Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (4 μέλη και 27 επισκέπτες)
Εγγρ.
16 Απρ 2023
Μηνύματα
512
Like
974
Πόντοι
86
Γι αυτό για να μην κλαίμε μετά πάμε στις αγαπημένες μας θείες όπως εγώ στη μιλφ Ειρήνη σήμερα...με την κωλάρα της,το στητο βυζάκι της, μαύρα εσώρουχα και πορνογόβες... πίπα για σεμινάριο,καβάλημα σαν κομπρεσέρ... σφυροκόπημα στα 4 με σφαλιάρες στα κωλομαγουλα .
Αυτή τη γυναίκα δε τη χόρτασα ποτέ και ούτε πρόκειται
για δωσε που την βρισκω ;
 

Caligularas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2022
Μηνύματα
74
Κριτικές
21
Like
583
Πόντοι
290
Παιδιά μια γρήγορη βοηθεια οποίος μπορεί, βρίσκομαι Αθήνα για δουλειά και το ξενοδοχείο που μενω για να ανέβεις στο ασανσέρ πρέπει να σκαναρεις καρτα, πως θα γινει να καλέσω μια μορφονιά και να την αφήσουν να ανεβεί πάνω χωρίς να χρειαστεί να κατέβω στην είσοδο;

Ξερω ότι δεν είναι για εδώ το θεμα αλλά με έχει βαρέσει η καυλα και η απόγνωση οποίος μπορεί να μου απαντήσει
 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.013
Κριτικές
10
Like
5.093
Πόντοι
4.895
Παιδιά ξέρει κάποιος μια ειρήνη με μεγάλα φυσικά βυζια και ένα τατουάζ cheguevara στο μπράτσο μελαχρινή πού δούλευε το 2004 με 2007 στο ξενοδοχείο aneli στο sandanski με νταβατζή τον τζαικα? Αν ξέρει κανείς πού βρίσκεται τώρα και έχει επικοινωνία μαζί τής ας με ενημερώσει θα του είμαι υπόχρεος...
Αδερφέ, κάπου στη δεκαετία του 80, γύρω στο 86-87 αν θυμάμαι καλά. έβλεπα μια εκπομπή με παιδικά στη RAI UNO. 6χρονος εγώ μου γυάλισε πολύ ένα κοριτσάκι Ιταλάκι γύρω στα 8-9. Ίσως να έχει γίνει μούναρος. Ξέρεις μήπως πως μπορώ να την βρω? Έχεις καμιά επικοινωνία μαζί της? Αν ναι, θα σου είμαι υπόχρεος.
 
Τελευταία τροποποίηση:

marina_kavliara_cd

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2023
Μηνύματα
22
Like
114
Πόντοι
0
Αδερφέ, κάπου στη δεκαετία του 80, γύρω στο 86-87 αν θυμάμαι καλά. έβλεπα μια εκπομπή με παιδικά στη RAI UNO. 6χονος εγώ μου γυάλισε πολύ ένα κοριτσάκι Ιταλάκι γύρω στα 8-9. Ίσως να έχει γίνει μούναρος. Ξέρεις μήπως πως μπορώ να την βρω? Έχεις καμιά επικοινωνία μαζί της? Αν ναι, θα σου είμαι υπόχρεος.
Σατανά!!:cheesy::cheesy:
 

Anzela$$$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2023
Μηνύματα
858
Like
2.676
Πόντοι
446
Καλημέρα σε όλους, ανοίγουμε αυτή την εβδομάδα στην ΛΉΜΝΟΥ 8, κάθετη Νικηφόρου ουρανού. Ελπίζω να μας τιμήσετε με την παρουσία σας, μία μέρα πριν ανοίξουμε θα ανεβάσω και της φωτογραφίες της κοπέλας. Ευχαριστώ πολύ
 

Batplug

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2023
Μηνύματα
27
Κριτικές
1
Like
72
Πόντοι
0
Ρε καρντασια τιν τουτο?


Στο αλλο σαιτ σημερα την εβγαλε να δουλεύει στο Red diamond 10.00-20.00 και δεν προλαβαίνω λογω γαμημενης δουλειάς.
Ελπιζω να μην ειναι απτα κουφετα που τα κανουν μια περασια και δεν τις ξαναβρισκουμε.

Οσοι προσέλθουν παρακαλουνται να ενημερώσουν τους υπόλοιπους αγωνιστές!
Καλη ημερα σε ολους
 

Nikos00@

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2023
Μηνύματα
238
Like
700
Πόντοι
81
Η Νάταλι δουλεύει πάντα πρωί στο Godiva? Επίσης αν ξέρει κάποιος να μου πει αν επέστρεψε η Ρίτα. Ευχαριστώ
 

Panos 730

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2023
Μηνύματα
94
Κριτικές
1
Like
254
Πόντοι
20
Καλημέρα σε όλους, ανοίγουμε αυτή την εβδομάδα στην ΛΉΜΝΟΥ 8, κάθετη Νικηφόρου ουρανού. Ελπίζω να μας τιμήσετε με την παρουσία σας, μία μέρα πριν ανοίξουμε θα ανεβάσω και της φωτογραφίες της κοπέλας. Ευχαριστώ πολύ
Καλο ταξιδο ποια κοπέλα θα κάνει εγκαίνια?
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
767
Κριτικές
14
Like
1.492
Πόντοι
496
Γεια σας συναγωνιστές. Έχουμε κανένα νέο για την καρίνα;
 

napolitanos

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2023
Μηνύματα
110
Like
212
Πόντοι
21
Καλημέρα σε όλους ! Έχουμε ενημέρωση ποτέ θα κάνει εμφάνιση η Εμμανουέλα η μελαχρινή στα paradise ??? Πως και πως την περιμένω !!
 
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.389
Like
3.694
Πόντοι
456
ξερει κανεις αν η ειρηνη στο νικηφορου 26 γλύφει/ρουφάει αρχίδια κ αν δέχεται χύσιμο στη μαπα κ ποδολαγνεια;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom