Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (1 μέλη και 22 επισκέπτες)

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.193
Κριτικές
293
Like
9.492
Πόντοι
12.525
...Για Λίζα αν εξαιρέσεις αυτό με την καθαριότητα των πελατων και την γελοιοτητα με τα δάκτυλα που βάζουν στις ιερόδουλες :jerking: που έχει δίκιο ,στα άλλα π@π@ριες λέει στο τέλος
Δηλαδή αν διάβασα σωστά και μείνω στην ουσία τα 40ε για δέκα λεπτά είναι η πολιτική του μαγαζιού και μέσα σε αυτά τα 10 λεπτά προστίθεται και η πολιτική της Λιζας η οποία λέει δε θέλω καν να με ακουμπάνε και αν δε μοιαζετε με τον George Clooney μην έρχεστε καν...
Τώρα αν εγώ σχολιάσω ότι σέβομαι την πολιτική τους αλλά επειδή διαφωνώ έχω να αντιπροτείνω άλλες δέκα περιπτώσεις που με 40ευρώ θα σου κάτσουν μισή ώρα και θα σου κάνουν ό,τι θέλεις, κινδυνεύω πάλι να μου πουν ότι τα παίρνω από άλλα μαγαζιά ?

Λοιπόν δεν ξέρω αν είναι πράγματι Ελληνίδα η κοπέλα αλλά διαχρονικά οι Ελληνίδες στα μπουρδελα ήταν σκέτος μπελάς και νόμιζαν ότι το μουνι τους σταζει χρυσάφι και ότι σου κάνουν και πολύ μεγάλη χάρη
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.630
Κριτικές
22
Like
6.898
Πόντοι
3.346
Εγω να συμφωνησω σε ολα με την κοπελα και το μαγαζι.
Ομως, θελω και απο αυτους να ειναι ενταξει με τον πελατη..οχι οταν μπαινουμε σε στουντιο να μας αρχιζει η τσα2.. η κοπελα ειναι σουπερ μεσα,τετοια κοπελα δεν εχεις ξαναδοκιμασει και αλλα πολλα που τα ξερετε και τα ακουμε συνεχεια.. 1 αυτο.

Δευτερον, εφοσον η πολιτικη του μαγαζιου ειναι στο απλο (40 ευρω) η κοπελα να καθεται 10-12 λεπτα με το ρολοι και να κανει τα βασικα..δλδ πιπα με προφυλαξει και σεξ χωρις προκαταρκτικα... Οταν μπαινουμε στο στουντιο να μας ενημερωνει η τσα2 για αυτα που εγραψα, γιατι οντως οπως ειπε και η κοπελα,καποιοι ψαχνουν κατι παραπανω,εγω πιστευω οτι εαν τους ενημερωσεις απο πριν και ξερουν οι ανθρωποι τι παιζει..και επιλεξουν να περασουν δεν θα μπουν καθολου στην διαδικασια να ζητησουν κατι τετοιο απο την κοπελα. Η απλα θα φυγουν και θα πανε αλλου.

Για το θεμα καθαριοτητα. Οκ καποιοι πανε βρωμικοι δεν διαφωνω σε αυτο.Ολοι μας στην δουλειες μας εχουμε να κανουμε με ατομα που δεν σεβονται τον εργαζομενο..αυτο υπαρχει παντου στο κοσμο, τι μπορουμε να κανουμε σε αυτην τη περιπτωση.. του λεμε του ανθρωπου οτι ετσι δεν μπορει να αποδοσει συμφωνα με τις δυνατοτητες της η κοπελα, οποτε την επομενη φορα που θα ερθεις φροντισε να εισαι καθαρος η αν δεν προλαβαινεις σπιτι σου κανε εδω περα.Απλα πραγματα.
Αν αυτος την επομενη ερθει παλι ετσι, γιατι γουσταρει να ειναι βρωμικος, ριξτε του ενα ακυρο απο το μαγαζι και μην τον ξαναβαζεται ποτε. Αυτα
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.193
Κριτικές
293
Like
9.492
Πόντοι
12.525
Για το θέμα της καθαριότητας είναι δεδομένο... Τα υπόλοιπα που γράφει είναι παπαριές, αξύριστοι είναι οι μισοί άνδρες από στυλ...
Λοιπόν δε κάνουν οι Ελληνίδες για αυτή τη δουλειά και άμα γίνει και κάνα μπαμ στην Ουκρανία και γεμίσει 20χρονα ουκρανάκια εδώ στα μπουρδελα οι κάθε λογής Λίζες θα εξαφανιστούν σε μια νύχτα
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.630
Κριτικές
22
Like
6.898
Πόντοι
3.346
Για το θέμα της καθαριότητας είναι δεδομένο... Τα υπόλοιπα που γράφει είναι παπαριές, αξύριστοι είναι οι μισοί άνδρες από στυλ...
Λοιπόν δε κάνουν οι Ελληνίδες για αυτή τη δουλειά και άμα γίνει και κάνα μπαμ στην Ουκρανία και γεμίσει 20χρονα ουκρανάκια εδώ στα μπουρδελα οι κάθε λογής Λίζες θα εξαφανιστούν σε μια νύχτα
Kαλα αυτο δεν ηθελα να το σχολιασω..ακου αξυριστοι ? σε λιγο καιρο θα μας ζητανε να φοραμε και κουστουμι για να μπουμε.
Και βγαινεις απο το σπιτι σου κουστουμαρισμενος στην πενα.. και σε ρωταει ο γειτονας που πας μεγαλε σε γαμο;
και του λες εσυ με υφος, οχι ρε ασχετε χωριατη..σε μπουρδελο παω να ριξω ενα μανικι κανα δεκαλεπτο και επιστρεφω.
και να καθεται και να αναρωτιεται ο ανθρωπος.. τοσο πολυ τα δυσκολεψαν τα μπουρδελα τη σημερον εποχη. ?
 

Ntarntalover

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2021
Μηνύματα
158
Κριτικές
7
Like
283
Πόντοι
21
Kαλα αυτο δεν ηθελα να το σχολιασω..ακου αξυριστοι ? σε λιγο καιρο θα μας ζητανε να φοραμε και κουστουμι για να μπουμε.
Και βγαινεις απο το σπιτι σου κουστουμαρισμενος στην πενα.. και σε ρωταει ο γειτονας που πας μεγαλε σε γαμο;
και του λες εσυ με υφος, οχι ρε ασχετε χωριατη..σε μπουρδελο παω να ριξω ενα μανικι κανα δεκαλεπτο και επιστρεφω.
και να καθεται και να αναρωτιεται ο ανθρωπος.. τοσο πολυ τα δυσκολεψαν τα μπουρδελα τη σημερον εποχη. ?

Εντάξει αν θέλεις να γουστάρει και η άλλη θα πρέπει να είσαι ξυρισμένος τουλάχιστον στα αρχίδια...

Πάντως εγώ και καθαρός ημουν και ξυρισμένος αλλά δεν είχε διάθεση... συμβαίνει συχνά αυτό με τα κορίτσια της δουλειας (να είναι ξενερωμένες και κακοδιάθετες), θα το έχετε νιώσει όλοι σας... Αναμφίβολα κάνει δύσκολη δουλειά αλλά πληρώνεται πολύ καλά οπότε ενα τυπικο πισωκολλητό πρέπει να το κανει...
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
29 Ιαν 2017
Μηνύματα
354
Κριτικές
24
Like
1.440
Πόντοι
491
Την τελευταια φορα που μπηκα στο HOT LADY ειχε βουλωμενη αποχετευση,γεμισε νερα το δωματιακι οταν πλυθηκα,δουλευε η Ζανετ,επαιρνε 30 και καθοταν 5 λεπτα,τωρα ζητανε 40 στο 10λεπτο και να ειμαστε καθαροι.Ευχαριστω πολυ ,ομως η δουλεια δεν γινεται ετσι.Οταν γινοταν παρελαση εξω απο τα μαγαζια μπορει να πετυχενε η πολιτικη αυτη,να δουμε τωρα πως θα παει που ολα ανεβαινουν καθημερινα.Αποψη μου ειναι το 50αρι στο μισαωρο και οχι γενικοτητες του στυλ,40 απλο ,50 χαλαρο και να με συγχωρειτε ,ειμαι ενας απλος πελατης που σεβομαι απεριοριστα τις κοπελες και τη δυσκολη δουλεια τους.Οσο για το 40αρι,κατσε τουλαχιστον 20λεπτο.
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.544
Πόντοι
7.195
Ας γράψω και εγώ την άποψή μου, μιας και έχω περάσει αρκετά χρόνια από εκείνη την περιοχή...
Στο συγκεκριμένο μαγαζί όπως και στο άλλο που είναι δίπλα στον όροφο σπάνια μπαίνω πλέον..... Στο hot lady έχω μπει αρκετές φορές παλαιότερα όταν είχε πρώτο ανοίξει και έχω πάρει μια κοπέλα ξανθιά αν θυμάμαι καλά ψιλό μιλφ με ωραίο κορμί.... Εγώ δεν θα σταθώ σε ο, τι είπε η κοπέλα (Λίζα), άλλωστε όπως ο καθένας μας κρίνει και αντιδρά διαφορετικά σε κάθε μία κοπέλα.... Γουστάρει η δεν γουστάρει κάποια γιατί του έκανε η δεν του έκανε κάποια πράγματα στο δωμάτιο.... Έτσι και οι κοπέλες γουστάρουν η δεν γουστάρουν κάποιες συμπεριφορές αντρών που τις επισκέπτονται.....
Όλα αυτα δεν θα τα κρίνω.
Θα πω όμως αυτά που θυμάμαι το συγκεκριμένο μαγαζί αν και έχει φέρει αρκετές ωραίες κοπέλες, όπως την Τζουλιανα και μια άλλη όμορφη Ελληνίδα.... Γενικώς και άλλες ωραίες σε εμφανιση....
Σαν χώρος όμως είναι ψιλό άθλιος έως παρακμιακός....το δωμάτιο θυμάμαι τότε που πέρασα πριν μερικά χρόνια δεν ήταν στην καλύτερη δυνατή κατάσταση και από άποψη καθαριότητας και σαν κρεβάτι που ετριζε κτλ....
Δεν λέω μπορεί να αλλάξανε πολλά γιατί όπως είπα σπάνια μπαίνω στο συγκεκριμένο μαγαζί.....
Την Λίζα δε, ούτε την έχω δει οπότε δεν θα κρίνω την εμφάνιση της, ούτε και αν ειναι η όχι καλή κτλ....
Θεωρώ πως σίγουρα η αναδουλειά τους έχει αγγίξει και αυτούς όπως όλους και όλα πλέον, οπότε είναι λογικό να γκρινιάζουν..... Προσωπικά απέχω από τα συγκεκριμένα μαγαζιά και θεωρώ πως αν επισκεφτώ κάποιο μαγαζί θα το κάνω μόνο αν υπάρχει κάποια καλή περίπτωση για τα δεδομένα μου......
Μη γελιόμαστε καλύτερα να μαζεύεις τα χρήματα σου και να πας με κάποια βίζιτα ή να πας στην Αθήνα... Από το να δίνεις τα χρήματα σου σε κακές περιπτώσεις, σε άσχημες παρουσίες κτλ......
Δεν θεωρώ ότι δεν υπάρχουν καλές επιλογές,αλλά κάποια στιγμή και αυτές τις βαριέσαι.....
 
Εγγρ.
8 Οκτ 2021
Μηνύματα
371
Κριτικές
3
Like
779
Πόντοι
361
Ρε μάγκες, η μαύρη η Βίκυ από το φάιντγκερλς γιατί έχει τις ίδες φώτο με την Μπέλλα από το YourAngels?
 

foxio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
323
Κριτικές
5
Like
1.051
Πόντοι
361
Ρε μάγκες, η μαύρη η Βίκυ από το φάιντγκερλς γιατί έχει τις ίδες φώτο με την Μπέλλα από το YourAngels?
Γιατί είναι η ίδια !
 

Πάμε για άλλα

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιαν 2016
Μηνύματα
1.444
Κριτικές
36
Like
4.438
Πόντοι
2.846
Επίσις η Έφη που πρωτοδούλεψε πρώτη φορα; Εκει που νομίζετε οι περσσότεροι; Στην Κωλλεττη πριν τις γραμμες; Όχι βέβαια. Πρωτοδούλεψε το 2004 στο πρασινο Σαπφούς με ταντάλου. Με 25 ευρώ και αυτή. Μουναρα δε λέω όχι περνούσα καλά. Θεά την έκανα να μ αφήσει να της γλυψω το μουνάκι με κάτι παραπάνω φυσικά. Πάντα έπαιρνα την ιδια απάντηση. Μωρό μου σου έχω πει έτσι δεν κανω. Θεά την έκανα να μου κάνει γυμνο. Επισις έπαιρνα την ιδια απαντηση. Μούναρος αλλά ως εκεί. Της είχα δώσει λεφτά......στην Κωλεττη φυσικά ποτέ δεν την γαμησα.
η εφη στο πρωτο που δουλεψε ειταν πανω απο μοναστηριου στο στενο του καψης και ανεβενες καμια δεκαρια σκαλακια .μετα κατεβηκε εκει που λες.
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.544
Πόντοι
7.195
Τότε γιατί υπάρχει ακόμα στο YourAngels?
Eνίοτε δουλεύουν ορισμένα στουντιοκόριτσα και ως βιζιτες,callgirls και το αντίστροφο.......
και η Άλεξ απο το ίδιο γραφείο δουλέυει στο paradise ....
Eπίσης πρίν κανενα μήνα το ίδιο στούντιο διαφήμιζε κάποιες λατινοαμερικάνες που ήρθαν μόνο ως βίζιτες στην πόλη.........
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.471
Κριτικές
165
Like
25.285
Πόντοι
34.168
Eνίοτε δουλεύουν ορισμένα στουντιοκόριτσα και ως βιζιτες,callgirls και το αντίστροφο.......
και η Άλεξ απο το ίδιο γραφείο δουλέυει στο paradise ....
Eπίσης πρίν κανενα μήνα το ίδιο στούντιο διαφήμιζε κάποιες λατινοαμερικάνες που ήρθαν μόνο ως βίζιτες στην πόλη.........
Ποια Αλεξ ειναι αυτη?
Απο πιο γραφειο?Μηπως μπερδευεσαι?
Η μαυρη του ΚΛΑΜΠ ειναι κανονικα στη θεση της στην Αθηνα..
Απλα εδω βαζουν κλεμμενες φωτο..μην τα ξαναλεμε..
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.471
Κριτικές
165
Like
25.285
Πόντοι
34.168
Βρηκαν τις φωτο απο το σαιτ του γραφειου,
ειδαν οτι δεν εχουν προσωπο και τις κλεψανε..
Μαυρη η μια ,μαυρη και η αλλη..
Αντε πανε εσυ στο στουντιο και πες τη τσατσα,δεν ειναι η ιδια..
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.544
Πόντοι
7.195
Ποια Αλεξ ειναι αυτη?
Απο πιο γραφειο?Μηπως μπερδευεσαι?
Η μαυρη του ΚΛΑΜΠ ειναι κανονικα στη θεση της στην Αθηνα..
Απλα εδω βαζουν κλεμμενες φωτο..μην τα ξαναλεμε..
Η evelina απο τα paradise 1,2 και super(studio)είναι η Alex απο το your Angels....εγω που την είδα φαίνεται να είναι η ίδια.......Δεν επιμένω ο,τι μπορει να κάνω και λάθος για τη συγκεκριμένη.....
To ιδιο διαφήμιζαν (στο στούντιο)και για μια Βραζιλιάνα Paola ,την οπόια δεν έφεραν ποτέ, η συγκεκριμένη ήρθε όμως ως βίζιτα στην Θεσσαλονίκη.
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.471
Κριτικές
165
Like
25.285
Πόντοι
34.168
Βρισκουν φωτο που μοιαζουν και τις βαζουν..
Τι βλεπεις πιο πιθανο εσυ?
Να κλεβουν τα στουντιο τις φωτο απο τα γραφεια η το αντιθετο?
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.630
Κριτικές
22
Like
6.898
Πόντοι
3.346
Λογικο να κλεβουν φωτο. γιατι αμα βαλουν τις κανονικες τα κοριτσια, κανενας δεν θα πατησει στα στουντιο..σε μερικα ουτε απ εξω δεν θα περνανε. :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom