Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 40 άτομα (1 μέλη και 39 επισκέπτες)

ZORRO___

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
254
Like
470
Πόντοι
21
βασικα εχετε ακουσει καμια που να γαμαει με strapon να κανει golden shower και γενικα ανωμαλιες φουλ???
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.765
Κριτικές
6
Like
3.440
Πόντοι
736
βασικα εχετε ακουσει καμια που να γαμαει με strapon να κανει golden shower και γενικα ανωμαλιες φουλ???
Στραπον κάνουν αρκετές νομίζω , τώρα αν θές κάτι πιό κοντά σε κανονική Αφέντρα να σε διατάζει κιόλας νομίζω μόνο η Έμμα το κατέχει , αν και δεν έχω εμπειρία με κανονική αφέντρα για να συγκρίνω.

Για στραπόν παρόλο που δεν έχω δοκιμάσει (ούτε σκέφτομαι να δοκιμάσω :P) αλλά απο ότι έχω δεί σε σχόλια πόστ κτλ , εκτός απο την Έμμα κάνουν Βιολέτα , Αλίνα , Εβελίνα , Jesy και ποιός ξέρει πόσες ακόμα , τώρα για golden shower καλύτερα ρώτα γιατί νομίζω πως δεν κάνουν όλες.
 

Jasonic4

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2018
Μηνύματα
103
Like
75
Πόντοι
1
izabella λεγεται ειναι τσεχα και βρισκεται στα case d amore n1
Την εχω παρει αρκετες φορες..καλη ειναι παλια εδινε κ κωλο..μ ενα 50 τη χυνεις στο στομα κ κανει κ γλυφοκολι αν σ ενδιαφερει..για στραπον κ αυταρχικα δε ξερω
 

JosuaHunter

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2019
Μηνύματα
193
Like
111
Πόντοι
1
izabella λεγεται ειναι τσεχα και βρισκεται στα case d amore n1
Αυτη ρε σειρά βρίσκεται τωρα? Πήγες? Διότι την προηγούμενη βδομάδα π πήγα δεν υπήρχε εκει τέτοιο ονομα! Κ μπήκα κ στα 3 στούντιο που εχουν τα αμορια!
 

ZORRO___

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
254
Like
470
Πόντοι
21
Στραπον κάνουν αρκετές νομίζω , τώρα αν θές κάτι πιό κοντά σε κανονική Αφέντρα να σε διατάζει κιόλας νομίζω μόνο η Έμμα το κατέχει , αν και δεν έχω εμπειρία με κανονική αφέντρα για να συγκρίνω.

Για στραπόν παρόλο που δεν έχω δοκιμάσει (ούτε σκέφτομαι να δοκιμάσω :P) αλλά απο ότι έχω δεί σε σχόλια πόστ κτλ , εκτός απο την Έμμα κάνουν Βιολέτα , Αλίνα , Εβελίνα , Jesy και ποιός ξέρει πόσες ακόμα , τώρα για golden shower καλύτερα ρώτα γιατί νομίζω πως δεν κάνουν όλες.

η ΕΜΜΑ ποια ειναι? σε πιο στουντιο δουλευει? φατσικα μπορει να την ξερω αλλα δεν συγκρατω ονοματα
 

Jasonic4

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2018
Μηνύματα
103
Like
75
Πόντοι
1
Αυτη ρε σειρά βρίσκεται τωρα? Πήγες? Διότι την προηγούμενη βδομάδα π πήγα δεν υπήρχε εκει τέτοιο ονομα! Κ μπήκα κ στα 3 στούντιο που εχουν τα αμορια!
Θα πηγαινε στην πατριδα της για διακοπες απ οτι με ειπε κ θα επανερχοταν απ το νέο ετος..να διευκρινησω για τους ενδιαφερομενους οτι κανει τραγικη πιπα σε σημειο να σε τραυματιζει απ το πολυ δοντι που βαζει
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.765
Κριτικές
6
Like
3.440
Πόντοι
736
η ΕΜΜΑ ποια ειναι? σε πιο στουντιο δουλευει? φατσικα μπορει να την ξερω αλλα δεν συγκρατω ονοματα
Στο golden lips την είχα πετύχει εγω και εκεί είναι πάλι βλέπω αυτές τις μέρες πρωινή , αυτή νομίζω είναι μόνιμα σε αυτό το στούντιο , ενώ άλλες μια στο ένα μια στο άλλο :confused: Αυριο πάλι πρωινη λέει το πρόγραμμα απο 10:00 μέχρι 20:00
 

ZORRO___

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
254
Like
470
Πόντοι
21
Την εχω παρει αρκετες φορες..καλη ειναι παλια εδινε κ κωλο..μ ενα 50 τη χυνεις στο στομα κ κανει κ γλυφοκολι αν σ ενδιαφερει..για στραπον κ αυταρχικα δε ξερω
γλωσσοφιλα δινει η κοπελα φιλος?? ωραια δαχτυλα για γλυψιμο επισης εχει αν κανει και κανα golden shower ενταξει θα κολλησω ασχημα!!
 

sargiris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2006
Μηνύματα
723
Κριτικές
8
Like
756
Πόντοι
366
Η Σονια τελικά δουλεύει; γιατι στο αλλο σαιτ δεν μου την βγαζει.
Κι αν ναι, που;
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.238
Like
1.310
Πόντοι
266
Τρεχάτε να προλάβετε Σονια
Σούπερ καταστάσεις
Αχτίδα φωτός στην σαπίλα της πόλης
Κυριακή δυστυχώς φευγει
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.671
Κριτικές
29
Like
4.791
Πόντοι
5.646
Τσάρκα βραδυνή στα σπιτάκια της ηδονής με τον φίλο Τetsuo.Επελεξα την Άννα from Ukraine στο Π.Ερημιτη 5.Καυλωτικη συνέδρια στα 40€ με γυμνό μπουκι κ cim!Ο φίλος Tetsuo ξηγηθηκε αλμυρό φιστίκι στην Σονια στο Golden Lips!40€ το απλό κ 60 με γυμνό μπουκι.Good night! ?
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.110
Κριτικές
89
Like
10.579
Πόντοι
25.015
Η Σονια δεν είναι ριτα
Η Ρίτα μια και μοναδική
Τρεχάτε να προλάβετε Σονια
Σούπερ καταστάσεις
Αχτίδα φωτός στην σαπίλα της πόλης
Κυριακή δυστυχώς φευγει
Τελικα η Σονια μηπως εγινε και αυτη Ριτα, Ριτα Ριτακι?

Και εγω καλα περασα ξανα με Σονια. Δυστηχως φευγει και μετα θα ξαναρθει παλι για λιγο οπως το χει συνηθισει.
 

ReformedFucker

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
55
Like
78
Πόντοι
0
Τσάρκα βραδυνή στα σπιτάκια της ηδονής με τον φίλο Τetsuo.Επελεξα την Άννα from Ukraine στο Π.Ερημιτη 5.Καυλωτικη συνέδρια στα 40€ με γυμνό μπουκι κ cim!Ο φίλος Tetsuo ξηγηθηκε αλμυρό φιστίκι στην Σονια στο Golden Lips!40€ το απλό κ 60 με γυμνό μπουκι.Good night! ?
40€ με CIM?
 

akala

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2021
Μηνύματα
230
Like
535
Πόντοι
81
Τσάρκα βραδυνή στα σπιτάκια της ηδονής με τον φίλο Τetsuo.Επελεξα την Άννα from Ukraine στο Π.Ερημιτη 5.Καυλωτικη συνέδρια στα 40€ με γυμνό μπουκι κ cim!Ο φίλος Tetsuo ξηγηθηκε αλμυρό φιστίκι στην Σονια στο Golden Lips!40€ το απλό κ 60 με γυμνό μπουκι.Good night! ?
και εγω την πηρα με 40ε με cim , το εχει σαν προσφορα η τυππισα , πολυ καλη πιπα οχι η οαυου ομως , αδυνατούλα ουρκανέζα για σπάσιμο ειναι .... :zfuck:
 

ZORRO___

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
254
Like
470
Πόντοι
21
Αυτη ρε σειρά βρίσκεται τωρα? Πήγες? Διότι την προηγούμενη βδομάδα π πήγα δεν υπήρχε εκει τέτοιο ονομα! Κ μπήκα κ στα 3 στούντιο που εχουν τα αμορια!
ναι εκει ειναι φιλος πρωινες ωρες πανε! στο Ν.1 στουντιο
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.012
Κριτικές
9
Like
3.351
Πόντοι
456
Ξερει κανεις αμα γυρισε η Αγγελικη; Περασα πριν μισο μηνα και ρωτησα την τσατσα μου ειπε οτι σταματησε,υπαρχει ομως κριτικη οτι γυρησε
:grin::grin: κι εγω το διαβασα,πηγα την επομενη μερα και μου ειπε πως δεν ισχυει.Αλλαξε ζωη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom