Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.961
Κριτικές
62
Like
40.448
Πόντοι
8.530
Ναι έτσι είναι, δεν θέλω να γράψω πιο πολλά...
Αλλά τόσο είναι η Νικόλ ..
Για εμενα ακομα πιο καλα γιατι ως λατρης των ωριμων γυναικων θελω να σπασω το ρεκορ μου μεγαλυτερης ηλικιας που τωρα εχει παει στα 53.Δηλαδη λες οτι με την Nicole το σπαω;
 
Εγγρ.
31 Ιαν 2021
Μηνύματα
187
Like
241
Πόντοι
21
Για εμενα ακομα πιο καλα γιατι ως λατρης των ωριμων γυναικων θελω να σπασω το ρεκορ μου μεγαλυτερης ηλικιας που τωρα εχει παει στα 53.Δηλαδη λες οτι με τη

Για εμενα ακομα πιο καλα γιατι ως λατρης των ωριμων γυναικων θελω να σπασω το ρεκορ μου μεγαλυτερης ηλικιας που τωρα εχει παει στα 53.Δηλαδη λες οτι με την Nicole το σπαω;
Σίγουρα ναι !
 

Panos_aris

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
15
Like
2
Πόντοι
0
Ρε παιδια..ξανααρωταω..κατα τις 7 7.30 θεσαλονικη ειναι τπτ ανοιχτο??
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.071
Κριτικές
46
Like
3.200
Πόντοι
3.820
Επισκεψη πριν λιγο στην Ντανιελα στο γκολντεν λιπς. Προγραμμα στα 60 με ελευθερο τσιμπουκ. Ωραιο σωμα, σφιχτο, οτι πρεπει για τους λατρεις του πετιτ. Οι βυζολατρεις θα απογοητευτουν καθως το βυζι της κοπελας ειναι 2.5αρι σιλικονη/πετρα κουνιεται μονο με σεισμο 14 ριχτερ, εμενα προσωπικα δεν με πειραξε. Στα του αγωνα, μπηκε με φιλια σωμα και παιχνιδια ,συνεχισε δυναμικα με πιπα ημιdeep και αρχιδομαλαξη. Απο στασεις δυο αντεξα μια απο πανω εγω και μια αυτη απο πανω οπου και εγινε η καταθεση. Γενικα δεν βιαστικε καθολου, δεχτικη στον καθετο βομβαρδισμο που εκανα αρχικα, μεχρι και τον πουτσο μου σκουπισε πριν φυγει :grin:. Αυτα τα ολιγα!

Υ.Γ
Δεν ξερω αν πριζω που γραφω εδω αντι να αφησω κριτικη, αλλα πιστευω οτι θα το δει περισσοτερος κοσμος στο νημα. Αν παλι δεν επιστρεπεται ας μου πει καποιος να ξερω σε επομενες επισκεψεις να αφηνω μονο κριτικες.
Δεν πρήζεις φίλος.. Αλλά η κριτική σου εδώ μέσα μετά από 3 σελίδες θα χαθεί και δεν θα μπορεί να ψάξει κάποιος στο μέλλον σε ποια σελίδα βρισκόταν... Η κριτική μένει όμως αν την βάλεις εκεί π πρέπει και αυτός που θα θέλει μετά από 2 μήνες να πάει θα τη διαβάσει γιατί θα ξέρει που βρίσκεται...
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.961
Κριτικές
62
Like
40.448
Πόντοι
8.530
Εννοω τωρα τ πρωι φιλς...γτ περναω οταν σχολαω κ εχουν ολα κατεβασμενα παντζουρια κ δν απανταει κανενα..ξαναλεω πρωι
Προ πανδημιας ηταν κλειστα τα πιο πολλα 06:00-10:00 για καθαρισμο.Τωρα αν θυμαμαι καλα δουλευουν σε δυο μονο βαρδιες και οχι σε τρεις.Αρα την ωρα που θελεις καπως δυσκολο.
 

lalakis259

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2021
Μηνύματα
63
Κριτικές
1
Like
162
Πόντοι
0
Δεν πρήζεις φίλος.. Αλλά η κριτική σου εδώ μέσα μετά από 3 σελίδες θα χαθεί και δεν θα μπορεί να ψάξει κάποιος στο μέλλον σε ποια σελίδα βρισκόταν... Η κριτική μένει όμως αν την βάλεις εκεί π πρέπει και αυτός που θα θέλει μετά από 2 μήνες να πάει θα τη διαβάσει γιατί θα ξέρει που βρίσκεται...
Έχεις δίκιο θα την ανεβάσω αν είναι και θα βάζω και τις μελλοντικές.
 
  • Like
Αντιδράσεις: azazel

mpozanis

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
16
Επισκεψη πριν λιγο στην Ντανιελα στο γκολντεν λιπς. Προγραμμα στα 60 με ελευθερο τσιμπουκ. Ωραιο σωμα, σφιχτο, οτι πρεπει για τους λατρεις του πετιτ. Οι βυζολατρεις θα απογοητευτουν καθως το βυζι της κοπελας ειναι 2.5αρι σιλικονη/πετρα κουνιεται μονο με σεισμο 14 ριχτερ, εμενα προσωπικα δεν με πειραξε. Στα του αγωνα, μπηκε με φιλια σωμα και παιχνιδια ,συνεχισε δυναμικα με πιπα ημιdeep και αρχιδομαλαξη. Απο στασεις δυο αντεξα μια απο πανω εγω και μια αυτη απο πανω οπου και εγινε η καταθεση. Γενικα δεν βιαστικε καθολου, δεχτικη στον καθετο βομβαρδισμο που εκανα αρχικα, μεχρι και τον πουτσο μου σκουπισε πριν φυγει :grin:. Αυτα τα ολιγα!

Υ.Γ
Δεν ξερω αν πριζω που γραφω εδω αντι να αφησω κριτικη, αλλα πιστευω οτι θα το δει περισσοτερος κοσμος στο νημα. Αν παλι δεν επιστρεπεται ας μου πει καποιος να ξερω σε επομενες επισκεψεις να αφηνω μονο κριτικες.
τι ωρα δουλευε ?
 

Chris20

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2006
Μηνύματα
31
Like
2
Πόντοι
0
Ξέρουμε καμία καλή στη πρωινή βάρδια που να κάνει στοματικό ακα με 30ε;
 

Chris20

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2006
Μηνύματα
31
Like
2
Πόντοι
0
Ναι…απλά να μην είναι κομοδίνο/στραβωμενη επειδή αναπνέω
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.280
Κριτικές
169
Like
8.362
Πόντοι
10.326
Ένα μικρό πέρασμα από την περιοχή το πρωί!

Red light: Nary...Ψιλοκαλουτσικο μωρό με καμπύλες! Ιδιαίτερα στα (:gumtits:), με χάλασε λίγο το προσωπάκι της με τα ασιατικά χαρακτηριστικά κ η επιμονή της τσατσάς και δεν μπήκα!
Πέτρου Ερημιτη 2: Denisse...
Μου το σφύριξε η τσατσά που καθόταν έξω!?
Las vegas(1): Βάσω ...( :vomit::vomit:) Τα βυζια έχουν φτάσει πάτωμα κ να έρχεται και να μου λέει..." με 30€ μωρό τελειώνεις όπου θες κ κάθομαι κ ένα μισάωρο!"??
Las vegas(2): Ρίνα ... Ουκρανικο μωρό γύρω στα 40 με ξανθό μαλλί μακρύ. Το γεμίζει το κρεβάτι αν δοκιμάσεις. Δούλευε πριν λίγο καιρό στο venus. ? Η χαζοτσατσα νόμιζε πως με ξέρει ή της το σφυριξαν πως με λένε Γιώργο κ μου λέει..." Σε περιμένουμε Γιώργο "!!! :jerking::jerking::jerking::grin:
Las vegas (3): Λάουρα...
Η παλιά του sol και του fever.(:new_shocked:)
Έκανε κ πιο παλιά πέρασμα από τα σπιτάκια. Μια φορά που την κερασα στα παλιά μου ζήτησε 100€ για μία ώρα! :tooth::tooth::tooth:
Ήταν ανοιχτά κ τα μικρά εκκλησάκια επί της Νικ. Ουρανού στο 1: Μια ξανθιά νταρντανα από Λευκορωσία, νομίζω δούλευε και πιο παλιά στο Φριξου 15. Στο 2: Ντονα ...
Με τον Τσάτσο του Las Vegas, μας άφησε κατευθείαν μόνους στο σαλόνι μπας κ μπω! :tooth:
Και στο βάθος μάλλον η Χριστίνα ...Η γνωστή Αλβανίδα ,όταν πέρασα πριν 1 εβδομάδα ξανά μου ζήτησε για απλό 40€!!! :2funny::2funny::2funny::2funny:

Καθώς έφευγα για Ανδρέου Γεωργίου η οποία ήταν κλειστή λόγου των γυρισμάτων του banderas!
Ήμουν έτοιμος να πω το σύνθημα στον σεκιουριτα..."Banderas γαμιωλα! Ο ΠΑΟΚ πάνω ΑΠΟ ΟΛΑ!" :rockon: :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom