Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (5 μέλη και 25 επισκέπτες)

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.052
Κριτικές
11
Like
17.317
Πόντοι
3.796
Δεν διαφωνώ για κάποιο λόγο την αποφεύγω πάντως... Όπως και την Μιρέλλα την έχω αποφύγει τόσα χρόνια και με είχε επιβεβαιώσει και ο φιλτατος Αζαζελ να μην μπω στον κόπο.. Συνεχίζουμε όμως θα υπάρξουν νέες προκλήσεις
Η Μιρέλα είναι το αντίθετο της Ρίτας .
Σε υπηρεσίες είναι καλή αλλά δεν κάνει τίποτα έξτρα .
Αν θες απλά να γαμησεις ένα ωραίο γκομενάκι πας Μιρέλα.
Είναι σαν να γαμας γκόμενα από το μαρκιζ.
Η Ρίτα και είναι καμιά 15 χρόνια μεγαλύτερη αλλά κάνει φοβερό γαμησι ..δεν αφήνει πιστεύω κανένα παραπονεμενο (εκτός από τον φίλο πιο πάνω )
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.183
Κριτικές
293
Like
9.430
Πόντοι
12.525
Ξεχασα να αναφερω λογω απουσιας μου στο εξωτερικο και μια Βασω στα σπιτακια που ειναι ξυλινα 3 μαζι την περασμενη εβδομαδα. Βυζια μεχρι την κοιλια χοντρουλα αλλα τρελο καρφωμα..Τα παντα ολα.. Η γυναικα δεν βλεπεται αλλα εγω την καρφωσα 2 φορες σε μια μερα. Περνει πιπα και ανα 2 λεπτα σε ρωταει αν σ αρεσει και τετοια...ολο το χερι μεσα φουλ βρωμια. Γουστα ειναι αυτα παιδια...
Ε είσαι ήρωας εσύ, εδώ υποκλίνομαι...
Ναι γουστα ειναι αυτα. Σιγουρα δεν πρεπει να βιαζεται. Αλλα οπως ειπα και στην αρχη ειναι μετρια για τα γουστα τα ΔΙΚΑ ΜΟΥ. Εγω μαλλον ειμαι για Ναταλι Ειρηνη και κατι τετοιες που εσενα μπορει να μην σ αρεσουν.
Μα δε διαφέρουν και πολύ οι υπηρεσίες τους... ειδικά Ρίτα με Νάταλι τα πράγματα κάνουν περίπου
 

baster2

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2008
Μηνύματα
241
Like
93
Πόντοι
1
Σημερινη βραδινη τσαρκα. Αποτυχημενη επιλογη ωρας με παρα πολυ κοσμο στην περιοχη και τραγικες καταστασεις με ομαδες μαζεμενες εξω απο τα τσαρδια αλλα και στα σαλονια να σχολιαζουν τους αλλους μυστες. :confused::confused:

Ερημιτη 2Α => Ντενιζ, ξανθια, σπασμενη μιλφ, βγηκε σχεδον τρομαγμενη για πασαρελα. Μετριο προς κατω εμφανισιακα ισως στο δωματιο να αντισταθμιζει την εμφανιση με αποδοση. Η αλβανιδα τσατσα σπασαρχιδω οσο δεν παει απορω που τις βρισκουν. Τοσες κυραδες υπαρχουν που θα ηθελαν να υα δουλεψουν τσατσαδες με τετοια μεροκαματα.

Ερημιτη μεσαιο => Μιρελα.

Ερημιτη αριστερα => Αμαλια, μικρη ρομά που μ εκανε πορνογελακια και καλα στριπτιζ για να περασω αλλα δεν.

Las Vegas 1 => Πιπινοχριστινακι, μελαχρινo καβλακι μεσα στην τρελη χαρα. Σαν να εχει γινει πολυ δυνατο μουνετο μου φαινεται αλλα θυμαμαι εχει πολυ αρνητικες κριτικες κατα καιρους. Highlight η τσατσα που ειχε φρικαρει που δεν περνουσε κανεις, χτυπιοταν κι εβριζε στα ρωσικα "Οσετιε ι κουρντι νιετ μπλιεεετ μπλιεεεετ" :cheesy:

Las Vegas διπλα => Μανταλενα για οσους ενδιαφερονται.

Las Vegas μονο => Μελαχρινο, γυμνασμενο, μαστουρε κοριτσι. Αν δεν ειχε τοσο σκληρη μαστουρα θα περνουσα ανετα.

Venus => Βερονικα, ξανθο, ψηλο αλογο με κωλαρα και ψιλοπεσμενο στηθος και Αννα η κωλομπαρου η η ταμιας στο σουπερ μαρκετ που ολοι θα θελαμε να καρφωσουμε.

Ξυλινο διπλα => Κοντο, αδυνατο, μελαχρινο πιπινι με πορνιαρικα γυαλια. Ισως βεβαια να φαινεται πιπινα λογω του φωτισμου και να ειναι μεγαλυτερη αλλα στα σκοταδια ετσι μου φανηκε. Εδω να πουμε πως και η "τσατσα" στο συγκεκριμενο ειναι γαμευσιμο, μπαμπατσικο μωρο.

Μινωταυρου & Ουρανου (πρασινο) => Στεφανια. Γκοθογυφτισσα, πολυ δυνατο κι αυτο με τις βυζαρες της ετοιμες να σκασουν αλλα τελειως ανεκφραστη. Δεν θυμομουν αναφορες ειδικα για το αν ειναι βυζαρες η αν φοραει αυτο το γαμωτρικ που βαζουν οι γκομενες οποτε δεν το ρισκαρα.

Μινωταυρου & Ουρανου (λευκο) => Πορνοβιολετα απο Ουκρανια. Σχετικα ψηλο μωρο, ομορφο προσωπο, μικρο στηθος και μετριο κωλι. Γενικα η πιο θετικη παρουσια απο οσες ειδσ. Εδω εγινε και η καταθεση. Τιποτα το ιδιαιτερο, καλη για τα χοντρα. Ακολουθει κριτικη.
Παραμένεις μάχιμος αλανι μου
 

Mythical Zoan

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουν 2022
Μηνύματα
393
Κριτικές
19
Like
2.102
Πόντοι
1.191
Εμένα μου έκανε rimming η Ρίτα στο απλό πρόγραμμα των 30€ από μόνη της χωρίς να της το ζητήσω. Δεν έχει όρια αυτή η γυναίκα!
 

Galinickos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
26
Κριτικές
8
Like
259
Πόντοι
280
Καλημέρα συναγωνιστές.προχτεσινη βόλτα στα σπιτάκια της ηδονής μετά από καιρό,λόγω δουλειάς σεζόν.η κατάσταση απλά τραγική.παρεες 5-8 ατόμων να τριγυρνάνε κ χαλανε την όλη φάση, κάποιοι ενοχλητικοί να προσπαθούν να πουλήσουν τα κλεμμένα χρυσαφικά για να πάρουν την δόση τους,κ να βγαίνουν οι νταντάδες κ να λένε όλα καλά δεν θα σε πειράξει.ρε είστε σοβαροί?? Να γαμησουμε πάμε,όχι να σε πριζουν στο παζάρι και να σε φωνάζουν "έει ψιτ φιλαράκι έλα λίγο να σου πω".αισχος.τσατσαδες αγενεστατες για κλωτσιές κ παρουσίες γυναικών κάτω από το μέσο όρο.τι να πω?κρίμα
Οσον αφορά το γαμηση,το έδωσα στο σιγουρακι μου την καρίνα με το παράβολο των 50 κ πέρασα κ γαμω!το κορίτσι ξέρει τι να κάνει για να περάσεις τέλεια.εμαθε ελληνικά κ μπορείς να μιλήσεις άνετα.εβαλε λίγο γιαλουρεν στα χείλια κ η πίπα της ανέβηκε κιαλο επίπεδο.αυτα!διωχτε τους μαλακές από την περιοχή κ κάντε την πάλι διακριτική!!
Γαμάτες γιατί χανόμαστε!!
 

spirtoulis123

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2022
Μηνύματα
72
Like
158
Πόντοι
0
πηγε κανεις με την βικτορια? την ειχα δει απο κοντα αλλα δεν μπηκα. εμφανισιακα επαθα πλακα.ειναι οπως στις φωτο
 
Εγγρ.
25 Ιουλ 2022
Μηνύματα
69
Like
192
Πόντοι
0
Ε είσαι ήρωας εσύ, εδώ υποκλίνομαι...

Μα δε διαφέρουν και πολύ οι υπηρεσίες τους... ειδικά Ρίτα με Νάταλι τα πράγματα κάνουν περίπου
Ειλικρινα φιλε να ξερεις οτι υπαρχει μεγαλη πιθανοτητα αν περασεις να σ αρεσει...
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.052
Κριτικές
11
Like
17.317
Πόντοι
3.796
Εγλυφε δηλαδή το κωλοτρυπιδι σου και μετά ο επόμενος μπήκε και γλωσσοφιλιαζε
Καλά έκανες και το μετεφρασες .
Δεν είναι περίεργο ,αυτό γίνεται όλη μέρα εκεί.
Είναι απ' τις καλύτερες του είδους αλλά τους έχει πάρει χαμπάρι .οι μισοί πάνε για τον κωλο τους.
Για αυτό και αποφεύγω τα γυμνά τσιμπούκια και τα γλωσσοφιλα ,σαν κορμί και εγώ δεν κρατιέμαι την παίρνω γιατι είναι πολύ καυλιάρα στο γαμησι .
Αλλά το πισωγλεντι σε αυτή την πόλη πάει σύννεφο..
Θα πληρώνουμε απλό πρόγραμμα και θα μας λένε ανώμαλους σε λίγο .
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.052
Κριτικές
11
Like
17.317
Πόντοι
3.796
Καλημέρα συναγωνιστές.προχτεσινη βόλτα στα σπιτάκια της ηδονής μετά από καιρό,λόγω δουλειάς σεζόν.η κατάσταση απλά τραγική.παρεες 5-8 ατόμων να τριγυρνάνε κ χαλανε την όλη φάση, κάποιοι ενοχλητικοί να προσπαθούν να πουλήσουν τα κλεμμένα χρυσαφικά για να πάρουν την δόση τους,κ να βγαίνουν οι νταντάδες κ να λένε όλα καλά δεν θα σε πειράξει.ρε είστε σοβαροί?? Να γαμησουμε πάμε,όχι να σε πριζουν στο παζάρι και να σε φωνάζουν "έει ψιτ φιλαράκι έλα λίγο να σου πω".αισχος.τσατσαδες αγενεστατες για κλωτσιές κ παρουσίες γυναικών κάτω από το μέσο όρο.τι να πω?κρίμα
Οσον αφορά το γαμηση,το έδωσα στο σιγουρακι μου την καρίνα με το παράβολο των 50 κ πέρασα κ γαμω!το κορίτσι ξέρει τι να κάνει για να περάσεις τέλεια.εμαθε ελληνικά κ μπορείς να μιλήσεις άνετα.εβαλε λίγο γιαλουρεν στα χείλια κ η πίπα της ανέβηκε κιαλο επίπεδο.αυτα!διωχτε τους μαλακές από την περιοχή κ κάντε την πάλι διακριτική!!
Γαμάτες γιατί χανόμαστε!!
Μεγάλο θέμα το οποίο είχε θέσει και ο Al πριν καιρό ..
Άμα δεν γίνει σκούπα με αυτούς όλους θα έχουμε προβλήματα σύντομα
 

Alex Mason

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
860
Like
1.110
Πόντοι
206
Η Ρίτα που λέτε σε ποιο είναι?
Μιλφ ξανθιά Νικόλ είναι ακόμα σε αυτό που ναι 3 μαζί?
Μιλφ που να αξίζουν ποιες και σε ποια υπάρχουν?
Το απλό 30€ και μετά ανάλογα την καθεμία τι κάνει?
Δώστε ινφο τυποι, έχω να ρθω από Ιουλίο
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.052
Κριτικές
11
Like
17.317
Πόντοι
3.796
Μια μικρή βόλτα εχθές το βράδυ κατά τις 5 .
Χάλια τα πράγματα ,δεν πήγα σε όλα είχε και ψοφοκρυο ..
Στο wet dreams μια χοντρούλα γκόμενα ,καλή θα έλεγα αλλά δεν είναι στα γούστα μου .η τσατσά πολύ πριξιμο και πρόλογο ,αμέσως κατάλαβα ότι θα πέσει φόλα.
Στο Βένους είδα την καινούρια νταρντανιτσα που φέρανε ,Νταϊάνα νομίζω ,δεν ξέρω για κάποια ονόματα συγχωρέστε με ξεχνάω εύκολα .ωραίο μωρό με μεγάλα ωραία βυζιά .
Είχε και την Άννα αλλά μου είπε ότι έχει μόνο αυτές ενώ στο πρόγραμμα έχει και Βερόνικα .αυτή με τα βυζιά την έχει φωτό στο άλλο σάιτ .
Απέναντι όταν πήγα ήταν στο δωμάτιο ,όταν ξανά πήγα μπήκαν μαζί μια μεγαλοπαρέα ξένοι οι οποίοι ντουμανιαζαν και μπαίνοντας και είπε η τσατσά ότι έχει και καλά μισή ώρα πρόγραμμα ,κοπέλα δεν είδα .
Μινώταυρου τέρμα είχε μια μαυρομαλλα που μιλούσε καλά ελληνικά ,γεμάτη τατού από εμφάνιση ωραίο μωρό αλλά το στυλακι θύμιζε ξεπετα .τέλος μπήκα Μινώταυρου γωνία ακριβώς που αρχίζουν τα χαλίκια .
Η κοπέλα ωραία ,ψιλή με αγορέ μαλλί ξανθό .Βερόνικα από Λιθουανία είπε η ευγενική τσατσά ,από Ουκρανία είπε η κοπέλα στο δωμάτιο .
Ξέρει τα βασικά ελληνικά ,ωραίο κορμί ψιλή κωλαρα αλλά όταν έβγαλε το σουτιέν βυζί ανύπαρκτο δυστυχώς ..σχεδόν μόνο ρώγα.
Πίπα μέτρια και μονότονη χωρίς πολλές προσπάθειες και ένα πολύ κακο φόρεσε την καποτα με το που μπήκε στον πεσμένο πουτσο ,αυτή πεδευτηκε βέβαια παραπάνω μέχρι να τον αναστήσει ,αλλά θα μάθει ..φαίνεται ότι δεν είναι πολύ στον χώρο.
Στο γαμησι πάλι όχι τίποτα ιδιαίτερο,συμμετέχει λίγο παραπάνω με βογγητα και προσπαθεί να στηθεί καλά , τουλάχιστον δεν το αποφεύγει .τελείωμα στα 4 μιας και ήθελα θέα την υπέροχη κωλαρα της .
Ωραίο μωρό αλλά θα το θεωρούσα αρχάριο ,δεν θα με δελεάζε εύκολα να ξανάπαω αν δεν βελτιωθεί .
Είναι πολύ στα τυπικά αλλά καλό για ξεκαυλωμα αφού το έχει τουλάχιστον σε εμφάνιση .
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.052
Κριτικές
11
Like
17.317
Πόντοι
3.796
Η Ρίτα που λέτε σε ποιο είναι?
Μιλφ ξανθιά Νικόλ είναι ακόμα σε αυτό που ναι 3 μαζί?
Μιλφ που να αξίζουν ποιες και σε ποια υπάρχουν?
Το απλό 30€ και μετά ανάλογα την καθεμία τι κάνει?
Δώστε ινφο τυποι, έχω να ρθω από Ιουλίο
Άμα θα πας τέτοια ώρα θα τις πετύχεις όλες μαζί .
Τα γράφουμε κάθε μέρα .
Έχει πολλά αξιόλογα μιλφ αφού πλέον είναι καλύτερες από τις μικρές .30-40 ευρώ ξεκινανε
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
πηγε κανεις με την βικτορια? την ειχα δει απο κοντα αλλα δεν μπηκα. εμφανισιακα επαθα πλακα.ειναι οπως στις φωτο

αυτή η καινούρια η Βικτώρια από άλλο site φαίνεται όντως μουνάρα αν κρίνω από τις φωτογραφίες της, από κοντά δεν την είδα αλλά για να το λες σε πιστεύω. Το θέμα να δούμε αν κάνει παπάδες μέσα στο δωμάτιο και δεν περίοριζεται μόνο στα βασικά τυποποιημένα
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
πηγε κανεις με την βικτορια? την ειχα δει απο κοντα αλλα δεν μπηκα. εμφανισιακα επαθα πλακα.ειναι οπως στις φωτο

δοκίμασε την και γράψε κριτική μιας και είσαι νέο μέλος ώστε να συνεισφέρεις και εσύ λίγο στην κοινότητα της ενημέρωσης.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
κρατάω το σπέρμα :sperm: μου για αύριο να πάω να το καταθέσω στην Αγάπη :erection: μιας και αύριο είναι στο πόστο της μετά από αρκετές μέρες ρεπό :smiling-face-with-heart-eyes:
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Εμένα μου έκανε rimming η Ρίτα στο απλό πρόγραμμα των 30€ από μόνη της χωρίς να της το ζητήσω. Δεν έχει όρια αυτή η γυναίκα!

εγώ αν ξανά πάω στη Ρίτα θα είναι μόνο για να μου γλείψει τον κώλο
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.824
Κριτικές
62
Like
40.209
Πόντοι
8.530
Εγλυφε δηλαδή το κωλοτρυπιδι σου και μετά ο επόμενος μπήκε και γλωσσοφιλιαζε
Ε,καλά....και αυτή πιο πριν εγλειψε κάποια άλλη κωλοτρυπα...πιο καλά έτσι παρά να παρακαλάς και να ξοδεύεις του κόσμου τα λεφτά για την κάθε κομπλεξαρα και αμπαλη ερασιτεχνικής κατηγορίας για να στα κάνει αυτά.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.052
Κριτικές
11
Like
17.317
Πόντοι
3.796
Ε,καλά....και αυτή πιο πριν εγλειψε κάποια άλλη κωλοτρυπα...πιο καλά έτσι παρά να παρακαλάς και να ξοδεύεις του κόσμου τα λεφτά για την κάθε κομπλεξαρα και αμπαλη ερασιτεχνικής κατηγορίας για να στα κάνει αυτά.
Με τόση κωλογλυφαδα που πέφτει στην πόλη μας απορώ τι γεύση έχει στο στόμα της από το πρωί που ξυπνάει.
Γάμησε τα να πίνεις καφέ ,να τρως και όλα να σου φαίνονται σκατα
 

Sardelas4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
285
Like
1.332
Πόντοι
201
Χαιρετω τους συναγωνιστες. Περασμα πριν μερες με αμαλια στο αριστερα απο μεδουσα που για καποιο λογο δεν την έχει στο διπλα σαιτ. Εμφανιση αρκετα καλη , 22 μου ειπε οτι ειναι απο ρουμανια. Στα του αγωνα μου φανηκε απειρη. Περασα με ελευθερο. Πιπα ανυπαρκτη. Δεν ηθελε να ανεβει απο πανω. Δεν εδινε φιλια , δεν ειναι κατι που το ζηταω γενικα. Αν την εκανες λιγο χαβαλε χαμογελουσε αλλα φανηκε οτι δε θελει πολλα πολλα. Δεν πιεσε απο χρονο. Γενικα με τραβηξε η εμφανιση της. Δεν θα ξανα προτιμηθει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom