Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 53 άτομα (5 μέλη και 48 επισκέπτες)
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.389
Like
3.694
Πόντοι
456
Απλά στην πόλη του έρωτα (Θεσσαλονίκη) καμία γυναίκα δεν γαμιεται χωρίς λεφτά και έτσι άρχισαν πάλι τα μπουρδέλα να κάνουν χρυσές δουλειές.
Χρυσές δουλειές; στα μισά σπίτια δεν παταει ψυχή
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.975
Κριτικές
62
Like
40.470
Πόντοι
8.530
Ψψψψ πωωω χαμός.... :grin:
θα ήθελα πραγματικά να το δω αυτό γιατί όντως όπως το περιγράφεις @al pacino μου θυμίζει εποχές πριν από τα μνημόνια.

εγώ ως εξήγηση δίνω την παρατεταμένη κλεισούρα από τις συνεχόμενες καραντίνες και τα πολλά περιοριστικά μέτρα εδώ και 2,5 συνεχόμενα χρόνια με αποτέλεσμα να επιζητεί πάρα πολύς κόσμος μια διέξοδο να περάσει κάποιες όμορφες στιγμές και να ξεδώσει από την άκρως καταπιεστική καθημερινότητα.
Αυτό με τα 24(!) άτομα ήταν στο μπουρδέλο με την χοντρή τσατσά 2007 η 2008 .Όχι στούντιο με ανεση χώρου....μπουρδέλο με στενότητα χώρου...συγκινητικό!
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Αυτό με τα 24(!) άτομα ήταν στο μπουρδέλο με την χοντρή τσατσά 2007 η 2008 .Όχι στούντιο με ανεση χώρου....μπουρδέλο με στενότητα χώρου...συγκινητικό!

καμία σχέση άλλες εποχές τότε. χαμόσπιτα ήταν όλα τότε στο βαρδάρη τα σημερινά studio μπροστά τους είναι παλάτια
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Χρυσές δουλειές; στα μισά σπίτια δεν παταει ψυχή

μην σου πω και στα περισσότερα από τα μισά σπίτια δεν πατάει ψυχή και μου έκανε μεγάλη εντύπωση που το Σάββατο το βράδυ γινόταν κυριολεκτικά χαμός όπως τις καλές εποχές προ μνημονίων. Δεν βγήκα βόλτα το Σάββατο για να το δω αυτόν τον χαμό με τα μάτια μου. ?
 
Τελευταία τροποποίηση:

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.975
Κριτικές
62
Like
40.470
Πόντοι
8.530
καμία σχέση άλλες εποχές τότε. χαμόσπιτα ήταν όλα τότε στο βαρδάρη τα σημερινά studio μπροστά τους είναι παλάτια
Ισχύει.Απλως τότε υπήρχε η επιλογή στούντιο η Βαρδάρης.Τωρα ο Βαρδάρης υπάρχει μόνο ως ανάμνηση.
 

Philanderer

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
404
Κριτικές
6
Like
2.219
Πόντοι
481
μην σου πω και στα περισσότερα από τα μισά σπίτια δεν πατάει ψυχή και μου έκανε μεγάλη εντύπωση που το Σάββατο το βράδυ γινόταν κυριολεκτικά χαμός όπως τις καλές εποχές προ μνημονίων. Δεν βγήκα βόλτα το Σάββατο για να το δω αυτόν τον χαμό με τα μάτια μου. ?
Χαιρετισμούς στα καρντάσια από Θεσ/νικη.
Το ίδιο ακριβώς συνέβη Σάββατο στη Φυλής και περιξ. Λες και ξαφνικά έγινε επιδρομή από πιτσιρικάδες.
Προφανώς με το κλείσιμο των κλαμπ τα μεσάνυχτα πολλοι κατευθυνθηκαν στους οίκους.
Από νωρις παρατηρήθηκε αυξημενη κινηση. Μετα τις 12 όμως μπουλουκια, δεν χωρούσαν στο σαλόνι.
 

Warzycha

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2017
Μηνύματα
39
Κριτικές
15
Like
267
Πόντοι
290
Εγώ πήγα Σάββατο 8 η ώρα περίπου και στην Εβελίνα γινόταν λαϊκό προσκύνημα. Μου λέει η τσατσά έλα σε 1 ώρα.
Δεν προλάβαινα και πήγα στην Καταλίνα από Κολομβία στο sex and the city, 50 με γλείψιμο. Στα προκαρκτικά πολύ καλή, στον αγώνα λίγα πράγματα.
Αυτό που με ξενέρωσε ήταν ότι είχε μια μυρωδιά το δέρμα της. Είναι φυσιολογικό αυτο; Δεν έχω ξαναπάει με μαύρη. Επίσης το μουνάκι της ήταν αξύριστο.
Στο inside ήταν μια Χριστίνα ξανθιά χοντρή.
Θετική εντύπωση μου έκανε και μια Βικτώρια μαύρη (Βραζιλιάνα είπε η τσατσά) στο poison, την έχει πάρει κανείς;
 

MakeMyDay86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2018
Μηνύματα
176
Κριτικές
8
Like
509
Πόντοι
301
Καλησπερα. Θελω να γραψω κριτικη για Roxanna αλλα δεν την βρισκω καπου.
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
996
Like
4.274
Πόντοι
446
Το μονο μαγαζι που δουλευει κ πρωϊ κ βραδυ ειναι Πέτρου Εριμητη 5.Ναταλι πρωϊ κ η ουκρανεζα το βραδυ. Αμαξια παρκαρισμενα απο εξω κ παντα στο δωματιο τα κοριτσια, με εναν ακομα να περιμενει στο δωματιο. Κ παντα σε προγραμμα. 5 φορες πηγα βραδυ να δω αυτη την καινούργια κ πάντα ειναι μεσα. Εχω περασει σε συγκεκριμενες ωρες σε ολη την διάρκεια της ημέρας και παντα το ιδιο αποτέλεσμα.
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.760
Κριτικές
6
Like
3.428
Πόντοι
736
Καλησπερα. Θελω να γραψω κριτικη για Roxanna αλλα δεν την βρισκω καπου.
Το μαγαζί βρές βασικά , και μετά έχει επιλογή γράψε κριτική ... για να βρείς το μαγαζί πας Studio - Studio θεσσαλονίκης που είναι κάτω απο το Studio.
 

O megas pidikoulas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2021
Μηνύματα
185
Κριτικές
12
Like
943
Πόντοι
371
Έβγαλαν την αγγελία της Βλάντας από το άλλο σάιτ ξέρουμε τπτ?
 

ReformedFucker

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
55
Like
78
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην ομάδα, ξέρει κανεις αν η Μιρέλα το γύρισε σε βραδινή βάρδια, γιατί δεν ισχύει τιποτα απο αυτα που γράφει στο site..
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.188
Κριτικές
293
Like
9.446
Πόντοι
12.525
Βόλτα απόψε τη νύχτα...

Ερημίτη 3α Ουκρανή Άννα πολύ όμορφο μουνακι αψεγαδιαστο και ναζιάρα στο σαλόνι. Μαζί και η αγαπημένη μας τσατσα.Τα υπόλοιπα κλειστά στην Έρημιτη όπως και το Λας Βέγκας.

Νικ.ουρανου 28 το πλάσμα Μιρέλα... Όσο μεγαλώνει πιο ωραία γίνεται

Νικ.Ουρανού 26 η Μάνια Τσεχα λέει... Μελαχρινή νταρντανα με βυζαρες και όμορφο πρόσωπο, ο κωλος λίγο ξεφεύγει νομίζω.Επισης καινούρια νέα και καυλιάρα τσατσα καμουφλαρισμενη όμως με κουκούλα ίσως για να μην την γνωρίζουμε. Εγώ όμως νομίζω κάπου την ξέρω αυτήν :think:

Νικ.Ουρανού 24 Αντελίνα μια μελαχρινή κοπέλα με γυαλιά αδιάφορη σαν σύνολο.

Μινωταυρου 3 Εύα Ουκρανή.Μελαχρινη πολύ όμορφη κοπέλα,σώμα δεν κατάλαβα γιατί φορούσε κάτι σαν ολόσωμο διχτυωτο

Τα Venus κλειστά και θεωρητικά ήθελα να μπω με Σουζανα απόψε...

Στο Villa erotica η Εμμανουέλα η νταρντανα.

Στο poison η μαυρούλα Βικτωρια, πράγματι κορμάρα αλλά 40ε για μαύρη στο απλό και μας κάνει και τη χάρη να κάνει ισπανικό νομίζω ακούγεται λίγο κοροϊδία

Κι ενώ λέω να φύγω λέω ας μπω και στο Νικ.ουρανου 1β... Μελαχρινή μιλφ Ρουμανα Νικολέτα που την είχα δει και την προηγούμενη βδομάδα...Ρουμανα λέει αλλά το όλο φέρεσθαι πιο πολύ σε ρωσσοποντια μου έκανε. Μου κάνει κάτι νάζια στο σαλόνι...μου πιάνει και τον πουτσο... μου θύμισε λίγο και τη θεία Μόνικα στα νιάτα της...ε λέω ας μπω χωρίς να έχω πολύ κέφι και πολλές προσδοκίες να πω την αλήθεια. Είμαι στο δωμάτιο και αρχίζει η γυφτοτσατσα τις παλιές μαλακίες του Βαρδάρη τύπου 20 ευρώ πάνω όλα τα προγράμματα αλλά για σένα θα κόψω 10... Και άσε μου και μένα ένα 10αρικο... Μαλακιες ξεπερασμένες δηλαδή...δηλαδή με ξεκίνησε με 70ε το γυμνό 69 και μόλις είπα θα φύγω το έκανε 50 όπως είναι η κανονική τιμή δηλαδή. Το μιλφακι φιλότιμο,νταρντανα με βυζαρες και κωλαρα αλλά σχετικά σφιχτή, καλή πίπα, αρχιδογλειψιμο, πουτσοτριψιμο... Φιλιά δεν άφησε...
Αλλά ρε παιδιά πάνω από το κεφάλι μου να παίζει τέρμα ραδιόφωνο στο Λαϊκό... Άκουσα Ρίτα, Γιάννη Πουλόπουλο, Καζαντζιδη... Όλα τα σχετικά δηλαδή με την ερωτική ατμόσφαιρα που υποτίθεται πρέπει να έχει ένα στουντιο. Μπήκαν και κάτι μαλακες στο σαλόνι που φώναζαν και προφανώς η τσατσα δεν τους είπε τίποτα, έτσι κι αλλιώς το σαλόνι ειναι κολλητά με τα δωμάτια... Ε πείτε με περίεργο αλλά εγώ δεν μπορώ να λειτουργήσω με τέτοιες συνθήκες οπότε κάπου το χάσαμε στην πορεία.

Η κοπέλα ξαναλέω είναι φιλοτιμη και φαίνεται ότι θέλει να σε ικανοποιήσει και ίσως την αδικώ τώρα αλλά υπό αυτές τις συνθήκες, στο συγκεκριμένο μπουρδελο που είναι επιπέδου Βαρδάρη και με την συγκεκριμένη τσατσά δε θα πρότεινα σε κάποιον να την επισκεφθεί
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.447
Κριτικές
12
Like
3.235
Πόντοι
746
Παιδες τι λετε για Βικτωρια; (B.D.)
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.975
Κριτικές
62
Like
40.470
Πόντοι
8.530
Αυτό με τα 24(!) άτομα ήταν στο μπουρδέλο με την χοντρή τσατσά 2007 η 2008 .Όχι στούντιο με ανεση χώρου....μπουρδέλο με στενότητα χώρου...συγκινητικό!
Και δεν ήταν 30ρηδες και βάλε...ακόμα και 15χρονα ήταν μέσα έστω για χαβαλε...ήμουν περήφανος για τα παιδιά μας τότε...δεν μαλακιζοταν όλη μέρα με τα κινητά σαν γκομενιτσες...ενώ τώρα...ΖΟΦΟΣ!
 
Εγγρ.
8 Οκτ 2021
Μηνύματα
371
Κριτικές
3
Like
779
Πόντοι
361
Και δεν ήταν 30ρηδες και βάλε...ακόμα και 15χρονα ήταν μέσα έστω για χαβαλε...ήμουν περήφανος για τα παιδιά μας τότε...δεν μαλακιζοταν όλη μέρα με τα κινητά σαν γκομενιτσες...ενώ τώρα...ΖΟΦΟΣ!
Ίσως να βρίσκουν ευκολότερα έξω τώρα που απελευθερώθηκε η γενιά τους σε αυτό και δεν πάνε στα μαγαζιά τόσο πολύ.
Τα βλέπω να μιλάνε πιο πονηρά και ελεύθερα σε σχέση με χρόνια πριν, αγόρια-κορίτσια. Ειδικά με τα κινητά πλέον.
Παλιά για να ανοίξει γκόμενα ήθελε γολγοθά, τώρα από μόνες τους όλο παιχνίδι και υπονοούμενα είναι.
Θέλω να πιστεύω ότι είναι αυτό τουλάχιστον. Ο άλλος λόγος είναι ότι ίσως δεν έχουν λεφτά. :buck2:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.975
Κριτικές
62
Like
40.470
Πόντοι
8.530
Ίσως να βρίσκουν ευκολότερα έξω τώρα που απελευθερώθηκε η γενιά τους σε αυτό και δεν πάνε στα μαγαζιά τόσο πολύ.
Τα βλέπω να μιλάνε πιο πονηρά και ελεύθερα σε σχέση με χρόνια πριν, αγόρια-κορίτσια. Ειδικά με τα κινητά πλέον.
Παλιά για να ανοίξει γκόμενα ήθελε γολγοθά, τώρα από μόνες τους όλο παιχνίδι και υπονοούμενα είναι.
Θέλω να πιστεύω ότι είναι αυτό τουλάχιστον. Ο άλλος λόγος είναι ότι ίσως δεν έχουν λεφτά. :buck2:
Και νομίζουν τα μαλακισμένα ότι θα τους κάτσει γκόμενα χωρίς να βάλουν το χέρι στην τσέπη....
 
Εγγρ.
8 Οκτ 2021
Μηνύματα
371
Κριτικές
3
Like
779
Πόντοι
361
Και νομίζουν τα μαλακισμένα ότι θα τους κάτσει γκόμενα χωρίς να βάλουν το χέρι στην τσέπη....
Αυτό εννοείται. Χωρίς μπουκάλι στο μαγαζί δε γίνεται δουλειά. Αλλά αν βρουν έξω έστω και με λεφτά καλά είναι, ας τους τα τρώει μία έξω που μπορεί να τους κάθεται 2-3 φορές τη μέρα χωρίς 30άρι τη φορά. Αν και είναι πιθανόν να μένουν με το πουλί στο χέρι και να μην έχουν λεφτά για μπουρδέλα γιατί τους τα φάγανε έξω τα πραγματικά πουτανάκια :cheesy:
Ορίστε δηλαδή και μία άλλη εκδοχή
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom