Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 45 άτομα (9 μέλη και 36 επισκέπτες)

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
Game, ειναι αυτη η ιδια Ιωαννα που δουλευε στο λας βεγγας.??? Δεν την εχω πετυχει ποτε μου, εμφανησιακα.?? Λεω να παω σημερα, αν την πετυχω...
αυτή είναι.... είχε παχύνει τελευταία ...παλιότερα την έκανα κέφι πιο πολύ....είναι γλυκιά όμως και εργατική 
 

zipas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
356
Κριτικές
1
Like
495
Πόντοι
21
Ερώτηση κ θέλω σοβαρές απαντήσεις από αυτούς που
Γνωρίζουν .. πουτανα έχει τ δικαίωμα ν μην παίρνει κάποιο
Πελάτη επειδή έχει κάποια κινητική δυσκολία..;; Χωρίς ν επηρεάζει τη δουλειά της..
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.480
Κριτικές
165
Like
25.314
Πόντοι
34.168
Ερώτηση κ θέλω σοβαρές απαντήσεις από αυτούς που
Γνωρίζουν .. πουτανα έχει τ δικαίωμα ν μην παίρνει κάποιο
Πελάτη επειδή έχει κάποια κινητική δυσκολία..;; Χωρίς ν επηρεάζει τη δουλειά της..
Δεν ειναι θεμα δικαιωματος ρε φιλε,αλλα θελησης..
Αντε και δεχεται επειδη υποχρεουται...τι να το κανεις,
αν δεν θελει?
Μετα θα κανει ξεπετα ....
 

Ettore

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2017
Μηνύματα
13.243
Like
46.943
Ερώτηση κ θέλω σοβαρές απαντήσεις από αυτούς που
Γνωρίζουν .. πουτανα έχει τ δικαίωμα ν μην παίρνει κάποιο
Πελάτη επειδή έχει κάποια κινητική δυσκολία..;; Χωρίς ν επηρεάζει τη δουλειά της..

Ναι τύπε μπορεί όταν θεωρεί ότι δεν μπορεί να ανταπεξέλθει στα καθήκοντα της για τους δικούς της λόγους. Δεν μπορεί να την υποχρεώσει κανένας.
 

zipas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
356
Κριτικές
1
Like
495
Πόντοι
21
Δεν ειναι θεμα δικαιωματος ρε φιλε,αλλα θελησης..
Αντε και δεχεται επειδη υποχρεουται...τι να το κανεις,
αν δεν θελει?
Μετα θα κανει ξεπετα ....
Ούτως η άλλως  ξεπέτα είναι.. Χριστίνα τρίδυμα..
τ θέμα είναι τ κάνε άκομψα κ φανερά σ σημείο ν μας χαλάσει τη παρεα
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.480
Κριτικές
165
Like
25.314
Πόντοι
34.168
Ούτως η άλλως  ξεπέτα είναι.. Χριστίνα τρίδυμα..
τ θέμα είναι τ κάνε άκομψα κ φανερά σ σημείο ν μας χαλάσει τη παρεα
Εγω το ανεφερα γενικα..σαν λογικη σκεψη..

Τωρα σε συγκεκριμενο περιστατικο,ο καθενας κρινεται
για τη συμπεριφορα του..
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
Ούτως η άλλως  ξεπέτα είναι.. Χριστίνα τρίδυμα..
τ θέμα είναι τ κάνε άκομψα κ φανερά σ σημείο ν μας χαλάσει τη παρεα
Ούτως η άλλως  ξεπέτα είναι.. Χριστίνα τρίδυμα..
τ θέμα είναι τ κάνε άκομψα κ φανερά σ σημείο ν μας χαλάσει τη παρεα
ποια η γνωστή μικροκαμωμένη ??
 

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.896
Πόντοι
3.506
Ερώτηση κ θέλω σοβαρές απαντήσεις από αυτούς που
Γνωρίζουν .. πουτανα έχει τ δικαίωμα ν μην παίρνει κάποιο
Πελάτη επειδή έχει κάποια κινητική δυσκολία..;; Χωρίς ν επηρεάζει τη δουλειά της..
Φίλε θα σου απαντήσω σοβαρά-ειλικρινα.Επειδη τυγχάνει να έχω εγώ προσωπικά  μια κινητική δυσκολία..δεν έχω δεχτεί άρνηση από καμία ιερόδουλη.. Είτε σε μπουρδέλο είτε σε στούντιο είτε με cg..Το αντίθετο μάλιστα..
 

zipas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
356
Κριτικές
1
Like
495
Πόντοι
21
Φίλε θα σου απαντήσω σοβαρά-ειλικρινα.Επειδη τυγχάνει να έχω εγώ προσωπικά  μια κινητική δυσκολία..δεν έχω δεχτεί άρνηση από καμία ιερόδουλη.. Είτε σε μπουρδέλο είτε σε στούντιο είτε με cg..Το αντίθετο μάλιστα..
Βρε γενικά όλα καλά... αλλά τ μαλακισμενο ήταν γ κλωτσιές μ τη συμπεριφορά της.. τον σκαναρε από πάνω μέχρι κάτω κ λέει όχι στη μαπα του
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.480
Κριτικές
165
Like
25.314
Πόντοι
34.168
Βρε γενικά όλα καλά... αλλά τ μαλακισμενο ήταν γ κλωτσιές μ τη συμπεριφορά της.. τον σκαναρε από πάνω μέχρι κάτω κ λέει όχι στη μαπα του
Και τι εγινε...σταρχιδια σας.. αυτη θα χασει λεφτα..

Πατε αλλου και ολα καλα..γιατι στενοχωριεστε δεν καταλαβα..
Με το παρα σου οπου γουσταρεις...
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.845
Κριτικές
379
Like
5.340
Πόντοι
10.647

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.896
Πόντοι
3.506
Και τι εγινε...σταρχιδια σας.. αυτη θα χασει λεφτα..

Πατε αλλου και ολα καλα..γιατι στενοχωριεστε δεν καταλαβα..
Με το παρα σου οπου γουσταρεις...
Πιστεύω ο φίλος Φακίρης τα είπε  ακριβώς με το όνομα τους.Ετσι ακριβώς.. :hi: :hi:
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
Με γαμας τωρα.!!  :S Ποσο εχει παχυνει δηλαδη.??? εκανε προγουλια.??? Παλι θα μπαζοσουμε δηλαδη.???  :think:
εντάξει δεν έγινε και παχύδερμο ...απλά πήρε κιλά ...δεν μπάζεψε τόσο
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.845
Κριτικές
379
Like
5.340
Πόντοι
10.647

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.200
Κριτικές
293
Like
9.536
Πόντοι
12.525
Χθες νυχτα πηγα στοχευμενα Μινωταυρου 3 για μιλφ Λιλιανα και την πετυχα και ηταν σουπερ για ακομα μια φορα.
Γλωσσοφιλα φουλ,πουτσοτριψιματα,πιπα φοβερη και χαμηλο αρχιδογλειψιμο...παιχνιδι και χαμουρεμα φουλ και τελος χυσιμο στο στομα της...και μετα να μη φευγει απο το δωματιο.Μιση ωρα γεματη σιγουρα
Τα'χω ξαναγραψει για τη συγκεκριμενη γαμιεται με μανια το γουσταρει αυτο που κανει και κοιταει να φυγεις ευχαριστημενος

Και επειδη μαλλον κοντευει χρονο απο τοτε που εμφανιστηκε ειναι απο τα πιο δυνατα στανταρακια στη νυχτερινη βαρδια με την αποδοση και διαθεση της καθε φορα
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.671
Κριτικές
29
Like
4.791
Πόντοι
5.646
Χθες νυχτα πηγα στοχευμενα Μινωταυρου 3 για μιλφ Λιλιανα και την πετυχα και ηταν σουπερ για ακομα μια φορα.
Γλωσσοφιλα φουλ,πουτσοτριψιματα,πιπα φοβερη και χαμηλο αρχιδογλειψιμο...παιχνιδι και χαμουρεμα φουλ και τελος χυσιμο στο στομα της...και μετα να μη φευγει απο το δωματιο.Μιση ωρα γεματη σιγουρα
Τα'χω ξαναγραψει για τη συγκεκριμενη γαμιεται με μανια το γουσταρει αυτο που κανει και κοιταει να φυγεις ευχαριστημενος

Και επειδη μαλλον κοντευει χρονο απο τοτε που εμφανιστηκε ειναι απο τα πιο δυνατα στανταρακια στη νυχτερινη βαρδια με την αποδοση και διαθεση της καθε φορα
Προσυπογράφω!
 

parmeniwn81

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2018
Μηνύματα
229
Like
304
Πόντοι
21
Χθες νυχτα πηγα στοχευμενα Μινωταυρου 3 για μιλφ Λιλιανα και την πετυχα και ηταν σουπερ για ακομα μια φορα.
Γλωσσοφιλα φουλ,πουτσοτριψιματα,πιπα φοβερη και χαμηλο αρχιδογλειψιμο...παιχνιδι και χαμουρεμα φουλ και τελος χυσιμο στο στομα της...και μετα να μη φευγει απο το δωματιο.Μιση ωρα γεματη σιγουρα
Τα'χω ξαναγραψει για τη συγκεκριμενη γαμιεται με μανια το γουσταρει αυτο που κανει και κοιταει να φυγεις ευχαριστημενος

Και επειδη μαλλον κοντευει χρονο απο τοτε που εμφανιστηκε ειναι απο τα πιο δυνατα στανταρακια στη νυχτερινη βαρδια με την αποδοση και διαθεση της καθε φορα

Συμφωνώ και επαυξάνω για την συγκεκριμένη υπερκορασιδα
 

parmeniwn81

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2018
Μηνύματα
229
Like
304
Πόντοι
21
Το ξαναρώτησα πρίν μερικές μέρες και δεν θελω να γίνομαι κουραστικός. Γνωρίζει κάποιος συναδέλφος αν έχει επιστρέψει η ρουμανα Αντριάνα η skinny με τα πλάκα βυζάκια
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.845
Κριτικές
379
Like
5.340
Πόντοι
10.647
Πηγα χτες τελικα στην Ιωαννα, αν και εμφανησιακα δεν με κλικαρε η κορασιδα, περασα μιας και υπηρχαν καλες προυποθεσεις, δυστηχως για εμενα ηταν μια απλη τυπικη καταθεση να φυγουν τα χονδρα, απο ενα χαμογελαστο ευδιαθετο κοριτσακι που δηλωνει και Ελληνιδα, χωρις υπερβολες στο κρεβατι, χωρις φρου φρου και αρωματα, ελαχιστα προκαταρτικα, μετρια πραγματα και πιπα, τουλαχιστον δεν εκανε κατι να με εξιταρει, εκτος και αν περιμενε απο εμενα να την αναψω.
Εμφανησιακα εχει μερικα περιτα κιλακια, ειναι ελαχιστα ποιο κατω απο την Ελενα απο βιλες, αλλα στο οριο να ξεφυγει, βυζακι φουσκωτο, κωλαρακι καλο, και προσωπακι απλο ομορφο στρογγυλο. Αυτα, δεν νωμιζω να υπαρχει συνεχεια απο μερους μου.
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
767
Κριτικές
14
Like
1.492
Πόντοι
496
Κάνα δυο φορές που την είδα μου φάνηκε καλή κ συμπαθέστατη. Γούστα είναι αυτά. Έχει όμως κολαρα για πολύ άγριο ξεσκίσμα. Τώρα που το σκέφτομαι θα πάω το μεσημέρι για αυτοψία.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom