Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (2 μέλη και 21 επισκέπτες)

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.865
Κριτικές
22
Like
7.313
Πόντοι
3.346
Πρώτον γούστα είναι αυτά και δεύτερον δεν μου αρέσει με όλες πρέπει να μου το βγάλει η άλλη, ειδικά όταν υπάρχει πολύ οπτική επαφή μου βγαίνει και τρίτον εδώ άλλοι πληρώνουν τραβελια και τον τρώνε από πίσω και λες εμένα
Τι εννοεις να σου το βγαλει... τρως σφαλιαρα και αμα δεν σε φτιαχνει πας στην επομενη για σφαλιαρα? :confused:
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.211
Κριτικές
92
Like
11.051
Πόντοι
25.015

Mpoourdelogamias

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
30
Like
12
Πόντοι
0
Η Ρεββέκα δουλεύει ακόμα ή σταμάτησε ? Νομίζω Πέτρου Ερημίτη είναι.
 

Papatzhs69

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2024
Μηνύματα
326
Like
880
Πόντοι
81
ΘΕΛΩ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ ΜΑΓΚΕΣ!
ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΠΙΟ ΧΟΝΤΡΗ ΤΗΣ ΒΡΑΔΙΝΗΣ ΒΑΡΔΙΑΣ
ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΜΕ ΤΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΑ ΒΥΖΙΑ !
ΔΩΣΤΕ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ!!!
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.696
Κριτικές
29
Like
4.882
Πόντοι
5.646

BestFuckForYou

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2022
Μηνύματα
131
Like
211
Πόντοι
21
Και εγώ θέλω να μάθω για την πιο αδύνατη της βραδινής βάρδιας... Όποιος μπορεί ας δώσει τα φώτα του!
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
824
Κριτικές
14
Like
1.654
Πόντοι
496
Έχει κίνηση σήμερα στα μπουρδέλα;
 

thleizer

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2024
Μηνύματα
146
Like
158
Πόντοι
1
Παιδιά οι οικοι ανοχης στη Θεσσαλονίκη σε ποια περιοχή βρίσκονται? Το 1Ν λεωφορειο περνάει απο εκεί?
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.996
Κριτικές
51
Like
6.065
Πόντοι
7.636
ΘΕΛΩ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ ΜΑΓΚΕΣ!
ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΠΙΟ ΧΟΝΤΡΗ ΤΗΣ ΒΡΑΔΙΝΗΣ ΒΑΡΔΙΑΣ
ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΜΕ ΤΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΑ ΒΥΖΙΑ !
ΔΩΣΤΕ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ!!!

πάνε στο poizon......έχει μία κολομπιάνα, κολάρα μεγάααααααληηηηη και γκαυλόφατσα!!
 

Mick7

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2024
Μηνύματα
35
Κριτικές
1
Like
80
Πόντοι
0
Έχετε να προτείνετε καμία με βυζαρες βραδινή βάρδια; Έχω καιρό να κατέβω βράδυ
 

Mpoourdelogamias

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
30
Like
12
Πόντοι
0
Παιδιά οι οικοι ανοχης στη Θεσσαλονίκη σε ποια περιοχή βρίσκονται? Το 1Ν λεωφορειο περνάει απο εκεί?
5 λεπτά περίπου από το One Salonica. Αλλά αν θες λεωφορείο θα σου πρότεινα να πάρεις το 31 ή το 40 και να σταματήσεις στην στάση Σφαγεία. Σε αφήνει ένα στενό πριν.
Αν θες το 1Ν θα σταματήσεις στην στάση "ΚΩΛΕΤΗ" ή στην "ΣΤΡΟΦΗ ΕΠΤΑΛΟΦΟΥ". Θα σε αφήσουν έξω από το One Salonica και μετά όπως σου είπα είναι περίπου κάνα 5λεπτο. Καλού κακού να έχεις gps μαζί σου.
Η περιοχή ονομάζεται "Παλεά Σφαγεία" και κάποιες διευθύνσεις είναι "Φρίξου" "Μινωταύρου" ¨Νικηφόρου Ουρανού¨ "Πέτρου Ερημίτη".
 

MummyMilkers

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2024
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Επισκέπτης για δύο μέρες είπα να δοκιμάσω τι γίνεται στην Θεσσαλονίκη, έχω τεράστια αδυναμία στα μεγάλα βυζιά οπότε θα ήθελα μια πρόταση για αύριο βράδυ , επίσης το μάτι μου έπεσε πολύ κατά εκεί στην Γιαννιτσών, τι παίζει εκεί;
 

ΒιονικοΑΚ

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2023
Μηνύματα
52
Like
211
Πόντοι
20
Διαβάζω για εδώ για μια νέα κοπελα ονόματι Λάρα, αν μιλάμε για μια απο πρωην Σοβιετικό μπλοκ περίπου 25 καστανοξανθη με κανονικό σωμα πρόκειται για την ίδια απο Μεταξουργείο Ιάσ32/37. Πολύ έγκυρη πηγή μου το επιβεβαίωσε αυτο μιας και ηταν ως προς αναζήτηση. Ηταν 10ε αποστειρωμενο πρόγραμμα αλλα εμαθα οτι τώρα με την νέα μεταγραφή της κάνει τα πάντα.
 

thleizer

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2024
Μηνύματα
146
Like
158
Πόντοι
1
5 λεπτά περίπου από το One Salonica. Αλλά αν θες λεωφορείο θα σου πρότεινα να πάρεις το 31 ή το 40 και να σταματήσεις στην στάση Σφαγεία. Σε αφήνει ένα στενό πριν.
Αν θες το 1Ν θα σταματήσεις στην στάση "ΚΩΛΕΤΗ" ή στην "ΣΤΡΟΦΗ ΕΠΤΑΛΟΦΟΥ". Θα σε αφήσουν έξω από το One Salonica και μετά όπως σου είπα είναι περίπου κάνα 5λεπτο. Καλού κακού να έχεις gps μαζί σου.
Η περιοχή ονομάζεται "Παλεά Σφαγεία" και κάποιες διευθύνσεις είναι "Φρίξου" "Μινωταύρου" ¨Νικηφόρου Ουρανού¨ "Πέτρου Ερημίτη".
Σ ευχαριστώ πολύ θα πάω
Πάντως πήγε φίλος χτες και είδε μια Κολομβιανη μουναρα. Έκανε λέει φοβερή πιπα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom