Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 38 άτομα (4 μέλη και 34 επισκέπτες)

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.186
Κριτικές
293
Like
9.438
Πόντοι
12.525
καλή χρονιά συναγωνιστές.
πέρασμα στη Νάταλι πλέον στο Godiva μόνιμα μου είπε.
έφυγε από την αλυσίδα,την άλλαζαν συνέχεια μαγαζιά ούτε η ίδια δεν ήξερε που θα δούλευε την επόμενη μέρα βαλίτσα συνεχώς από το ένα μαγαζί στο άλλο οπότε έφυγε και πήγε στο Godiva.απο τις υπηρεσίες οι γνωστές παρά πολύ καλές στάνταρ από τα λίγα
Μετά την κορυφαία όλων Νταϊάνα, τη θεία Μόνικα και την λατρεμένη μας τσαρίνα επιτέλους η σωστή μεταγραφή στο κατάλληλο στούντιο με όλες τις προϋποθέσεις πλέον να αφήσει κι αυτή ανεξίτηλο το στίγμα της στην ιστορία των στούντιο :rockon:

Κι έτσι μινιατούρα όπως είναι ήδη σκέφτομαι να την βάζω στο κλουβί που υπάρχει σε ένα από τα δωμάτια κι εγώ απ' έξω όρθιος να μου παίρνει πίπα :2funny:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.932
Κριτικές
62
Like
40.391
Πόντοι
8.530
Μετά την κορυφαία όλων Νταϊάνα, τη θεία Μόνικα και την λατρεμένη μας τσαρίνα επιτέλους η σωστή μεταγραφή στο κατάλληλο στούντιο με όλες τις προϋποθέσεις πλέον να αφήσει κι αυτή ανεξίτηλο το στίγμα της στην ιστορία των στούντιο :rockon:

Κι έτσι μινιατούρα όπως είναι ήδη σκέφτομαι να την βάζω στο κλουβί που υπάρχει σε ένα από τα δωμάτια κι εγώ απ' έξω όρθιος να μου παίρνει πίπα :2funny:
Άνοιξε η μεταγραφική περίοδος Ιανουαρίου;
Γουστάρω!
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.932
Κριτικές
62
Like
40.391
Πόντοι
8.530
Που χάθηκε η Ντα'ι'ανα;
Το γύρισε στο εσκορτιλικι η έφυγε για να ανασυγκροτήσει την μολδαβικη οικονομία;
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
915
Κριτικές
33
Like
1.611
Πόντοι
496
καλή χρονιά συναγωνιστές.
πέρασμα στη Νάταλι πλέον στο Godiva μόνιμα μου είπε.
έφυγε από την αλυσίδα,την άλλαζαν συνέχεια μαγαζιά ούτε η ίδια δεν ήξερε που θα δούλευε την επόμενη μέρα βαλίτσα συνεχώς από το ένα μαγαζί στο άλλο οπότε έφυγε και πήγε στο Godiva.απο τις υπηρεσίες οι γνωστές παρά πολύ καλές στάνταρ από τα λίγα
Η Ναταλί είναι η μελαχροινή με την ωραίο κωλο που δούλευε στις Βιλλες τον προηγούμενο καιρό;
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.079
Κριτικές
89
Like
10.508
Πόντοι
25.015

PazzFuzz

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2022
Μηνύματα
34
Like
64
Πόντοι
0
Mirela πολυ δυνατη πολυ ανεβασμενο επιπεδο παροχης υπηρεσιων!
 

Dimitrisss(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2020
Μηνύματα
165
Κριτικές
5
Like
572
Πόντοι
301
καλή χρονιά συναγωνιστές.
πέρασμα στη Νάταλι πλέον στο Godiva μόνιμα μου είπε.
έφυγε από την αλυσίδα,την άλλαζαν συνέχεια μαγαζιά ούτε η ίδια δεν ήξερε που θα δούλευε την επόμενη μέρα βαλίτσα συνεχώς από το ένα μαγαζί στο άλλο οπότε έφυγε και πήγε στο Godiva.απο τις υπηρεσίες οι γνωστές παρά πολύ καλές στάνταρ από τα λίγα
Καλημέρα,τι ώρα την βρίσκουμε την κοπέλα?ευχαριστω
 

Ben2020

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
185
Κριτικές
9
Like
655
Πόντοι
361
Μπαζολα; Εννοείς κακή συμμετοχή και απόδοση;
Όταν ξεκίνησε που ήξερε λίγα ελληνικά από τότε την είχα πάρει ούτε στήθος είχε μετά έβαλε, στην αρχή ήταν αβγαλτη ωραία , και τώρα ωραία είναι σου δίνει χρόνο αλλά αδιάφορη είναι κάπως
 

Ben2020

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
185
Κριτικές
9
Like
655
Πόντοι
361

777F

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2016
Μηνύματα
329
Κριτικές
14
Like
558
Πόντοι
311
καλή χρονιά συναγωνιστές.
πέρασμα στη Νάταλι πλέον στο Godiva μόνιμα μου είπε.
έφυγε από την αλυσίδα,την άλλαζαν συνέχεια μαγαζιά ούτε η ίδια δεν ήξερε που θα δούλευε την επόμενη μέρα βαλίτσα συνεχώς από το ένα μαγαζί στο άλλο οπότε έφυγε και πήγε στο Godiva.απο τις υπηρεσίες οι γνωστές παρά πολύ καλές στάνταρ από τα λίγα
Ένα ενδιαφέρον για τζακούζι που είναι σαν μίνι πισίνα ...
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.838
Κριτικές
379
Like
5.276
Πόντοι
10.647
Την μιλφαρα την Ναταλι, αν και την εχω δει δεν με κλικαρε, αλλα ισως κανω την υπερβαση λογο καλα σχολια, η ερωτηση ειναι, στο γλυφομουνι, αντεχει.??? ή θα χρειστω μασκα θαλλασης.??? :think:
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
756
Κριτικές
14
Like
1.479
Πόντοι
496
Όσο αφορά την Μιρέλα την είχα πάρει πριν πολλά χρόνια. Ψάχνω να βρω την κριτική που είχα γράψει αλλά έχει διαγραφεί όπως και άλλες που είχα γράψει. Πάντως εμφανισιακά είναι καλύτερη από τότε. Από απόδοση για να μην θυμάμαι μέτρια πράματα. Πρωτοχρονιά πάντως υπήρχε ουρά στο μαγαζί της. Σαλόνι φουλ 4-5 όρθιοι και μερικοί ακόμα έξω... Δεν θυμάμαι να έχω ξαναδεί τόσο κόσμο σε μπουρδέλο.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.079
Κριτικές
89
Like
10.508
Πόντοι
25.015
Όσο αφορά την Μιρέλα την είχα πάρει πριν πολλά χρόνια. Ψάχνω να βρω την κριτική που είχα γράψει αλλά έχει διαγραφεί όπως και άλλες που είχα γράψει. Πάντως εμφανισιακά είναι καλύτερη από τότε. Από απόδοση για να μην θυμάμαι μέτρια πράματα. Πρωτοχρονιά πάντως υπήρχε ουρά στο μαγαζί της. Σαλόνι φουλ 4-5 όρθιοι και μερικοί ακόμα έξω... Δεν θυμάμαι να έχω ξαναδεί τόσο κόσμο σε μπουρδέλο.
Θυμαμαι εγω. Στην αφρουλα και στην εφαρα παλια στην κωλεττη. Γεματο σαλονι μεσα με ορθιους και απεξω 5-6 αυτοκινητα να περιμενουμε.
 

doggifuck

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2011
Μηνύματα
56
Κριτικές
32
Like
411
Πόντοι
290
Επειδη εχουν ειπωθει πολλα για αυτην την Ναταλι στο godiva και λετε ολοι οτι ειναι σουπερ περιπτωση,να πω και
γω μερικα πραγματα.Την ανακαλυψα στην πετρου ερημητη 5 με παροτρυνση του συντροφου All και ναι δεν το μετανιωσα.
Ειναι μιλφ πανω απο τα 50 και χυνει σαν πηγαδι.Στην γενικη αμβροσια και ανυπαρξια σωστων κοπελλιων δεν θα την διναμε και πολλη σημασια.Ειναι εμφανισιακα σαν χομπιτ.Κοντη αδυνατη χωρις τπτ πιασιματα και φατσα αδιαφορη.Οσο για γουστα πρεπει να την πιεσεις εσυ για να το ευχαριστηθεις,τις επιανα το κεφαλι οταν με πιπωνε για να το παρει ολο και οταν την γαμουσα δυνατα,καποια στιγμη σε λιγα λεπτα δυσανασχετουσε.Στην Αθηνα δλδ θα ηταν στο μεταξι με 10Ε και πολυ θα τις ητανε.Εδω σε αυτην την πολη με ελλειψη αξιοπρεπη τεμαχιων η καινουργιων,φανταζει πολυ καλη.Αν δλδ ηταν στην δεκαετια του '90 θα ηταν ανυπαρκτη.Απλα υπαρχουν πολλοι "πυροφοροι" ασχετοι χωρις εμπειρια και εξυψωνουν τεοια κομματια ως απιθανα που δεν ζησαν τις καλες παλιες εποχες,οπως πολλοι συναγωνιστες εδω μεσ που γραφουν τις εμπειριες τους και ξερουν να συγκρινουν λογω οτι ειναι καποιας ηλικιας,οπως και εγω.Εν κατακλειδι,καλη η μεγαλοκοππελα,βγαζει γουστα μονο οταν πιεσεις εσυ την κατασταση,αλλα οχι και σπουδαια.Αν δουλευε Αθηνα ηταν μονο για μεταξι.Αυτα
 

Dimitrisss(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2020
Μηνύματα
165
Κριτικές
5
Like
572
Πόντοι
301
Καλησπέρα,πήγα στοχευμένα να δω την Αναστασία στο redlight,αλλά ήταν κλειστό.ενω έλεγε 12. με 8 στο άλλο site.δεν είχα χρόνο για ψάξιμο οπότε την έκανα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom