραϊκά έθιμα, Πάσχα κλπ? Υποτίθεται Έλληνες είμαστε... Δεν είμαστε υποχρεωμένοι να πιστεύουμε σε Εβραϊκές γραφές και έθιμα...Αν δεν είσαι καλός και σωστός άνθρωπος όπου και να πιστέψεις είτε στον Χριστό είτε στον Βουδα είτε στον Αλλάχ δεν θα σωθείς... Πιστεύω ότι οι αρχαίοι Έλληνες πριν εφευρεθούν οι θρησκείες ήταν οι πιο τυχεροί γιατί βασιζοτουσαν καθαρά στον εαυτό τους και όσα μας δίνει η φύση και ο πλανήτης.... Κατά τα άλλα προσωπικά πολλές φορές έχω πάει και μεγάλη Παρασκευή και δεν είχα τύψεις ποτέ
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.544
Πόντοι
7.195
Πολυ λαθος εισαι.
Εσυ μπορει να μην πιστευεις και να τα θεωρεις ολα αυτα δυσκολα να γινουν..ειναι ομως αλλοι, λιγοι πολλοι δεν εχει σημασια..που ολα οσα λεει η Θρησκεια μας τα τηρουν κατα γραμμα. Γι αυτους ειναι τροπος ζωης, εμεις προσπαθουμε να κανουμε οσα μπορουμε γιατι ο τροπος ζωης μας δεν μας αφηνει πολλα περιθωρια.
Εγω παραδειγμα δεν μπορω να νηστεψω 40 μερες λογο δουλειας.
Τεσπα ειναι κι αλλα πολλα.. το ποιο σωστο που εχω ακουσει και κανω κι εγω ειναι.. οτι ο καθενας πιστευει για τον εαυτο του και δεν καθεται να κοιταξει τι κανουν οι αλλοι, μπορει ενας παπας να κανει χιλιες δυο αμαρτιες, τι σημαινει αυτο οτι δεν υπαρχει θεος; και δεν πρεπει να πιστευουμε, οχι ο καθενας πιστευει οσο νιωθει ο ιδιος.
Όλα είναι λάθος.....Απο τη στιγμή που συζητάμε για πουτάνες, πορνεία ,πόρνους και πόρνες είμαστε ήδη of side.
Σαφώς έχει μεγάλη βαρύτητα η Μεγάλη Παρασκευή και το Μεγάλο Σάββατο για εναν Χριστιανό αλλα και εσύ αγαπητέ Alfie που πήδηξες Μεγάλη Τρίτη και εγώ που πήδηξα μέσα στη σαρακοστή και γενικά όλοι όσοι κάνουν ενα απο τα σοβαρότερα αμαρτήματα την πορνεία ....Ως πόρνες ή ως ανθρωποι πόρνοι που ερχονται σε επαφές με πόρνες. Στο ίδιο καζάνι βράζουμε .....
Οπότε δεν έχει νόημα η συζήτηση για την Τυρόπιτα που δεν έφαγες αφού συνεχίζεις τον ίδο τρόπο ζωής χωρίς Μετάνοια Υakuza......
 

Almanaco

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
886
Κριτικές
10
Like
5.716
Πόντοι
1.336
Όλα είναι λάθος.....Απο τη στιγμή που συζητάμε για πουτάνες, πορνεία ,πόρνους και πόρνες είμαστε ήδη of side.
Σαφώς έχει μεγάλη βαρύτητα η Μεγάλη Παρασκευή και το Μεγάλο Σάββατο για εναν Χριστιανό αλλα και εσύ αγαπητέ Alfie που πήδηξες Μεγάλη Τρίτη και εγώ που πήδηξα μέσα στη σαρακοστή και γενικά όλοι όσοι κάνουν ενα απο τα σοβαρότερα αμαρτήματα την πορνεία ....Ως πόρνες ή ως ανθρωποι πόρνοι που ερχονται σε επαφές με πόρνες. Στο ίδιο καζάνι βράζουμε .....
Οπότε δεν έχει νόημα η συζήτηση για την Τυρόπιτα που δεν έφαγες αφού συνεχίζεις τον ίδο τρόπο ζωής χωρίς Μετάνοια Υakuza......
Καλά παιδιά, εγώ δεν το είπα τόσο πολύ στα σοβαρά, οκ;
Γι αυτό κ δε σχολιάζω τόση ώρα γιατί δεν το παίρνω σοβαρά. Ο καθένας κάνει ότι θέλει αλίμονο. Εγώ όντως γαμησα Μ.Δευτέρα βράδυ γιατί ήδη είχα πέντε έξι μερες να γαμησω και έβλεπα λίγο θολά, μου σηκώνονταν με ότι έβλεπα σχεδόν! Όποτε σκέφτηκα καλύτερα να γαμησω Δευτέρα του Νυμφίου παρά στα 12 Ευαγγελία και Ποσο μάλλον Μ. Παρασκευή!
Προσωπικά προσπαθώ πάντα να κρατάω μια εθιμοτυπική παράδοση νηστείας τη Μεγάλη Εβδομάδα απ όλα. Αλλά μου έκανε εντύπωση ο άλλος που ντε και καλά θέλει να μησειγα Μεγάλη Παρασκευή που αντικειμενικά είναι η πιο πένθιμη μέρα του Χριστιανικού ημερολογίου! Δλδ το είδα σαν επιτηδευμένη δήλωση τύπου σαν αυτούς που επίτηδες ψήνουν στα μπαλκόνια κ τις ταράτσες όταν περνάει η περιφορά. Κατάλαβες; Κάτι σαν οκ ρε μεγάλε do whatever u want but, μην το κανεις έτσι για να προκαλέσεις!
Από κει και πέρα, ναι συμφωνώ, όλοι στο ίδιο καζάνι βράζουμε με τις ακολασίες που κάνουμε δεν το συζητώ.
Αλλά όταν στο 90’ οσοι και οσες, που δεν πιστεύουν (και είναι δικαίωμα τους) παρακαλάνε το Χριστο κ την Παναγία να τους σώσει…. Όχι καριολακια! Αυτό δεν προβλέπεται! Ξαφνικά θυμήθηκες και κανεις τα πάντα παρακαλοντας και κανοντας προσευχεσ Και τάματα για να σωθείς, ανακαλύπτοντας μόλις την ύπαρξη της ορθοδοξίας; Μην το συνεχίσω…
Ελεύθερη βούληση για όλους και όλες αδέρφια, καλά μυαλά και υγεία!
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.478
Κριτικές
62
Like
41.225
Πόντοι
8.530

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.397
Κριτικές
216
Like
17.291
Πόντοι
35.697
Παιδες καλησπέρα, λέω να επισκεφτώ την Σόνια της γνωστής αλυσίδας, καμιά πληροφορία μπορεί να δώσει κάποιος στο τι να περιμένω ??? Είναι καλή η να δοκιμάσουμε αλλού ??
Σχετικα καλη...
Εμφανιση τοπ,ωραιο σωμα,Ρουμανα που δεν της αρεσει να κανει πιπα ομως :think:
Οποτε δεν ειναι για πολλα
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.478
Κριτικές
62
Like
41.225
Πόντοι
8.530
οφειλεις ομως να μην κανεις προγαμιαιο σεξ ομως...το τηρησες? δεν ειναι η θρησκεια οπως μας βολευει παικτη.
Το ΕΛΑΧΙΣΤΟ που ΟΦΕΙΛΟΥΜΕ να κάνουμε είναι να απέχουμε από κρέατα κάθε είδους την Μεγάλη Εβδομάδα.
Είναι λάθος η λογική ότι αφού είμαστε μπουρδελιαρηδες είμαστε off side άρα τον χώνουμε και Μεγαλοβδομαδιατικα ...
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Πάντως χθες τη νύχτα γινόταν ο χαμός στα μπουρδέλα.Μεγαλες παρέες, πολύ μπες βγες.... ξεκίνησα για μεγάλη τσάρκα αλλά στην πορεία άλλαξα γνώμη.
Την Άννα στο Venus είχα στο νου αλλά είχε δύο δωμάτια γεμάτα, μπήκα μόνο σε τρία σπίτια και έφυγα
μου την σπάει όταν κυκλοφορεί τόση πιτσιρικαρία πέριξ των studios και γίνεται αυτό το μπες βγες στα σπιτάκια με τόση οχλαγωγία είναι αδύνατο ένας μπουρδελιάρης με χρόνια προυπηρεσία να γαμήσει. Καλύτερη μέρα για κατάθεση είναι η Τρίτη του Πάσχα μιας και όσες κοπέλες δεν δουλεύουν τις γιορτές θα έχουν γυρίσει στα πόστα τους μέχρι την Τρίτη του Πάσχα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

777F

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2016
Μηνύματα
332
Κριτικές
14
Like
562
Πόντοι
311

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.288
Κριτικές
6
Like
152
Πόντοι
16
Αυτό δεν λέγεται χαμός ! 2 μέσα και ένας σαλόνι...
Δεν έχεις δει εσύ μάλλον στην Προμηθέως στη Βερόνικα που περίμεναν για τσιγάρο σειρά μέχρι την ΔΕΗ .
Η στην Μιραμπελα κάποτε που έμπαινες στο σαλόνι και ήταν λες και είχε καμία δεξίωση.:cheesy:
Τέλος πάντων ,δύο δωμάτια γεμάτα και 2 στο σαλόνι θεωρείται γελοίο να το θεωρείς κοσμοσυρροή
Τι με θυμησες τωρα ? -Μιραμπέλα μπορώ να τελιώσω στο στόμα σου ?
-Μιραμπέλα ντεν έκει πρόμπλημα.
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.288
Κριτικές
6
Like
152
Πόντοι
16
Επισκεψη στην Ριτα σημερα.Πολυ καλες υπηρεσιες απο το Ουκρανικο μιλφακι.Το τι γαμησι,τσιμπουκομα,deep fucking mouth,κωλοδαχτυλα και μπατσοκωλια επεσε δεν περιγραφεται.Λες και γυριζαμε τσοντα.Δεν γραφω κριτικη γιατι o μοντενετορ δεν τα περναει και δεν ξερω τον λογο.Την συνιστω για ατομα που δεν κοιτανε τοσο πολυ εμφανιση αλλα θελουν να περασουν καλα με ενα μιλφ το οποιο τα κανει ολα και δεν κολλαει πουθενα.Νομιζω απο τα καλυτερα γαμησια μου το 23 με πολυ ενταση,ιδρωτα και συμμετοχη απο την ιδια που για να ειμαι ειλικρινης δεν την περιμενα με τιποτα λογο ηλικιας.Μπορω να πω οτι με κουρασε κιολας σε καποια φαση οπου την τελειωσα με τσιμπουκομαλακια.Της βαζω 10/10 στο θεμα υπηρεσιων διοτι με 40 ευρω κανει πραγματα που αλλες δεν τα κανουν ουτε στα 60-70 ευρω.Μεγαλο + για εμενα οτι με αφησε να γλεντησω την κωλοτρυπα της χωρις να πει το παραμικρο.Θα την ξανα επισκεφτω σιγουρα διοτι κανει παπαδες μεσα και οφειλω να πω οτι το 40αρι το δικαιολογει και με το παραπανω.

SLAVA UKRAINI λοιπον.Να ναι καλα οι Ουκρανες οι οποιες μας χαριζουν απλοχερα ατελειωτα γαμησια ακομα και σημερα :heavymetalbig::heavymetalbig::heavymetalbig::heavymetalbig::heavymetalbig::heavymetalbig::heavymetalbig::heavymetalbig:

kiss-cut-stickers-5.5x5.5-default-623649e0091b8_1200x1200.jpg
Δηλαδή πήρες κουλούρι με 40 ευρώς ?
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.478
Κριτικές
62
Like
41.225
Πόντοι
8.530
Τι με θυμησες τωρα ? -Μιραμπέλα μπορώ να τελιώσω στο στόμα σου ?
-Μιραμπέλα ντεν έκει πρόμπλημα.
Ενθυμουμαι τις καλές εκείνες μέρες και νύχτες όπου στα εν τω Βαρδαρει ιδρύματα εσυνωστιζοντο 24(!!!) συναγωνισται διαφόρων ηλικιών....
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.288
Κριτικές
6
Like
152
Πόντοι
16
Ενθυμουμαι τις καλές εκείνες μέρες και νύχτες όπου στα εν τω Βαρδαρει ιδρύματα εσυνωστιζοντο 24(!!!) συναγωνισται διαφόρων ηλικιών....
Μαρίνα πολωνέζα στο πρασινο, Έφη στην άνω προμηθεως στον οροφο, βερονικα με το βατραχακι της.. Δανάη στα νιάτα της. Θυμαμαι ειχα παει μια φορα 17 Νοεμβρίου να περασω με Δανάη που ηταν κι αυτη στην ηλικια μου τοτε γυρω στα 22 με 23 και με λεει η τσατσά, πέρνα μέσα παλικαρι μου σμρ γιορτάζετε εσείς οι νέοι.. :)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom