Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 39 άτομα (3 μέλη και 36 επισκέπτες)

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.138
Κριτικές
62
Like
40.708
Πόντοι
8.530
Μετά από τέσσερα χρόνια στην Αθήνα, επιστροφή στα πάτρια εδάφη ξανά.. Τί χάλι είναι αυτό ρε μάγκες;; Κοπέλες απαράδεκτες, τσατσάδες αγενέστατες και τιμές στον Θεό.. Πήγα τώρα μια βραδινή μικρή βόλτα και απογοητεύτηκα.. Εν τω μεταξύ γεμίσαμε Σκοπιανούς . Θλίψη
Όπως πάμε εμείς στο Σαντάνσκι και στα Σκόπια ,έτσι πάνε και οι Σκοπιανοί στην Θεσσαλονίκη.
 

aristotelis4312

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2016
Μηνύματα
270
Like
819
Πόντοι
81
Η Ραϊσα ηταν νύχτα στο Νικ.ουρανου 26 τις προηγούμενες νύχτες... ξέρω γω πάνε Ρίτα στα σίγουρα
Ρε μη λες που είναι η ραισα , άσε να μην έχει ουρά οπότε πάω άδειο ειναι
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.192
Κριτικές
293
Like
9.478
Πόντοι
12.525
Ρε μη λες που είναι η ραισα , άσε να μην έχει ουρά οπότε πάω άδειο ειναι
Αυτό που έγινε με τη Ρίτα δηλαδή και έβαλα κι εγώ λίγο το χεράκι μου και πλέον σχεδόν δε μπορώ να τη γαμήσω γιατί είναι μόνιμα γεμάτη...
 

aristotelis4312

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2016
Μηνύματα
270
Like
819
Πόντοι
81
Αυτό που έγινε με τη Ρίτα δηλαδή και έβαλα κι εγώ λίγο το χεράκι μου και πλέον σχεδόν δε μπορώ να τη γαμήσω γιατί είναι μόνιμα γεμάτη...
Η ραισα τους ξεπεταει , με τη Ρίτα άμα δε πεις άντε να τελειώνω να φεύγουμε δεεε βιάζεται ... Γι'αυτό
 
  • Like
Αντιδράσεις: laskos

damn22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2011
Μηνύματα
12
Κριτικές
6
Like
173
Πόντοι
280
Καλησπέρα τα παιδιά, κάποιος χριστιανός ή και αλλοθρησκος, δεν έχω θέμα, να μου πει πως βρίσκουμε την Τσαρίνα ρε παιδιά.. την Νατασα που αγαπήσαμε. Όλο διαβάζω σε κλειστό κύκλο αλλά ρε γαμωτο και εν δεν εσπρωξα χρήμα όσο ήταν στα σπιτάκια, πως θα γίνει να βρω ένα contact.. παρακαλώ ελεηστε..
 

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
440
Κριτικές
2
Like
1.306
Πόντοι
201
Η ραισα τους ξεπεταει , με τη Ρίτα άμα δε πεις άντε να τελειώνω να φεύγουμε δεεε βιάζεται ... Γι'αυτό
Μπα φίλε δεν είναι βιαστική! Εγώ με 40αρι την πηδάω και δεν βγάζει βιασύνη! Σε λογικά χρονικά πλαίσια πάντα έτσι!
 

Almanaco

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
886
Κριτικές
10
Like
5.713
Πόντοι
1.336
Περασμα χθες βράδυ κατά τις 3 από Στεφανια, Νικ ουρανού γωνία με χαλίκια. Ρουμάνα 27 χρόνων. Ωραίος πάτος μέτριο και λίγο πεσμένο βυζι.
Αρκετή πρόθεση στο δωμάτιο, πρόσχαρη και χαμογελαστή. τελειωμα μέσα της στην καποτα. Πολύ basic επίσκεψη με 30 το απλό απλά για να μου φύγει η απορία. Αρκετά καλή πιπα

Σχεδόν μηδενική, προφανώς λόγω ώρας, η κίνηση στην περιοχή
 

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.121
Κριτικές
53
Like
3.976
Πόντοι
6.050
Ρε μη λες που είναι η ραισα , άσε να μην έχει ουρά οπότε πάω άδειο ειναι
Ποτε πηγες και βρηκες ουρα;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μπα φίλε δεν είναι βιαστική! Εγώ με 40αρι την πηδάω και δεν βγάζει βιασύνη! Σε λογικά χρονικά πλαίσια πάντα έτσι!
κωλο δινει;
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.094
Κριτικές
89
Like
10.544
Πόντοι
25.015
Γυρισα απο Ριτα. Εμφανιση 5-6, Υπηρεσιες 9-10. Η Ριτα ειναι γυρω στα 40-50? Στα του αγωνα. Περασα με το παραβολο των 60ε το οποιο ειχε 69 μεσα. Μπηκε μεσα και μου εκανε ενα αργο στριπτιζ φαση, με το που εβγαλε το σουτιεν χυμηξα πανω της και αρχισα να γλυφω τα σιλικονατα βυζια της με τις ρωγες να ξεπροβαλουν και να εχουν γινει καγκελο. Να μου κανει κατι πειραγματα, να τον παιρνει στο στομα και να μου λεει σιγα σιγα. Με το που βγηκε και το βρακι εγινε πανηγυρι με πολυ γλυψιμο και απο τους 2 μας. Δαχτυλα δεχτηκε και στις 2 τρυπουλες της. Ηθελε να με φιλησει κιολας αλλα επειδη δεν με τραβουσε εμφανησιακα τραβηχτηκα. Τον εφαγε καλα παντως και ενοιωσα λες και ειμουν μαζι της καμια ωρα μεσα στο δωματιο. Στο τελος κλασικα αρχισε τις κλασικες μπουρδες που μας λεγανε μικρους, πω τι ωραια περασα μαζι σου, i am in love with you μου πεταξε απο τα λιγα αγγλικα που ξερει. και ολο κατι μουρμουραγε απο ευχαριστηση στην γλωσσα της. Παντως δεν νομιζω να ξαναπηγαινα μονο και μονο επειδη κατι με χαλαει στο χαμογελο της. Οχι οτι ειναι μπαζο απλα νταξει....για μενα ειναι λιγο μπαζακι. Δηλαδη εξω αμα την εβλεπα δεν εμπαινα. Γουστα ομως ειναι αυτα.
 

aristotelis4312

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2016
Μηνύματα
270
Like
819
Πόντοι
81
Ποτε πηγες και βρηκες ουρα;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


κωλο δινει;
Όχι αυτή και η Μιρέλα 800 χρόνια το ίδιο πρόγραμμα , αφού κερδίζουν σε εμφάνηση δεν βάζουν εχτρα πρόγραμμα , ποτέ δε βρήκα ουρά στο νέο στουντιο αυτό λέω γτ είναι εκεί που είναι, ενώ όταν ήταν στο άλλο στουντιο απέναντι από το μεδυσα ολο είχε κόσμο μέσα δε τη πετύχενα φρεε
 

aristotelis4312

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2016
Μηνύματα
270
Like
819
Πόντοι
81
Γυρισα απο Ριτα. Εμφανιση 5-6, Υπηρεσιες 9-10. Η Ριτα ειναι γυρω στα 40-50? Στα του αγωνα. Περασα με το παραβολο των 60ε το οποιο ειχε 69 μεσα. Μπηκε μεσα και μου εκανε ενα αργο στριπτιζ φαση, με το που εβγαλε το σουτιεν χυμηξα πανω της και αρχισα να γλυφω τα σιλικονατα βυζια της με τις ρωγες να ξεπροβαλουν και να εχουν γινει καγκελο. Να μου κανει κατι πειραγματα, να τον παιρνει στο στομα και να μου λεει σιγα σιγα. Με το που βγηκε και το βρακι εγινε πανηγυρι με πολυ γλυψιμο και απο τους 2 μας. Δαχτυλα δεχτηκε και στις 2 τρυπουλες της. Ηθελε να με φιλησει κιολας αλλα επειδη δεν με τραβουσε εμφανησιακα τραβηχτηκα. Τον εφαγε καλα παντως και ενοιωσα λες και ειμουν μαζι της καμια ωρα μεσα στο δωματιο. Στο τελος κλασικα αρχισε τις κλασικες μπουρδες που μας λεγανε μικρους, πω τι ωραια περασα μαζι σου, i am in love with you μου πεταξε απο τα λιγα αγγλικα που ξερει. και ολο κατι μουρμουραγε απο ευχαριστηση στην γλωσσα της. Παντως δεν νομιζω να ξαναπηγαινα μονο και μονο επειδη κατι με χαλαει στο χαμογελο της. Οχι οτι ειναι μπαζο απλα νταξει....για μενα ειναι λιγο μπαζακι. Δηλαδη εξω αμα την εβλεπα δεν εμπαινα. Γουστα ομως ειναι αυτα.
Τα ίδια ακριβώς , πάμε παρακάτω
 

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
440
Κριτικές
2
Like
1.306
Πόντοι
201

Pluto

Νέο Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2022
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα αλανια,πρωτη φορα στο forum αν και το διαβαζω χρονια,πηρα την αποφαση να κανω εγγραφη και να ρωτησω αν γνωριζετε τιποτα για studio στην Καλαμαρια.Ειχα ακουσει οτι υπηρχε πριν 2 χρονια και το εκλεισαν και οτι καπου ξανα ανοιξε,αν γνωριζει κανεις τιποτα θα ημουν ευγνωμων!
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
πέρασα προχθές μια τσάρκα και μπήκα σε ένα από στούντιο της αλυσίδας που δούλευε η Αναστασία η ξανθιά, ρώτησα την ίδια και όχι την τσατσά (το τονίζω γιατί έχει σημασία αυτό) αν φιλάει στο στόμα όχι απαραίτητα με γλώσσα και αν κάνει gfe σεξ μου απάντησε ''εξαρτάται τι πρόγραμμα θα πάρεις'' δλδ αν π.χ. έμπαινα με απλό (που εγώ δεν μπαίνω ποτέ με απλό πρόγραμμα) δεν θα έκανε τίποτα από αυτά που ζήτησα ενώ σε κάποιο μεγάλο πρόγραμμα όλα οκ.
Φυσικά μετά από αυτό έκανα αμέσως μεταβολή έφυγα. Από εμένα παίρνει ένα μεγάλο Χ λόγο της λαμογίστικης αυτής συμπεριφοράς από μέρους της.
Τελικά πήγα σ' ένα από τα γνωστά στανταράκια της πιάτσας και το έχωσα. Ίσως γράψω κριτική
 
Τελευταία τροποποίηση:

Yellow_plug

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2022
Μηνύματα
22
Like
65
Πόντοι
0
πέρασα προχθές μια τσάρκα και μπήκα σε ένα από στούντιο της αλυσίδας που δούλευε η Αναστασία η ξανθιά, ρώτησα την ίδια και όχι την τσατσά (το τονίζω γιατί έχει σημασία αυτό) αν φιλάει στο στόμα όχι απαραίτητα με γλώσσα και αν κάνει gfe σεξ μου απάντησε ''εξαρτάται τι πρόγραμμα θα πάρεις'' δλδ αν π.χ. έμπαινα με απλό (που εγώ δεν μπαίνω ποτέ με απλό πρόγραμμα) δεν θα έκανε τίποτα από αυτά που ζήτησα ενώ σε κάποιο μεγάλο πρόγραμμα όλα οκ.
Φυσικά μετά από αυτό έκανα αμέσως μεταβολή έφυγα. Από εμένα παίρνει ένα μεγάλο Χ λόγο της λαμογίστικης αυτής συμπεριφοράς από μέρους της.
Τελικά πήγα σ' ένα από τα γνωστά στανταράκια της πιάτσας και το έχωσα. Ίσως γράψω κριτική
Γι αυτό τις λένε πουτανες ρε φίλε, εσύ πάντως δίκιο έχεις και καλά έκανες.
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
915
Κριτικές
33
Like
1.611
Πόντοι
496
πέρασα προχθές μια τσάρκα και μπήκα σε ένα από στούντιο της αλυσίδας που δούλευε η Αναστασία η ξανθιά, ρώτησα την ίδια και όχι την τσατσά (το τονίζω γιατί έχει σημασία αυτό) αν φιλάει στο στόμα όχι απαραίτητα με γλώσσα και αν κάνει gfe σεξ μου απάντησε ''εξαρτάται τι πρόγραμμα θα πάρεις'' δλδ αν π.χ. έμπαινα με απλό (που εγώ δεν μπαίνω ποτέ με απλό πρόγραμμα) δεν θα έκανε τίποτα από αυτά που ζήτησα ενώ σε κάποιο μεγάλο πρόγραμμα όλα οκ.
Φυσικά μετά από αυτό έκανα αμέσως μεταβολή έφυγα. Από εμένα παίρνει ένα μεγάλο Χ λόγο της λαμογίστικης αυτής συμπεριφοράς από μέρους της.
Τελικά πήγα σ' ένα από τα γνωστά στανταράκια της πιάτσας και το έχωσα. Ίσως γράψω κριτική
Εγώ δε βλέπω κάτι το περίεργο. Όπως χρεώνουν παντού έξτρα τις επιπλέον υπηρεσίες τύπου ακαποτες πίπες και πρωκτικό, γιατί σου φαίνεται περίεργο να θέλει να χρεώσει τα φιλιά σαν έξτρα υπηρεσία;
 
  • Like
Αντιδράσεις: laskos

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.500
Πόντοι
15.465
Σημερινη βραδινη τσαρκα. Αποτυχημενη επιλογη ωρας με παρα πολυ κοσμο στην περιοχη και τραγικες καταστασεις με ομαδες μαζεμενες εξω απο τα τσαρδια αλλα και στα σαλονια να σχολιαζουν τους αλλους μυστες. :confused::confused:

Ερημιτη 2Α => Ντενιζ, ξανθια, σπασμενη μιλφ, βγηκε σχεδον τρομαγμενη για πασαρελα. Μετριο προς κατω εμφανισιακα ισως στο δωματιο να αντισταθμιζει την εμφανιση με αποδοση. Η αλβανιδα τσατσα σπασαρχιδω οσο δεν παει απορω που τις βρισκουν. Τοσες κυραδες υπαρχουν που θα ηθελαν να υα δουλεψουν τσατσαδες με τετοια μεροκαματα.

Ερημιτη μεσαιο => Μιρελα.

Ερημιτη αριστερα => Αμαλια, μικρη ρομά που μ εκανε πορνογελακια και καλα στριπτιζ για να περασω αλλα δεν.

Las Vegas 1 => Πιπινοχριστινακι, μελαχρινo καβλακι μεσα στην τρελη χαρα. Σαν να εχει γινει πολυ δυνατο μουνετο μου φαινεται αλλα θυμαμαι εχει πολυ αρνητικες κριτικες κατα καιρους. Highlight η τσατσα που ειχε φρικαρει που δεν περνουσε κανεις, χτυπιοταν κι εβριζε στα ρωσικα "Οσετιε ι κουρντι νιετ μπλιεεετ μπλιεεεετ" :cheesy:

Las Vegas διπλα => Μανταλενα για οσους ενδιαφερονται.

Las Vegas μονο => Μελαχρινο, γυμνασμενο, μαστουρε κοριτσι. Αν δεν ειχε τοσο σκληρη μαστουρα θα περνουσα ανετα.

Venus => Βερονικα, ξανθο, ψηλο αλογο με κωλαρα και ψιλοπεσμενο στηθος και Αννα η κωλομπαρου η η ταμιας στο σουπερ μαρκετ που ολοι θα θελαμε να καρφωσουμε.

Ξυλινο διπλα => Κοντο, αδυνατο, μελαχρινο πιπινι με πορνιαρικα γυαλια. Ισως βεβαια να φαινεται πιπινα λογω του φωτισμου και να ειναι μεγαλυτερη αλλα στα σκοταδια ετσι μου φανηκε. Εδω να πουμε πως και η "τσατσα" στο συγκεκριμενο ειναι γαμευσιμο, μπαμπατσικο μωρο.

Μινωταυρου & Ουρανου (πρασινο) => Στεφανια. Γκοθογυφτισσα, πολυ δυνατο κι αυτο με τις βυζαρες της ετοιμες να σκασουν αλλα τελειως ανεκφραστη. Δεν θυμομουν αναφορες ειδικα για το αν ειναι βυζαρες η αν φοραει αυτο το γαμωτρικ που βαζουν οι γκομενες οποτε δεν το ρισκαρα.

Μινωταυρου & Ουρανου (λευκο) => Πορνοβιολετα απο Ουκρανια. Σχετικα ψηλο μωρο, ομορφο προσωπο, μικρο στηθος και μετριο κωλι. Γενικα η πιο θετικη παρουσια απο οσες ειδσ. Εδω εγινε και η καταθεση. Τιποτα το ιδιαιτερο, καλη για τα χοντρα. Ακολουθει κριτικη.
 

akala

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2021
Μηνύματα
229
Like
533
Πόντοι
81
Σημερινη βραδινη τσαρκα. Αποτυχημενη επιλογη ωρας με παρα πολυ κοσμο στην περιοχη και τραγικες καταστασεις με ομαδες μαζεμενες εξω απο τα τσαρδια αλλα και στα σαλονια να σχολιαζουν τους αλλους μυστες. :confused::confused:

Ερημιτη 2Α => Ντενιζ, ξανθια, σπασμενη μιλφ, βγηκε σχεδον τρομαγμενη για πασαρελα. Μετριο προς κατω εμφανισιακα ισως στο δωματιο να αντισταθμιζει την εμφανιση με αποδοση. Η αλβανιδα τσατσα σπασαρχιδω οσο δεν παει απορω που τις βρισκουν. Τοσες κυραδες υπαρχουν που θα ηθελαν να υα δουλεψουν τσατσαδες με τετοια μεροκαματα.

Ερημιτη μεσαιο => Μιρελα.

Ερημιτη αριστερα => Αμαλια, μικρη ρομά που μ εκανε πορνογελακια και καλα στριπτιζ για να περασω αλλα δεν.

Las Vegas 1 => Πιπινοχριστινακι, μελαχρινo καβλακι μεσα στην τρελη χαρα. Σαν να εχει γινει πολυ δυνατο μουνετο μου φαινεται αλλα θυμαμαι εχει πολυ αρνητικες κριτικες κατα καιρους. Highlight η τσατσα που ειχε φρικαρει που δεν περνουσε κανεις, χτυπιοταν κι εβριζε στα ρωσικα "Οσετιε ι κουρντι νιετ μπλιεεετ μπλιεεεετ" :cheesy:

Las Vegas διπλα => Μανταλενα για οσους ενδιαφερονται.

Las Vegas μονο => Μελαχρινο, γυμνασμενο, μαστουρε κοριτσι. Αν δεν ειχε τοσο σκληρη μαστουρα θα περνουσα ανετα.

Venus => Βερονικα, ξανθο, ψηλο αλογο με κωλαρα και ψιλοπεσμενο στηθος και Αννα η κωλομπαρου η η ταμιας στο σουπερ μαρκετ που ολοι θα θελαμε να καρφωσουμε.

Ξυλινο διπλα => Κοντο, αδυνατο, μελαχρινο πιπινι με πορνιαρικα γυαλια. Ισως βεβαια να φαινεται πιπινα λογω του φωτισμου και να ειναι μεγαλυτερη αλλα στα σκοταδια ετσι μου φανηκε. Εδω να πουμε πως και η "τσατσα" στο συγκεκριμενο ειναι γαμευσιμο, μπαμπατσικο μωρο.

Μινωταυρου & Ουρανου (πρασινο) => Στεφανια. Γκοθογυφτισσα, πολυ δυνατο κι αυτο με τις βυζαρες της ετοιμες να σκασουν αλλα τελειως ανεκφραστη. Δεν θυμομουν αναφορες ειδικα για το αν ειναι βυζαρες η αν φοραει αυτο το γαμωτρικ που βαζουν οι γκομενες οποτε δεν το ρισκαρα.

Μινωταυρου & Ουρανου (λευκο) => Πορνοβιολετα απο Ουκρανια. Σχετικα ψηλο μωρο, ομορφο προσωπο, μικρο στηθος και μετριο κωλι. Γενικα η πιο θετικη παρουσια απο οσες ειδσ. Εδω εγινε και η καταθεση. Τιποτα το ιδιαιτερο, καλη για τα χοντρα. Ακολουθει κριτικη.
Μας έσωσες από τσάμπα βενζινη , με αυτά που διάβασα δεν σηκώθηκα καν απτό καναπέ,
Ευχαριστούμε
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Εγώ δε βλέπω κάτι το περίεργο. Όπως χρεώνουν παντού έξτρα τις επιπλέον υπηρεσίες τύπου ακαποτες πίπες και πρωκτικό, γιατί σου φαίνεται περίεργο να θέλει να χρεώσει τα φιλιά σαν έξτρα υπηρεσία;

δεν το θεώρησα καθόλου περίεργο, είμαι κατά αυτής της τακτικής που θα χρεώνουν το καθετί ως έξτρα. Έχει και άλλες που προσφέρουν αυτά που ζήτησα στο βασικό πακέτο ή στο αμέσως επόμενο χωρίς κάποια έξτρα χρέωση. Γιατί άραγε να πληρώσω γαμισιάτικα όταν αλλού μπορώ να το πάρω τζάμπα. Ο καθένας κρίνει και πράττει ανάλογα
 
Τελευταία τροποποίηση:

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.077
Κριτικές
11
Like
17.456
Πόντοι
3.796
δεν το θεώρησα καθόλου περίεργο, είμαι κατά αυτής της τακτικής που θα χρεώνουν το καθετί ως έξτρα. Έχει και άλλες που προσφέρουν αυτά που ζήτησα στο βασικό πακέτο ή στο αμέσως επόμενο χωρίς κάποια έξτρα χρέωση. Γιατί άραγε να πληρώσω γαμισιάτικα όταν αλλού μπορώ να το πάρω τζάμπα. Ο καθένας κρίνει και πράττει ανάλογα
Εγώ φίλε συμφωνώ με τον kritik.
Ποτέ δεν ήταν στις στάνταρ υπηρεσίες τα φιλιά και όλα αυτά περί δακτυλιασματος η οτιδήποτε.
Ανέκαθεν οι υπηρεσίες μπουρδελου-στουντιο είναι πίπα-γαμησι ,όλα τα άλλα έχουν γίνει τώρα μόδα .
Είναι καθαρά για υγειονομικούς λόγους ,όταν μια κοπέλα πάει με 10,20,30αντρες την ημέρα .
Όταν θες να κάνεις οτιδήποτε για αυτό πας σε εσκορτ και σκας τα ανάλογα ποσά .
Πρέπει να καταλάβουν όλοι ότι η επίσκεψη σε μπουρδέλο δεν είναι επίσκεψη στην κοπέλα μας .
Εκεί πας να αδειάσεις και να περάσεις καλά .
Αυτή η μόδα ίσως φταίει γιατί οι νεότεροι δεν βρίσκουν πλέον επαφή έξω με γυναίκες .
Προσωπικά αποφεύγω φιλιά ,ακα πίπες και οτιδήποτε .
Σκέψου ότι κάποια φιλάει 20 άτομα την ημέρα ,πίπες και (ημαρτον)πλέον και γλυφοκωλια..
Οπότε όσες μείναν να δουλεύουν επαγγελματικά καλά κάνουν .όπως αναφέρθηκε πιο πάνω η Μιρέλα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom