Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 32 άτομα (5 μέλη και 27 επισκέπτες)

georgepalaio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2017
Μηνύματα
227
Κριτικές
10
Like
485
Πόντοι
311
Περασμα χθες με Ρίτα στο 1ο στα ξύλινα ξανθια ουκρανεζα (30 απλο) σε εμφάνιση οχι και τίποτα σπουδαόο. ομιλητικη παιχνιδιάρα με στητο βυζι και αρκετές κραυγές "οργασμού". δυνατη πιπα (κυριολεκτικα λες και στον τρωει) και ωραιο κωλαρακι. Για το απλο ειναι καλη επιλογη
Τελικά το κατέβασε πάλι 30 το απλό; 40 έλεγαν ότι το πηγε
 
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.389
Like
3.692
Πόντοι
456

georgepalaio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2017
Μηνύματα
227
Κριτικές
10
Like
485
Πόντοι
311
1η φορα πηγα στην συγκεκριμένη οποτε δεν μπορώ να σου απαντησω κατι για προηγουμενες τιμές..
Την είχα πάρει με 30 όταν ξεκίνησε. Πρόσφατα είπαν οτι το ανέβασε 10 ευρώ. Αρα μάλλον το έριξε πάλι.
 

Ben2020

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
185
Κριτικές
9
Like
655
Πόντοι
361

Allokotos

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2023
Μηνύματα
17
Like
34
Πόντοι
0
λίγα πράγματα το τελευταίο 3μηνο με περιορισμένα τα οικονομικά. Επελεξα λίγες επισκέψεις με μεγάλα προγράμματα. συνοπτικά. Λούνα πετιτ από κολομβια με 100αρι. πήρε αρκετή ώρα να ξεκλειδώσει αλλά στο τέλος βγάλαμε καλά γούστα. ανταποκρίνεται στο γλύψιμο. είμαι σχεδόν σίγουρος ότι στο απλό θα ήταν κομοδίνο. Ρίτα κλασική αξία αλλά πια αυτά που έκανα με 70 τώρα θέλει 100. σιγά σιγά να ψάχνω για αλλα... Ναταλυ Godiva η γυναίκα είναι καλο value for money λίγο στα όρια της υπερβολής. επίσης είδα στο σαλοναρισμα αυτή την εβδομάδα την Μόνικα στις Βιλλες είναι πάρα πολύ πετιτ ενώ γενικά μου αρέσουν αυτή είναι όντως πολύ...
Πολύ ενδιαφέρον μωρό Σάσα στις βιλλες .. θα δοκιμαστει
Μακριά από Μόνικα , που τώρα πλέον στις βίλλες, την είχα δοκιμάσει στο Paradise 1....ειλικρινά καλύτερα να έκαιγα 40 ευρώ να δω πως καιγονται που δε το χω κάνει ποτέ....
 

Dimitrisss(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2020
Μηνύματα
165
Κριτικές
5
Like
572
Πόντοι
301
Καλημέρα σε όλους.ηθελα να ρωτήσω για τη Σάσα που ήταν κ στο άλλο site,πλέον δεν υπάρχει μπορεί κάποιος να πει αν έχει φύγει η κοπέλα?επίσης κρισταλια αξίζει? Και διάβασα για μια Τζένη στο goddiva τι ώρα τη βρίσκουμε? αξίζει? ευχαριστώ
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.453
Κριτικές
22
Like
6.608
Πόντοι
3.346
Καλημέρα σε όλους.ηθελα να ρωτήσω για τη Σάσα που ήταν κ στο άλλο site,πλέον δεν υπάρχει μπορεί κάποιος να πει αν έχει φύγει η κοπέλα?επίσης κρισταλια αξίζει? Και διάβασα για μια Τζένη στο goddiva τι ώρα τη βρίσκουμε? αξίζει? ευχαριστώ
Συναδελφε, να σου βρουμε και μια γκομενα αν δεν εχεις.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.453
Κριτικές
22
Like
6.608
Πόντοι
3.346
Και εγώ με 30 την παίρνω μάλλον ανέβασε τα προγράμματα 10αρικο
Εμενα στο απλο 40 μου πηραν πριν καμια δεκαρια μερες.
Και αν δεν κανω λαθος το ειχε γραψει και η Αθηνα εδω στο σαιτ, οτι ξεκιναει με 40 η Ριτα γιατι καθεται πολυ ωρα μεσα.
 

Dimitrisss(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2020
Μηνύματα
165
Κριτικές
5
Like
572
Πόντοι
301
Συναδελφε, να σου βρουμε και μια γκομενα αν δεν εχεις.
Δεν κατάλαβα το σχόλιο.ρωτησα για κάποιες κοπέλες που αναφέρθηκαν.οποιος δεν θέλει δεν βοηθάει.εχει γίνει λίγο άσχημο αυτό με την ειρωνεία του καθενός.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.453
Κριτικές
22
Like
6.608
Πόντοι
3.346
Δεν κατάλαβα το σχόλιο.ρωτησα για κάποιες κοπέλες που αναφέρθηκαν.οποιος δεν θέλει δεν βοηθάει.εχει γίνει λίγο άσχημο αυτό με την ειρωνεία του καθενός.
Μονο οι τσαρκες βοηθανε συναδελφε, τιποτε αλλο. Αντε και λιγο οι κριτικες αρκει να ειναι απο αξιοπιστα μελη!
 

Dimitrisss(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2020
Μηνύματα
165
Κριτικές
5
Like
572
Πόντοι
301
Μονο οι τσαρκες βοηθανε συναδελφε, τιποτε αλλο. Αντε και λιγο οι κριτικες αρκει να ειναι απο αξιοπιστα μελη!
Συμφωνώ απόλυτα φίλε μου.απλα καλό είναι να ακούγονται κ εντυπώσεις.θα κάνω τη βόλτα μου λοιπόν.
 

Malzahar

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2018
Μηνύματα
213
Like
357
Πόντοι
21
με την αλινα τι παιχτηκε και ειναι paradise αλλα και στα υπολοιπα??
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.753
Κριτικές
6
Like
3.414
Πόντοι
736
με την αλινα τι παιχτηκε και ειναι paradise αλλα και στα υπολοιπα??
Πολλές βασικά , όχι μόνο η Αλίνα. Και απο τα υπόλοιπα προς τα paradise και αντίστροφα ... έχει λίγο καιρό που ( απο οτι φαίνεται ) συνεργάζονται ξανά με τα paradise. Η αν έχει πολύ καιρό τον τελευταίο καιρό είναι πιό εμφανές τέλος πάντων :confused:
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.544
Πόντοι
7.195
πολύ καλή μέσα στο δωμάτιο η Σάσα. Δεν βρήκα χρόνο για να γράψω και κριτική στον κατάλογο. Έχω στην αναμονή τρεις κριτικές που μόλις βρω λίγο ελεύθερο θα κάτσω να τις γράψω
έχω και εγω να αναφέρω μερικές κριτικές.
Αρχικά να πώ .Να προσέχετε τα πράγματα σας.
Ακόμα και στα "καλα" καταστήματα μπορεί να συμβούν κλοπές.....
Η κάθε μία επαγγελματίας είναι ξεχωριστή προσωπικότητα,με δικά της βιώματα .
Όπως μπορείς να πας σε ενα μανάβη και να σου κλέψει το κινητό έτσι και σε μια ιερόδουλη.......
Άλλωστε οι περισσότερες ιερόδουλες μπαίνουν με το κινητό τους στον πελάτη,οπότε εύκολα μπορεί να μπερδέψουν το δικο τους με το δικό σας που το έχετε αφήσει στο κομοδίνο.....:2funny:
Το αναφέρω για να προσέχουμε εμείς τα πράγματα μας και τα μαγαζιά τις κοπέλες και τις μαντάμες....
Στην περίπτωση μου δεν έχασα τιποτα γιατί το ζήτησα με ευγενικό τρόπο και μου το δώσε πίσω.....
Πάμε παρακάτω
Να αναφέρω τη Λούνα απο το Παρανταις.
Απορώ ρε μάγκες πως δεν ανέφερε κανείς τιποτα για αυτή .
Απο υπηρεσίες σκίζει...Είναι απο άλλο πλανήτη.....εμφάνιση είναι μια κοπέλα μεγαλόσωμη με πλάτες και κώλο, στήθος φτιαχτό με σιλικόνη.Πρόσωπο υποκειμενικό,για τα γούστα μου άγριο αλλα όχι άσχημο.....
Αν υπάρχει κάτι αρνητικό στην όλη υπόθεση το κραταω για μένα και ια πολύ πολύ έμπειρους παίχτες....

Για τη Μάγια Ταιλάνδέζα απο Βένους και Ξυλινα....θεωρω πολύ μέτριες τις υπηρεσίες της......
Είδα και την μικρούλα Κριστιν πολύ καλή εμφάνιση ειδικά για αυτους που γουστάρουν petit φασεις .....αλλά μεγάλη γλώσσα....στα Παρανταις και τη Νοέλια που το τρώει όλο το φαγητό της ....
Την Μάγια και τη Ρουμπι,Ντιόνη απο τα Παρανταις που απο εμφάνιση είναι αρκετα καλές.
Ακόμα και η Μπιάνκα είναι καλή σε εμφάνιση σε υπηρεσίες είναι ψιλο άγαρμπη,ειδάλλως θα έπρεπε να εχει λαό.
Μου έκανε επίση εντύπωση πως το 30 έγινε 40 και μετα πάλι 30 στην Ρίτα.
Την Χριστίνα απο Black Angels που δεν λέει σε εμφάνιση....γεματούλα και αυτή.
Δεν θυμάμαι να αναφέρω κάτι άλλο
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
756
Κριτικές
14
Like
1.479
Πόντοι
496
Η καρίνα το βαθύ λαρύγγι επέστρεψε;
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
915
Κριτικές
33
Like
1.611
Πόντοι
496
Βάζω ένα γκάλοπ. Ποια θεωρείτε την πιο όμορφη αυτή τη στιγμή στα στούντιο; Που να την είδατε πρώτη φορά στο σαλόνι και να εντυπωσιαστείτε
 

kostid

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2022
Μηνύματα
234
Like
614
Πόντοι
81
Βάζω ένα γκάλοπ. Ποια θεωρείτε την πιο όμορφη αυτή τη στιγμή στα στούντιο; Που να την είδατε πρώτη φορά στο σαλόνι και να εντυπωσιαστείτε
ναταλια 24 χρονων απο την κυπρο(κυπρο της αλβανιας) οπως δηλωνει
 

Nikthegreek23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2022
Μηνύματα
384
Κριτικές
18
Like
717
Πόντοι
311
Βάζω ένα γκάλοπ. Ποια θεωρείτε την πιο όμορφη αυτή τη στιγμή στα στούντιο; Που να την είδατε πρώτη φορά στο σαλόνι και να εντυπωσιαστείτε
Amper kai Annabelle (λόγο σώματος) βέβαια γουστα είναι αυτά
 

Tiger eye

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2023
Μηνύματα
35
Like
101
Πόντοι
0
Μακριά από Μόνικα , που τώρα πλέον στις βίλλες, την είχα δοκιμάσει στο Paradise 1....ειλικρινά καλύτερα να έκαιγα 40 ευρώ να δω πως καιγονται που δε το χω κάνει ποτέ....
Λούνα κοκκινομάλλα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom