Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 41 άτομα (4 μέλη και 37 επισκέπτες)

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
759
Κριτικές
14
Like
1.479
Πόντοι
496
Καλημέρα, για εμένα η ομορφότερη είναι η Έλενα από τα τρίδυμα. Το μικρό σπαζαρχιδικο καυλακι.
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
Βάζω ένα γκάλοπ. Ποια θεωρείτε την πιο όμορφη αυτή τη στιγμή στα στούντιο; Που να την είδατε πρώτη φορά στο σαλόνι και να εντυπωσιαστείτε
Όλη η πρωινή κουτσουμπολίστικη ζώνη στα κανάλια :2funny::2funny::2funny:
 

georgepalaio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2017
Μηνύματα
227
Κριτικές
10
Like
485
Πόντοι
311
Βάζω ένα γκάλοπ. Ποια θεωρείτε την πιο όμορφη αυτή τη στιγμή στα στούντιο; Που να την είδατε πρώτη φορά στο σαλόνι και να εντυπωσιαστείτε
Βικτόρια στο παρανταις. Όπως το περιγράφεις. Με αυτήν μου έπεσε το σαγόνι.
 

Latinolover

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2021
Μηνύματα
99
Κριτικές
3
Like
551
Πόντοι
301
Περνούσα από την περιοχή προηγουμένως, είχα 5 λεπτά και μπήκα να δω τις πρωινές καινούργιες του paradise. Είδα την αρετή τρομερό κορμί και αρκετά ψηλή. Αρκετά αδύνατο μοντέλο το κορίτσι. Επίσης δουλευε και η Νοελια. Από Χιλή μου είπε η υπηρεσία, κάνα 2 ισπανικά μου τα είπε οταν την ρωτησα. Σώμα γεμάτο όχι πλαδαρό μέτρια στα δικά μου μάτια από άποψη εμφάνισης . Γενικά η Αρετή θα τιμηθεί καθώς είναι στα γούστα μου. Ας ελπίσουμε βέβαια να πάει βράδυ γιατί η πρωινη βάρδια δεν βολεύει καθόλου.
 

IRON MAIDEN

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2020
Μηνύματα
346
Κριτικές
2
Like
707
Πόντοι
81
Για όποιον ενδιαφέρεται για Βραζιλιανες στο GODIVA δουλεύει από τις 19:00 η Λουίζα , πολύ καλό μωρό ηλικία γύρω στα 26 και κάνει τα πάντα εκτός από πρωκτικό.
 

Cecell

Μέγας
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
895
Κριτικές
35
Like
1.009
Πόντοι
4.525
Βολτα σημερα γυρω στις 12. Η περιοχη ειχε προβλημα με το νερο οποτε ηταν και ενας λογος που δεν κατεθεσα.
Πρωτη σταση στα Παρανταις οπου πηγα να δω την Αρετη στο Σουπερ. Δεν εκανε ελευθερο στοματικο εφυγα.
Μπηκα και στα διπλα 1 και 2 αλλα τιποτα αξιοσημειωτο.
Στα Λας Βεγκας ηταν Βλαντα και Ριτα το μονο του ηταν κλειστο.
Στο Γκοντιβα με ειπαν να ξαναπερασω σε καμια ωρα λογω του νερου.
Ριτα δεν ηθελα ξανα, Ναταλι τα ιδια. Εψαχνα φιλακια gfe κτλ. Δεν ειδα κατι σπουδαιο αποχωρησα.
 

ZORRO___

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
254
Like
470
Πόντοι
21
παιδια η ριτα τι ωρες δουλευει και σε ποιο ειναι???
 

cool1974

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2009
Μηνύματα
23
Like
4
Πόντοι
0
καλησπέρα θέλω να ρωτήσω τι ώρες δουλεύουν η Σουζάνα και η Μάγια ευχαριστώ
 

IRON MAIDEN

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2020
Μηνύματα
346
Κριτικές
2
Like
707
Πόντοι
81
Σημερινή κατάθεση για ακόμα μια φορά στην Ναταλία στο Godiva , όλα τέλεια όπως πάντα, είναι απίστευτη γυναίκα, η Βασίλισσα της πρωινής ζώνης..... Η απόλυτη τσόντα..... Όποιος δεν έχει πάει χάνει.....
 

ZORRO___

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
254
Like
470
Πόντοι
21
Σημερινή κατάθεση για ακόμα μια φορά στην Ναταλία στο Godiva , όλα τέλεια όπως πάντα, είναι απίστευτη γυναίκα, η Βασίλισσα της πρωινής ζώνης..... Η απόλυτη τσόντα..... Όποιος δεν έχει πάει χάνει.....
αντε ρε!!! αφηνει τα παντα?? γλωσσοφιλα δινει? φαση gfe δηλαδη??
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
915
Κριτικές
33
Like
1.611
Πόντοι
496
Πήγα σε στούντιο μετά από μήνες γιατί το έχω ρίξει στα μασάζ. Ήθελα να πηδήξω την Ναταλί στις Βιλλες που μαρεσε από παλιά.

Δυστυχώς στον καιρό που έλλειπε χάλασε παρά πολύ εμφανισιακά… εκτός του ότι πλαδαρεψε και δούλευε άβαφη τελείως και ήταν πολύ χάλια στα μούτρα, το τραγικό ήταν ότι όλο της το κορμι ήταν ανάγλυφο από σπυράκια. Δεν υπήρχε μέρος να χαϊδέψεις και να μη νιώθεις ανάγλυφα μπιμπίκια, πλάτη μπούτια μέση κωλος… ξενέρωσα πολύ άσχημα δυστυχως
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
997
Like
4.280
Πόντοι
446
Πήγα σε στούντιο μετά από μήνες γιατί το έχω ρίξει στα μασάζ. Ήθελα να πηδήξω την Ναταλί στις Βιλλες που μαρεσε από παλιά.

Δυστυχώς στον καιρό που έλλειπε χάλασε παρά πολύ εμφανισιακά… εκτός του ότι πλαδαρεψε και δούλευε άβαφη τελείως και ήταν πολύ χάλια στα μούτρα, το τραγικό ήταν ότι όλο της το κορμι ήταν ανάγλυφο από σπυράκια. Δεν υπήρχε μέρος να χαϊδέψεις και να μη νιώθεις ανάγλυφα μπιμπίκια, πλάτη μπούτια μέση κωλος… ξενέρωσα πολύ άσχημα δυστυχως
Αμα ειναι τριχωτή η κοπέλα παντού να μην κάνει κάνα λεϊζερ
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
Τώρα αφού ξεκινήσατε τα gallop, πείτε ποια κάνει την καλύτερη πίπα???
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.506
Κριτικές
22
Like
6.665
Πόντοι
3.346
Πολυ νεο αιμα στο διπλα σαιτ. αλλα εχω την εντυπωση οτι οι περισσοτερες ειναι θεοκοντες!
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.075
Κριτικές
11
Like
17.442
Πόντοι
3.796
Πολυ νεο αιμα στο διπλα σαιτ. αλλα εχω την εντυπωση οτι οι περισσοτερες ειναι θεοκοντες!
Το πρόσεξα και εγώ εχθές που έριξα μια ματιά .
Είπαμε ωραία τα πετιτ αλλά όντως οι περισσότερες θα είναι κοντές .
Λατίνα ζητάς σου φέρνουν 10 ,ασιατισσα ζητάς φέρνουν 15 ,κοντή ζητάς φέρνουν άλλες 10 ..μην ήμαστε σε όλα γκρίνια! :cheesy:
Βλέπεις προσπαθούν να μας ικανοποιήσουν άσχετα άμα ψωνίζουν από Κινα
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.506
Κριτικές
22
Like
6.665
Πόντοι
3.346
Το πρόσεξα και εγώ εχθές που έριξα μια ματιά .
Είπαμε ωραία τα πετιτ αλλά όντως οι περισσότερες θα είναι κοντές .
Λατίνα ζητάς σου φέρνουν 10 ,ασιατισσα ζητάς φέρνουν 15 ,κοντή ζητάς φέρνουν άλλες 10 ..μην ήμαστε σε όλα γκρίνια! :cheesy:
Βλέπεις προσπαθούν να μας ικανοποιήσουν άσχετα άμα ψωνίζουν από Κινα
Eγω θελω να ειναι αναμεικτα, ψηλες και κοντες..αμα ειναι ολες το ιδιο υψος και μοιαζουν λιγο, ειναι λες και πας με την ιδια.
Αλλα ψηλες μονο απο ρουμανια και πανω βρισκεις.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom