Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 29 άτομα (4 μέλη και 25 επισκέπτες)

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.139
Κριτικές
90
Like
10.687
Πόντοι
25.015
Έχει κλείσει 10 χρόνια στη Θεσσαλονίκη και εξέλιξη δεν έχει δείξει,ότι έκανε πριν 10 χρόνια,τα ίδια κάνει και τώρα,(το είχα γράψει και γω)αυτό εννοεί ο καραμαν,αλλά εσείς οι αγαπουληδες δεν μπορείτε να τα δείτε αυτά μιας και μόλις σας ακουμπήσει έχετε χύσει τα μπουτακια σας..
Τωρα σοβαρα , το να λες σε εμενα οτι μολις μας ακουμπησει η Λαρα (και η οποιαδηποτε Λαρα) οτι θα χυσουμε τα μπουτακια μας ειναι απλα για γελια. Να σε καλα βρε που με εβγαλες και παρατσουκλι αγαπουλης της Λαρας. κλαιω απλα. Περιμενω και αλλα σχολια για να γελασω οπως το οποιος εχει την μυγα μυγιαζεται.

Αζαζελ αλληθωρε μαγκα που κατευθειαν να πεις την λεξη μπουφοι που ειχε πει ενα παλικαρι οτι η Σονια ειναι η παλια ντανιελα πρεπει μαλλον να βγεις να σε κανει τσαρκα ο Καραμαν που τις βλεπει ολες μουναρες. Θα ειστε καλο διδυμο, ο ενας θα λεει πωωωω δες μια μουναρα και ο αλλος θα λεει πωωω τι μπαζο ειναι αυτο.
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.405
Κριτικές
216
Like
17.353
Πόντοι
35.697
Τωρα σοβαρα , το να λες σε εμενα οτι μολις μας ακουμπησει η Λαρα (και η οποιαδηποτε Λαρα) οτι θα χυσουμε τα μπουτακια μας ειναι απλα για γελια. Να σε καλα βρε που με εβγαλες και παρατσουκλι αγαπουλης της Λαρας. κλαιω απλα. Περιμενω και αλλα σχολια για να γελασω οπως το οποιος εχει την μυγα μυγιαζεται.

Αζαζελ αλληθωρε μαγκα που κατευθειαν να πεις την λεξη μπουφοι που ειχε πει ενα παλικαρι οτι η Σονια ειναι η παλια ντανιελα πρεπει μαλλον να βγεις να σε κανει τσαρκα ο Καραμαν που τις βλεπει ολες μουναρες. Θα ειστε καλο διδυμο, ο ενας θα λεει πωωωω δες μια μουναρα και ο αλλος θα λεει πωωω τι μπαζο ειναι αυτο.
Μας έπεισες,θα πάμε στη δικιά σου μουναρα Αλβανίδα Λυδία,για γέλια και για κλάματα είναι η κατάσταση ...
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.208
Κριτικές
293
Like
9.602
Πόντοι
12.525
Bόλτα απόψε μετά τα μεσάνυχτα,πάλι λίγα σπίτια ανοιχτά αλλά αρκετός κόσμος να γυρνάει...

Φριξου 15 μολδαβεζικη παρτουζα με δύο μελαχρινα τουμπανακια αδιάφορης εμφάνισης αλλά ζωηρες στο σαλόνι.Ευα και Ζωή αν θυμάμαι

Φριξου 13 ανοιχτό μετά από πολύ καιρό αλλά είχε την μελαχρινή Καρίνα

Νικ.ουρανου 1β Αφρός μια θεία μελαχρινή επίσης ζωηρή που καβαλούσε τους πελάτες. Είδα και τη φίλη μου τη γυφτοτσατσα μετά από καιρό... Ευτυχώς που υπάρχει και αυτη να θυμόμαστε και λίγο Βαρδάρη

Το Venus ήταν ανοιχτό αλλά δε μπήκα, Venus 2 και villa κλειστά

Ερημιτη 3 η Έλενα με τα τατουάζ απόψε έδινε κωλο στα 50ευρώ. Μου αρέσει αυτό το γκομενακι από καιρό αλλά δε μπαίνω. Κάποιος που ξέρει τα βιτσια μου ας μου πει αν αξίζει να μπω

Ερημιτη 3β άνοιξα την πόρτα είδα την καυλιάρα μελαχρινή τσατσα αλλά είχε πολλούς στο μικρό σαλόνι και εφυγα δεν είδα κοπέλα. Τα απέναντι κλειστά όπως και τα Λας Βέγκας

Γεια σου Καραμαν παλιοσειρά!! Χαίρομαι που είσαι ενεργός ακόμα αν και δε μας γράφεις. Για τις αναφορές που λες από τις τσάρκες πλέον δεν έχει και νόημα γιατί τα περισσότερα σπίτια διαφημιζονται στο άλλο σάιτ οπότε μας λένε ποιες δουλεύουν.

Για τη Ρίτα δε θα έλεγα ότι την ανακάλυψα εγώ, προϋπήρχαν κάποιες κριτικές αλλά είναι σαν να πέρασε στα ψιλά οπότε εγώ με τα σχόλια μου νομίζω της έδωσα μια έξτρα ώθηση που της άξιζε και νομίζω είναι ό,τι καλύτερο έχει εμφανιστεί τα τελευταία χρόνια.
Δική μου ανακάλυψη όμως και θα σου έλεγα να δοκιμάσεις ανεπιφύλακτα ειναι η Νάταλι στο Ερημιτη 3β που όσοι δοκίμασαν έγραψαν τα καλύτερα και χαίρομαι γι'αυτό.

Στόχος μου για φέτος είναι να κάνω την υπέρβαση και να μπω με την Βάσω στο Λας Βέγκας και επειδή φοβάμαι ότι θα μου αρέσει, θα γράψω πολύ θετικά σχόλια και μετά όσοι πάνε από τη μια θα θέλουν να φύγουν τρέχοντας αλλά από την άλλη θα τους τρώει η περιέργεια :2funny::2funny:

Λοιπόν καλή χρονιά σε όλους και ας ελπίσουμε φέτος να είναι μια καλύτερη μπουρδελοχρονιά με περισσότερες αξιόλογες κοπέλες και περισσότερα σπίτια ανοιχτά. Ναι μεν έριξα λίγα αλλά καλά γαμήσια το'21 αλλά το γεγονός ότι σταμάτησε η Ειρήνη ήταν για μένα κάτι που δε μπορούσα να φανταστώ
 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.031
Κριτικές
10
Like
5.214
Πόντοι
4.895
Γεια σου Καραμαν παλιοσειρά!! Χαίρομαι που είσαι ενεργός ακόμα αν και δε μας γράφεις. Για τις αναφορές που λες από τις τσάρκες πλέον δεν έχει και νόημα γιατί τα περισσότερα σπίτια διαφημιζονται στο άλλο σάιτ οπότε μας λένε ποιες δουλεύουν.


Στόχος μου για φέτος είναι να κάνω την υπέρβαση και να μπω με την Βάσω στο Λας Βέγκας και επειδή φοβάμαι ότι θα μου αρέσει, θα γράψω πολύ θετικά σχόλια και μετά όσοι πάνε από τη μια θα θέλουν να φύγουν τρέχοντας αλλά από την άλλη θα τους τρώει η περιέργεια :2funny::2funny:
Βρε καλώς τον Karaman7...άντε σύντομα και ο gl (με το νεο νικ) μην πω και ο jo145

Al...ΕΛΕΟΣ ρε φιλε...πως θα σου σηκωθει με αυτην...απαπαπα
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.846
Κριτικές
384
Like
5.417
Πόντοι
11.585
Karaman χαιρομαι πολυ που εγραψες ολα αυτα αλλα μια παρατηρηση ρε αδερφε και μην με παρεξηγησεις.





Ελπιζω απο την παραθεση να καταλαβες που το παω. ΟΛΕΣ μουναρες τις εχεις βγαλει. Γελανε και οι πετρες με σενα μαλλον και οχι με την Λαρα. :hi::hi::hi:

Μαλισταααα.!!! Σου θιξαμε το γκομενακι, τον μισο χρονο γαμας την Λαρα και τον αλλον μισο την παλαμη σου περιμενοντας να γυρισει η Λαρα, και εχεις και αποψη ποιες πετρες γελανε, αν και εγω εγραψα για μπετα....
Αν και παει 10 η ωρα το πρωι, καλο σου βραδυ....
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.846
Κριτικές
384
Like
5.417
Πόντοι
11.585
Al, δεν θυμαμαι νωμιζα οτι ησουν εσυ, αλλα οποιος και να ηταν για να μην ψαχνω, του αξιζουν τα ευσημα, Ναταλι περασα και την ειδα, μετα απο πολυ προσπαθεια να την πετυχω, γιατι δεν βολευει το ωραριο, αλλα δεν με κλικαρε με τιποτα μολις την ειδα, την ειδα μαλιστα και μετα που εβαλε τα βυζια. Θα κανω ομως την υπερβαση καποια στιγμη. Προσπαθησα να βρω και την Σουζανα την μιλφαρα, αλλα δεν την πετυχα....

Gagarin, παλιες καλες εποχες.!! ο gl νωμιζω μπενει με αλλο λογαριασμο, o jo145 σιγουρα ειναι αναμεσα σας και γραφει καιρο....!!! :wink:

Καλη συνεχεια...
 

MakeMyDay86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2018
Μηνύματα
177
Κριτικές
8
Like
511
Πόντοι
301
για την αλεξανδρα τη κυπρια εχουν ακουστει καλες κριτικες...
θα πηγαινα και εγω αλλα καθε φορα σε προγραμμα τη βρισκω
Εγω την ειδα αλλα εχει παρει κιλα και δεν ειναι του γουστου μου τοσα. Την ειχα δει πριν κανα 3μηνο ηταν πιο αδυνατη. Ειχε πιασιματα ανεκτα για τα δικα μου δεδομενα
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.139
Κριτικές
90
Like
10.687
Πόντοι
25.015
Μαλισταααα.!!! Σου θιξαμε το γκομενακι, τον μισο χρονο γαμας την Λαρα και τον αλλον μισο την παλαμη σου περιμενοντας να γυρισει η Λαρα, και εχεις και αποψη ποιες πετρες γελανε, αν και εγω εγραψα για μπετα....
Αν και παει 10 η ωρα το πρωι, καλο σου βραδυ....
Ναι ρε. Εχεις δικιο. Πανε ξεστραβωσου λιγο να δεις τι γαμαω και μετα ελα να μου την πεις. Εγραψες για 10 κοπελες ολες μουναρες ολες κατι σουπερ ουαου και εγραψες και για ενα μπετο. Ευγε. Την επομενη φορα να μας ξαναγραψεις μετα απο κανα χρονο για τις ιδιες μουναρες που φανταζομαι γαμας καθημερινα.

Ααα και κατι ακομα. Οταν επεστρεψε η Λαρα 2 εβδομαδες αν δεν κανω λαθος ειχε ερθει πηγα 1 φορα ολο κ ολο. Ειμαι πολυ αγαπουλης της τελικα. Και δεν μ το ειχα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.208
Κριτικές
293
Like
9.602
Πόντοι
12.525
Βρε καλώς τον Karaman7...άντε σύντομα και ο gl (με το νεο νικ) μην πω και ο jo145

Al...ΕΛΕΟΣ ρε φιλε...πως θα σου σηκωθει με αυτην...απαπαπα
Θέλω να δημιουργήσω τάση υπέρ της :2funny:

Πάντως αφού εμφανίστηκε ο dokimazo λογικά θα φανεί και ο deker ο οποίος θα μας καλεί σε αποχή από Δευτέρα
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.687
Κριτικές
22
Like
7.058
Πόντοι
3.346
Καλημερα συναδελφοι και καλη χρονια σε ολους!
Βλεπω καναμε καλο ποδαρικο..ξεκινησε η χρονια μ' ενα μινι εμφυλιο :grin:
Εγω εχω ταχθει στο πλευρο της Λαρας και θα πολεμησω μεχρι το τελος της ζωης μου..εχει το σπαθι μου ?

Χαλαρωστε λεω εγω και μην μαλωνετε για ιεροδουλες..δεν αξιζει! παντε πηδηξτε οποια γουσταρετε και περνατε καλα μαζι της..αυτο εχει σημασια.
 

horhitto4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2014
Μηνύματα
366
Κριτικές
4
Like
877
Πόντοι
361
Σήμερα κατά τις 5 θα δοκιμάσω τη μαύρη την elen στο poison οπότε θα γράψω και κριτική. Αν κάποιος τη πήρε μπορεί να γράψει τη εμπειρία του. Υγ. Δε την έχω δει καν.
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.288
Κριτικές
6
Like
152
Πόντοι
16
Θέλω να δημιουργήσω τάση υπέρ της :2funny:

Πάντως αφού εμφανίστηκε ο dokimazo λογικά θα φανεί και ο deker ο οποίος θα μας καλεί σε αποχή από

Θέλω να δημιουργήσω τάση υπέρ της :2funny:

Πάντως αφού εμφανίστηκε ο dokimazo λογικά θα φανεί και ο deker ο οποίος θα μας καλεί σε αποχή από Δευτέρα

Θέλω να δημιουργήσω τάση υπέρ της :2funny:

Πάντως αφού εμφανίστηκε ο dokimazo λογικά θα φανεί και ο deker ο οποίος θα μας καλεί σε αποχή από Δευτέρα
Θα αναστηθεί και ο kikas , ετσι οπως παμε και γυριζει ολη η παλια φουρνιά
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.139
Κριτικές
90
Like
10.687
Πόντοι
25.015
Καλημερα συναδελφοι και καλη χρονια σε ολους!
Βλεπω καναμε καλο ποδαρικο..ξεκινησε η χρονια μ' ενα μινι εμφυλιο :grin:
Εγω εχω ταχθει στο πλευρο της Λαρας και θα πολεμησω μεχρι το τελος της ζωης μου..εχει το σπαθι μου ?

Χαλαρωστε λεω εγω και μην μαλωνετε για ιεροδουλες..δεν αξιζει! παντε πηδηξτε οποια γουσταρετε και περνατε καλα μαζι της..αυτο εχει σημασια.
Εγω δεν ηθελα να μαλωσο με κανεναν. Αλλη ορεξη δεν ειχα. Αλλα δεν μπορουσα να κρατηθω οταν βλεπω αναφορα απο αξιοτιμο μελος να της βγαζει ολες μουναρες καπου επαθα ενα εγκεφαλικο και το ειπα. Και στην τελικη να πω και κατι τελευταιο. Υποτιθεται εδω μεσα μπαινουμε να ενημερωνομαστε αν πετυχουμε κατι καλο να βγουμε να το πουμε να περασουν κ αλλοι καλα βεβαια εδω υπαρχει κ ο παραγοντας της χημειας οποτε καποιος καπου μπορει να περασει καλα καποιος αλλος οχι. Αυτα για τα σχολια περι αγαπουληδων. Το οτι περναω καλα με την Λαρα και θα παω πιο συχνα μαζι της παρα με καποια αλλη που θα πανε τα λεφτα πεταμενα ε ας ειμαι αγαπουλης τοτε.
 

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.143
Κριτικές
53
Like
3.998
Πόντοι
6.050
al Pacino ειπαμε εγω την ανακαλυψα την Ναταλι! Αλλα δεν θα ξαναπαω, ολη δικια σας.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Al, δεν θυμαμαι νωμιζα οτι ησουν εσυ, αλλα οποιος και να ηταν για να μην ψαχνω, του αξιζουν τα ευσημα, Ναταλι περασα και την ειδα, μετα απο πολυ προσπαθεια να την πετυχω, γιατι δεν βολευει το ωραριο, αλλα δεν με κλικαρε με τιποτα μολις την ειδα, την ειδα μαλιστα και μετα που εβαλε τα βυζια. Θα κανω ομως την υπερβαση καποια στιγμη. Προσπαθησα να βρω και την Σουζανα την μιλφαρα, αλλα δεν την πετυχα....

Gagarin, παλιες καλες εποχες.!! ο gl νωμιζω μπενει με αλλο λογαριασμο, o jo145 σιγουρα ειναι αναμεσα σας και γραφει καιρο....!!! :wink:

Καλη συνεχεια...
Karaman πολυ χαιρομαι παλιοσειρα που σε ξαναβλεπω! ο Jο145 γραφει;; σοβαρα;; ε τον αλητη και δεν λεει τιποτα εε;; Γαματος τυπος!
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.208
Κριτικές
293
Like
9.602
Πόντοι
12.525


al Pacino ειπαμε εγω την ανακαλυψα την Ναταλι! Αλλα δεν θα ξαναπαω, ολη δικια σας.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:
Καλά δε θα επιμείνω αλλά βλέπω ότι εγώ έγραψα το πρώτο μήνυμα στις 21 Σεπτεμβρίου κι εσύ έγραψες πράγματι την πρώτη κριτική για τη Νάταλι στις 4 Οκτωβρίου... Πριν τις 21 Σεπτεμβρίου δε βλέπω να έχεις κάνει κάποια αναφορά στο όνομα της αλλά τελοσπαντων μικρή σημασία έχει
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.208
Κριτικές
293
Like
9.602
Πόντοι
12.525
Υποτιθεται εδω μεσα μπαινουμε να ενημερωνομαστε αν πετυχουμε κατι καλο να βγουμε να το πουμε να περασουν κ αλλοι καλα βεβαια εδω υπαρχει κ ο παραγοντας της χημειας οποτε καποιος καπου μπορει να περασει καλα καποιος αλλος οχι.
Ναι αλλά ο Κάραμαν σε ενημέρωσε για 15 διαφορετικές κοπέλες μέσα στο '21 ενώ εσύ τον ενημέρωσες μόνο για την Λάρα και από πάνω μπήκες στον πειρασμό να τον λογοκρίνεις κιόλας γιατί τις βρίσκει όλες μουνάρες.
Δίκαιο ??
 

MakeMyDay86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2018
Μηνύματα
177
Κριτικές
8
Like
511
Πόντοι
301
Ναι αλλά ο Κάραμαν σε ενημέρωσε για 15 διαφορετικές κοπέλες μέσα στο '21 ενώ εσύ τον ενημέρωσες μόνο για την Λάρα και από πάνω μπήκες στον πειρασμό να τον λογοκρίνεις κιόλας γιατί τις βρίσκει όλες μουνάρες.
Δίκαιο ??
θα ζητησω συγνωμη που μπλεκομαι και δεν εχω λογο να παρω την θεση κανενος αλλα ο Tetsuo εχει πολλες κριτικες για το 2021 στο προφιλ του ενω ο Καραμαν καμια. Αλλα το ξεκαθαριζω, μεσα στο προφιλ του, οχι εδω. Και παλι ζητω συγνωμη και αποχωρω.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.208
Κριτικές
293
Like
9.602
Πόντοι
12.525
θα ζητησω συγνωμη που μπλεκομαι και δεν εχω λογο να παρω την θεση κανενος αλλα ο Tetsuo εχει πολλες κριτικες για το 2021 στο προφιλ του ενω ο Καραμαν καμια. Αλλα το ξεκαθαριζω, μεσα στο προφιλ του, οχι εδω. Και παλι ζητω συγνωμη και αποχωρω.
Βρε παιδιά το νόημα σ'αυτη την περίπτωση δεν είναι πόσες έχει ο ένας και πόσες ο άλλος... Δε χρειάζεται τόση λογοκρισία και ειδικά ως προς το γούστο στην εμφάνιση.
Όπως δε σου λέει εσένα κανείς γιατί βρίσκεις μουνάρα μόνο τη Λάρα έτσι κι εσύ δεν είναι σωστό να ασχοληθείς γιατί τις βρίσκει μουνάρες όλες ο άλλος. Από τη στιγμή που δε μπορείς να του προσάψεις κάποια σκοπιμότητα είναι αχρείαστο πιστεύω
 

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.143
Κριτικές
53
Like
3.998
Πόντοι
6.050




Καλά δε θα επιμείνω αλλά βλέπω ότι εγώ έγραψα το πρώτο μήνυμα στις 21 Σεπτεμβρίου κι εσύ έγραψες πράγματι την πρώτη κριτική για τη Νάταλι στις 4 Οκτωβρίου... Πριν τις 21 Σεπτεμβρίου δε βλέπω να έχεις κάνει κάποια αναφορά στο όνομα της αλλά τελοσπαντων μικρή σημασία έχει
ναι ρε τρελε, πλακα κανω :P
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom