Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 50 άτομα (2 μέλη και 48 επισκέπτες)

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
60€ πιπα με σκούφο?Εκεί στο Playboy σε λίγο θα ζητανε 50 για να γλείφεις πατούσα!Έβαζες αλλά 30 κ πήγαινες hotel στο βαρδαρη μισάωρο με πιο καλή περιποίηση!
εεεμμμ ....τα λεγα εγώ ...να τα ακούν, να τα ακούν .... 
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.846
Κριτικές
384
Like
5.417
Πόντοι
11.585
Πριν κανα 2 βδομαδες που ειχα μπει σε κανα 2, ξεχασα να γραψω οτι ειχα μπει και στο Φριξου 15α οπου ηταν η Αλεξανδρα που εχει φωτογραφιες στο αλλο σαιτ, αδυνατη μαυρομαλα οχι τιποτα το ιδιαιτερο, αλλα αυτο που ξεχασα και ειναι σημαντικο, ειναι οτι ξεκινουσε με 30€ μαζι με ακαποτο, δεν ξερω αν ηταν προσφορα της στιγμης για να τσιμπισω, ή αν το εχουν τοσο.
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
29
Like
4.793
Πόντοι
5.646
Πριν κανα 2 βδομαδες που ειχα μπει σε κανα 2, ξεχασα να γραψω οτι ειχα μπει και στο Φριξου 15α οπου ηταν η Αλεξανδρα που εχει φωτογραφιες στο αλλο σαιτ, αδυνατη μαυρομαλα οχι τιποτα το ιδιαιτερο, αλλα αυτο που ξεχασα και ειναι σημαντικο, ειναι οτι ξεκινουσε με 30€ μαζι με ακαποτο, δεν ξερω αν ηταν προσφορα της στιγμης για να τσιμπισω, ή αν το εχουν τοσο.
Δεν είναι για παραπάνω.Φυλης σαν κ αυτή δίνουν κ κωλο+cim!
 

nnikitas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
314
Κριτικές
26
Like
706
Πόντοι
311
Απο βυζακι πως παει.??? Στις φωτος δεν φενεται να εχει.

Ειμαι αναμεσα σε αυτη αν μου κανει κλικ, και στην Νατασσα που την εψαχνα στο Φ14, και 6 σελιδες πισω ο gallas, εγραψε οτι ειναι στο poison. Βλεπω και αυτη την Ζακλιν στις φωτος, τροφαντο κοριτσακι, το εχει πληρωσει κανενας.???
Από βυζί, μοντελέ!  Πολύ μικρό, ούτε καν χούφτας. Πάντως αν θέλεις βυζια ούτε καν εκεί, άστο καλύτερα.
 

nnikitas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
314
Κριτικές
26
Like
706
Πόντοι
311

777F

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2016
Μηνύματα
332
Κριτικές
14
Like
562
Πόντοι
311
Γενικά το έχουν ξεφτιλίσει οι τσατσάδες και δεν μπορείς να τις πεις το αντίθετο...
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.846
Κριτικές
384
Like
5.417
Πόντοι
11.585
Πηγα χτες βραδυ στο Φριξου 12, να δω την Παολα, δεν με κλικαρε, αδυνατο κοριτσακι, ωραιο σχετικα προσωπακι, ειχε ενα υφακι στο σαλονακι, αλλα δεν με δελεασε. Εφυγα πηγα στο poison μηπως πετυχω την Νατασσα, αλλα δουλευε μια μαυρομαλα ψιλοχοντρουλα με γυαλακια, γλυκο προσωπακι, αλλα δεν. Στο Φριξου 14α, πετυχα την Χριστινα την ρουμανα με τις βυζαρες, παλια πολυ καυλιαρα μεσα στο δωματιο, πλεον εχει ψιλομπαζεψει, στην κοιλια ειναι αποκρουστικη... Μινωταυρου 10, ειδα ανοιχτο το φως που δουλευε η Ανια, λεω μπας και ρεφαρουμε, μεσα μια ξανθια μιλαφαρα σε λευκο σετακι. Πετρου ερημιτη μπηκα σε ολα, αλλα δεν τα θυμαμαι καλα, στο πρωτο απο την μερια του λας βεγκας πρεπει να ειδα την Αλινα την μαυρομαλα, ωραιο σωματακι με βυζακι μικρο, σκυλοφατσα, σε ενα μια Μιραμπελα στο δωματιο, καινουρια ελεγε η βαρηκοη τσατσα, ενα σαμιαμιδι αδυνατο πιπινι δουλευε σε ενα, και απεναντι απο αυτο με την αλουμινενια πορτα, ηταν ενα πιπινακι μαυρομαλικο καλουτσικο σχετικα, ομορφο προσωπακι, καλο σωματακι, Ιταλιδα λεει η τσατσα, :2funny:, αλλα και αυτο αδυνατο να σου σπασει στα χερια... Λας βεγκας στο 1ο η μαυρομαλα Μανταλινα μονη της και με τις βυζαρες εξω, στο 2ο μου λεει η τσατσα ειναι στο δωματιο μεσα η Μανταλενα.?? Εχουν και Μανταλενα και Μανταλινα.??? ή η τσατσα τα μπερδεψε...και στο 3ο οπου και την πατησα, δουλευε μια ουγγαρεζα καινουρια λεει η τσατσα, Μαρια στο ονομα, βγηκε απο το δωματιο οπου ηταν με ενα μαυρο babydoll, δεν την προσεξα καλα στο σωμα, προσωπακι ψιλοbabyface, την πληρωσα για 50αρι αμοιβαιο γλυψιμο, με το που μπηκε στο δωματιο, και εβγαλε το babydoll, επαθα ενα ψιλοσοκ, ειχε μια κοιλια λες και ηταν γκαστρωμενη.!!!!!!! και τα βυζια της πεσμενα σακουλιασμενα με μεγαλα μαυρα περιρωγια...πως φευγεις απο μια τετοια εικονα.??? Στο κρεβατι ηταν το απολυτο πτωμα.!!! ακριβως οπως γαμας ενα πτωμα, ή ηταν μαστουρωμενη.?? εκλεισε τα ματια και εβγαλε την πριζα, την εκανα οτι ηθελα, αφησε πουτσοτριψιματα πανω στο ωραιο μουνακι της, στο κωλο πισω ηταν γεματι μικρα σπυρακια  :S ή εκτος αν με ξεγελουσε ο φωτισμος, τον απεφυγα... φιλακια που προσπαθησα να παρω, απλα της φιλουσα το στομα χωρις ουτε να αντιδραει, νεκροφιλικη τελειως.... μονο η πιπα της ηταν λιγο σχετικα ζωηρη, στα αλλα ολα ηταν εκτος σηματος, πιθανον το κοριτσι το κανει το επαγκελμα κατα αναγκη, μην πω με το ζορι... πραγματικα το μετανιωσα....αλλα εγω φταιω που δεν παρατηρισα καλα στο σαλονακι...
 

nnikitas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
314
Κριτικές
26
Like
706
Πόντοι
311
Πέρασμα με Roxy προ ημερών στο Super Paradise.  Εντάξει, πρέπει να πω ότι οι Παράδεισοι σε θέμα καθαριότητας δεν παίζονται.  Όλα καινούρια!
Η Roxy είναι ένα μικροσκοπικό πιπίνι με βυζάρες τούμπανο.  Την συστήνω μόνο για πιπινολάτρες.  Η τσατσά δεκτική σε ερωτήσεις μου, τελικά κατέληξα σε πρόγραμμα 60 Αργυρίων.  Περιλαμβάνει γλείψιμο από πλευράς μου και από την πλευρά της πίπα με σκούφο.  Ομορφούλικο το μωρό και καθαρό αλλά μύριζε αλκοόλ το στόμα της από μακριά κιόλας.  Λέω δεν πειράζει αφού δεν αφήνει φιλιά έτσι και αλλιώς.
Και αυτό το πιπίνι δύσκολο αλλά πιο "ανοιχτό" από την Πάολα που πήγα πρόσφατα.  Την ρωτάω από Ισπανία είσαι και μου λέει ναι.  Λέω και εγώ ας τα εξασκήσω και αρχίζω...  Δεν κατάλαβε χριστό!  Τότε γιατί της λέω δε λες ότι είσαι από Βουλγαρία ή Αλβανία κακό είναι;  Επέμενε αυτή όχι, όχι Ισπανία από την πλευρά του Μπαμπά.  Κολοκύθια τέλος πάντων!
Στο δια ταύτα τελικά άρχισε να μου παίρνει πίπα χωρίς σκούφο! Μάλλον θα μπερδεύτηκε.  Πάντως δεν μου ζήτησε εξτρά λεφτά γιαυτό χαχαχα!  Από εκεί και ύστερα έπρεπε να παίρνω εγώ τις πρωτοβουλίες γιατί αυτή ήταν σαν μην ξαναπηδήχθηκε.  Δύσκολη περίπτωση και αυτή.  Πέρασα σχετικά καλά μόνο επειδή μου αρέσουν τα πιπίνια, αλλιώς...  Θα ξαναπάω;  Δεν νομίζω!
 

nnikitas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
314
Κριτικές
26
Like
706
Πόντοι
311
Πέρασμα με Roxy προ ημερών στο Super Paradise.  Εντάξει, πρέπει να πω ότι οι Παράδεισοι σε θέμα καθαριότητας δεν παίζονται.  Όλα καινούρια!
Η Roxy είναι ένα μικροσκοπικό πιπίνι με βυζάρες τούμπανο.  Την συστήνω μόνο για πιπινολάτρες.  Η τσατσά δεκτική σε ερωτήσεις μου, τελικά κατέληξα σε πρόγραμμα 60 Αργυρίων.  Περιλαμβάνει γλείψιμο από πλευράς μου και από την πλευρά της πίπα με σκούφο.  Ομορφούλικο το μωρό και καθαρό αλλά μύριζε αλκοόλ το στόμα της από μακριά κιόλας.  Λέω δεν πειράζει αφού δεν αφήνει φιλιά έτσι και αλλιώς.
Και αυτό το πιπίνι δύσκολο αλλά πιο "ανοιχτό" από την Πάολα που πήγα πρόσφατα.  Την ρωτάω από Ισπανία είσαι και μου λέει ναι.  Λέω και εγώ ας τα εξασκήσω και αρχίζω...  Δεν κατάλαβε χριστό!  Τότε γιατί της λέω δε λες ότι είσαι από Βουλγαρία ή Αλβανία κακό είναι;  Επέμενε αυτή όχι, όχι Ισπανία από την πλευρά του Μπαμπά.  Κολοκύθια τέλος πάντων!
Στο δια ταύτα τελικά άρχισε να μου παίρνει πίπα χωρίς σκούφο! Μάλλον θα μπερδεύτηκε.  Πάντως δεν μου ζήτησε εξτρά λεφτά γιαυτό χαχαχα!  Από εκεί και ύστερα έπρεπε να παίρνω εγώ τις πρωτοβουλίες γιατί αυτή ήταν σαν μην ξαναπηδήχθηκε.  Δύσκολη περίπτωση και αυτή.  Πέρασα σχετικά καλά μόνο επειδή μου αρέσουν τα πιπίνια, αλλιώς...  Θα ξαναπάω;  Δεν νομίζω!
Επίσης δεν ήταν βιαστική καθόλου θα έλεγα!
 

Crucifix4

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
3.988
Κριτικές
63
Like
7.606
Πόντοι
4.766
Αν διαβάΣει κάποιος υπεύθυνος το νήμα ας το δει να μην βάζουν στα σπιτάκια για τσατσαδες κάτι γριές 70 χρονών πήγα στο στούντιο αφρός και ήταν ένα πιπινακι ρωσακι Νατάσα είπε και ήθελα να μπω και έφαγα ξενέρωμα μόνο που ήταν δίπλα της η τσατσά και έφυγα και πήγα στο λας Βέγκας στην Ντόνα  :grin:
 

billmi

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2018
Μηνύματα
28
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναδέλφοι, έχετε να προτείνετε κάτι καλό για σήμερα βράδυ που στο πρόγραμμα για γλύψιμο προς την κοπέλα αφήνει δάχτυλα και γενικά gfe?
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.314
Κριτικές
3
Like
1.212
Πόντοι
216
Πέρασμα με Roxy προ ημερών στο Super Paradise.  Εντάξει, πρέπει να πω ότι οι Παράδεισοι σε θέμα καθαριότητας δεν παίζονται.  Όλα καινούρια!
Η Roxy είναι ένα μικροσκοπικό πιπίνι με βυζάρες τούμπανο.  Την συστήνω μόνο για πιπινολάτρες.  Η τσατσά δεκτική σε ερωτήσεις μου, τελικά κατέληξα σε πρόγραμμα 60 Αργυρίων.  Περιλαμβάνει γλείψιμο από πλευράς μου και από την πλευρά της πίπα με σκούφο.  Ομορφούλικο το μωρό και καθαρό αλλά μύριζε αλκοόλ το στόμα της από μακριά κιόλας.  Λέω δεν πειράζει αφού δεν αφήνει φιλιά έτσι και αλλιώς.
Και αυτό το πιπίνι δύσκολο αλλά πιο "ανοιχτό" από την Πάολα που πήγα πρόσφατα.  Την ρωτάω από Ισπανία είσαι και μου λέει ναι.  Λέω και εγώ ας τα εξασκήσω και αρχίζω...  Δεν κατάλαβε χριστό!  Τότε γιατί της λέω δε λες ότι είσαι από Βουλγαρία ή Αλβανία κακό είναι;  Επέμενε αυτή όχι, όχι Ισπανία από την πλευρά του Μπαμπά.  Κολοκύθια τέλος πάντων!
Στο δια ταύτα τελικά άρχισε να μου παίρνει πίπα χωρίς σκούφο! Μάλλον θα μπερδεύτηκε.  Πάντως δεν μου ζήτησε εξτρά λεφτά γιαυτό χαχαχα!  Από εκεί και ύστερα έπρεπε να παίρνω εγώ τις πρωτοβουλίες γιατί αυτή ήταν σαν μην ξαναπηδήχθηκε.  Δύσκολη περίπτωση και αυτή.  Πέρασα σχετικά καλά μόνο επειδή μου αρέσουν τα πιπίνια, αλλιώς...  Θα ξαναπάω;  Δεν νομίζω!
Αδερφε μάλλον απο Ρουμανία θα είναι η μικρή. Εχει δυο εκατομμύρια Ρουμανους η Ισπανία.
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.271
Κριτικές
4
Like
1.140
Πόντοι
216
Με την Άνια απο Μινοταύρου τι γίνεται?
 

nnikitas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
314
Κριτικές
26
Like
706
Πόντοι
311
Αδερφε μάλλον απο Ρουμανία θα είναι η μικρή. Εχει δυο εκατομμύρια Ρουμανους η Ισπανία.
Πιθανό αλλά κάτι μου βγάζει σε Βουλγαρία η προφορά της από τα λίγα Αγγλικά που μιλήσαμε!
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.139
Κριτικές
90
Like
10.695
Πόντοι
25.015
Αν διαβάΣει κάποιος υπεύθυνος το νήμα ας το δει να μην βάζουν στα σπιτάκια για τσατσαδες κάτι γριές 70 χρονών πήγα στο στούντιο αφρός και ήταν ένα πιπινακι ρωσακι Νατάσα είπε και ήθελα να μπω και έφαγα ξενέρωμα μόνο που ήταν δίπλα της η τσατσά και έφυγα και πήγα στο λας Βέγκας στην Ντόνα  :grin:

Ρε πατε καλα? Σιγα μην βαζουν και 20αρες τσατσαδες απο εδω κ περα. Και ρε συ mitsov γραφεις σωστα πραματα πως σου ηρθε αυτο τωρα
 

nnikitas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
314
Κριτικές
26
Like
706
Πόντοι
311
Αδερφε μάλλον απο Ρουμανία θα είναι η μικρή. Εχει δυο εκατομμύρια Ρουμανους η Ισπανία.
Δεν είναι αδερφέ γιατί οι Ρουμάνες μαθαίνουν Ιταλικά και Ισπανικά πολύ εύκολα αφού τα Ρουμανικά είναι λατινογενής γλώσσα!  Οπότε είναι Βουλγαράκι στάνταρ!
 

nnikitas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
314
Κριτικές
26
Like
706
Πόντοι
311
Ρε πατε καλα? Σιγα μην βαζουν και 20αρες τσατσαδες απο εδω κ περα. Και ρε συ mitsov γραφεις σωστα πραματα πως σου ηρθε αυτο τωρα

Ας είναι καλά τα κορίτσια πρώτα και όσο για τις τσατσάδες δεν παν να ....
Ευγενικές να είναι και να μην λένε ψέματα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom