Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 45 άτομα (2 μέλη και 43 επισκέπτες)

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.846
Κριτικές
384
Like
5.417
Πόντοι
11.585
Το ίδιο σχόλιο είχες κάνει όταν είχα ανεβάσει και την κριτική πριν κάτι μήνες :grin:

Σοβαρα.??? Δεν το θυμαμαι...πλακα κανουμε τυπε, μην παρεξηγιεσε, :grin: ο καθενας με τα γουστα του, αλλος θελει μοντελα, αλλος βολευεται με οτι βρει...
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
Ειναι τοσο καλη εμφανησιακα οσο φαινεται στις φωτογραφιες, γιατι για μουναρα την βλεπω, στυλ Αγαπης απο παρανταιζ... Απο προσωπο πως παει???
όχι βρε ένα σχετικά καλούτσικο πιπίνι, που το πηδάς άνετα 
 

Crucifix4

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
3.988
Κριτικές
63
Like
7.606
Πόντοι
4.766

Crucifix4

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
3.988
Κριτικές
63
Like
7.606
Πόντοι
4.766
Σοβαρα.??? Δεν το θυμαμαι...πλακα κανουμε τυπε, μην παρεξηγιεσε, :grin: ο καθενας με τα γουστα του, αλλος θελει μοντελα, αλλος βολευεται με οτι βρει...
Εννοείται πλάκα κάνουμε με τέτοια θωρηκτα μόνο πλάκα κάνεις.. Δεν είχα βολευτεί απλά ήθελα να σπάσω την παρθενιά με Ελληνίδα τότες και την πάτησα γιατί ήξερα ότι η Ιωάννα στο Godiva ήταν από τα βόρεια των Ιωαννίνων :grin:
 

skieros

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
27
Like
1.362
Πόντοι
1.720

Γνωρίζει κανείς για την Εν λογο κοπέλα κάτι;; Ψαχνόμαστε γιβπαρτουζα Σ Ε μπατσελορ. Προτάσεις ;;;

στο νημα που επρεπε να κανεις αυτο το ποστ , θα σου απαντουσαν οτι προκειται για εγχειρισμενο τραβελι
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.846
Κριτικές
384
Like
5.417
Πόντοι
11.585
Πηγα Λιανα το μεσιμερι, 40 απλο, 50 χαλαρο, 70 ακαποτο, 80 για 69... το γλυφομουνι σκετο που ειναι.??? Το βαλαμε λεει στο 69 μεσα...  :headbang:

ok.... :jerking: ...εφυγα εννοειτε.

Αυριο βραδυ θα παω να δοκιμασω το γυφτακι που λεει ο Καστορας.  :grin:
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
Πηγα Λιανα το μεσιμερι, 40 απλο, 50 χαλαρο, 70 ακαποτο, 80 για 69... το γλυφομουνι σκετο που ειναι.??? Το βαλαμε λεει στο 69 μεσα...  :headbang:

ok.... :jerking: ...εφυγα εννοειτε.

Αυριο βραδυ θα παω να δοκιμασω το γυφτακι που λεει ο Καστορας.  :grin:
ξέφυγαν εννοείτε .....άντε πήγαινε και πες μας εντυπώσεις
 

nnikitas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
314
Κριτικές
26
Like
706
Πόντοι
311
ξέφυγαν εννοείτε .....άντε πήγαινε και πες μας εντυπώσεις
Και εγώ μπήκα την Δευτέρα νύχτα και είδα το μωρό. Καλό πιπίνι αλλά μόλις άκουσα τιμές και χρόνους την έκανα. Εν τω μεταξύ είχα δώσει τα 60 Ευρώ και λέω, για να ρωτήσω λίγο χρόνους;  Μου λέει η τσατσά ευγενικά: 15 λεπτά!  Αλλά μη φοβάσαι δεν θα σε κόψει κιόλας ακριβώς. Της λέω ειρωνικά: δηλαδή μπορεί να γίνουν και 16/17 λεπτά αν χρειαστεί έεεεετσιιιι;;;  Ε ναι βρε παιδί μου αλίμονο!  Οκ της λέω δώσε μου τα λεφτά πίσω παρακαλώ!  Έμεινε κόκκαλο και έφυγα!  Βρε ουστ!!!!!
 

nnikitas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
314
Κριτικές
26
Like
706
Πόντοι
311
Αυτή η Αντελινα είπε κάποιος είναι στο Poison?
 

Malzahar

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2018
Μηνύματα
214
Like
357
Πόντοι
21
η ντεζυ εγινε βανεσα,με ποια λογικη ξερει κανεις??? εγω οταν μπηκα με αυτην ξενερωσα,το κοριτσι ειναι ξεπετα,τελος καποιες που εχουν φωτο μονο τον πισινο τους(εαν ειναι αυτος ο πισινος τους) υπαρχει λογικη??? εαν δε δω ολοσωμες φωτο ακομη και το προσωπο της πως θα κρινω εαν ειναι του γουστου μου??τελος παντων εχω ξενερωσει τωρα τελευταια,ισως να πρεπει να πεσουν οι τιμες η να αυξηθει ο χρονος μεσα στο δωματιο αλλιως δε βλεπω προκοπη...
 

nnikitas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
314
Κριτικές
26
Like
706
Πόντοι
311
Πέρασμα με Paola στο Playboy. Για μένα είναι ακριβώς στο στυλ μου σαν σώμα και ηλικία, όποτε πέρασα. Είμαι η αλήθεια πιπινολάτρης. 60 Αργύρια για πρόγραμμα με γλείψιμο από πλευράς μου και πίπα με σκούφο!
Ευτυχώς η γκόμενά μου άρεσε σαν κορμί και φάτσα καθώς και πεντακάθαρη. Αλλιώς θα είχα φύγει καθώς δεν αφήνει σχεδόν τίποτα! Καλύτερα να ασχοληθεί με webcam!
Όλως περιέργως όμως, είχαμε στο τέλος χημεία γιατί την έπεισα να με αφήσει να την καθοδηγήσω πράγμα που της άρεσε και στο τέλος έχυσε κιόλας.  Ακολούθησα και εγώ αμέσως μετά. Δεν ξέρω!  Περίεργα μικτά συναισθήματα από την συνεύρεση.   Έπρεπε να πατήσω πολλά κουμπιά για να βρω ποιό είναι το κατάλληλο!  Θα την συνιστούσα μόνο για δυνατούς ψυχολόγους!
 

nnikitas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
314
Κριτικές
26
Like
706
Πόντοι
311
Επίσης δεν μιλάω για την γνωστή Παολα που έφυγε.  Αυτή που έδινε γλωσσόφιλα. Ξέρετε εσείς!
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.314
Κριτικές
3
Like
1.212
Πόντοι
216
Και εγώ μπήκα την Δευτέρα νύχτα και είδα το μωρό. Καλό πιπίνι αλλά μόλις άκουσα τιμές και χρόνους την έκανα. Εν τω μεταξύ είχα δώσει τα 60 Ευρώ και λέω, για να ρωτήσω λίγο χρόνους;  Μου λέει η τσατσά ευγενικά: 15 λεπτά!  Αλλά μη φοβάσαι δεν θα σε κόψει κιόλας ακριβώς. Της λέω ειρωνικά: δηλαδή μπορεί να γίνουν και 16/17 λεπτά αν χρειαστεί έεεεετσιιιι;;;  Ε ναι βρε παιδί μου αλίμονο!  Οκ της λέω δώσε μου τα λεφτά πίσω παρακαλώ!  Έμεινε κόκκαλο και έφυγα!  Βρε ουστ!!!!!
Καλα εκανες φιλε.
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.314
Κριτικές
3
Like
1.212
Πόντοι
216

nnikitas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
314
Κριτικές
26
Like
706
Πόντοι
311
η ντεζυ εγινε βανεσα,με ποια λογικη ξερει κανεις??? εγω οταν μπηκα με αυτην ξενερωσα,το κοριτσι ειναι ξεπετα,τελος καποιες που εχουν φωτο μονο τον πισινο τους(εαν ειναι αυτος ο πισινος τους) υπαρχει λογικη??? εαν δε δω ολοσωμες φωτο ακομη και το προσωπο της πως θα κρινω εαν ειναι του γουστου μου??τελος παντων εχω ξενερωσει τωρα τελευταια,ισως να πρεπει να πεσουν οι τιμες η να αυξηθει ο χρονος μεσα στο δωματιο αλλιως δε βλεπω προκοπη...
Άλλη φόλα αυτή η Ντεζυ που έγινε Βανέσα!
Πολύς παππάς στο σαλόνι αλλά στο δώμα τίποτα. Μη μου άπτου!  Βρε ουστ! Βρε ουστ!  Που έλεγε ο Στρατηγός Δεκαβαλας σε εκείνη την ταινία, μην σας κόψω φέτες σαν συναγρίδα!  Βρε ουστ βαρεθήκαμε!
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
29
Like
4.795
Πόντοι
5.646
Πέρασμα με Paola στο Playboy. Για μένα είναι ακριβώς στο στυλ μου σαν σώμα και ηλικία, όποτε πέρασα. Είμαι η αλήθεια πιπινολάτρης. 60 Αργύρια για πρόγραμμα με γλείψιμο από πλευράς μου και πίπα με σκούφο!
Ευτυχώς η γκόμενά μου άρεσε σαν κορμί και φάτσα καθώς και πεντακάθαρη. Αλλιώς θα είχα φύγει καθώς δεν αφήνει σχεδόν τίποτα! Καλύτερα να ασχοληθεί με webcam!
Όλως περιέργως όμως, είχαμε στο τέλος χημεία γιατί την έπεισα να με αφήσει να την καθοδηγήσω πράγμα που της άρεσε και στο τέλος έχυσε κιόλας.  Ακολούθησα και εγώ αμέσως μετά. Δεν ξέρω!  Περίεργα μικτά συναισθήματα από την συνεύρεση.  Έπρεπε να πατήσω πολλά κουμπιά για να βρω ποιό είναι το κατάλληλο!  Θα την συνιστούσα μόνο για δυνατούς ψυχολόγους!
60€ πιπα με σκούφο?Εκεί στο Playboy σε λίγο θα ζητανε 50 για να γλείφεις πατούσα!Έβαζες αλλά 30 κ πήγαινες hotel στο βαρδαρη μισάωρο με πιο καλή περιποίηση!
 

nnikitas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
314
Κριτικές
26
Like
706
Πόντοι
311
60€ πιπα με σκούφο?Εκεί στο Playboy σε λίγο θα ζητανε 50 για να γλείφεις πατούσα!Έβαζες αλλά 30 κ πήγαινες hotel στο βαρδαρη μισάωρο με πιο καλή περιποίηση!
Άσε έχουν ξεφύγει όλοι!  Δεν ξέρω μας έχουν μάλλον για μπουρτζόβλαχους, τι να πω ρεεεεεεε!
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.846
Κριτικές
384
Like
5.417
Πόντοι
11.585
Πέρασμα με Paola στο Playboy. Για μένα είναι ακριβώς στο στυλ μου σαν σώμα και ηλικία, όποτε πέρασα. Είμαι η αλήθεια πιπινολάτρης. 60 Αργύρια για πρόγραμμα με γλείψιμο από πλευράς μου και πίπα με σκούφο!
Ευτυχώς η γκόμενά μου άρεσε σαν κορμί και φάτσα καθώς και πεντακάθαρη. Αλλιώς θα είχα φύγει καθώς δεν αφήνει σχεδόν τίποτα! Καλύτερα να ασχοληθεί με webcam!
Όλως περιέργως όμως, είχαμε στο τέλος χημεία γιατί την έπεισα να με αφήσει να την καθοδηγήσω πράγμα που της άρεσε και στο τέλος έχυσε κιόλας.  Ακολούθησα και εγώ αμέσως μετά. Δεν ξέρω!  Περίεργα μικτά συναισθήματα από την συνεύρεση.   Έπρεπε να πατήσω πολλά κουμπιά για να βρω ποιό είναι το κατάλληλο!  Θα την συνιστούσα μόνο για δυνατούς ψυχολόγους!

Απο βυζακι πως παει.??? Στις φωτος δεν φενεται να εχει.

Ειμαι αναμεσα σε αυτη αν μου κανει κλικ, και στην Νατασσα που την εψαχνα στο Φ14, και 6 σελιδες πισω ο gallas, εγραψε οτι ειναι στο poison. Βλεπω και αυτη την Ζακλιν στις φωτος, τροφαντο κοριτσακι, το εχει πληρωσει κανενας.???
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
29
Like
4.795
Πόντοι
5.646
Απο βυζακι πως παει.??? Στις φωτος δεν φενεται να εχει.

Ειμαι αναμεσα σε αυτη αν μου κανει κλικ, και στην Νατασσα που την εψαχνα στο Φ14, και 6 σελιδες πισω ο gallas, εγραψε οτι ειναι στο poison. Βλεπω και αυτη την Ζακλιν στις φωτος, τροφαντο κοριτσακι, το εχει πληρωσει κανενας.???
Από βυζι μην περιμένεις κ πολλά! Η Ζακλιν για Μεταξι 10€ είναι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom