Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 43 άτομα (10 μέλη και 33 επισκέπτες)

777F

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2016
Μηνύματα
332
Κριτικές
14
Like
562
Πόντοι
311
τι ρωτησες; γινε λιγο πιο σαφης τυπε γιατι μας εχεις μπερδεψει. σου ειπε ακάποτο σεξ ή απλα συμπερανες οτι οταν ειπε ακαποτο αυτη εννοουσε την πιπα και εσυ καταλαβες οτι προκειται για σεξ.

εγω τυπε μου ασκω το χομπι αυτο πανω απο 15 χρονια και ποτέ δεν ακουσα για ακαποτο σεξ απο τσατσα δημοσια στο σαλονι από την εποχη του βαρδαρη ως σημερα

Ήταν και ένας ακόμα στο σαλόνι όταν φεύγαμε τον ξαναρώτησα αν άκουσα καλά και με είπε το ίδιο πράγμα ακαποτο ΣεΞ τι δεν κατάλαβες εκτός αν η τσατσά έλεγε
Ψέμα στα μούτρα μπροστά στην κοπέλα τι νε σε πω
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.946
Πόντοι
3.346
Ήταν και ένας ακόμα στο σαλόνι όταν φεύγαμε τον ξαναρώτησα αν άκουσα καλά και με είπε το ίδιο πράγμα ακαποτο ΣεΞ τι δεν κατάλαβες εκτός αν η τσατσά έλεγε
Ψέμα στα μούτρα μπροστά στην κοπέλα τι νε σε πω


τι να σου πω εσυ ξερεις καλυτερα  :dunno: εγω δεν περασα απο εκει ουτε καν ειδα την κοπελα γι' αυτο και δεν εχω αποψη.

επιτρεψε μου ομως φιλε συναγωνιστη να κρατω τις επιφυλαξεις μου ως προς αυτο που ειπες, γιατι εγω 15 ολοκληρα δεν το εχω ακουσει ποτε δημοσια απο τσατσα σε σαλονι μπουρδελου.

 

Crucifix4

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
3.974
Κριτικές
63
Like
7.572
Πόντοι
4.766
Ήταν και ένας ακόμα στο σαλόνι όταν φεύγαμε τον ξαναρώτησα αν άκουσα καλά και με είπε το ίδιο πράγμα ακαποτο ΣεΞ τι δεν κατάλαβες εκτός αν η τσατσά έλεγε
Ψέμα στα μούτρα μπροστά στην κοπέλα τι νε σε πω
το αποκλείω να είπε έτσι.. Μόνο αν είπε στοματικό σεξ και άκουσες μόνο το σεξ ή τα μπέρδεψε η ίδια.. Αρα τζάμπα γινεται η συζήτηση
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
Έχει δει κανείς την justin  τελευταία?
Και γω τη ψάχνω αυτήν. Κάποιος εδώ μέσα είχε πει ότι έχει το Facebook της Ευας της παλιάς της milf από ανδρεου Γεωργίου 4 οποίος το χει παρακαλώ σε pm ας με το στείλει
 

jimakos.m3

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2017
Μηνύματα
78
Like
34
Πόντοι
0
Καλη περιπτωση η milf ευα την ειχα παρει κ εγω αρκετες φορες κ απο κωλαρακι φοβερο γαμησει καθηγητρια που βρισκετε ξερει κανεις?
 

jimakos.m3

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2017
Μηνύματα
78
Like
34
Πόντοι
0
Η ραισα στο vis9 κανει πρωκτικο ας απαντηση καποιος παλιος γιατι ειμσι απο μακρυα
 

jimakos.m3

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2017
Μηνύματα
78
Like
34
Πόντοι
0
ναι φιλος την ραισα την petite ρουμανα κανει πρωκτικο;
 

veriotis22

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2017
Μηνύματα
198
Like
98
Πόντοι
1
Καλημέρα στην παρέα να ρωτήσω και εγώ κάτι με την σειρά μου. Υπάρχει κανένα site με φωτογραφίες κοριτσιών της μπουρδελοκατάστασης της Θεσσαλονίκης Εκτός από το φαιντγκερλς;
 

nnikitas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
308
Κριτικές
26
Like
696
Πόντοι
311
50αρι,30λεπτη καθυστερηση και τελος αεροπιπα,πραγματικα εχεις τα συγχαρητηρια μου που τα καταφερες.Νασαι καλα για την ενημερωση.

Παιδιά ΜΑΚΡΙΑ από Αντζέλικα!!!  Ενώ είναι αγριομούναρος, είναι μούφα big time!  Περίμενα 30 λεπτά και ευτυχώς δεν είχα δώσει τα γκαφρά.  Λίγο πριν μπω λέω: 'για να ρωτήσω αν αφήνει γλύψιμο' τέτοιος μούναρος που είναι'.  Η απάντηση ήταν όχι μόνο ξερό γαμήσι χωρίς παιχνίδι! Τίποτα!  Άντε γειά!
Κρίμα που που κάποιοι συναγωνιστές εφάγαν Παπά.
 

nnikitas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
308
Κριτικές
26
Like
696
Πόντοι
311
Επίσης, επίσκεψη στο Φριξου 15 (το τελευταίο στο δρομο) με Αλεσσια ή Αλισια.  Είναι όντως από Ιταλία και συγκεκριμένα Σικελία. Καθότι ομιλώ την Ιταλική.  Πολύ καλή στο πρόγραμμα άφηνε και γλωσσοφιλα την 1η φορά, όμως την 2η με το ζόρι. Μάλλον της τα χωσανε τα αφεντικά και...  Κατά τα άλλα καλή με καλή συμμετοχή! 
 

nnikitas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
308
Κριτικές
26
Like
696
Πόντοι
311
Συνεχίζω...
Προ ημερών με Αμαρυλλις στον Παράδεισο 1.  Μιλάμε Θεαρα και μοντελαρα για πασαρέλα. Χύνεις μόνο που την βλέπεις. Συμμετοχή πολύ μέτρια αφού είναι μη μου απτου!  Όχι βέβαια σε σημείο αηδίας για να μην αδικώ. Πάντως στους Παραδείσους είναι με χρονόμετρο γενικά και το ήξερα. Αυτή τη φορά διαπραγματευτηκα να μην με ενοχλήσουν πριν το 15λεπτο αφού είχα δώσει 50 για χαλαρό υποτίθεται. Η αλήθεια είναι ότι έγινε σεβαστό όλως παραδόξως.
 

nnikitas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
308
Κριτικές
26
Like
696
Πόντοι
311
Επίσης πάλι προ ημερών στο Inside  με Χριστίνα Ρουμανα. Τη λες και χοντρή αλλά έλα που καυλαντισαμε στο σαλόνι και με κέρδισε. Μάγκες σας λέω έφαγα παπά. Στα περίπου 12 λεπτά άρχισε τα σπαστικά με το ρολόι. Ουστ ρε ξανά δεν έχει.
 

nnikitas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
308
Κριτικές
26
Like
696
Πόντοι
311
Ξανασυνεχιζω...
Αλ πίσω και σ έφαγα χαχα. Πάντα ήθελα να σου μοιασω!
Έχει κάνα δίμηνο λοιπόν στο Venus.  Με Sol Ρωσοποντια αλλά τζίφος.  Η αλήθεια δεν ήμουν στα χαι μου, και η γκόμενά πολύ αδύνατη και ακωλη. Δεν υπήρξε χημεία.

 

nnikitas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
308
Κριτικές
26
Like
696
Πόντοι
311
Venus η συνέχεια...
Συνεύρεση με Εμανουελλα.  Έρως κεραυνοβολος!  Μια κούκλα με γαλανά μάτια. Πίπα με προφυλακτικό, κάποια στιγμή πέσαν και γλωσσοφιλα και ήρθε το τέλος φωναχτά με αυτή σε στάση cowgirl. 
 

goustaro

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
53
Κριτικές
10
Like
45
Πόντοι
10
Καλησπερα. Σε petite φάση τι παίζει αυτό το καιρό; Κάτι θυμάμαι για μια στα vegas αλλά δεν θυμάμαι όνομα ή αν δεν είναι ακόμα εκει. Τίποτα άλλο παιζει;

Επίσης έχουμε καμια με γλωσσοφιλα;
 

goldenikos

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
63
Κριτικές
3
Like
113
Πόντοι
0
Φιλοι καλησπερα. Μετα απο καιρο επιστροφη στην πολη και ψαχνω την καλυτερη βαθια πιπα! Προτασεις?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom