Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 56 άτομα (4 μέλη και 52 επισκέπτες)

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.946
Πόντοι
3.346
Σημερα μετα το κλεισιμο μιας καλης μπιζνας, ηθελα να κανω ενα δωρακι στον εαυτο μου και να πηδηξω κατι πολυ ομορφο. Αδικος κοπος, δε βρηκα ουτε μια που να μπορεις να τη χαρακτηρισεις μουναρα ωστε να αξιζει να την πληρωσω...


Πλακα πλακα εσεις ποια θα χαρακτηριζατε την πιο ομορφη/σεξυ/εντυπωσιακη;

πολλά ζητάς φίλτατε. πάντως πιο εύκολα θα πιάσεις το τζόκερ παρά αυτό που ζητάς
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
29
Like
4.791
Πόντοι
5.646
Σημερα μετα το κλεισιμο μιας καλης μπιζνας, ηθελα να κανω ενα δωρακι στον εαυτο μου και να πηδηξω κατι πολυ ομορφο. Αδικος κοπος, δε βρηκα ουτε μια που να μπορεις να τη χαρακτηρισεις μουναρα ωστε να αξιζει να την πληρωσω...

Νομιζω οτι η μονη που θεωρω αντικειμενικα ωραιο μουνι αυτη τη στιγμη στην πολη ειναι η Αλεξανδρα απο το super paradise.

Πλακα πλακα εσεις ποια θα χαρακτηριζατε την πιο ομορφη/σεξυ/εντυπωσιακη;
Συμφωνώ ότι είναι η Αλεξάνδρα αλλά δεν ιδρώνει τη φανέλα στο δωμάτιό!
 

hardala1312

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2018
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
καλησπέρα στην παρέα , ξέρουμε κάτι για Κατερίνα από hot lady? Μια ουκρανή είναι
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.964
Κριτικές
50
Like
5.727
Πόντοι
7.636
καλησπέρα στην παρέα , ξέρουμε κάτι για Κατερίνα από hot lady? Μια ουκρανή είναι

Δε ξέρω αν είναι Ουκρανή συγκεκριμένα, πάντως είναι ένα νεανικό πιπινάκι,
κάπου από τέτοια μέροι...με πολύ δυνατό πάτο!!
Δεν έχει τιμηθεί αλλά έχει μπει το τευτέρι...
Δώστου κατ'εμέ, μόνο και μόνο για το σωματάκι της και το πατάκι της, αξίζει να μπει στο παλμάρε!!!

 

gagnian

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2017
Μηνύματα
34
Like
66
Πόντοι
0
Τη περασμενη εβδομαδα ηταν Φριξου 13
 

hardala1312

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2018
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
έχετε καμιά πρόταση γενικά? έχω καιρό να κατέβω σκγ και δεν ξέρω τα κόζια.Είναι καμια που αξίζει να επισκεφθω?
 

Greek30

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα
88
Κριτικές
9
Like
60
Πόντοι
0

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.205
Κριτικές
293
Like
9.590
Πόντοι
12.525
Γιαγιά Τάνια πρωινή και Νικόλ Γαλλίδα βράδυ και οι 2 granny και οι δύο στο Φρίξου 13 ;)
Να τις παίζετε και τις γιαγιάδες ρε σεις !!! :)
H
Ιζαμπελα στο Φρίξου 14 γιαγιαδιζει ή όχι ακόμα ?? :cheesy:  :grin:
 

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.831
Πόντοι
216
Γνωριζει κανεις μια ελληνιδα που δουλευε παλια στα μπουρδελα στον βαρδαρη αν δουλευει ακομα πουθενα?Ηταν μια ψηλη γυναικα νταρντανα,μελαχρινη με καλο βυζακι(Φυσικο),ομορφα ματια και γενικοτερα εμφανισιμη.Ημουν αρκετα μικρος και δεν θυμαμαι πως την ελεγαν.Με ξεπαρθενιασε στα 14 και απο τοτε την ειχα παρει ακομα 2,3 φορες,αλλα μετα δεν την ξαναειδα.Στο δωματιο τα εκανε ολα και προσπαθουσε να σε κανει να περασεις καλα χωρις να γκρινιαζει κλπ.Ειχα ομορφες εμπειριες απο αυτη αλλα δεν την πετυχα πουθενα ξανα.Ισως να σταματησε ποιος ξερει.Αν σας λεει τιποτα ρε μαγκες πειτε.Θυμαμαι χαρακτηριστικα οτι ηταν ελληνιδα.
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.544
Πόντοι
7.195
Σημερα μετα το κλεισιμο μιας καλης μπιζνας, ηθελα να κανω ενα δωρακι στον εαυτο μου και να πηδηξω κατι πολυ ομορφο. Αδικος κοπος, δε βρηκα ουτε μια που να μπορεις να τη χαρακτηρισεις μουναρα ωστε να αξιζει να την πληρωσω...

Νομιζω οτι η μονη που θεωρω αντικειμενικα ωραιο μουνι αυτη τη στιγμη στην πολη ειναι η Αλεξανδρα απο το super paradise.

Πλακα πλακα εσεις ποια θα χαρακτηριζατε την πιο ομορφη/σεξυ/εντυπωσιακη;

Ωραία μουνιά έχει.....αρκετά....απο απόδοση πάσχουμε.....
ωραίο μουνί είναι η ουκρανή Βικτώρια στο ερημίτη(σκυλί ειναι αλλά ειναι ωραίο γενικως), η αναμπέλ επίσης πολύ ωραίο μουνάκι που ειναι απέναντι, η παλιά Μιρέλα,η Εμμανουέλα απο την αλυσίδα,η Λάρα, και έχει κι άλλες πολλές ....
Γενικά υπάρχουν πολλές "ωραίες" απλά δεν είναι καλές μέσα...
Είδα πριν δυο βδομάδες την Αναστασία στο bella dona,αυτη έγινε πιο μουναρος απο οτι ηταν,σαν να έχασε και μερικά κιλάκια και έγινε αστέρι για τα γούστα μου.....
Η Άνια επίσης είναι σέξυ όπως και η Λορένα,για μένα είναι σέξυ, η Τζέσικα απο το Παρανταις ειναι ομορφούλα, η Μπεατρίς επίσης για αυτους που θέλουν τις πιο στεγνές......Σε γενικές γραμμες έχει ωραίες γυναίκες απο αποδόσεις πάσχουμε......Η Ελεονώρα στο Πάρανταις ήταν για τα γούστα μου εντυπωσιακή ,η Ζανέτ απο την αλυσίδα  ηταν ίσως η πιο εντυπωσιακή με την κωλάρα της(που ηταν τύπου καρντάσιαν αλλά πιο καλή.....ίσως να ξέρουν οι φίλοι μας οι αθηναίοι αν ηταν φυσική η όχι αυτη η τουμπανοκωλάρα)
Απο απόδοση πάσχουμε ,οχι απο μουνιά.........
Η πιο εντυπωσιακή για τα γούστα μου ηταν η Τζούλια απο την αλυσίδα ,ηταν μουνάρα,σέξυ,απο ολα μαζί........και η Τζέσυ οπως την είδα είναι επίσης σέξυ......
Αλλά είναι πολλά τα λεφτά.......

Θεωρώ υπερβολικά τα χρήματα που πληρώνουμε σε σχέση με την ποιότητα που έχουμε.....και με βαση το εισόδημα μας ως Έλληνες.....αλλά όλα αυτά το ξέρουμε όλοι πως δεν εχουν καμία σημασία

Δέν έχουμε γυναίκες σαν την Σάρα, την Μαρίνα,την Αννα  και πολλές άλλες που πρέπει να σκεφτώ για να αναφέρω.......
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.544
Πόντοι
7.195
Γνωριζει κανεις μια ελληνιδα που δουλευε παλια στα μπουρδελα στον βαρδαρη αν δουλευει ακομα πουθενα?Ηταν μια ψηλη γυναικα νταρντανα,μελαχρινη με καλο βυζακι(Φυσικο),ομορφα ματια και γενικοτερα εμφανισιμη.Ημουν αρκετα μικρος και δεν θυμαμαι πως την ελεγαν.Με ξεπαρθενιασε στα 14 και απο τοτε την ειχα παρει ακομα 2,3 φορες,αλλα μετα δεν την ξαναειδα.Στο δωματιο τα εκανε ολα και προσπαθουσε να σε κανει να περασεις καλα χωρις να γκρινιαζει κλπ.Ειχα ομορφες εμπειριες απο αυτη αλλα δεν την πετυχα πουθενα ξανα.Ισως να σταματησε ποιος ξερει.Αν σας λεει τιποτα ρε μαγκες πειτε.Θυμαμαι χαρακτηριστικα οτι ηταν ελληνιδα.

Μιά μελαχρινή σγουρομάλλα πρέπει να ηταν που δούλευε Ταντάλου λίγο πιο κάτω απο το αλουμινάτο,έκει που ουσιαστικά δουλευε η Μαρίνα η Πολόνέζα
 

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.831
Πόντοι
216
Μιά μελαχρινή σγουρομάλλα πρέπει να ηταν που δούλευε Ταντάλου λίγο πιο κάτω απο το αλουμινάτο,έκει που ουσιαστικά δουλευε η Μαρίνα η Πολόνέζα

Ναι,σπαστο μαλλακι,μελαχρινη,σχετικα ψηλονταρντανα(οχι χοντρη) κατι σαν την Εμανουελα την Ρουμανα ενα πραγμα αλλα πολυ πιο ομορφη και με καλυτερο κωλαρακι.Το πρωτο μου γαμισι εριξα σε αυτη και αν θυμαμαι καλα με τελειωσε ανεβαινοντας απο πανω.Πρεπει να ηταν 28 ισως και παραπανω εκεινο το διαστημα ισως και 30.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.205
Κριτικές
293
Like
9.590
Πόντοι
12.525
Μιά μελαχρινή σγουρομάλλα πρέπει να ηταν που δούλευε Ταντάλου λίγο πιο κάτω απο το αλουμινάτο,έκει που ουσιαστικά δουλευε η Μαρίνα η Πολόνέζα
μήπως λέει τη Μαριάννα ?
 

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.831
Πόντοι
216
μήπως λέει τη Μαριάννα ?

Θυμαμαι μια φορα που ειχα παει ηταν ψηλομαστουρομενη.Νομιζω επινε χορταρακι καμμια φορα πριν μπει στο δωματιο...!

Αλλα απο εμφανιση οπως την περιγραφω.Σαν την εμανουελα την ρουμανα αλλα σε πολυ πιο ομορφο(μεσογειακο προσωπακι).Ηταν πανω απο 26-27 ετω ισως κοντα στα 30.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom