Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.617
Κριτικές
22
Like
6.881
Πόντοι
3.346
Την διάβασα φίλε μ ευχάριστο πολύ !! πέρασα πολύ διαφορετικά με πρόσεξε καλύτερα ...έμενα με άρεσε αρκετά άλλα αυτά είναι γούστα φυσικά !!
Αμα ξεχωριζει πελατες ειναι στα μειον αυτο.
Γραψε κριτικη για να εχουμε εικονα για το πως περασες.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Αυτές τις μέρες επισκέφτηκα συνολικά 6 κοπέλες της πρωινής βάρδιας, Νάταλι από godiva, Αγάπη από βίλες, Νατάσσα στο Ξύλινο και Ρίτα, Βλάντα, Φρίντα από Las Vegas. Ήθελα να συναντηθώ και με την Σοφία από τις βίλες αλλά δυστυχώς απουσιάζει από το πρόγραμμα. Δεν έχει αλλάξει κάτι ως προς τις υπηρεσίες των κοριτσιών παραμένουν σταθερές επιλογές στην πρωινή βάρδια για να περάσει κάποιος σούπερ. Επίσης μου έκαναν το λεγόμενο κλικ και κάποιες νέες αφίξεις από το Hot Lady και villa erotica αλλά δεν επιχείρησα να κάνω τον κασκαντέρ και πετάξω άσκοπα χρήματα μιας και δεν υπάρχουν και κριτικές εδώ στο φόρουμ.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.617
Κριτικές
22
Like
6.881
Πόντοι
3.346
Αυτές τις μέρες επισκέφτηκα συνολικά 6 κοπέλες της πρωινής βάρδιας, Νάταλι από godiva, Αγάπη από βίλες, Νατάσσα στο Ξύλινο και Ρίτα, Βλάντα, Φρίντα από Las Vegas. Ήθελα να συναντηθώ και με την Σοφία από τις βίλες αλλά δυστυχώς απουσιάζει από το πρόγραμμα. Δεν έχει αλλάξει κάτι ως προς τις υπηρεσίες των κοριτσιών παραμένουν σταθερές επιλογές στην πρωινή βάρδια για να περάσει κάποιος σούπερ. Επίσης μου έκαναν το λεγόμενο κλικ και κάποιες νέες αφίξεις από το Hot Lady και villa erotica αλλά δεν επιχείρησα να κάνω τον κασκαντέρ και πετάξω άσκοπα χρήματα μιας και δεν υπάρχουν και κριτικές εδώ στο φόρουμ.
Δε βαρεθηκες να πηδας τις ιδιες;
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Δε βαρεθηκες να πηδας τις ιδιες;

εφόσον δεν υπάρχει κάτι καινούριο σε σούπερ υπηρεσίες, γίνεται αναγκαίο ''κακό'' να πάμε σχεδόν όλοι με τις ίδιες και τις ίδιες. Από κομοδίνα και αποστειρωμένες ξεπέτες χορτάσαμε.

Επειδή συνηθίζεις να κάνεις αρκετά συχνά τον κασκαντέρ, αν πέσει στην αντίληψη σου κανένα καινούριο στανταράκι εδώ είμαστε :wink:
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.617
Κριτικές
22
Like
6.881
Πόντοι
3.346
εφόσον δεν υπάρχει κάτι καινούριο σε σούπερ υπηρεσίες, γίνεται αναγκαίο ''κακό'' να πάμε σχεδόν όλοι με τις ίδιες και τις ίδιες.
Αν δεν δοκιμασεις ο ιδιος, δυσκολα θα μαθεις αν υπαρχει κατι καλο.. εγω εκανα δυο κασκαντεριλικια δεν μου βγηκαν, αλλα δοκιμασα.. γιατι στην μια δεν υπηρχαν κριτικες και στην αλλη η τελευταια ηταν λιγο θετικη.
Για την Νατασσα θα ελεγα οτι μοιαζει λιγο σε υπηρεσιες με τη σοφια απο βιλλες.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Αν δεν δοκιμασεις ο ιδιος, δυσκολα θα μαθεις αν υπαρχει κατι καλο.

ε ναι εννοείται, απλά αυτή την περίοδο δεν έχω την διάθεση να εξερευνήσω καινούριες αφίξεις κινούμενος σε αχαρτογράφητα ύδατα. Αν στο εγγύς μέλλον ανακαλύψω κάτι καλό θα το μοιραστώ εδώ στο φόρουμ.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.617
Κριτικές
22
Like
6.881
Πόντοι
3.346
ε ναι εννοείται, απλά αυτή την περίοδο δεν έχω την διάθεση να εξερευνήσω καινούριες αφίξεις κινούμενος σε αχαρτογράφητα ύδατα. Αν στο εγγύς μέλλον ανακαλύψω κάτι καλό θα το μοιραστώ εδώ στο φόρουμ.
Περιμενε καμια βδομαδα και μετα πανε Λαρα να περασεις καλα.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.109
Κριτικές
89
Like
10.575
Πόντοι
25.015
@GetYouBarbara Μπαίνουμε να διαβάσουμε κανένα νεο και καμία κριτική και έχουμε εσένα με τα κόμπλεξ σου. Ψαχνεσαι για κουβέντα να γίνεσαι επίκεντρο δίχως λόγο και αιτία . Κούρασες ρε τυπε, βρες άλλη δουλειά .
Αντε ρε μαλακα, σοβαρα? εχω να γραψω παρα πολυ καιρο. Βρες καμια αλλη μαλακεια να πεις. Αλλος τενεκες απο εδω που κανει τρελη ενημερωση. Εγω φιλε γαμαω γραφω κριτικες εσυ τι ακριβως κανεις εδω μεσα? Αλλο ενα μελος με ημερομηνια εγραφης το 2008 και κριτικες.....ωπα σωστα μαντεψατε, 0! Καλυτερα αλλη φορα να μην μιλας και να μασας.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.125
Κριτικές
11
Like
17.694
Πόντοι
3.796
Αντε ρε μαλακα, σοβαρα? εχω να γραψω παρα πολυ καιρο. Βρες καμια αλλη μαλακεια να πεις. Αλλος τενεκες απο εδω που κανει τρελη ενημερωση. Εγω φιλε γαμαω γραφω κριτικες εσυ τι ακριβως κανεις εδω μεσα? Αλλο ενα μελος με ημερομηνια εγραφης το 2008 και κριτικες.....ωπα σωστα μαντεψατε, 0! Καλυτερα αλλη φορα να μην μιλας και να μασας.
Λάρα πήγες τελικά ;
Δεν σε κοροϊδεύω απλά ακούγεται ότι θέλει να μπεις στο gov πρώτα
 

ichigo123

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2022
Μηνύματα
9
Like
4
Πόντοι
0
Μάγκες ξέρετε αμα έχει έρθει καμία ασιάτισσα ;
 

Malzahar

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2018
Μηνύματα
213
Like
357
Πόντοι
21
κούλη δε μπορώ να σε βοηθήσω,η κατάσταση είναι τραγική(trajic) ,στο hot lady δεν πηγαινω και πολυ λογω εμμονης που έχουν με τις λατινες,στα υπολοιπα θέλω ανανεωση του ροστερ και με τετοια κριση που περναμε καλα ηταν το απλο να αρχιζε σε ολα στο 30αρι,αντι να γινει αυτο θελουν να το πανε στο 50αρι,αν ημασταν πριν το 2010 δε θα με πειραζε,τωρα είναι γαμησετα και αφησε τα,για να κατεβεις το σκεφτεσαι σοβαρα ενω δε ξερεις τι θα πετυχεις,αν ειναι κομοδινο η αλλη και πεταξεις τα φραγκα,κουλη να μη σε ενδιαφερει μονο η αυτοδυναμια και να γινεις αιωνιος πρωθυπουργος..
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.109
Κριτικές
89
Like
10.575
Πόντοι
25.015
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Cecell

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.003
Κριτικές
10
Like
4.991
Πόντοι
4.895
Χθεσινή μίνι τσάρκα γύρω στις 6.
Βέγκας Ρίτα, Βλάντα και Φρίντα (που δεν την έχω δει)
Γκοντίβα η Ναταλί.
Ξύλινο Νατάσα.
Ερημίτη στη μια γωνία η Λόρι και στην άλλη η Μαρία στην οποία δυστυχώς κατέθεσα (ανέβασα κριτική)

Λοιπόν, ήταν τόσο χάλι η Ναταλί και η Βλαντα, που μου φάνηκε η Ρίτα μουνάρα. Στη Ρίτα, σκέφτηκα να μπω λίγο καθώς μου έβγαζε πουτανιά, αλλά όλα αυτά που λέμε τον τελευταίο καιρό με σταμάτησαν από το να την ξαναδοκιμάσω.

Τι της θέλω τις τσάρκες και τις δοκιμές αφού μόνιμα τρώω ήττες τελευταία?
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.764
Κριτικές
6
Like
3.438
Πόντοι
736
Μάγκες ξέρετε αμα έχει έρθει καμία ασιάτισσα ;
Ασιάτισσα δεν νομίζω , αλλά αυτή η Σεσίλ η Κολομβιανή (η απο κάπου εκεί γύρω) που έχω και πρόσφατη κριτική φέρνει λίγο σε Ταυλανδέζα νομίζω ... και η Νάρυ απο το Καζακστάν όσο την θυμάμαι απο τις παλιές φωτογραφίες φέρνει λίγο σε Ασιάτισσα.
 

amfeetlover

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3
Like
8
Πόντοι
0
Παιδια θελει κανεισ να παμε μαζι σε μπουρδελο, δεν εχω παει ποτε και ντρεπομαι παρα πολυ να παω μονοσ. Ειχα φτασει μια φορα εξω απο τη πορτα αλλα δεν καταφερα να μπω. 19 ειμαι αν αναρωτιεστε. Ολοι οι φιλοι μου ειναι και καλα κατα των μπουρδελων και τα σχετικα οποτε καταλαβαινεται γιατι ρωταω εδω.
 

Malzahar

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2018
Μηνύματα
213
Like
357
Πόντοι
21
αν και δε μου αρεσουν οι λατινες αυτη η αντζελα λεει τιποτα?? πηγε κανεις μαζι της???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom