Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 41 άτομα (7 μέλη και 34 επισκέπτες)

kostid

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2022
Μηνύματα
234
Like
614
Πόντοι
81
επισκεψη σε ραισα μετα απο αυτα που διαβασα, δεν εχει ψυχη στο σπιτακι της βγηκε παο το κουζινακι μπορω να πω οτι πραγματικα με κερδισαν τα βιζια της στην εμφανιση. περασμα με το 30αρι. γενικα ειχε καλη συμμετοχη σε καμια περιπτωση κομοδινο το μονο που δεν μου αρεσε ειναι οτι καποια στιγμη εβγαζε κατι ψευτικα βογγητα που καναν μπαμ. γενικα μου φανηκε vfm θα ξαναπηγαινα αν δεν εβρισκα καποια αλλη γιατι θελω να δοκιμαζω κοπελες

επομενος στοχος στην λιστα ειναι η ελενα στα τριδυμα αλλα κατι δεν μαρεσε στο υφος της και φοβαμαι την φολα
 

Galinickos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
26
Κριτικές
8
Like
259
Πόντοι
280
Καλησπέρα σε όλους.περασα χτες με την Φρίντα στο Venus με πρόγραμμα 50€ κ πέρασα τέλεια.πουτανα παλιάς κοπής,σε κάνει να νιώθεις αφέντης.σε γλύφει παντού,σε κοιτάει στα μάτια, δέχεται δάχτυλο, δίνει φιλιά κ δεν λέει όχι σε κάτι.μεγαλο ατού οι βυζάρες της που στις δίνει να της κάνεις ότι θες!!πολλά μπράβο στην γνήσια πατρίδα ιερόδουλων ΜΑΜΑ ΡΩΣΙΑ!!(όταν βρω χρόνο θα ακολουθήσει κριτική)
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
29
Like
4.765
Πόντοι
5.646
επισκεψη σε ραισα μετα απο αυτα που διαβασα, δεν εχει ψυχη στο σπιτακι της βγηκε παο το κουζινακι μπορω να πω οτι πραγματικα με κερδισαν τα βιζια της στην εμφανιση. περασμα με το 30αρι. γενικα ειχε καλη συμμετοχη σε καμια περιπτωση κομοδινο το μονο που δεν μου αρεσε ειναι οτι καποια στιγμη εβγαζε κατι ψευτικα βογγητα που καναν μπαμ. γενικα μου φανηκε vfm θα ξαναπηγαινα αν δεν εβρισκα καποια αλλη γιατι θελω να δοκιμαζω κοπελες

επομενος στοχος στην λιστα ειναι η ελενα στα τριδυμα αλλα κατι δεν μαρεσε στο υφος της και φοβαμαι την φολα
Με την Έλενα στα τρίδυμα παίρνεις hi risk να φας φόλα!
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
επισκεψη σε ραισα μετα απο αυτα που διαβασα, δεν εχει ψυχη στο σπιτακι της

δεν έχω κάποιο λόγο να πω ψέματα συναγωνιστή, τρεις φορές που πέρασα μπροστά από το σπιτάκι της άδειο ήταν. Δεν ξέρω αν ήταν σύμπτωση ή όχι, εγώ καταγράφω αυτό που είδα, τίποτα περισσότερο τίποτα λιγότερο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: kostid

Almanaco

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
885
Κριτικές
10
Like
5.713
Πόντοι
1.336
Αποχωρησε ο get you Barbara και βλέπω ψάχνεις αντικατάστατες να τους την λες... Πρόσεχε γιατί τον επιβεβαιώνεις...
Δεν είναι τέτοιο παιδί ο ντιουαρς
Δεν κάνει θέμα χωρίς λόγο
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.064
Κριτικές
11
Like
17.391
Πόντοι
3.796
Δεν είναι τέτοιο παιδί ο ντιουαρς
Δεν κάνει θέμα χωρίς λόγο
Δεν έκανα γενικά θέμα ,εξήγησα ένα πράγμα .
Ο άλλος ξαφνικά έκανε προφίλ και ξέθαψε ένα μνμ πριν 10 μέρες γιατί είπα το αυτονόητο.
Τέλος πάντων δεν ασχολούμαι άλλο με τις απορίες των νέων ας βγουν και λίγο στη γύρα να τις λύσουν .
Κακός απάντησα κιόλας πριν.
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.071
Κριτικές
46
Like
3.200
Πόντοι
3.820
Δεν έκανα γενικά θέμα ,εξήγησα ένα πράγμα .
Ο άλλος ξαφνικά έκανε προφίλ και ξέθαψε ένα μνμ πριν 10 μέρες γιατί είπα το αυτονόητο.
Τέλος πάντων δεν ασχολούμαι άλλο με τις απορίες των νέων ας βγουν και λίγο στη γύρα να τις λύσουν .
Κακός απάντησα κιόλας πριν.
Κοίτα... Πάντα οι νέοι θα ρωτουν.. Αυτό δεν θα σταματήσει ποτέ... Κι εγώ όταν πρωτοεκανα προφίλ ήμουν για μήνες μόνο ερωτήσεις.. Οι τότε παλιοί του σαιτ δεν με αποπήραν ποτέ... Πάντα μου απαντούσαν...οποτε καλό θα ήταν, κατά τη γνώμη μου να απαντάμε και στο τέλος να λέμε και ένα "αν θέλεις γράψε και εσύ μια κριτική" πιστεύω θα είναι καλό για όλους... Και εσύ δεν θα χαλιέσαι και ο νέος κάποια στιγμή θα μπει στη λογική να γράψει.. Αν πάλι σε ενοχλεί, που ξέρω ότι είναι ενοχλητικό, απλά προσπερασε το...
 
Εγγρ.
29 Ιαν 2017
Μηνύματα
354
Κριτικές
24
Like
1.440
Πόντοι
491
Στο τελευταίο σπιτάκι του Βέγκας δεξιά στο βάθος , πρωινή βάρδια ηταν σήμερα η Βερόνικα και η Κατερίνα η Κρητικιά. Στα υπόλοιπα δεν ξέρω. Πάντως το απέναντι το μόνο του που είναι ήταν μάλλον κλειστό , δεν ανοίξανε.

Επίσης πέρασα απο το Playboy μήπως πετύχω αυτήν την πολύ αδύνατη που έλεγε τις προάλλες ο yakuza , αλλά αντί για αυτήν ήταν μια Ζανέτ.

Ωραίο στήθος μου φάνηκε είχε αυτή η Ζανέτ , βέβαια το φορούσε το top , αλλά φαινόντουσαν αρκετά μεγάλα 3άρια - 4άρια ; Ποιός ξέρει αν είναι φυσικά η όχι. Είπα οτι θα ξαναπεράσω , και δεν ρώτησα ο μαλάκας αν ήξερε η τσατσά πότε και αν ξαναδουλεύει αυτή η αδύνατη. Αν την πετύχαινα αυτή το πιθανότερο είναι οτι θα έμπαινα :P
H αδυνατη νομιζω Ελενα τη λενε αγαπητε savva δεν τη γνωριζει τη δουλεια,ουτε για δοκιμη,η Ζανετ εχει εκπληκτικα στηθη φυσικα 3-4αρια και μαγικο πισινο,την επαιρνα οταν δουλευε στη Λημνου,με 50 ακα πιπα και 69.Δεν θα τη χαρακτηριζα βιαστικη ομως την ενδιαφερει το γρηγορο τελειωμα.Νομιζω αξιζει δοκιμη για να νοιωσεις τα καλη της.
 

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
435
Κριτικές
2
Like
1.296
Πόντοι
201
Κοίτα... Πάντα οι νέοι θα ρωτουν.. Αυτό δεν θα σταματήσει ποτέ... Κι εγώ όταν πρωτοεκανα προφίλ ήμουν για μήνες μόνο ερωτήσεις.. Οι τότε παλιοί του σαιτ δεν με αποπήραν ποτέ... Πάντα μου απαντούσαν...οποτε καλό θα ήταν, κατά τη γνώμη μου να απαντάμε και στο τέλος να λέμε και ένα "αν θέλεις γράψε και εσύ μια κριτική" πιστεύω θα είναι καλό για όλους... Και εσύ δεν θα χαλιέσαι και ο νέος κάποια στιγμή θα μπει στη λογική να γράψει.. Αν πάλι σε ενοχλεί, που ξέρω ότι είναι ενοχλητικό, απλά προσπερασε το...
Α μπράβο!
 

horhitto4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2014
Μηνύματα
351
Κριτικές
3
Like
813
Πόντοι
361
Μόνικα νέο καυλάκι αλλά κάτι μου λέει ότι προϋπήρχε με. Άλλο όνομα
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.064
Κριτικές
11
Like
17.391
Πόντοι
3.796
Κοίτα... Πάντα οι νέοι θα ρωτουν.. Αυτό δεν θα σταματήσει ποτέ... Κι εγώ όταν πρωτοεκανα προφίλ ήμουν για μήνες μόνο ερωτήσεις.. Οι τότε παλιοί του σαιτ δεν με αποπήραν ποτέ... Πάντα μου απαντούσαν...οποτε καλό θα ήταν, κατά τη γνώμη μου να απαντάμε και στο τέλος να λέμε και ένα "αν θέλεις γράψε και εσύ μια κριτική" πιστεύω θα είναι καλό για όλους... Και εσύ δεν θα χαλιέσαι και ο νέος κάποια στιγμή θα μπει στη λογική να γράψει.. Αν πάλι σε ενοχλεί, που ξέρω ότι είναι ενοχλητικό, απλά προσπερασε το...
Συμφωνώ ,αλλά μάλλον δεν έκατσες να διαβάσεις ότι έκανε προφίλ και παραθεσε ένα μνμ δικό μου χωρίς να έχω μιλήσει μαζί του και μου έγραψε προσωπικά ότι λέω ότι μου κατεβαίνει και προφανως ενοουσε ότι στο συγκεκριμένο ποστ μου γράφω βλακείες.

Να διαβάζετε πρώτα όλη την ιστορία από πού ξεκίνησε και μην προτρεχετε να πείτε ότι εγώ επιτέθηκα στο νέο η τον αποπηρα.
Πολλοί νέοι μου στέλνουν και πμ και απαντάω σε όλους δίνοντας πληροφορίες.
Ο συγκεκριμένος τρελάθηκε που μίλησα για το μουνι της βλάντας η μάλλον είναι σοβαρός επιστήμονας που αμφισβητεί την άποψη μου .
 

Ben2020

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
185
Κριτικές
9
Like
655
Πόντοι
361
γνωρίζεις αν άλλαξε κάτι στην βραδινή βάρδια σε venus & las vegas από την τελευταία ενημέρωση που μας έκανε η Αθηνά μιας και έχει μέρες να μπει να ενημερώσει.
Τι εννοείς αν άλλαξε κάτι??ποιες κοπέλες είναι η τι τιμές?η κοπέλες που πέρασα είναι μια Βένους μια Λας Βέγκας τώρα τιμές 30αρι από όσο ξέρω ξεκινάνε..
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τοσο χαλια η τυπισα ; και φαινεται καλο μουνετο
Πολύ ωραία κοπέλα αλλά για πολλές τάπες μην ακουμπάς μην γλύφεις μην φιλάς αινσιχτιρ
 
  • Like
Αντιδράσεις: Solar

kostid

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2022
Μηνύματα
234
Like
614
Πόντοι
81
Ειδα στο αλλο σαιτ βγαλαν την μιρελλα… ελπιζω να μην εφυγε γτ καποιοι θα χασαμε ενα στανταρ στα 30
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.064
Κριτικές
11
Like
17.391
Πόντοι
3.796
Τι λεει αυτη...κανει τιποτα μεσα?
Παραδοσιακά πράγματα αλλά τίμια..
Είναι ωραία γκόμενα .
kostid φίλε και που την είχαν δεν είχε φωτό το πρόγραμμα της είναι γνωστό και το μαγαζί δεν βλέπω και το νόημα που πλήρωνε το σάιτ
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Μόνικα νέο καυλάκι αλλά κάτι μου λέει ότι προϋπήρχε με. Άλλο όνομα

την είδα χθες για πρώτη φορά στο red light το έγραψα και στην αναφορά μου από την χθεσινή τσάρκα, μου άρεσε πολύ και την έβαλα στην λίστα για μελλοντική συνάντηση.
 

horhitto4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2014
Μηνύματα
351
Κριτικές
3
Like
813
Πόντοι
361
την είδα χθες για πρώτη φορά στο red light το έγραψα και στην αναφορά μου από την χθεσινή τσάρκα, μου άρεσε πολύ και την έβαλα στην λίστα για μελλοντική συνάντηση.
Μήπως είναι η Νάταλι η κυπρια με άλλο όνομα;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom