Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Εγώ πέρασα προχτές με μαγιά και πλήρωσα 30, τα 40αρια δεν τα έχω δει για το απλό σε Βένους και Λας βεγκας

γνωρίζεις αν άλλαξε κάτι στην βραδινή βάρδια σε venus & las vegas από την τελευταία ενημέρωση που μας έκανε η Αθηνά μιας και έχει μέρες να μπει να ενημερώσει.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Και εγώ την πήρα και έφυγα αχιστος την είχα πει ντύσου και φυγε

σώζετε πολύ κόσμο να μην πετάξει τσάμπα τα λεφτά του :hi:

Αδερφέ την έχω πάρει και εγώ και είναι τέρμα Ξινή (έχω γράψει και κριτική) πεταμένα λεφτα είναι μαζί της.
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
Σκοπεύω σήμερα να πάω στην Λιλιάνα για kinky sex μετά από 1 και πλέον χρόνο που έχω να την δω και γενικά πάει αρκετός καιρός να γραφτεί κάτι από συναγωνιστές για την Λιλιάνα. Έχω ανεβάσει και κριτική στον κατάλογο παλιά μεν αλλά δεν νομίζω άλλαξε κάτι ως προς τις υπηρεσίες της. Θα αναφέρω το σχόλιο και εντυπώσεις μετά την συνεδρία.

Υ.Γ. επίσης μόλις βρω χρόνο και θα βαριέμαι θα αφήσω κριτική στον κατάλογο για δυο πρόσφατες συνεδρίες με την Τάνια από το belarus αλλά και την Σάσα.
Χθες ήταν κλειστό και τα δύο
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.765
Κριτικές
6
Like
3.440
Πόντοι
736
γνωρίζεις αν άλλαξε κάτι στην βραδινή βάρδια σε venus & las vegas από την τελευταία ενημέρωση που μας έκανε η Αθηνά μιας και έχει μέρες να μπει μέρες να ενημερώσει.
Στο τελευταίο σπιτάκι του Βέγκας δεξιά στο βάθος , πρωινή βάρδια ηταν σήμερα η Βερόνικα και η Κατερίνα η Κρητικιά. Στα υπόλοιπα δεν ξέρω. Πάντως το απέναντι το μόνο του που είναι ήταν μάλλον κλειστό , δεν ανοίξανε.

Επίσης πέρασα απο το Playboy μήπως πετύχω αυτήν την πολύ αδύνατη που έλεγε τις προάλλες ο yakuza , αλλά αντί για αυτήν ήταν μια Ζανέτ.

Ωραίο στήθος μου φάνηκε είχε αυτή η Ζανέτ , βέβαια το φορούσε το top , αλλά φαινόντουσαν αρκετά μεγάλα 3άρια - 4άρια ; Ποιός ξέρει αν είναι φυσικά η όχι. Είπα οτι θα ξαναπεράσω , και δεν ρώτησα ο μαλάκας αν ήξερε η τσατσά πότε και αν ξαναδουλεύει αυτή η αδύνατη. Αν την πετύχαινα αυτή το πιθανότερο είναι οτι θα έμπαινα :P
 

georgekp34

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2019
Μηνύματα
589
Κριτικές
3
Like
1.428
Πόντοι
486
Σε ποιο είναι η Λιλιάνα και τι ώρες αν γνωρίζετε?
 

Lympe

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2021
Μηνύματα
66
Like
195
Πόντοι
0
Καλησπέρα μάγκες.

Μετά από καιρό ήθελα να δοκιμάσω κάτι πετιτ ενώ έχω αναφέρει πως δεν είναι καθόλου του γούστου μου.

Έτσι λοιπόν πήγα με Αμαρα στο hot lady σήμερα το απόγευμα.

Ειλικρινά ότι χειρότερο αλάνια. Μακριά. Δύσκολη συννενόηση παρόλο που ξέρω ισπανικά, ο τρόπος της είναι πολύ κακος. Το μόνο που άξιζε ήταν το βαθύ τσιμπούκι αλλά τίποτα άλλο. Απλά την έστησα στα τέσσερα και τέλος. Στην αρχή σκέφτηκα να τη διώξω αλλά δεν είχα χρόνο για βόλτες.

Κολομβιανη και αυτή αλλά καμία σχέση με Σανέλ και Κρυσταλια που ήταν από τις καλύτερες που έχω πάρει αυτό τον καιρό.
 

alexbrac

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2018
Μηνύματα
28
Like
10
Πόντοι
0
Μάγκες την Νεφέλη την Ελληνίδα τελικά την πήρε κανένας?
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.544
Πόντοι
7.195
πήρα Κρυσταλία,Σανελ και Μπάρμπι.....Η σειρά είναι με βάση την άποψη μου για αυτές....Με άριστα το 10 η Κρυσταλία έχει ενα 7προς 8 ,η Σανελ ενα 7ρι σκέτο και η Μπαρμπι αν και δεν είναι κακή ενα 6 προς 7.......
Είδα και την Μαρία που ανέφερε ο Φακίρης, ωραία κοπέλα,ωραιο προσωπο με ωραια μάτια και λίγο μακριά μύτη ,μαυρα μακρια ραστα μαλλιά ,όμορφα χείλη για τσιμπούκια αλλα δεν.....
Αρκετά φαρδιά απο κάτω ,βυζάρες που ψιλοσακουλιάζουν απο τα αρκετα κίλα....δεν είναι μπαζο γιατι είναι νεαρο κορίτσι ,αν συνεχίσει ετσι θα γίνει τόφαλος......
Αν χάσει δεκα κιλά ,κερδίσει και λίγο σε συμπεριφορά και απόδοση θα αφήσει εποχή.......(ωραία τα λέω ,για να ειναι αληθινά)

Επειδη όμως δεν το βλέπω ,θεωρω πως σε ενα μήνα τις μισές απο αυτες τια ισπανίδες,κολομβιανές θα τις έχουμε ξεχάσει και εννοείται θα έχουν φύγει......για άλλες πολιτείες.

Eίδα επίσης την Μάγια Ταιλανδέζα στο Λας Βεγκας ...καλή φαίνεται,νομίζω φοράει και σιδεράκια
και στο βάθος αριστερά ήταν η Αθηνά για αυτούς που ψάχνουν να πηδήξουν τσατσαδες......

Πολύ ωραίο μικρό η Μόνικα απο Παρανταις και ρεντ λαιτ κτλ.......Νομίζω πρέπει να έχουμε γάμο συγχώνευση απο αυτα τα μαγαζιά.
Κοπέλες πηγαινοέρχονται απο τα παρανταις στις βίλλες και αντιστροφα.....
 
Τελευταία τροποποίηση:

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.125
Κριτικές
11
Like
17.696
Πόντοι
3.796
Καλησπέρα μάγκες.

Μετά από καιρό ήθελα να δοκιμάσω κάτι πετιτ ενώ έχω αναφέρει πως δεν είναι καθόλου του γούστου μου.

Έτσι λοιπόν πήγα με Αμαρα στο hot lady σήμερα το απόγευμα.

Ειλικρινά ότι χειρότερο αλάνια. Μακριά. Δύσκολη συννενόηση παρόλο που ξέρω ισπανικά, ο τρόπος της είναι πολύ κακος. Το μόνο που άξιζε ήταν το βαθύ τσιμπούκι αλλά τίποτα άλλο. Απλά την έστησα στα τέσσερα και τέλος. Στην αρχή σκέφτηκα να τη διώξω αλλά δεν είχα χρόνο για βόλτες.

Κολομβιανη και αυτή αλλά καμία σχέση με Σανέλ και Κρυσταλια που ήταν από τις καλύτερες που έχω πάρει αυτό τον καιρό.
Κρίμα και την είχα στο πρόγραμμα αλλα δυσκολευτηκα γιατί την γυρίσανε πρωί .
Με την όρεξη βλέπω να μένουμε ..η όπως πάντα θα μιλήσει καμία νύχτα το κάτω κεφάλι και θα την φάμε την φόλα εν γνώση
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
Κάποιος μου φαίνεται ρώτησε για μία αλινα νομίζω Ουκρανία ξανθιά ομορφούλα που ήταν και playboy. Έκανα μία γρήγορη βόλτα σήμερα και ήταν στο Λήμνου 8 .
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
Μερικοί να είστε πιο ευγενικοί. Με ρώτησε κάποιος ( δεν τον δίνω) για κάποια, δεν είχα χρόνο και του απάντησα: ναι ναι.
Λοιπόν δείτε τι μου έγραψε μετά: "Τι ναι ναι βρε τραχανά; Ένα πράγμα σε ρώτησα, όχι ότι θα πάω, απλά για να ξέρω, τελευταίε το μοϊκανών". Είναι δυνατόν;;
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.012
Κριτικές
9
Like
3.351
Πόντοι
456
Μαγκες θελω να γραψω κριτικη για Χουανιτα αλλα δεν το βρισκω,τι εγινε;
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Στάθηκα τυχερός που τελικά συνάντησα την Λιλιάνα σήμερα νωρίς το βραδάκι ύστερα από ένα και πλέον χρόνο που είχα να βρεθώ μαζί της στο free house μιας και ο σύντροφος @kostakios μου είπε ότι πιθανόν να το βρω κλειστό άρα θα έπρεπε να είχα εναλλακτική επιλογή ευτυχώς όμως δεν χρειάστηκε. Στο σεξ η Λιλιάνα παραμένει μια διαχρονική αξία στα στούντιο της πόλης, ότι και να γράψω είναι λίγο. Έχω γράψει κριτική στον κατάλογο που αναλύω τα πάντα για την Λιλιάνα δεν χρειάζεται να επαναλάβω τα ίδια. Θα πω μόνο ότι στο δωμάτιο ήμουν 25 λεπτά με μισή ώρα διαλέγοντας των 50 ευρώ πρόγραμμα.

Έπειτα με άδεια εντελώς τα παπάρια μου από πλευράς σεξουαλικής ικανοποίησης, είπα να πάω μια μεγάλη τσάρκα σε αρκετά στούντιο.

bellarus μια ξανθιά κοπέλα αρκετά όμορφη αλλά από διάθεση όπως την έκοψα κάτω από την βάση. Με ρώτησε η τσατσά γιατί δεν περνάς είπα ας φτιάξει πρώτα η κοπέλα την διάθεση της και ίσως περάσω άλλη φορά.

δίπλα στο villa erotika μετά είδα δυο λατίνες που μου παρουσίασε ο τσάτσος την έκανα με ελαφρά γρήγορα-γρήγορα ούτε καν ρώτησα πόσο ξεκινάνε.

Bella dona ήθελα να την δω αυτή την κοπέλα την Νατάσα μιας και μία και μόνη αναφορά που υπάρχει γι΄αυτήν είναι του @DEWARSS καμαρωτό ψηλό κορίτσι μου άρεσε πολύ ως παρουσία. Μπήκε στην λίστα για να τιμηθεί στο μέλλον.

black angels μια ξανθούλα αδύνατη πρόσχαρη και κεφάτη κοπέλα και η τσατσά επίσης πρόσχαρη. Θα την έχω στα υπόψην λόγο της θετικής αύρας που εξέπεμπε.

playboy μια τσουπωτή μαυρομάλλα Αφροδίτη, την εκθείαζε η τσατσά με κολακευτικά λόγια, έκοψα πέρα αμέσως γιατί μου μύρισε φόλα ολκής.

hot lady περίμενα μπας και συναντήσω την Τατιάνα, είχε δυο λατίνες, την έκανα αμέσως.

Golden lips η γνωστή ντίβα σε όλους Νάρυ.

Red diamond το γλυκό μωράκι η Σάσα :smiling-face-with-heart-eyes: στην αναμονή και η κριτική για το μωράκι μας την Σάσα.

Απέναντι στο red light ενά μικρόσωμο, κοντούλικο, μελαχρινό κοριτσάκι μου άρεσε πολύ μπορώ να πω, μπήκε και αυτή στην λίστα για μελλοντική συνάντηση.

Las vegas Maya, Veronika και Αθηνά είπα μπας και δω τις νέες αφίξεις αλλά τελικά δεν ήταν εκεί.

Στην Πέτρου ερημίτη στο ένα ήταν Μιρέλλα και στο δεύτερο μια έτερη Ρουμάνα Λορέτα. Έφυγα κατευθείαν

Μου έκανε ιδιαίτερη εντύπωση ότι το στούντιο της Έλενας/Ραίσας παρόλο που πέρασα 3 φορές από εκείνο το σημείο μέσα δεν πάτησε ψυχή. Ενώ στα υπόλοιπα μπαινοέβγαινε κόσμος. Τελικά μήπως είναι κανένα μεγάλο κομοδίνο και μας το κρύβουν? :think:
 
Τελευταία τροποποίηση:

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.670
Κριτικές
29
Like
4.791
Πόντοι
5.646

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.125
Κριτικές
11
Like
17.696
Πόντοι
3.796
ρε φιλε τι λες... οτι ναναι φυσικα και δεν χωρανε αν ειναι μεγαλες... και δε ταιριαζει το σεξ . μη λες οτι σου κατεβαινει
Έκανες ολόκληρο προφίλ για να μου γράψεις αυτό ;
Σοφή η μαλακια σου ...
Τι θα πει να ταιριάζει;;;
Σωστή υγρανση θέλει το μουνι και μια χαρά ανοίγει .
Από τα πολλά χενται έχει χαζεψει το μυαλό σας
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.076
Κριτικές
46
Like
3.217
Πόντοι
3.820
Έκανες ολόκληρο προφίλ για να μου γράψεις αυτό ;
Σοφή η μαλακια σου ...
Τι θα πει να ταιριάζει;;;
Σωστή υγρανση θέλει το μουνι και μια χαρά ανοίγει .
Από τα πολλά χενται έχει χαζεψει το μυαλό σας
Αποχωρησε ο get you Barbara και βλέπω ψάχνεις αντικατάστατες να τους την λες... Πρόσεχε γιατί τον επιβεβαιώνεις...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom