Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (2 μέλη και 24 επισκέπτες)

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.845
Κριτικές
379
Like
5.338
Πόντοι
10.647
Καλησπέρα , ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει κάτι πιο φθηνό από 30 40 που βρήκα .

Κάτι με 10 20

Σαβικος στα λαδαδικα ή Εικοσιδιος στην Κουσκουρα, 2 σουβλακια απολλα + κοκα, περνεις ρεστα απο 20αρικο...
 

Ben2020

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
188
Κριτικές
9
Like
665
Πόντοι
361
Πέρασμα εχθές κατά της 9 με Μαρίνα η αλλιώς Μαρία ένα γύφτο Βουλγαράκη στην Φρίξου πρώτο αριστερά, πέρασα απλός για να δω και να γράψω, λοιπόν το κοριτσάκι μπήκε μέσα στο δωμάτιο άναψε τέρμα το φως και μου λέει σε πειράζει λέω λίγο σουτιέν δεν έβγαλε διότι από ότι κατάλαβα έχει μούσμουλο όχι βυζί δεν κάναμε τίποτα γιατί λέει δεν είμαι καλά σήμερα ψυχολογικά, ωραία λέω κλείστε το μαγαζί τότε βγαίνω έξω έρχεται η τσατσά μου δίνει τα 30€ πίσω και καληνύχτα σας
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
Αν και έχω απομακρυνθεί πλέον από το άθλημα. Εύχομαι καλή χρόνια με υγεια σε όλους. Ελπίζω η νέα χρονια να φέρει στον καθένα αυτό που ποθει
 

toymoii

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2011
Μηνύματα
185
Κριτικές
9
Like
664
Πόντοι
301
Βόλτα απόψε τη νύχτα...
Ξεκινάω από Φρίξου 14 που λέει ο kritik παραπάνω γιατί ήθελα να ξαναδώ τον απίστευτο κώλο της Καταλίνας αλλά προφανώς όχι αυτής της σκουρόχρωμης, κοντής και χαμηλοκωλας γύφτισσας που ειδα απόψε για Καταλίνα :2funny:
Της άλλης εννοώ που δούλευε πριν κάνα δίμηνο εκεί... μαζί και η καθυστερημένη τσατσά που από μόνη της είναι ένας λόγος για να μην μπεις...

Πίσω στο poison η πλάκα συνεχίστηκε... Λάουρα δήθεν λατίνα κι αυτή 1,50μ με το ζόρι απίστευτο μπαζο με τεράστιο κώλο και επίσης τεράστιο βρακί τύπου Brazilian... να γελάς και να κλαις μαζί που αυτές οι δύο κοπέλες ζητάνε και 40ε

Φρίξου 15 Μπιάνκα αδιάφορη όπως είχα γράψει και την άλλη φορά, μάλλον την ξυπνήσαμε πάλι

Venus Φρίντα μιλφ βυζάρες και Ρόζα
Venus 2 Ξένια μελαχρινό αδύνατο κορίτσι, ωραία παρουσία σαν σύνολο μου θύμισε έντονα τη Βασιλική από την Γη της Ελιάς για όσους βλέπουν

Μινώταυρου 14 ξύλινο μιλφ Νατάσα, βυζάρες αλλά αδιάφορη σαν σύνολο ζητάει και αυτή 40 αν θυμάμαι καλά

Μινώταυρου 12 που μπήκα μετά από πολύ καιρό... Βερόνικα Λιθουανία ένα πολύ όμορφο ξανθό κορίτσι με κοντό αγορέ μαλλί και καλή διάθεση.Μου θύμισε και Βίκυ Ουκρανή από Κατεχάκη λίγο... μου θύμισε και Σαρλίζ θερον λίγο... μου θύμισε και παλιές τσόντες της private λίγο... βέβαια σώμα δεν είδα καλά γιατί φορούσε ριχτο φαρδύ baby doll αλλά κάτι διαφορετικό σαν παρουσία... λευκό παιδί αθώο... όχι σαν τις γύφτισσες που βλέπουμε συνεχώς
Και δεύτερη κοπέλα Τζούλια Μολδαβία μελαχρινή,κι αυτή ομορφούλα με πιασίματα

Ερημίτη 5 Βερόνικα πάλι, σήμερα την είδα από πολύ κοντά και είναι πολύ όμορφη κι αυτή και ωραίο σώμα
Απέναντι Μέδουσα η Μιρέλα και δίπλα δεξιά η Φλωριτα μελαχρινή ωραίο σώμα με λευκή επιδερμίδα, φάτσα όχι κάτι ιδιαίτερο αλλά περίμενα πάνω από 20 λεπτά να τελειώσει αν και είχε απλό πρόγραμμα οπότε το βάζουμε στα θετικά αυτά συν ότι με 50 την χύνεις στο στόμα

Στα Βέγκας στο ένα ήταν σίγουρα η Κατερίνα στο άλλο δεν ξέρω...
νικ.ουρανου 24 μελαχρινό όμορφο κορίτσι με ωραίο κορμί επίσης...δε θυμάμαι ποια είναι την έχω ξαναδεί

Και τέλος Godiva μια ψηλή, άσχημη γύφτισσα με ατσουμπαλο σώμα δεν ξέρω αν είναι η Τζένη πορτογαλεζα... αυτό που ξέρω και αν μας διαβάζουν οι υπεύθυνοι του οίκου ας το δουν σοβαρά είναι η συγκεκριμένη τσατσά όχι μόνο δεν παρουσιάζει την κοπέλα, όχι μόνο βαριέται που βρίσκεται εκεί μέσα, αλλά είναι ειρωνική και αγενής στους πελάτες σαν να θέλει να τους διώξει...τα ίδια έκανε και στα free House και μιλάω για μια χοντρή ρωσσοποντια θεία με κοντό μαλλί...
Επειδή πρόσφατα έγραψα ότι το Godiva για μένα είναι ίσως το καλύτερο στούντιο και έχουν περάσει πολύ δυνατά ονόματα είναι κρίμα, για να μην πω κατάντια να δουλεύει με αυτή την τσατσά.
Και να θέλει να περάσει κάποιος με την κοπέλα,θα σε διώξει η τσατσά με τη συμπεριφορά της

Από κει και πέρα πολύ υποτονική έως μηδενική κίνηση απόψε αν και προς το κέντρο είχε πολύ κίνηση μέχρι αυτή την προχωρημένη ώρα
Venus 2 Ξένια μελαχρινό αδύνατο κορίτσι, ωραία παρουσία σαν σύνολο μου θύμισε έντονα τη Βασιλική από την Γη της Ελιάς για όσους βλέπουν
καλησπέρα μήπως είναι η κατερινα που μετα εγινε ξένια και μετα εξαφανίστηκε μελαχρινή με τουπέ και πολύ ξινή?
μπορεί να περασω αυτές της ήμερες να ενημερώσω καλή χρονιά!
 
Εγγρ.
29 Ιαν 2017
Μηνύματα
354
Κριτικές
24
Like
1.440
Πόντοι
491
Πέρασα με την Αναστασία σήμερα για να αποχαιρετήσω το 2022 στο golden lips με πισωκολλητο σε μαγικό πισινό.60 ευρώ με ελεύθερο στοματικό και πολλά προκαταρκτικά μου έδωσε και γλωσσοφιλα.Αν είχε και στήθος θα είχα στήσει αντίσκηνο.Χρονια πολλά σε όλους με υγεία και αισιοδοξία στα εύκολα και στα δύσκολα.
 

Doran_G

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2017
Μηνύματα
127
Κριτικές
8
Like
440
Πόντοι
281
καλη χρονια σε ολους! οφειλω ενα ευχαριστω σε ολα τα παιδια εδω στο νημα,μου κρατατε συντροφια ,ασχετα αν δν συμμετεχω σε συζητησεις η δν ειμαι ενεργος. ΝΑ ειστε καλα !
 

ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Δεκ 2015
Μηνύματα
885
Κριτικές
20
Like
1.255
Πόντοι
1.076
Πέρασα με την Αναστασία σήμερα για να αποχαιρετήσω το 2022 στο golden lips με πισωκολλητο σε μαγικό πισινό.60 ευρώ με ελεύθερο στοματικό και πολλά προκαταρκτικά μου έδωσε και γλωσσοφιλα.Αν είχε και στήθος θα είχα στήσει αντίσκηνο.Χρονια πολλά σε όλους με υγεία και αισιοδοξία στα εύκολα και στα δύσκολα.
Και εγώ ήθελα να την επισκεφτώ σήμερα για το τελευταίο γαμησι της χρονιάς αλλά δεν βόλεψε και δεν πήγα.θα πάω από βδομάδα σίγουρα για το πρώτο της καινούριας χρονιάς η Αναστασία είναι σταθερή αξία αν είχε και ένα τριάρι βυζι θα ήταν σούπερ.καλη χρονιά σε όλους θα πω με υγεία και να περνάτε καλά.
 

Ben2020

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
188
Κριτικές
9
Like
665
Πόντοι
361
Venus 2 Ξένια μελαχρινό αδύνατο κορίτσι, ωραία παρουσία σαν σύνολο μου θύμισε έντονα τη Βασιλική από την Γη της Ελιάς για όσους βλέπουν
καλησπέρα μήπως είναι η κατερινα που μετα εγινε ξένια και μετα εξαφανίστηκε μελαχρινή με τουπέ και πολύ ξινή?
μπορεί να περασω αυτές της ήμερες να ενημερώσω καλή χρονιά!
Ξένια πάρα πολύ ξινή και κακή στο κρεβάτι για εμένα..
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.194
Κριτικές
293
Like
9.498
Πόντοι
12.525
Venus 2 Ξένια μελαχρινό αδύνατο κορίτσι, ωραία παρουσία σαν σύνολο μου θύμισε έντονα τη Βασιλική από την Γη της Ελιάς για όσους βλέπουν
καλησπέρα μήπως είναι η κατερινα που μετα εγινε ξένια και μετα εξαφανίστηκε μελαχρινή με τουπέ και πολύ ξινή?
μπορεί να περασω αυτές της ήμερες να ενημερώσω καλή χρονιά!
Εκείνη τη νύχτα η Κατερίνα δούλευε στο Βέγκας... άρα είναι διαφορετικές κοπέλες
 

Darth Invader

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2022
Μηνύματα
8
Κριτικές
3
Like
53
Πόντοι
0
Venus 2 Ξένια μελαχρινό αδύνατο κορίτσι, ωραία παρουσία σαν σύνολο μου θύμισε έντονα τη Βασιλική από την Γη της Ελιάς για όσους βλέπουν
καλησπέρα μήπως είναι η κατερινα που μετα εγινε ξένια και μετα εξαφανίστηκε μελαχρινή με τουπέ και πολύ ξινή?
μπορεί να περασω αυτές της ήμερες να ενημερώσω καλή χρονιά!
Μακριά από Βερόνικα. Προσωπικά ξενέρωσα. Πέρασμα χθες με 40αρι και στα 7λεπτα να λέει άντε χύσε τελειώνει ο χρόνος. Καθόλου δεκτική και όλο να δυσανασχετεί.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.194
Κριτικές
293
Like
9.498
Πόντοι
12.525
Μακριά από Βερόνικα. Προσωπικά ξενέρωσα. Πέρασμα χθες με 40αρι και στα 7λεπτα να λέει άντε χύσε τελειώνει ο χρόνος. Καθόλου δεκτική και όλο να δυσανασχετεί.
Για ποια από τις δύο λες?
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.473
Κριτικές
62
Like
41.210
Πόντοι
8.530
Καλησπέρα , ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει κάτι πιο φθηνό από 30 40 που βρήκα .

Κάτι με 10 20
Σε λάθος πόλη είσαι αν ψάχνεις με 10-20€...μπες στο τρένο Ασημένια σφαίρα και μόλις σβήσει κατεβαίνεις.
 

Darth Invader

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2022
Μηνύματα
8
Κριτικές
3
Like
53
Πόντοι
0
Για ποια από τις δύο λες?
Μινώταυρου 12 την ξανθιά από Λιθουανία. Φορούσε το διχτωτό όπως λες. Κωλαρακι καλό βυζάκια μικρά. Αλλά στο δωμάτιο μάγκες δεν τραβάει η κοπέλα κάνει αγκαρία.
 

Darth Invader

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2022
Μηνύματα
8
Κριτικές
3
Like
53
Πόντοι
0
Ευτυχισμένο το νέο έτος.
Και καλά γαμήσια!
 
  • Like
Αντιδράσεις: 777F

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom