Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (0 μέλη και 19 επισκέπτες)

Crucifix4

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
3.972
Κριτικές
63
Like
7.562
Πόντοι
4.766
Αν είναι αστέρι η Αμαριλης το παλτό.Η Λάρα τι είναι τοτες.. Είναι και από την ίδια χώρα  :grin:
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
765
Κριτικές
14
Like
1.488
Πόντοι
496
Σίγουρα είναι καλύτερη η Λάρα και η Αμαριλης καλή είναι. Πριν ένα χρόνο που την πείρα μια χαρά ήταν. Βέβαια αν είναι η Λάρα και αυτή την Λάρα θα πάρω.
 

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
825
Κριτικές
53
Like
1.404
Πόντοι
2.300

Νικ. 20(vis9): Άννα... Την ελληνίδα την μαυρομαλα με την καρδούλα στο κωλαράκι! :grin:
Μινώταυρου 14: Χριστίνα...
Αυτή η Άννα έχει αρκετά tatoo και φοράει και γυαλιά μήπως?
 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.010
Κριτικές
10
Like
5.033
Πόντοι
4.895
Νικ. 20(vis9): Άννα... Την ελληνίδα την μαυρομαλα με την καρδούλα στο κωλαράκι! :grin:
Μινώταυρου 14: Χριστίνα...
Αυτή η Άννα έχει αρκετά tatoo και φοράει και γυαλιά μήπως?
το ίδιο ρώτησα κι εγώ, αλλά μου είπε ο mpouxos ότι δεν είναι αυτή που λέμε από το ινστα εμεις
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.641
Κριτικές
22
Like
6.910
Πόντοι
3.346
Νικ. 20(vis9): Άννα... Την ελληνίδα την μαυρομαλα με την καρδούλα στο κωλαράκι! :grin:
Μινώταυρου 14: Χριστίνα...
Αυτή η Άννα έχει αρκετά tatoo και φοράει και γυαλιά μήπως?
Μακρια συναδελφε απο Αννα ελληνιδα που ειναι vis9 βραδυνη! ειχε δουλεψει και παλιοτερα στο φριξου τελευταιο πανω δεξια. Πιο ξεπετα παιθαινεις ,δεν σε αφηνει τιποτα να κανεις και αμεσως περναει καποτα σε πεσμενο πεος..ασε που αμα βγαλει τα ρουχα δεν λεει και πολλα,μονο το στηθος λιγο αξιζει.
 

λιωστης

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2019
Μηνύματα
39
Κριτικές
5
Like
143
Πόντοι
0
:heavymetalbig:Γειά σας σύντροφοι. Ανεβαίνω Θεσσαλονίκη την Πέμπτη. Και θα κάτσω μέρες. Πού θα βρω πουτανα να κάνει ελεύθερο στοματικό και γλειψαρχιδισμο? :heavymetalbig:
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.641
Κριτικές
22
Like
6.910
Πόντοι
3.346
Για στεφανια που γραφω κριτικη?
Το στουντιο που την πηρα ειναι το καινουργιο σχετικα εκει στις νταλικες και δεν το εχουν εδω.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.641
Κριτικές
22
Like
6.910
Πόντοι
3.346
Ας γραψω λιγα πραγματα εδω..μεχρι να δουμε που θα ανεβασω την κριτικη!

Στεφανια 22 ετων ρουμανα,ξανθο κοντοπουτανο!
Εμφανισιακα γκαυλακι θα ελεγα, φορουσε και γυαλια που της δινουν το κατι παραπανω..βεβαια ειχε χτυπισει λιγο στο μαγουλο (μαλλον καποιο κοψιματακι)και ειχε βαλει γαζαπλαστ που την χαλουσε λιγο..αλλα αυτο ειναι προσωρινο ενταξει.
Στα του αγωνα.
Περασα στο τελευταιο δωματιο αριστερα,νορμαλ χωρις πολλα πολλα μεσα, χαρτι και αφρολουτρο στον νιπτηρα διπλα απο την ντουζιερα,αυτα ειχε μονο.
Ηρθε η στεφανια,ελληνικα καθολου..αγγλικα καλα τουλαχιστον καταλαβαινει.
Φιλια οχι..σχεδον αμεσως περασμα καποτας,πιπα πολυ καλη αλλα καθοταν μακρια αναμεσα στα ποδια και με κοιτουσε σε ολη την διαρκεια..την εφερα στο πλαι για να πιασω λιγο και μολις πηγα να βαλω χερι ψιλο τραβιοταν δειχνοντας μαλλον οτι δεν θελει.
Σεξ πρωτα απο πισω..καλο στησιμο,ψευτικε κραυγουλες..μετα απο μπροστα αλλα δεν τελειωνα.
Με ειπε οτι εχει λιγο χρονο ακομα (δεν ειχαμε ξεπερασει τα 10 λεπτα)την ρωτησα αν με αφηνει λιγο τριψιμο..αφου ζοριστηκε να το καταλαβει τελικα με αφησε λιγο απο μπροστα λιγο απο πισω..την εβαλα μετα να γλυψει λιγο και τα @@ και ετσι τελειωσα!
Τελος να πω οτι ηταν με το απλο η συνευρεση (30) και γενικα δεν ευχαριστηθηκα..φαινεται οτι μπορει να δωσει παραπανω..αλλα σιγουρα θελει χρονο.
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.765
Κριτικές
6
Like
3.440
Πόντοι
736
σε ποιο σπιτακι παιζει η κορασίδα?
Είναι στα στουντιο πάρανταις , που απο οτι φαινεται για κάποιο λόγο βγηκαν απο το άλλο σάιτ και φτιάξανε νεο σάιτ δικό τους , δες 1-2 σελίδες πίσω έχουν βάλει λίνκ.

Αν και , παρόλο που δεν έχω περάσει με αυτην , απο οτι λέγανε όμως , απο εμφάνιση είναι καλή αλλα απο υπηρεσίες μάλλον όχι.
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
765
Κριτικές
14
Like
1.488
Πόντοι
496
η αμαρυλλίς τι προγράμματά κάνει
Πρωκτικό κάνει?? Στο στόμα τα παίρνει?? Κ τι τιμές
πρωκτικό σίγουρα δεν κάνει. Για τα αλλά δεν ξέρω αλλά μπορείς να δεις στο site του παρανταις.
 

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
825
Κριτικές
53
Like
1.404
Πόντοι
2.300
το ίδιο ρώτησα κι εγώ, αλλά μου είπε ο mpouxos ότι δεν είναι αυτή που λέμε από το ινστα εμεις
Α! Μάλιστα. Πως θα γίνει ρε φίλε να γαμησουμε αυτή την ξεκωλιαρα από το ινστα. Δεν μπορεί να μην γαμθεται επί χρημασι αυτή. Ποιο την προμοταρει αραγε
 

beliot89

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2010
Μηνύματα
89
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπέρα. 3 καταθέσεις τις τελευταίες 3 εβδομάδες στις εξής κοπέλες.

Έλενα Ρουμάνα με τα μεγάλα φυσικά βυζιά και τα γαλάζια ή πράσινα μάτια. Ήταν στο Πέτρου Ερημίτη πάνω πάνω αριστερά. Αριθμούς δεν συγκρατώ, με συγχωρείτε. Την είχα ξαναπάρει και παλιότερα, αλλά δεν με θυμόταν. Απλό πρόγραμμα, δεν κάναμε τίποτα σπουδαίο, λίγο τσιμπούκι, την άλλαξα 4 στάσεις, δεν είπε όχι, δεν έδειξε να βιάζεται ασχέτως αν ήμουν απο τους τελευταίους πελάτες της βάρδιας. Την έχυσα στα 4, όλα καλά. Την προτιμώ για τις βυζάρες της.

Στεφανία ξανθιά με κοτσίδες και γυαλιά, πετίτ, ωραίο κοριτσάκι κατά την άποψη μου. Μόλις την είδα το αποφάσισα κιόλας. Μπήκα με 40 γυμνό τσιμπούκι πάλι στο ίδιο μπουρδέλο, στο ίδιο δωμάτιο :Ρ Τον βάζει στο στόμα, τουρλώνει το κωλαράκι της προς τα πάνω (ωραίο σχήμα) και με κοιτάει στα μάτια. Καλή φάση. Την πήρα σε 5 στάσεις, δεν είπε σε τίποτα όχι, έδειξε συμμετοχή, έμεινα πολύ ευχαριστημένος.

Άννα Ελληνίδα Νικηφόρου Ουρανού νομίζω στο ύψος του free house. Συμφώνησα με την τσατσά 40 γυμνό τσιμπούκι με τελείωμα στο στόμα. Νορμάλ τσιμπούκι, την πήρα σε 3 στάσεις και πριν περάσουν καν 10 λεπτά, μου "πρότεινε" να με κάνει να χύσω στο στόμα της. Ψιλοφάουλ θα έλεγα. Επίσης το τελείωμα στο στόμα δεν ήταν κυριολεκτικά μέσα στο στόμα. Αλλά χειροκίνητο με λίγο χειλάκι και γλώσσα στην περιοχή. Δεν νομίζω οτι θα ξαναπάω. Μπήκα γιατί μου θύμισε μια πρώην μου :Ρ

Ερώτηση. Έχει πάρει κανείς την Τζούλια απο το studio paradise? Πως είναι μέσα στο δωμάτιο; Αξίζει;
 

Crucifix4

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
3.972
Κριτικές
63
Like
7.562
Πόντοι
4.766
Για την Τζούλια στο Paradise αν σ αρέσουν οι χοντρουλες μην το πω απλά χοντρές δεν θα έχεις πρόβλημα.. αλλιώς θα ξενερώσεις.. εγώ είχα πετάξει 60ευρο παρόλο είναι φιλότιμη στο δωμάτιο δεν κατάφερε να με φτιάξει..η συνεύρεση είχε γίνει πριν δύο μήνες.
Καλησπέρα. 3 καταθέσεις τις τελευταίες 3 εβδομάδες στις εξής κοπέλες.

Έλενα Ρουμάνα με τα μεγάλα φυσικά βυζιά και τα γαλάζια ή πράσινα μάτια. Ήταν στο Πέτρου Ερημίτη πάνω πάνω αριστερά. Αριθμούς δεν συγκρατώ, με συγχωρείτε. Την είχα ξαναπάρει και παλιότερα, αλλά δεν με θυμόταν. Απλό πρόγραμμα, δεν κάναμε τίποτα σπουδαίο, λίγο τσιμπούκι, την άλλαξα 4 στάσεις, δεν είπε όχι, δεν έδειξε να βιάζεται ασχέτως αν ήμουν απο τους τελευταίους πελάτες της βάρδιας. Την έχυσα στα 4, όλα καλά. Την προτιμώ για τις βυζάρες της.

Στεφανία ξανθιά με κοτσίδες και γυαλιά, πετίτ, ωραίο κοριτσάκι κατά την άποψη μου. Μόλις την είδα το αποφάσισα κιόλας. Μπήκα με 40 γυμνό τσιμπούκι πάλι στο ίδιο μπουρδέλο, στο ίδιο δωμάτιο :Ρ Τον βάζει στο στόμα, τουρλώνει το κωλαράκι της προς τα πάνω (ωραίο σχήμα) και με κοιτάει στα μάτια. Καλή φάση. Την πήρα σε 5 στάσεις, δεν είπε σε τίποτα όχι, έδειξε συμμετοχή, έμεινα πολύ ευχαριστημένος.

Άννα Ελληνίδα Νικηφόρου Ουρανού νομίζω στο ύψος του free house. Συμφώνησα με την τσατσά 40 γυμνό τσιμπούκι με τελείωμα στο στόμα. Νορμάλ τσιμπούκι, την πήρα σε 3 στάσεις και πριν περάσουν καν 10 λεπτά, μου "πρότεινε" να με κάνει να χύσω στο στόμα της. Ψιλοφάουλ θα έλεγα. Επίσης το τελείωμα στο στόμα δεν ήταν κυριολεκτικά μέσα στο στόμα. Αλλά χειροκίνητο με λίγο χειλάκι και γλώσσα στην περιοχή. Δεν νομίζω οτι θα ξαναπάω. Μπήκα γιατί μου θύμισε μια πρώην μου :Ρ

Ερώτηση. Έχει πάρει κανείς την Τζούλια απο το studio paradise? Πως είναι μέσα στο δωμάτιο; Αξίζει;
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.670
Κριτικές
29
Like
4.791
Πόντοι
5.646
Για την Τζούλια στο Paradise αν σ αρέσουν οι χοντρουλες μην το πω απλά χοντρές δεν θα έχεις πρόβλημα.. αλλιώς θα ξενερώσεις.. εγώ είχα πετάξει 60ευρο παρόλο είναι φιλότιμη στο δωμάτιο δεν κατάφερε να με φτιάξει..η συνεύρεση είχε γίνει πριν δύο μήνες.
Της έδωσες πίπα γύρο? :happy:
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.641
Κριτικές
22
Like
6.910
Πόντοι
3.346
Το βραδυ μαγκες προσοχη οσοι κυκλοφορειτε στα σπιτακια..εχει γεμισει λαθρο η περιοχη,ειδικα εκει που μενουν διπλα απο το ξυλινο!
Πηγα στα τριδυμα ηταν το τελευταιο ανοιχτο και ηταν 5 εκει και μου λεει ενας, μεγαλη μεσα στα αγγλικα.
Ξερετε πια δουλευει εκει μιλφ (ονομα δεν θυμαμαι τωρα) τους δεχεται κανονικοτατα.
Η τσα2 εκει που δουλευει η στεφανια μου ελεγε οτι τους φερνουν ντελιβερι του πληρωνουν και μηνιατικο και καθε μερα κοβουν βολτες στα σπιτακια..ειδα και κατι πιτσιρικες αλληλεγγυες και καλα πανω στο οροφο που μενουν..ντραπηκα πραγματικα που ειναι ελληνιδες αυτες.
 

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.831
Πόντοι
216
Το βραδυ μαγκες προσοχη οσοι κυκλοφορειτε στα σπιτακια..εχει γεμισει λαθρο η περιοχη,ειδικα εκει που μενουν διπλα απο το ξυλινο!
Πηγα στα τριδυμα ηταν το τελευταιο ανοιχτο και ηταν 5 εκει και μου λεει ενας, μεγαλη μεσα στα αγγλικα.
Ξερετε πια δουλευει εκει μιλφ (ονομα δεν θυμαμαι τωρα) τους δεχεται κανονικοτατα.
Η τσα2 εκει που δουλευει η στεφανια μου ελεγε οτι τους φερνουν ντελιβερι του πληρωνουν και μηνιατικο και καθε μερα κοβουν βολτες στα σπιτακια..ειδα και κατι πιτσιρικες αλληλεγγυες και καλα πανω στο οροφο που μενουν..ντραπηκα πραγματικα που ειναι ελληνιδες αυτες.

Πέτρου ερημίτη? Σε ποιο λες? Γίνε πιο συγκεκριμένος να ξέρουμε. Κι εγώ τελευταία βόλτα που έκανα προχθές ήταν τίγκα στους λαθρο και στους αλβανούς.
 

Crucifix4

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
3.972
Κριτικές
63
Like
7.562
Πόντοι
4.766
:vomit:  :headbang:  :uglystupid:  :thubsdown:
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20200130-043012.jpeg
    Screenshot_20200130-043012.jpeg
    176,8 KB · Εμφανίσεις: 69

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.641
Κριτικές
22
Like
6.910
Πόντοι
3.346
Πέτρου ερημίτη? Σε ποιο λες? Γίνε πιο συγκεκριμένος να ξέρουμε. Κι εγώ τελευταία βόλτα που έκανα προχθές ήταν τίγκα στους λαθρο και στους αλβανούς.
Διπλα απο το Μινωταύρου & Νικηφόρου Ουρανού μενουν.
Αυτο το κτηριο κανονικα επρεπε να το κανουν στουντιο και οχι λαθροσπιτο!

Αλλα απο τι καταλαβαινουμε ολοι μας "ειναι πολλα τα λεφτα αρη"
Με τις ευλογιες των νταβαδων εγινε οτι εγινε..και ο νοων νοειτω!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom