Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
το άλλο site μόνο σε εμένα κολλάει;;;
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
1.986
Κριτικές
9
Like
3.293
Πόντοι
456
Σε όλα τα μαγαζιά το ιδιο. Αν δεν βλέπει κ καλα η τσατσα μπορεί να δεις περιτύλιγμα καποτα ακόμα κ καποτα στο κρεβάτι, πάτωμα. Εννοείται κ πιτσιλιές. Εδω να φανταστείς πριν κανα 2 με 3 χρονια βασικα προ κοβιντ ο αλλος εχεσε μέσ στον κάδο που πετάμε τις καποτες. Άλλο ζωω κ αυτος
2 πιθανες ςξηγησεις:Ειτε οντως του ηρθε χεσιμο και δεν μπορουσε να το αποφυγει ειτε δυσαρεστηθηκε απο τις υπηρεσιες και βρηκε αυτο τον τροπο να παραπονεθει
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
1.986
Κριτικές
9
Like
3.293
Πόντοι
456
Φιλοι σπρωχτες,τωρα που εφυγε η Χουανιτα ποια την αναπληρωνει;
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.544
Πόντοι
7.195
2 πιθανες ςξηγησεις:Ειτε οντως του ηρθε χεσιμο και δεν μπορουσε να το αποφυγει ειτε δυσαρεστηθηκε απο τις υπηρεσιες και βρηκε αυτο τον τροπο να παραπονεθει
μάλλον το δεύτερο ......Αλλα για να το κάνεις αυτό πρέπει να είσαι εντελώς κάφρος ή όλο το πακέτο τσατσα-κοπέλα σου φέρθηκαν άθλια .....Το αποτέλεσμα είναι πως νορμάλ άνθρωπος δεν κάνει κατι τέτοιο...Οπότε είσαι κάφρος...(οχι εσυ )
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
996
Like
4.280
Πόντοι
446
μάλλον το δεύτερο ......Αλλα για να το κάνεις αυτό πρέπει να είσαι εντελώς κάφρος ή όλο το πακέτο τσατσα-κοπέλα σου φέρθηκαν άθλια .....Το αποτέλεσμα είναι πως νορμάλ άνθρωπος δεν κάνει κατι τέτοιο...Οπότε είσαι κάφρος...(οχι εσυ )
Η φαση λογικα έγινε γτ ειναι κάφρος, γτ πελάτης της Αλινας ηταν (ρουμανα στην Π. Εριμιτη) κ οταν μπήκα δωμάτιο κοντεψα να ξεράσω από την μυρωδιά. Μια χαρα ρα σκέπασε για να μην τον χαμπάριασουν όταν πήγε να ελέγξει η τσα τσα για να καταλάβει από που βρωμάει ο τόπος
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.073
Κριτικές
11
Like
17.436
Πόντοι
3.796
2 πιθανες ςξηγησεις:Ειτε οντως του ηρθε χεσιμο και δεν μπορουσε να το αποφυγει ειτε δυσαρεστηθηκε απο τις υπηρεσιες και βρηκε αυτο τον τροπο να παραπονεθει
Δεν είναι εξηγήσεις αυτές Ισίδωρε!
Διαστροφή λέγεται , αρρώστια είναι .
Αν δεν μπορείς να το αποφύγεις ζητα να πας τουαλέτα και αυτοί κάπου πάνε τόσες ώρες δεν είσαι σε κοινόχρηστο.
Αν δυσανασχετείς κάνε παράπονα ..δεν τους χέζεις τους κάδους!
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
1.986
Κριτικές
9
Like
3.293
Πόντοι
456
Δεν είναι εξηγήσεις αυτές Ισίδωρε!
Διαστροφή λέγεται , αρρώστια είναι .
Αν δεν μπορείς να το αποφύγεις ζητα να πας τουαλέτα και αυτοί κάπου πάνε τόσες ώρες δεν είσαι σε κοινόχρηστο.
Αν δυσανασχετείς κάνε παράπονα ..δεν τους χέζεις τους κάδους!
μου κανει εντυπωση πως με εξαιρεση 1 στουντιο που δουλευε η Αξεπεραστη Ιωαννα,ποτε δεν ειδα εστω 1 ουρητηριο.Τι σκατα,τοσο ακριβος ειναι;
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.073
Κριτικές
11
Like
17.436
Πόντοι
3.796
μου κανει εντυπωση πως με εξαιρεση 1 στουντιο που δουλευε η Αξεπεραστη Ιωαννα,ποτε δεν ειδα εστω 1 ουρητηριο.Τι σκατα,τοσο ακριβος ειναι;
Όλα έχουν τουαλέτα εννοείται.
Απλά άμα την είχαν κοινή θέα φαντάσου τι θα γινόταν παράδειγμα Σάββατο βράδυ που σκάνε 1000 πιτσιρίκια σουρωμενα για μπουρδέλοτσαρκα ..
Δεν νομίζω ότι αν ο τύπος ήθελε τόσο πολύ να χέσει και δεν κρατιόταν να του έλεγαν όχι φίλε να πας στον κάδο αν θες
 

Malzahar

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2018
Μηνύματα
213
Like
357
Πόντοι
21
αυτά τα πράγματα είναι απαράδεχτα,πρέπει να σεβόμαστε εκτός από τα κορίτσια και τους χώρους,τέλος πάντων το φαιντ γκερλς ειναι κατω εδω και αρκετές ώρες,κάτι κάνουν....θέλω να δω τα κορίτσια όχι τίποτα άλλο τις νύχτες κάθε φορά περνάω και τις βλέπω μια μια,ελπίζω σύντομα να είναι πάνω το site..
 

Almanaco

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
885
Κριτικές
10
Like
5.713
Πόντοι
1.336
Όσες φορές μου ήρθε χεσιμο -ειδικά μεσημεράκι με καφέ και τσιγάρο- πήγα στους θάμνους εκεί στα φορτηγά δεξιά. Τέρμα Δάφνης μετά τις ράγες, τέρμα Νικ ουρανού κ ερημίτη! Ανοίγεις αμάξι, πόρτες δεξια αριστερά, τα ριχνεις και εχεις πάντα νερό στο αμάξι είτε απιονισμενο είτε κανονικό, ριχνεισ, μωρό μαντήλα είναι μαστ για οργανωμένο πιατσοβιο & χαρτί zewa! Κούκλος! Και μετα αν είναι να γαμησεις και νιώθεις ανασφάλεια κανεις ένα γρήγορο ντουζακι πριν μπει η κοπέλα! Μούρλια !
 

Warzycha

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2017
Μηνύματα
39
Κριτικές
15
Like
267
Πόντοι
290
2 πραγματα θελω να πω
1) Αμπερ τοπ
2) Αν και λιγο πολυ αναμενόμενο αλλα το να βλέπεις στο hot lady την τσατσα αφου εχει βγει ο πελατης να παει και να τεντώνει απλα το σεντονι που χρησιμοποιηθηκε πριν και να μπαινει ο επομενος . δεν ξερω ξενερωσα λιγο και εφυγα . αν και πιστευω ολοι αυτο κανουν
Στο bad girls αλλάζουν σεντόνι όσες φορές έχω πάει. Μου έκανε εντύπωση γιατί οι περισσότερες τεντώνουν το σεντόνι και σφουγγαρίζουν μόνο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: akala

Warzycha

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2017
Μηνύματα
39
Κριτικές
15
Like
267
Πόντοι
290
μου κανει εντυπωση πως με εξαιρεση 1 στουντιο που δουλευε η Αξεπεραστη Ιωαννα,ποτε δεν ειδα εστω 1 ουρητηριο.Τι σκατα,τοσο ακριβος ειναι;
Ποια Ιωάννα; Από τα Γιάννενα της Αλβανίας;
Έχω να την πετύχω από το 2019. Εμφανίστηκε κάπου;
 

Nikthegreek23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2022
Μηνύματα
388
Κριτικές
18
Like
719
Πόντοι
311
Δεν ξέρω εγώ 2 φορές εχω παει κανονικά παρανταις τουαλέτα απλά το ζητας
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.498
Κριτικές
22
Like
6.662
Πόντοι
3.346
Καλησπέρα βενουσ πρωί φριντα και Αθήνα.. βενουσ 2 Σουζάνα και λασ Βέγκας ριτα και Βλαντα...βράδυ βενουσ Ξένια βερονικα λασ Βέγκας μαγια ροζα Κατερίνα και Μαρία καινούργιο κορίτσι...σας περιμένουμε
Η Ριτα κατεβασε στα 30 το απλο;
 

Lympe

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2021
Μηνύματα
66
Like
195
Πόντοι
0
φτανει μωρε μαλακες με το χεσιμο ημαρτον

ο αλλος μας ειπε και πως ανοιγει τις πορτες να το ριξει

γτχκτπνγ σας
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

αλλαξτε το το νημα σε απογονοι πορνομεταναστη αμα ειναι να λετε ιστοριες χεσιματος

πιο πολυ μαθαμε που θα χεσουμε παρα που θα γαμησουμε ρε φιλε
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
996
Like
4.280
Πόντοι
446
φτανει μωρε μαλακες με το χεσιμο ημαρτον

ο αλλος μας ειπε και πως ανοιγει τις πορτες να το ριξει

γτχκτπνγ σας
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

αλλαξτε το το νημα σε απογονοι πορνομεταναστη αμα ειναι να λετε ιστοριες χεσιματος

πιο πολυ μαθαμε που θα χεσουμε παρα που θα γαμησουμε ρε φιλε
Απλά χαλαρωσε με τις Χριστό Παναγίες δεν χρειαζόταν. Καλώς ή κακώς παγκοσμίως σε οτι φόρουμ κ να μπεις πάντα μα πάντα η κουβέντα ξεφεύγει κ πάει αλλού για λίγο, διότι κουβέντα γίνεται εμπειρίες, σκηνικά, κ παει λεγοντας συμβαίνουν σε συνδυασμό με το θέμα του νήματος. Εντάξει συμφωνώ ότι η πολύ λεπτομερή περιγραφή του χεσιματος δεν χρειαζόταν από τον συναγωνιστή.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.073
Κριτικές
11
Like
17.436
Πόντοι
3.796
Όσες φορές μου ήρθε χεσιμο -ειδικά μεσημεράκι με καφέ και τσιγάρο- πήγα στους θάμνους εκεί στα φορτηγά δεξιά. Τέρμα Δάφνης μετά τις ράγες, τέρμα Νικ ουρανού κ ερημίτη! Ανοίγεις αμάξι, πόρτες δεξια αριστερά, τα ριχνεις και εχεις πάντα νερό στο αμάξι είτε απιονισμενο είτε κανονικό, ριχνεισ, μωρό μαντήλα είναι μαστ για οργανωμένο πιατσοβιο & χαρτί zewa! Κούκλος! Και μετα αν είναι να γαμησεις και νιώθεις ανασφάλεια κανεις ένα γρήγορο ντουζακι πριν μπει η κοπέλα! Μούρλια !
Χαλάρωσε φίλε μου Alfie ,αρχίζεις να θυμίζεις έντονα jormakka με αυτά που γράφεις :cheesy::cheesy::cheesy:
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
758
Κριτικές
14
Like
1.479
Πόντοι
496
Ποια Ιωάννα; Από τα Γιάννενα της Αλβανίας;
Έχω να την πετύχω από το 2019. Εμφανίστηκε κάπου;
Δεν την έχω πετύχει από τότε.... Αν ξέρει κάποιος κάτι ας ενημερώσει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom