Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 39 άτομα (0 μέλη και 39 επισκέπτες)

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.646
Κριτικές
22
Like
6.939
Πόντοι
3.346
Καλημέρα σε όλους, ανοίγουμε αυτή την εβδομάδα στην ΛΉΜΝΟΥ 8, κάθετη Νικηφόρου ουρανού. Ελπίζω να μας τιμήσετε με την παρουσία σας, μία μέρα πριν ανοίξουμε θα ανεβάσω και της φωτογραφίες της κοπέλας. Ευχαριστώ πολύ
Καλημερα! και γιατι μια μερα πριν η φωτο; μην μας ερθει αποτομο ετσι.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.646
Κριτικές
22
Like
6.939
Πόντοι
3.346

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.646
Κριτικές
22
Like
6.939
Πόντοι
3.346
την νυχτα γινεται χαμος ειδικα σκ
Βραδυ ειναι διαφορετικα.. ειδικα σ/κ ασε που εχει πολλους πιτσιρικαδες.
Παντως για να ξερεις.. απο εμπειρια στο λεω αυτο, ενα μαγαζι η μια κοπελα θα καταλαβεις οτι εχει πολυ κοσμο μονο οταν δεις μερα να εχει αναμονη..τα βραδια και η πιο ασχημη θα εχει καποιους στο σαλονι μεχρι να την δουν και να φυγουν βεβαια :grin:
 
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.389
Like
3.694
Πόντοι
456
Βραδυ ειναι διαφορετικα.. ειδικα σ/κ ασε που εχει πολλους πιτσιρικαδες.
Παντως για να ξερεις.. απο εμπειρια στο λεω αυτο, ενα μαγαζι η μια κοπελα θα καταλαβεις οτι εχει πολυ κοσμο μονο οταν δεις μερα να εχει αναμονη..τα βραδια και η πιο ασχημη θα εχει καποιους στο σαλονι μεχρι να την δουν και να φυγουν βεβαια :grin:
δεν εχεις και αδικο..
 

itsEnvy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2020
Μηνύματα
34
Κριτικές
2
Like
280
Πόντοι
280
Επίσκεψη εχθές στην Μιρέλλα απο medusa. Φανταστική η τύπισσα. Δε ξέρω τι φάση αλλά άρχισε αυτή να με φασώνει και αφου τελειώσαμε το σεξ κάθισε περίπου 5 λεπτά στο δωμάτιο και με πείραζε
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.646
Κριτικές
22
Like
6.939
Πόντοι
3.346
δεν εχεις και αδικο..
Θελω να πω οτι δεν διαφερουν και πολυ τα ρδελα απο τ αλλα μαγαζια.. ο πολυς ο κοσμος θα βγει βραδυ και φυσικα σ/κ
πρωι-μεσημερι μονο αυτες που τραβανε θα εχουν πελατες.. οι αλλες βαρανε μυγες!
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.646
Κριτικές
22
Like
6.939
Πόντοι
3.346
Λοιπον θελω τα φωτα σας για δυο πιπινια που ειδα στην πρωινη βααρδια.
Η μια ειναι στο νικηφορου ουρανου 24 το γωνιακο. Ονομα μπιανκα αδυνατη με ωραιο προσωπακι..θα ηθελα βεβαια να εχει λιγα κιλα παραπανω..αλλα οκ περναω αν αξιζει!
και η δευτερη ειναι στη φριξου πανω στο στουντιο της Εφης. Ονομα δεν θυμαμαι..βγηκε μαζι με μια αλλη.
ρωσιδακια με ειπε η τσα2 εγω λεω για την ψιλη η αλλη ηταν μετρια σε εμφανιση.
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.398
Κριτικές
216
Like
17.307
Πόντοι
35.697
Ρε καρντασια τιν τουτο?


Στο αλλο σαιτ σημερα την εβγαλε να δουλεύει στο Red diamond 10.00-20.00 και δεν προλαβαίνω λογω γαμημενης δουλειάς.
Ελπιζω να μην ειναι απτα κουφετα που τα κανουν μια περασια και δεν τις ξαναβρισκουμε.

Οσοι προσέλθουν παρακαλουνται να ενημερώσουν τους υπόλοιπους αγωνιστές!
Καλη ημερα σε ολους
50ε το απλο μετα παει στα 80ε με 69 και ακαποτο,νταρντανα ειναι αλλα και τα 50 πολλα στη Φυλης με 20ε δουλευουν ιδιες και καλυτερες και σε παρακαλανε να τελειωσεις στο στομα τους...
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
385
Like
364
Πόντοι
21
ξερει κανεις αν η ειρηνη στο νικηφορου 26 γλύφει/ρουφάει αρχίδια κ αν δέχεται χύσιμο στη μαπα κ ποδολαγνεια;
Να πάρει πρωτοβουλία μόνη της να το κάνει δεν νομίζω,τώρα αν την πεις να στα γλύψει δεν πιστεύω να σου πει όχι.Τα υπόλοιπα όχι πόσο μάλλον χύσιμο στην μάπα.Ρωτησα αρκετές αν το κάνουν αυτό όλες όχι είπαν.
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
6
Like
3.441
Πόντοι
736
Λοιπον θελω τα φωτα σας για δυο πιπινια που ειδα στην πρωινη βααρδια.
Η μια ειναι στο νικηφορου ουρανου 24 το γωνιακο. Ονομα μπιανκα αδυνατη με ωραιο προσωπακι..θα ηθελα βεβαια να εχει λιγα κιλα παραπανω..αλλα οκ περναω αν αξιζει!
και η δευτερη ειναι στη φριξου πανω στο στουντιο της Εφης. Ονομα δεν θυμαμαι..βγηκε μαζι με μια αλλη.
ρωσιδακια με ειπε η τσα2 εγω λεω για την ψιλη η αλλη ηταν μετρια σε εμφανιση.
Αν είναι το incognito το στούντιο που λες (για την δεύτερη) έχω πρόσφατη κριτική για την μικρή απο τις 2 και άλλη μια έχει και ο volcano , η άλλη η Τζούλια είναι νομίζω λίγο πιο μεγάλη και αν δεν κάνω λάθος είχε εμφανιστεί για ένα διάστημα στο άλλο σάιτ κατα την περίοδο των λοκντάουν αλλά μπορεί να την μπερδεύω με κάποια άλλη δεν είμαι σίγουρος.



Αλλά βασικά άκυρο γιατί λές πρωινή βάρδια ενώ αυτές που πέτυχα εγω ηταν βραδινές οπότε μάλλον άλλες πρέπει να ήταν , εκτός αν το πάνε ολοήμερο :confused::confused::confused:
 
Τελευταία τροποποίηση:

Nikthegreek23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2022
Μηνύματα
418
Κριτικές
18
Like
752
Πόντοι
311
Ρε καρντασια τιν τουτο?


Στο αλλο σαιτ σημερα την εβγαλε να δουλεύει στο Red diamond 10.00-20.00 και δεν προλαβαίνω λογω γαμημενης δουλειάς.
Ελπιζω να μην ειναι απτα κουφετα που τα κανουν μια περασια και δεν τις ξαναβρισκουμε.

Οσοι προσέλθουν παρακαλουνται να ενημερώσουν τους υπόλοιπους αγωνιστές!
Καλη ημερα σε ολους
Από τους ίδιου βάλανε και τη κρυσταλ σε στουντιο ένας που πηγε με Τη κρυσταλ είπε τα καλυτερα στο στουντιο παντως
 

Anzela$$$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2023
Μηνύματα
857
Like
2.676
Πόντοι
446

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.125
Κριτικές
11
Like
17.702
Πόντοι
3.796
Δεν σας φοβάμαι, τόσα και τόσα έχετε δει, θα το αντέξει και αυτό η καρδούλα σας:2funny::rockon::smiling-face-with-heart-eyes:
Οι νεομπουρδελιαρηδες είναι τόσο αγαμητοι στην προσωπική τους ζωή ,που όταν ανοίξετε θα κάνουν σειρά όπως πάντα λες και τους κερνάς δωρεάν μακαρόνια ..
Αν το εκμεταλλευτείτε σωστά θα γίνει και καλή διαφήμιση!
Ελπίζουμε σε κάτι καλό και περιμένουμε .
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.200
Κριτικές
293
Like
9.538
Πόντοι
12.525
Οι νεομπουρδελιαρηδες είναι τόσο αγαμητοι στην προσωπική τους ζωή ,που όταν ανοίξετε θα κάνουν σειρά όπως πάντα λες και τους κερνάς δωρεάν μακαρόνια ..
Αν το εκμεταλλευτείτε σωστά θα γίνει και καλή διαφήμιση!
Ελπίζουμε σε κάτι καλό και περιμένουμε .
Για να μη μας λέει βλέπω να βάζουν καμιά Χριστίνα αλβανίδα στην πρεμιέρα :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom