Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (1 μέλη και 24 επισκέπτες)

Crucifix4

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
3.972
Κριτικές
63
Like
7.568
Πόντοι
4.766
Ο φιλτατος Αλ την είχε πάρει και είχε γράψει συγκεκριμένα ότι μύριζε το μουνι της σαν μουστάρδα.. Μετά από δεκάδες και εκατοντάδες ίσως γυναίκες που είχε πάρει ήταν πρωτόγνωρο αυτό που είδε.. Αυτό μόνο τελειώνουν όλα.
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.949
Κριτικές
50
Like
5.674
Πόντοι
7.636
Ο φιλτατος Αλ την είχε πάρει και είχε γράψει συγκεκριμένα ότι μύριζε το μουνι της σαν μουστάρδα.. Μετά από δεκάδες και εκατοντάδες ίσως γυναίκες που είχε πάρει ήταν πρωτόγνωρο αυτό που είδε.. Αυτό μόνο τελειώνουν όλα.

Αδερφέ μου, την έχω πάρει στo Studio της Φρίξου.
Πέρασα πολύ καλά, περιποιημένα άκρα και πολύ καθαρή.
Γλύψιμο αιδοίου κανονικά, αφού η ενέργεια στο σαλονάρισμα ήταν πολύ δυνατή καθώς η χειραψία της με κέρδισε. Μάλιστα ξαναπήγα χωρίς να την πετύχω ξανά για το FATALITY.

Επίσης ένας φίλος από εδώ μέσα την έχει πάρει και σαν c/g πριν λίγους μήνες, τότε που ήταν Star και έκανε βόλτες τα βράδυα, άσχετα αν δεν πέρασε καλά και πλήρωσε πολλά.
Τώρα αν είναι τρανσάκι και δε κατάλαβα τίποτα τι να πω, αν και δεν νομίζω, είπαμε, τόσο θολωμένος δεν είμαι.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.196
Κριτικές
293
Like
9.512
Πόντοι
12.525
Ο φιλτατος Αλ την είχε πάρει και είχε γράψει συγκεκριμένα ότι μύριζε το μουνι της σαν μουστάρδα.. Μετά από δεκάδες και εκατοντάδες ίσως γυναίκες που είχε πάρει ήταν πρωτόγνωρο αυτό που είδε.. Αυτό μόνο τελειώνουν όλα.
:2funny:  :2funny:...ε όχι και δεκάδες... Πράγματι η μυρωδιά ήταν πρωτόγνωρη αλλά σε καμιά περίπτωση δε θα υποψιαζομουν ότι είναι χειρουργημενη.
Στις φωτογραφίες ίσως δείχνει λίγο πιο άγρια στο πρόσωπο αλλά από κοντά είναι αλλιώς.Κακο φωτοσοπ θα έλεγα...
 

Crucifix4

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
3.972
Κριτικές
63
Like
7.568
Πόντοι
4.766
:2funny:  :2funny:...ε όχι και δεκάδες... Πράγματι η μυρωδιά ήταν πρωτόγνωρη αλλά σε καμιά περίπτωση δε θα υποψιαζομουν ότι είναι χειρουργημενη.
Στις φωτογραφίες ίσως δείχνει λίγο πιο άγρια στο πρόσωπο αλλά από κοντά είναι αλλιώς.Κακο φωτοσοπ θα έλεγα...
Έπρεπε να πω εκατοντάδες σωστά  :cheesy:  :grin:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.196
Κριτικές
293
Like
9.512
Πόντοι
12.525
Έπρεπε να πω εκατοντάδες σωστά  :cheesy:  :grin:
άμα δεις στo φεισμπουκ στη σελίδα του stars που έχει πολλές φωτογραφίες της κανονικές, την λες και ωραίο γκομενακι

Στο φαϊντγκερλς πράγματι σε κάνα δυο φωτογραφίες δείχνει κάπως άγρια
 

Crucifix4

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
3.972
Κριτικές
63
Like
7.568
Πόντοι
4.766
άμα δεις στo φεισμπουκ στη σελίδα του stars που έχει πολλές φωτογραφίες της κανονικές, την λες και ωραίο γκομενακι

Στο φαϊντγκερλς πράγματι σε κάνα δυο φωτογραφίες δείχνει κάπως άγρια
ΟΚ θα μπω να τσεκαρω.
 

zipas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
356
Κριτικές
1
Like
495
Πόντοι
21
ΟΚ θα μπω να τσεκαρω.
Πέρασμα με μια καινούργια Βανέσα στα στούντιο μ των 40 ευρώ τ απλό
Επι της νικηφόρου ουρανού.. τ όρνιο ... τ ζώων ήταν αυτό... βυζι ούτε 0000 ρόγα τ ίδιο... χιεστο όλο αυτό.. ν μη καθετε ν τη γαμησω ν τη κυνηγάω μέσα στο δωματιο... βγαίνω κ λέω τη γιαγιά δ θέλω χρήματα πίσω αλλά μη τη ξανά περάσεις μ πελάτη ...
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.159
Like
8.231
Πόντοι
2.356
Πέρασμα με μια καινούργια Βανέσα στα στούντιο μ των 40 ευρώ τ απλό
Επι της νικηφόρου ουρανού.. τ όρνιο ... τ ζώων ήταν αυτό... βυζι ούτε 0000 ρόγα τ ίδιο... χιεστο όλο αυτό.. ν μη καθετε ν τη γαμησω ν τη κυνηγάω μέσα στο δωματιο... βγαίνω κ λέω τη γιαγιά δ θέλω χρήματα πίσω αλλά μη τη ξανά περάσεις μ πελάτη ...
:2funny: :2funny: :2funny:
Την κυνηγούσες να την  :knockinb:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.196
Κριτικές
293
Like
9.512
Πόντοι
12.525
I have four rules...you don't touch or kiss my tits...you don't kiss me over my neck or face...you don't touch my pussy and asshole...you don't lick my asshole  :think:
Αιφνιδιαστηκα αλλά σκέφτηκα ότι θα είναι μια πρωτόγνωρη εμπειρία να γαμήσω με τα μάτια μόνο αλλά η αφοπλιστικη ειλικρίνεια της κοπέλας δε μου άφησε περιθώριο...if you don't like take your money and go

Ο λόγος για την Τζενη στο Ερημίτη 4 την οποία σκεφτόμουν από προχθές και πήγα να τη γαμήσω αλλά δυστυχώς η κοπέλα σου λέει από μόνη της ότι δεν κάνει τίποτα και στην ουσία σε διώχνει.
Η τσατσα η οποία είναι μια πολύ ευγενική κυρία και γνωριζόμαστε χρόνια μου έδωσε τα λεφτά και εντελώς απορημένη με ρώτησε τι και πως.
Τελοσπαντων πρώτη φορά μου συμβαίνει να πάρω πίσω τα λεφτά και να φύγω και φυσικά εκτός από τα μέλη που μας διαβάζουν αν μας διαβάζει η διεύθυνση του οίκου θα πρέπει να τη διώξει απόψε κιόλας διότι αυτή θα το κλείσει το μαγαζί.Παντα σκέφτομαι και την πλευρά του επιχειρηματια οπότε το λέω καλοπροαιρετα ότι εμένα δε μου έχει ξανατυχει τέτοια περίπτωση. Κακώς βρίσκεται στο μπουρδελο η κοπέλα.

 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.196
Κριτικές
293
Like
9.512
Πόντοι
12.525
Οπότε φεύγω κάνω κάνα δυό γυρες και το ένστικτο μου με οδηγεί Εμπεδοκλεους. Βγαίνει στο σαλόνι ένα πολύ όμορφο και γλυκό μωρό η Ιζαμπελα από Ισπανία, ωραίο κορμακι με πολλά τατουάζ...μου'κανε ναζια οπότε μπήκα και δεν έχασα... Πολύ δυνατό το μωρό,δεκτικο,καλό παιχνίδι,καλή πίπα και φοβερό καβαλημα από πάνω και μια πανέμορφη σούφρα να τη γλειφεις και να μην χορταινεις.
Έχουμε μέλλον εδώ πιστεύω
 

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.128
Κριτικές
53
Like
3.978
Πόντοι
6.050
I have four rules...you don't touch or kiss my tits...you don't kiss me over my neck or face...you don't touch my pussy and asshole...you don't lick my asshole  :think:
Αιφνιδιαστηκα αλλά σκέφτηκα ότι θα είναι μια πρωτόγνωρη εμπειρία να γαμήσω με τα μάτια μόνο αλλά η αφοπλιστικη ειλικρίνεια της κοπέλας δε μου άφησε περιθώριο...if you don't like take your money and go

Εκλαψα!! :) Καλημερα!
 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.011
Κριτικές
10
Like
5.065
Πόντοι
4.895
I have four rules...you don't touch or kiss my tits...you don't kiss me over my neck or face...you don't touch my pussy and asshole...you don't lick my asshole  :think:
Είσαι μαλάκας ρε φίλε, έπρεπε να απαντήσεις "I have one rule: No rulez. you will eat it (βλαχογκρικ) and you will like it"
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.641
Κριτικές
22
Like
6.914
Πόντοι
3.346
I have four rules...you don't touch or kiss my tits...you don't kiss me over my neck or face...you don't touch my pussy and asshole...you don't lick my asshole  :think:
Αιφνιδιαστηκα αλλά σκέφτηκα ότι θα είναι μια πρωτόγνωρη εμπειρία να γαμήσω με τα μάτια μόνο αλλά η αφοπλιστικη ειλικρίνεια της κοπέλας δε μου άφησε περιθώριο...if you don't like take your money and go

Ο λόγος για την Τζενη στο Ερημίτη 4 την οποία σκεφτόμουν από προχθές και πήγα να τη γαμήσω αλλά δυστυχώς η κοπέλα σου λέει από μόνη της ότι δεν κάνει τίποτα και στην ουσία σε διώχνει.
Η τσατσα η οποία είναι μια πολύ ευγενική κυρία και γνωριζόμαστε χρόνια μου έδωσε τα λεφτά και εντελώς απορημένη με ρώτησε τι και πως.
Τελοσπαντων πρώτη φορά μου συμβαίνει να πάρω πίσω τα λεφτά και να φύγω και φυσικά εκτός από τα μέλη που μας διαβάζουν αν μας διαβάζει η διεύθυνση του οίκου θα πρέπει να τη διώξει απόψε κιόλας διότι αυτή θα το κλείσει το μαγαζί.Παντα σκέφτομαι και την πλευρά του επιχειρηματια οπότε το λέω καλοπροαιρετα ότι εμένα δε μου έχει ξανατυχει τέτοια περίπτωση. Κακώς βρίσκεται στο μπουρδελο η κοπέλα.
Μ εσωσες συναδελφε..την ειχα βαλει στο ματι την μικρη εδω και καιρο και ελεγα με την πρωτη ευκαιρια να περασω μαζι της.
 

Spartan2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2020
Μηνύματα
365
Κριτικές
4
Like
1.068
Πόντοι
361
Οπότε φεύγω κάνω κάνα δυό γυρες και το ένστικτο μου με οδηγεί Εμπεδοκλεους. Βγαίνει στο σαλόνι ένα πολύ όμορφο και γλυκό μωρό η Ιζαμπελα από Ισπανία, ωραίο κορμακι με πολλά τατουάζ...μου'κανε ναζια οπότε μπήκα και δεν έχασα... Πολύ δυνατό το μωρό,δεκτικο,καλό παιχνίδι,καλή πίπα και φοβερό καβαλημα από πάνω και μια πανέμορφη σούφρα να τη γλειφεις και να μην χορταινεις.
Έχουμε μέλλον εδώ πιστεύω
Γεια σου Al! Ωραίος! Που βρίσκεται το συγκεκριμένο κατάστημα, θα ήθελα να δοκιμάσω κ εγώ ισπανική κωλότρυπα...
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.196
Κριτικές
293
Like
9.512
Πόντοι
12.525
Γεια σου Al! Ωραίος! Που βρίσκεται το συγκεκριμένο κατάστημα, θα ήθελα να δοκιμάσω κ εγώ ισπανική κωλότρυπα...
ανεβαίνεις τέρμα πάνω τη Φρίξου και στρίβεις δεξιά,έχει ένα μόνο του εκεί
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.196
Κριτικές
293
Like
9.512
Πόντοι
12.525
Είσαι μαλάκας ρε φίλε, έπρεπε να απαντήσεις "I have one rule: No rulez. you will eat it (βλαχογκρικ) and you will like it"
Μα έμεινα μετά τους κανόνες αλλά ήρθε και η συμπληρωματικη ατάκα οπότε δε μου άφησε περιθώριο... Ούτε καν να εκνευριστω δε πρόλαβα
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.544
Πόντοι
7.195
Επηδει είσαι έμπειρος το ξέρω... σου φαίνεται για γυναίκα?

την συνάντησα αρκετές φορές,ομολογώ απο τις φωτογραφίες είπα πως μάλλον πρόκειται για τρανσάκι.....όταν την είδα απο κοντά ΚΑΤΆΛΑΒΑ ο,τι δεν υπάρχει περίπτωση να είναι τρανσάκι.....απλά δεν είναι του γούστου μου....Αλλά είναι μια πολύ ωραία γυναίκα....ξεκάθαρα...
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.765
Κριτικές
6
Like
3.440
Πόντοι
736
I have four rules...you don't touch or kiss my tits...you don't kiss me over my neck or face...you don't touch my pussy and asshole...you don't lick my asshole  :think:
Αιφνιδιαστηκα αλλά σκέφτηκα ότι θα είναι μια πρωτόγνωρη εμπειρία να γαμήσω με τα μάτια μόνο αλλά η αφοπλιστικη ειλικρίνεια της κοπέλας δε μου άφησε περιθώριο...if you don't like take your money and go

Ο λόγος για την Τζενη στο Ερημίτη 4 την οποία σκεφτόμουν από προχθές και πήγα να τη γαμήσω αλλά δυστυχώς η κοπέλα σου λέει από μόνη της ότι δεν κάνει τίποτα και στην ουσία σε διώχνει.
Η τσατσα η οποία είναι μια πολύ ευγενική κυρία και γνωριζόμαστε χρόνια μου έδωσε τα λεφτά και εντελώς απορημένη με ρώτησε τι και πως.
Τελοσπαντων πρώτη φορά μου συμβαίνει να πάρω πίσω τα λεφτά και να φύγω και φυσικά εκτός από τα μέλη που μας διαβάζουν αν μας διαβάζει η διεύθυνση του οίκου θα πρέπει να τη διώξει απόψε κιόλας διότι αυτή θα το κλείσει το μαγαζί.Παντα σκέφτομαι και την πλευρά του επιχειρηματια οπότε το λέω καλοπροαιρετα ότι εμένα δε μου έχει ξανατυχει τέτοια περίπτωση. Κακώς βρίσκεται στο μπουρδελο η κοπέλα.
Δηλαδη μάλλον πιο γρήγορα θα τελειωνε αν έλεγε αυτά που κάνει αντί για αυτά που δεν κάνει :P
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom