Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (1 μέλη και 24 επισκέπτες)

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.109
Κριτικές
89
Like
10.567
Πόντοι
25.015
Ακομα παντως δεν μαθαμε αν τελικα η Ριτα το εκανε παλι 30 :undecided-old: τα παντα ολα μαθαινες εδω μεσα για τα βενους και τα αλλα μαγαζια τους..και ξαφνικα σιωπη! :think:
Για τον φιλο σου ρωτας η για σενα?
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.842
Κριτικές
379
Like
5.318
Πόντοι
10.647
Το ψιλό μελαχρινό από Πορτογαλία που λέει και η υπηρεσία;;
Τόσο καλό είναι μέσα;
Ναι αυτη, μεσα στο δωματιο δεν μπωρω να πω οτι εβαλε φωτιες, αλλα ειναι δεκτικη, και ευγενικη πεντακαθαρη, εμφανησιακα ειναι στα γουστα του καθενος πως θα την δει, και στα δικα μου γουστα τεροιαξε, εχει σωματαρα με πιασηματα οχι στεγνη, βυζαρες φυσικες, προσωπαρα.

Και λεει εχει καιρο στην ΜπουρδελοΣαλονικα, και σχολια/κριτικες/αναφορες, εδω μηδεν.???

Αν και βλεπω στις κριτικες στο Αχελωου, εχει 4 κριτικες για Τζενη, η τελευταια ειναι σιγουρα αυτηνης, αλλα εχω γραψει και εγω μια το 2019 για μια Τζενη, την οποια δεν την θυμαμαι καθολου.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
764
Κριτικές
14
Like
1.486
Πόντοι
496
Η Τζένη για την οποία έχω και εγώ γράψει κριτική πριν μερικά χρόνια δεν ήταν ψιλή, νορμάλ προς το κοντό. Βυζιά νο4 κρεμασμένα.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.584
Κριτικές
22
Like
6.841
Πόντοι
3.346
Καλησπερα συναδελφοι! Περασα απο Νατασα (ξυλινο) μηπως αυτη τη φορα μου κανει κλικ και περασω...αλλα δεν,λιγο οτι ειδα πιο πεσμενο το βυζι, λιγο και οτι ειχε πετσετα στη μεση και δεν τσεκαρα κωλο.. εφυγα απ κει μπηκα διπλα βενους μια σουζη στο δωματιο, μπηκα και στο απεναντι μιας και σπανια το πετυχαινω ανοιχτο, ειχε μια Σαρα ωραια φατσα ψιλο γκαυλοφατσα θα ελεγα, αλλα με χαλασε το σωμα ειχε λιγα κιλακια..την εκοψα για 30αρα οχι παραπανω και ξεκινουσε με 30 το απλο! και τελος μπηκα στο τελευταιο στις νταλικες δεξια..και εκει ειχε μια κοπελα που την βλεπω πρωτη φορα, νομιζω νορυ την ειπε η τσα2 ωραια φατσα και αυτη με τατου πισω αλλα με χαλασε ο κωλος..λιγο φαρδυς, πλατυς, καμια 35 ηλικιακα την εκοψα αυτην. Ξεκινουσε με 30 το απλο!
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.109
Κριτικές
89
Like
10.567
Πόντοι
25.015
Καλησπερα συναδελφοι! Περασα απο Νατασα (ξυλινο) μηπως αυτη τη φορα μου κανει κλικ και περασω...αλλα δεν,λιγο οτι ειδα πιο πεσμενο το βυζι, λιγο και οτι ειχε πετσετα στη μεση και δεν τσεκαρα κωλο.. εφυγα απ κει μπηκα διπλα βενους μια σουζη στο δωματιο, μπηκα και στο απεναντι μιας και σπανια το πετυχαινω ανοιχτο, ειχε μια Σαρα ωραια φατσα ψιλο γκαυλοφατσα θα ελεγα, αλλα με χαλασε το σωμα ειχε λιγα κιλακια..την εκοψα για 30αρα οχι παραπανω και ξεκινουσε με 30 το απλο! και τελος μπηκα στο τελευταιο στις νταλικες δεξια..και εκει ειχε μια κοπελα που την βλεπω πρωτη φορα, νομιζω νορυ την ειπε η τσα2 ωραια φατσα και αυτη με τατου πισω αλλα με χαλασε ο κωλος..λιγο φαρδυς, πλατυς, καμια 35 ηλικιακα την εκοψα αυτην. Ξεκινουσε με 30 το απλο!
Αλλαξε νικ σε "Ματακιας" .
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.875
Κριτικές
30
Like
653
Πόντοι
4.475

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.842
Κριτικές
379
Like
5.318
Πόντοι
10.647
Η τρελό Τζένη δεν θα 'τανε τότε...

Κριμα και το χάσαμε εκείνο το κορίτσι...
Τρελο Τζενη την ειχα πληρωσει στον Βαρδαρη στο πρασινο... τρελη εμπειρια, δεν εβγαλα αχνα.!!!!!! Τρελες.!! βυζαρες το τρελοτζενακι...
 

ZORRO___

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
254
Like
470
Πόντοι
21
τι λεει το ριτακι δουλευει αποψε το βραδυ?? βασικα καποια με τις υπηρεσιες της ριτας υπαρχει σε βραδυνη ωρα?? για πειτε γιατι ειμαι και απο μακρυα να παω στοχευμενα! ευχαριστω!!
 

northviking87

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2022
Μηνύματα
64
Like
95
Πόντοι
0
Θυμαται κανεις την παλια μιλφομανα Νικολ? Οταν ειμουν φανταρος στα Ιωαννινα ειχα παει μερικες φορες Θεσσαλονικη και ειχαμε κανει απιστευτα ανωμαλα σκηνικα! τι βυζαρες ειχε και τι πατουσακια που τα εχυνα...
Ειχαμε ανταλλαξει και τηλεφωνο μια εποχη και τα λεγαμε αλλα μετα χαθηκε...
κανεις παλαιμαχος ξερει τι εκανε αυτη η ψυχη?πλεον λογικα ειναι αρκετα μεγαλη (πανω απο 60)
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.008
Κριτικές
9
Like
3.326
Πόντοι
456
Θυμαται κανεις την παλια μιλφομανα Νικολ? Οταν ειμουν φανταρος στα Ιωαννινα ειχα παει μερικες φορες Θεσσαλονικη και ειχαμε κανει απιστευτα ανωμαλα σκηνικα! τι βυζαρες ειχε και τι πατουσακια που τα εχυνα...
Ειχαμε ανταλλαξει και τηλεφωνο μια εποχη και τα λεγαμε αλλα μετα χαθηκε...
κανεις παλαιμαχος ξερει τι εκανε αυτη η ψυχη?πλεον λογικα ειναι αρκετα μεγαλη (πανω απο 60)
Νικολ η γαλλιδα;απο βουλγαρια ομως! :cheesy::cheesy:
 

Almanaco

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
886
Κριτικές
10
Like
5.713
Πόντοι
1.336
Θυμαται κανεις την παλια μιλφομανα Νικολ? Οταν ειμουν φανταρος στα Ιωαννινα ειχα παει μερικες φορες Θεσσαλονικη και ειχαμε κανει απιστευτα ανωμαλα σκηνικα! τι βυζαρες ειχε και τι πατουσακια που τα εχυνα...
Ειχαμε ανταλλαξει και τηλεφωνο μια εποχη και τα λεγαμε αλλα μετα χαθηκε...
κανεις παλαιμαχος ξερει τι εκανε αυτη η ψυχη?πλεον λογικα ειναι αρκετα μεγαλη (πανω απο 60)
Casa d amore
Καθημερινά έκτος Δευτέρας
 

northviking87

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2022
Μηνύματα
64
Like
95
Πόντοι
0
Νικολ η γαλλιδα;απο βουλγαρια ομως! :cheesy::cheesy:
Ναι ναι Γαλλιδα ελεγε οτι ειναι χαχαχαχαχ!
Ποτε δεν το σκεφτηκα...Βουλγαρα οντως?οπως και να εχει χαλαλι της!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Casa d amore
Καθημερινά έκτος Δευτέρας
Πλακα κανεις! υπαρχει ακομα?!ποσο χρονων ειναι?βλεπεται?
θα κανω ταξιδι μονο και μονο για αυτο τον λογο λολ!nostalgia trip
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.008
Κριτικές
9
Like
3.326
Πόντοι
456
Το απογευμα περασα απο Βεγκας,ηταν η Ριτα.Ετοιμαζομαι να περασω αλλα μου λεει πως ηδη ειναι ενας στο δωματιο.Λεω θα κανω μια βολτα γιατι δεν γουσταρω να περιμενω στο δωματιο.Γυρναω και ενας μπαρμπας δινει 50ρικο για να περασει..ξενερωσα και εφυγα..η τσατσα 50αρα με βυζαρες!!Στα τριδυμα (στο 1ο) μου λεει πως εχει μια Ελληνιδα..κοιτουσε σαν χαζο χωρις να πει κουβεντα,μεταβολη.Παω στο πισω,βγαινει μια 40αρα.Ξανα μεταβολη.Εκνευριστηκα και εφυγα,εχασα την Ριτα και δεν αποχαιρετησα την Χουανιτα που θα επιστρεψει σε 3-4 μηνες
 

Mulaomerovic

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2018
Μηνύματα
236
Κριτικές
2
Like
268
Πόντοι
21
Κατεβηκα χτες μεσημερι με προθεση για Μπελα λογω κριτικων κ ισπανικης γλώσσας .την ειδα κατι με χαλασε εφυγα.πηγα χοτ λέιντι μια καινουρια σπανιολα γλυκουλα αλλα δεν.ειμαι αναμεσα σε σουζανα κ ναστια.χωρις να γνωριζω κατι για καμια τους.τελικα λογω σαλονιου μπηκα ναστια.εξαιρετικες βυζουμπες.μπαμπατσικη κωλαρα.καλο μπουκιτσι με γλωσσα στα καλαμπαλικια. λιγο ισπανικο 2,3 στασεις πανω(εκει γουσταρει ) κατω κ ντογκυ κ τελος.καλη διαθεση ,ανω του μετριου υπηρεσιες 6.5 απο μενα
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.118
Κριτικές
11
Like
17.633
Πόντοι
3.796

IRON MAIDEN

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2020
Μηνύματα
347
Κριτικές
2
Like
709
Πόντοι
81

Panos19822

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2022
Μηνύματα
44
Like
46
Πόντοι
0
Γειά σας συναγωνιστές και χρόνια πολλά μήπως χώρισε η μελισσα και επεστρεψε;;
 

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
53
Like
3.978
Πόντοι
6.050
Έχει αλλάξει πολύ το πρόσωπο της , τα χείλη της και την μύτη
..... Δεν ήταν έτσι.... Δεν της πάει καθόλου, μόνο το στήθος είναι ωραίο.
ναι καλα, κι ετσι πλαστικο που ειναι θα αρχισει τα μα μου ποναει και τετοια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom