Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.641
Κριτικές
22
Like
6.916
Πόντοι
3.346
Καινούργιος στο σπορ. Υπάρχει κάποια μεγαλύτερης ηλικίας, λέγοντας λίγο σπασμένη, με πιασίματα κτλ; Τεράστιο στήθος, κωλο , μπούτια κτλ Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Θεια νικολ συναδελφε!
 

doggifuck

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2011
Μηνύματα
67
Κριτικές
32
Like
434
Πόντοι
290
Καλοκαρι το Σαλονικισταν ειναι υπεροχο.Επιτελους η πολη εχει αδειασει για τα καλα.Ουτε φοιτηταριο ουτε χλεμπουρες.Οι περισσοτεροι την εκαναν στα βλαχοχωρια τους και στα κωλοεξοχικα τους.Βραδινη τσαρκουλα ηρεμα και ωραια.Σημερα επαιξα μπαλιτσα μονο με εθνικη Ρουμανιας.Αφου δεν υπαρχει και κατι αξιολογο καινουργιο στην πολη μας ειπα να παω σε καποια παλαια στανταρακια.Πρωτο γαμησι Ελενα Ρουμανα με τα γαλαζοπρασινα ματια.Τρελα βυζομπαλα που δεν χορταινω να τα γλενταω με τιποτα.Στο κρεβατι κανει προσπαθεια...οχι οτι κανει τιποτα το τρελο αλλα ειναι δεκτικη και δεν λεει οχι μα και μου.Την ξεμουνιασα στα 4 και εχυσα στα βυζομπαλα της.Δευτερο γαμησι στο καπακι Μανταλενα οπου παιζει να εκατσα μεσα ισως και κανα μισαωρο χωρις υπερβολες.Τρελο τσιμπουκι με deep fucking mouth,αρχιδογλυψιμο και στο γαμησι ρεσιταλ με αλλαγες στασεις,φιλακια,γρατζουνιες και μπατσοκωλια.Σε καποια φαση τα εφτυσα και με τελειωσε με τσιμπουκομαλακια,2 τελειωμα στις εξισου δυνατες βυζαρες της.3 Γαμησι μετα απο κανα δεκαλέπτο στην Μιρελα.Οταν γαμαω Μιρελα νομιζω οτι γαμαω καποια ακριβη βιζιτομοντελα.Το μουνι της ειναι υπεροχο.Μικρο και στενο...σου δινει την εντυπωση οτι γαμας εφηβο κοριτσακι.Ειχαμε καλο ρυθμο και χημεια με εναλλαγη στασεων αλλα απο ενα σημειο και μετα αρχισα να κλαταρω.Τελειωμα σε ιεραποστολικη σταση.3 δυνατα γαμησια γυρω στα εκατον κατι ευρω.Ουτε ασχημα ουτε και καλα.Θα μπορουσαν να αρχιζουν και απο 20 ευρω οι συγκεκριμενες κοπελες.Τα σπιτακια τα οποια δουλεουν δεν ειναι τιποτα το ιδιαιτερο οπως και οι υπηρεσιες τους δεν νομιζω οτι δικαιολογουν τα 30 ευρω απλο και τα 40 ευρω γυμνο αλλα δεν βαριεσαι.Απο τις βιλες που εχουν μαζεψει ολα τα ναυάγια πολυ καλυτερα.ΠΣΚ θα ειμαι Χαλκιδικη...γνωριζει κανενας αν εχει τιποτα σπιτακια η κατι παραπλησιο.Σε περιπτωση που δεν ριξουμε καμια ψωλοελληνιδα η κανα ναυαγιο τουριστρια να ξεδωσουμε σε τανα...:alivedick::wanker:
Ποια ειναι αυτη η μανταλενα συναγωνιστη?Σε ποιο δουλευει,τι ωρα και το παρουσιαστικο της?
 
Εγγρ.
29 Ιαν 2017
Μηνύματα
354
Κριτικές
24
Like
1.440
Πόντοι
491
Καινούργιος στο σπορ. Υπάρχει κάποια μεγαλύτερης ηλικίας, λέγοντας λίγο σπασμένη, με πιασίματα κτλ; Τεράστιο στήθος, κωλο , μπούτια κτλ Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
H Nικολ φιλε μου εχει μεγαλο στηθος,τεραστιο δεν το λες,πισινος μπουτια ειναι νορμαλ ,περασα την κυριακη μαζι της,αποζημιωθηκα πληρως,ηρθε πανω μου και δεν με ζορισε καθολου,εχυσα γλεντωντας τα μεγαλα βυζια της .Και ενω ειναι πολυ δουλεμενο το μουνακι της παραμενει στενο με πολυ ωραια αισθηση.Στα τριδυμα στο βαθος νο3,4-1μμ.Καλο ειναι να την δοκιμασεις.
 

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.128
Κριτικές
53
Like
3.978
Πόντοι
6.050
Μπες χωρίς δεύτερη σκέψη!!
ξες αν δινει κωλο;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Καλοκαρι το Σαλονικισταν ειναι υπεροχο.Επιτελους η πολη εχει αδειασει για τα καλα.Ουτε φοιτηταριο ουτε χλεμπουρες.Οι περισσοτεροι την εκαναν στα βλαχοχωρια τους και στα κωλοεξοχικα τους.Βραδινη τσαρκουλα ηρεμα και ωραια.Σημερα επαιξα μπαλιτσα μονο με εθνικη Ρουμανιας.Αφου δεν υπαρχει και κατι αξιολογο καινουργιο στην πολη μας ειπα να παω σε καποια παλαια στανταρακια.Πρωτο γαμησι Ελενα Ρουμανα με τα γαλαζοπρασινα ματια.Τρελα βυζομπαλα που δεν χορταινω να τα γλενταω με τιποτα.Στο κρεβατι κανει προσπαθεια...οχι οτι κανει τιποτα το τρελο αλλα ειναι δεκτικη και δεν λεει οχι μα και μου.Την ξεμουνιασα στα 4 και εχυσα στα βυζομπαλα της.Δευτερο γαμησι στο καπακι Μανταλενα οπου παιζει να εκατσα μεσα ισως και κανα μισαωρο χωρις υπερβολες.Τρελο τσιμπουκι με deep fucking mouth,αρχιδογλυψιμο και στο γαμησι ρεσιταλ με αλλαγες στασεις,φιλακια,γρατζουνιες και μπατσοκωλια.Σε καποια φαση τα εφτυσα και με τελειωσε με τσιμπουκομαλακια,2 τελειωμα στις εξισου δυνατες βυζαρες της.3 Γαμησι μετα απο κανα δεκαλέπτο στην Μιρελα.Οταν γαμαω Μιρελα νομιζω οτι γαμαω καποια ακριβη βιζιτομοντελα.Το μουνι της ειναι υπεροχο.Μικρο και στενο...σου δινει την εντυπωση οτι γαμας εφηβο κοριτσακι.Ειχαμε καλο ρυθμο και χημεια με εναλλαγη στασεων αλλα απο ενα σημειο και μετα αρχισα να κλαταρω.Τελειωμα σε ιεραποστολικη σταση.3 δυνατα γαμησια γυρω στα εκατον κατι ευρω.Ουτε ασχημα ουτε και καλα.Θα μπορουσαν να αρχιζουν και απο 20 ευρω οι συγκεκριμενες κοπελες.Τα σπιτακια τα οποια δουλεουν δεν ειναι τιποτα το ιδιαιτερο οπως και οι υπηρεσιες τους δεν νομιζω οτι δικαιολογουν τα 30 ευρω απλο και τα 40 ευρω γυμνο αλλα δεν βαριεσαι.Απο τις βιλες που εχουν μαζεψει ολα τα ναυάγια πολυ καλυτερα.ΠΣΚ θα ειμαι Χαλκιδικη...γνωριζει κανενας αν εχει τιποτα σπιτακια η κατι παραπλησιο.Σε περιπτωση που δεν ριξουμε καμια ψωλοελληνιδα η κανα ναυαγιο τουριστρια να ξεδωσουμε σε τανα...:alivedick::wanker:
ποια Ελενα ρουμανα; αυτη του Casa d amore λες;
 

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.128
Κριτικές
53
Like
3.978
Πόντοι
6.050
Έχω στο νου τη Βλαντα την οποία δεν έχω δει ακόμα και είδα επέστρεψε και η Σάντρα στο Venus η οποία είναι ανωμαλη γκομενα και είχα περάσει καλά μαζί της παλιότερα
για πες για Σαντρα και τις ανωμαλιες της; δειχνει θειτσα απο τις φωτο. Στηθος μουφα;
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.950
Κριτικές
50
Like
5.674
Πόντοι
7.636
για πες για Σαντρα και τις ανωμαλιες της; δειχνει θειτσα απο τις φωτο. Στηθος μουφα;
Ποια Σάντρα ρε παίχτη μου, πως είναι έτσι, αρτσούμπαλο σώμα τελείως. Πλάκα κάνεις...ντεγκαυλέ τελείως, είπαμε!!!

Η Βλάντα πως άνοιξε στη μέση ρε παίδες, την χάλασε η καραντίνα....αλλά παλεύεται!!!

Μανταλένα και αυτό το έφαγε το φαγάκι της στη καραντίνα...έβαλε τα ψωμάκια της...αλλά καλό κομμάτι, βγάζεις τρελίτσα μαζί της!!!

Villa erotica, είδα Καρολάιν, ξανθιά σαν Σουηδέζα είναι, πολύ ευγενικιά, αλλά πολύ λαπάς σωματικά...μπλιαξ....

Αυτά....
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.198
Κριτικές
293
Like
9.522
Πόντοι
12.525
για πες για Σαντρα και τις ανωμαλιες της; δειχνει θειτσα απο τις φωτο. Στηθος μουφα;
Ναι πρέπει να έχει πατήσει τα 40... Εγώ δύο φορές που την πήρα μια στο Φριξου 14 και μια στο Venus μου είχε αρέσει. Και με άφησε και την εχυσα γύρω από το στόμα και αν θυμάμαι και πουτσοτριψιματα.

Είναι περίεργη γυναίκα όμως αψυχολόγητη, δε θα σου πω απόλυτα πάνε και θα περάσεις καλά... Αλλά εγώ θα ξαναπήγαινα
 
  • Like
Αντιδράσεις: Stef68

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.478
Κριτικές
62
Like
41.225
Πόντοι
8.530
H Nικολ φιλε μου εχει μεγαλο στηθος,τεραστιο δεν το λες,πισινος μπουτια ειναι νορμαλ ,περασα την κυριακη μαζι της,αποζημιωθηκα πληρως,ηρθε πανω μου και δεν με ζορισε καθολου,εχυσα γλεντωντας τα μεγαλα βυζια της .Και ενω ειναι πολυ δουλεμενο το μουνακι της παραμενει στενο με πολυ ωραια αισθηση.Στα τριδυμα στο βαθος νο3,4-1μμ.Καλο ειναι να την δοκιμασεις.
Οπως τα λεει συναγωνιστη jens 111.Θα πας στο τελευταιο σπιτακι στο βαθος 16:00-01:00.Εγγυημενα θα περασεις καλα ακομα και χωρις πολλα λεφτα( κατω απο 50€).Περιμενω εντυπωσεις...να πας οπωσδηποτε δεν θα χασεις!
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.198
Κριτικές
293
Like
9.522
Πόντοι
12.525
για πες για Σαντρα και τις ανωμαλιες της; δειχνει θειτσα απο τις φωτο. Στηθος μουφα;
Λοιπόν διάβασα τώρα την κριτική που της είχα γράψει στο Φριξου 14 γιατί δε θυμόμουν κι εγώ και σχεδόν καύλωσα :2funny:
Πράγματι είχα περάσει καλά αλλά αυτά γίνανε τον Απρίλιο του 2018
 

lalakis259

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2021
Μηνύματα
63
Κριτικές
1
Like
162
Πόντοι
0
Τελικα με την αφροδιτη τι παιζει; Αλλος λεει βαριεται/βιαζεται αλλος εκανε το καλυτερο γαμησι της ζωης του. Βλεπω και το βιντεακι στο αλλο Site που ανεβασαν και καβλωνει η πετσα μου. Εχει κανει κανεις προγραμμα μαζι της εκτος του απλου στα 40 να πει την γνωμη του;
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.397
Κριτικές
216
Like
17.291
Πόντοι
35.697
Τελικα με την αφροδιτη τι παιζει; Αλλος λεει βαριεται/βιαζεται αλλος εκανε το καλυτερο γαμησι της ζωης του. Βλεπω και το βιντεακι στο αλλο Site που ανεβασαν και καβλωνει η πετσα μου. Εχει κανει κανεις προγραμμα μαζι της εκτος του απλου στα 40 να πει την γνωμη του;
Ότι πρόγραμμα και να πάρεις,όντος βαριέται,την έχει δει ντίβα,στο σαλόνι είναι γελαστή και σε προδιαθέτει για πολλά μέσα αλλά έχει τα θεματακια της...εγώ θα έλεγα να πας με το απλό μόνο και μόνο για την εμφάνιση είναι τούμπανο το αλβανακι!!
 

mpozanis

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
16
Τελικα με την αφροδιτη τι παιζει; Αλλος λεει βαριεται/βιαζεται αλλος εκανε το καλυτερο γαμησι της ζωης του. Βλεπω και το βιντεακι στο αλλο Site που ανεβασαν και καβλωνει η πετσα μου. Εχει κανει κανεις προγραμμα μαζι της εκτος του απλου στα 40 να πει την γνωμη του;
ΣΕ ΠΟΙΟ ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΙ ΩΡΑ ΑΔΕΡΦΕ ?
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.016
Like
4.382
Πόντοι
456
Να προσθεσω οτι η Παολα η καινούργια στο φαϊντγκιρλς k στο icognito ειναι η Μαριάννα που ειχα περιγραψει κ παρει απo γιαννιτσων πριν μερικες μερες. Το ειχα γραψει στο θρεντ πιατσες Θεσσαλονίκη. Αλλη μια πιατσοβια στα δελα
 
Τελευταία τροποποίηση:

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.641
Κριτικές
22
Like
6.916
Πόντοι
3.346
Ότι πρόγραμμα και να πάρεις,όντος βαριέται,την έχει δει ντίβα,στο σαλόνι είναι γελαστή και σε προδιαθέτει για πολλά μέσα αλλά έχει τα θεματακια της...εγώ θα έλεγα να πας με το απλό μόνο και μόνο για την εμφάνιση είναι τούμπανο το αλβανακι!!
Παρα πολλες το κανουν αυτο..λες και τις εχουν δασκαλεμενες, στο σαλονι να ειναι ετσι..ωστε να την πατησεις και να περασεις μεσα οπου ριχνουν τα μουτρα μεχρι το πατωμα.
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.304
Κριτικές
169
Like
8.460
Πόντοι
10.326
Να προσθεσω οτι η Παολα η καινούργια στο φαϊντγκιρλς k στο icognito ειναι η Μαριάννα που ειχα περιγραψει κ παρει απo γιαννιτσων πριν μερικες μερες. Το ειχα γραψει στο θρεντ πιατσες Θεσσαλονίκη. Αλλη μια πιατσοβια στα δελα
Τα έχουμε πει η πιάτσα της Θεσσαλονίκης είναι τόσο μικρή που όλες μπορείς να τις βρεις οπουδήποτε (μασάζ-free κ prive, κωλομπαρα, πιάτσα, ανεξάρτητες κ στούντιο). :cool2:
 

Bonecrusher

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
567
Κριτικές
35
Like
3.729
Πόντοι
2.836
Συναγωνιστές καλησπέρα. Επειδή θα έρθωτον Αύγουστο Θεσσαλονίκη, ήθελα 1-2 πληροφορίες.
Η θεία Νικόλ είναι στο Φρίξου 13 και ποιές ώρες;
Από πρόγραμμα και τιμές τι παίζει;
Ευχαριστώ παίδες
 

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.831
Πόντοι
216
H Nικολ φιλε μου εχει μεγαλο στηθος,τεραστιο δεν το λες,πισινος μπουτια ειναι νορμαλ ,περασα την κυριακη μαζι της,αποζημιωθηκα πληρως,ηρθε πανω μου και δεν με ζορισε καθολου,εχυσα γλεντωντας τα μεγαλα βυζια της .Και ενω ειναι πολυ δουλεμενο το μουνακι της παραμενει στενο με πολυ ωραια αισθηση.Στα τριδυμα στο βαθος νο3,4-1μμ.Καλο ειναι να την δοκιμασεις.
H Νικολ μπαινει στην κατηγορια ΜΙλφ η Γκιλφ?Πανω απο 50 ειναι?
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.453
Κριτικές
12
Like
3.254
Πόντοι
746
Παιδες εχει καποιος αποψη για Βικτορια απο Παρανταις;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom