Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 37 άτομα (4 μέλη και 33 επισκέπτες)

younghunter

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2014
Μηνύματα
398
Κριτικές
3
Like
431
Πόντοι
21
πήγα ειδα Μιχαέλα.... δεν το πιστεύω πως έγινε έτσι....
κρίμα...
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.500
Πόντοι
15.465
Που θελω να καταληξω μ'αυτες τις παπαριες που γραφω ομως??...Ποια γαμαμε παλι αποψε ρε μαγκες? :2funny:...
Ακουω γνωμες  :grin:....

Προτεινω Ελενα μυστη μου, για βρωμικες καταστασεις...
Btw την ειδα σημερα να πηγαινει στο μπουρδελο, ηταν πολυ καβλα με το πορνοτζιν της..  :tn04:
αν δεν το ειχα δωσει στο μαλακισμενο την Ραισα θα περνουσα ανετα.
 

tsilibourditsas

Μέγας
Εγγρ.
4 Σεπ 2007
Μηνύματα
836
Κριτικές
17
Like
97
Πόντοι
4.165
Σήμερα πέρασα στην Αναστασία στο Bad Girls, καλή εμπειρία, ανέβασα και κριτική που σε κάποια φάση θα δημοσιευτεί.  :rockon:
 

Peoliakouras

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2018
Μηνύματα
3
Κριτικές
2
Like
14
Πόντοι
0
Καλησπέρα παίδες!

Για το μέσα σπιτάκι του Las Vegas, γράφουμε κριτική στο νήμα του Las Vegas κανονικά?
Πέρασα υπέροχα εχθές με την Μανταλίνα και ήθελα να μοιραστώ την όλη φάση.
 

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
Μύστες συγγνώμη που θα γράψω κάτι άσχετο -δεν θα είναι πρωτή φορά άλλωστε που ένα νήμα ξεφεύγει- έχω ανεβάσει νεο θεματάκι για κάτι τύπους που έχουν σχεδον 15,000 μηνύματα ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΚΡΙΤΙΚΗ!
Τρολάρουν μαλώνουν, γραφουν,γραφουν και τι δε γράφουν, άμα όμως είναι να γράψουν καμια κριτική και να ενημερώσουν που είναι και το ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΟ μας ΓΡΑΦΟΥΝ!
ΜΥΣΤΕΣ ΑΛΛΥΛΕΓΓΥΗ!
Δε είμαστε νεροκουβαλητές κανενος!
Ας το συζητήσουμε
ΤΡΟΛ, LEECHER ΚΑΙ ΚΡΙΤΙΚΕΣ ΜΗΔΕΝ!

Και πάλι σορρυ


Απλά γράφτους στα @@@ σου.Το μόνο που μπορείς να κάνεις.Και γω πολλές φορές που ανεβάζω κριτική ή κάνω περίληψη τσάρκας,δέχομαι μηνύματα.Απλά κάνε σαν να μην υπάρχουν
 

kokinoskoufitsa

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
161
Κριτικές
1
Like
128
Πόντοι
1
Το πουλεν μου τη Γαληνη  :tits:  την εχει παρει κανενος το ματι??
 

jimgusto

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2017
Μηνύματα
379
Like
280
Πόντοι
21
επισκεψη σημερα στην πετρου ερημιτη οπου εφερε καινουρια κοπελα ξανθια γυρω στα 30 με μεγαλα βυζια αδυνατη απο ρουμανια και περασμα με το προγγραμμα των 50ε γυμνο 69.Η κοπελα τα τιμαει τα λεφτα της και αν θα εδινε και γλωσσοφιλα σιγουρα θα την ξαναπροτιμουσα..
 

jimgusto

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2017
Μηνύματα
379
Like
280
Πόντοι
21
επισης καινουρια κοπελα στην νικηφορου ουρανου 28  στο τελευταιο μαγαζι στην πρωινη βαρδια οπου περασα με ρουμανα 25χρ με τεραστια βυζια και κωλαρα με το προγγραμμα των 50ε γυμνο69 αλλα μεσα στο δωματιο δεν ελεγε και πολλα..φιλια στο στομα δεν εδινε και στο τσιμπουκι υστερουσε..ασε που τον πηρε στο στομα της μονο 2λεπτα με το ρολοι..δεν θα ξαναπροτιμηθει σιγουρα..
 

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
1
Like
192
Πόντοι
16
Live...πηγα καρφωτος για αλινα..μην γραφετε για βυζαρες τε μαγκες..ετσι ειναι οι βυζαρες;;;2αρια με το ζορι..γενικα τιποτα,δεν προλαβα και νεφελη
 

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
1
Like
192
Πόντοι
16
Live...πηγα καρφωτος για αλινα..μην γραφετε για βυζαρες τε μαγκες..ετσι ειναι οι βυζαρες;;;2αρια με το ζορι..γενικα τιποτα,δεν προλαβα και νεφελη
Τελικα χθεσυνοβραδυνος απολογισμος: 15 € βενζινη,κουραση,και χασιμο 1μισης ωρας αφου μπαινοεβγαινα μαζι με Πακιστανους (!!!) οι ποιοι ειχαν αμφιεση με παντοφλα διχαλη. Οποια καταντια δηλαδη...

Και κατεληξα με πια περιποιημενη μαλακια στις 2 το πρωι στο youjizz
 

notorius

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2009
Μηνύματα
113
Κριτικές
18
Like
134
Πόντοι
11
Αυτη η ιζαμπέλα στο βενους που εχει και φωτο στο αλλο σαιτ είναι καλη; Γιατι δεν βρίσκω κριτικές
 

houdin

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2017
Μηνύματα
106
Κριτικές
12
Like
429
Πόντοι
291
Λοιπόν έχουμε και λέμε.  Πρωινή βάρδια σημερα:
Poison: Ντανιέλα μια καινούρια με υπερφυσικό στήθος, αλλά τίποτα παραπάνω.
Τριδυμα Νο1: Η ελληνίδα Νίκη με τα μαστάρια να κρέμονται έτοιμα για άρμεγμα. Άντε γεια!
Τρίδυμα Νο2: Μια γεματούλα με μαύρο μαλλί νομίζω Τζούλια. Τίποτα το ιδιαίτερο.
Τρίδυμα Νο3: Δεν μπορώ να καταλάβω που την βρήκαν και την έβαλαν… έφυγα τρέχοντας!
Φρίξου 11(κακά κορίτσια): Μια μελαχρινή μιλφ με αρκετά χιλιόμετρα έπαιρνε 25 γιουρο, ίσως για την τιμή μια φορά να πάει κάποιος… Προσοχή στο σκαλί!
Φρίξου 13 Α : Η Τζούλια (ρουμανα νομιζω). Προσπάθησε να με ξεγελάσει με το χαμόγελό της αλλά μάταια…
Νικ. Ουρανού 26: Η Ειρήνη, παλιά καραβάνα,  που το πας? Για πόσο ακόμα κοπέλα μου?
Ερημίτη 5: Άλλη μια ξεχασμένη μιλφ… Δεν θυμάμαι όνομα αλλά γνωστή από παλιά.
Μινωταύρου & Νικ. Ουρανού: Η Έλενα Ουκρανέζα, μάλλον η καλύτερη της πρωινής βάρδιας στην κατηγορία των 30 Ε
Μινωταύρου 14 ξύλινο: Μια που ήταν είπε η πρώτη μέρα της, αδιάφορη όμως για μένα
Godiva: Μια μιλφ που προσπάθησε αρκετά να με δελεάσει (Σαμπρίνα είπε? Μπορεί να κάνω και λάθος) αλλά δεν…
Bella Donna: Η Αναστασία, γνωστή και προτείνεται.
Bad Girls: Η Βικτώρια. Δεν ξέρω τώρα πόσο καλή είναι αλλά πριν 1-1,5 χρόνο ήταν καλή.
Red Light: Η Τζούλια, ωραία παρουσία και πολύ καλό σώμα, στα υπόλοιπα δεν ξέρω
Golden Lips: H Paola. Δυνατό σώμα αλλά κάτι μου έλεγε ότι στο δωμάτιο θα έτρωγα φόλα οπότε δεν δοκίμασα.
Red Diamond: H Gabriela. Μελαχρινή, ωραίο κορμί και πρόσωπο, ίσως αποτελεί καλή επιλογή, δεν εχω δοκιμάσει.
Paradise 2: H κοκκαλιάρα η Μπεατρις. Αν και όμορφο προσωπάκι, σε ξεγελάει και μέσα είναι κομοδίνο από ότι έχουν πει. Δεν έχω άποψη.

Για την ιστορία έφυγα χωρίς να μπω κάπου.
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.479
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
Τελικα χθεσυνοβραδυνος απολογισμος: 15 € βενζινη,κουραση,και χασιμο 1μισης ωρας αφου μπαινοεβγαινα μαζι με Πακιστανους (!!!) οι ποιοι ειχαν αμφιεση με παντοφλα διχαλη. Οποια καταντια δηλαδη...

Και κατεληξα με πια περιποιημενη μαλακια στις 2 το πρωι στο youjizz
Σιγουρα πραγματα και τζαμπα  :2funny:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.206
Κριτικές
293
Like
9.590
Πόντοι
12.525
Νικ. Ουρανού 26: Η Ειρήνη, παλιά καραβάνα,  που το πας? Για πόσο ακόμα κοπέλα μου?
η απαντηση ειναι απλη νομιζω...για οσο ακομα θα διαθετει εναν απο τους μεγαλυτερους αριθμους μονιμης πελατειας και για οσο θα πιανει τις ιδιες αποδοσεις στο δωματιο...
Γιατι απο τα 25 σπιτια που ειδες ανοιχτα και απο τις υπολοιπες 24 κοπελες οι 20 δε πιανουν μια μπροστα της
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.479
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
η απαντηση ειναι απλη νομιζω...για οσο ακομα θα διαθετει εναν απο τους μεγαλυτερους αριθμους μονιμης πελατειας και για οσο θα πιανει τις ιδιες αποδοσεις στο δωματιο...
Γιατι απο τα 25 σπιτια που ειδες ανοιχτα και απο τις υπολοιπες 24 κοπελες οι 20 δε πιανουν μια μπροστα της
Στην κατηγορια των μιλφ ομως η Μονικα την εχει για πλακα.
 

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
1
Like
192
Πόντοι
16
Λοιπόν έχουμε και λέμε.  Πρωινή βάρδια σημερα:
Poison: Ντανιέλα μια καινούρια με υπερφυσικό στήθος, αλλά τίποτα παραπάνω.
Τριδυμα Νο1: Η ελληνίδα Νίκη με τα μαστάρια να κρέμονται έτοιμα για άρμεγμα. Άντε γεια!
Τρίδυμα Νο2: Μια γεματούλα με μαύρο μαλλί νομίζω Τζούλια. Τίποτα το ιδιαίτερο.
Τρίδυμα Νο3: Δεν μπορώ να καταλάβω που την βρήκαν και την έβαλαν… έφυγα τρέχοντας!
Φρίξου 11(κακά κορίτσια): Μια μελαχρινή μιλφ με αρκετά χιλιόμετρα έπαιρνε 25 γιουρο, ίσως για την τιμή μια φορά να πάει κάποιος… Προσοχή στο σκαλί!
Φρίξου 13 Α : Η Τζούλια (ρουμανα νομιζω). Προσπάθησε να με ξεγελάσει με το χαμόγελό της αλλά μάταια…
Νικ. Ουρανού 26: Η Ειρήνη, παλιά καραβάνα,  που το πας? Για πόσο ακόμα κοπέλα μου?
Ερημίτη 5: Άλλη μια ξεχασμένη μιλφ… Δεν θυμάμαι όνομα αλλά γνωστή από παλιά.
Μινωταύρου & Νικ. Ουρανού: Η Έλενα Ουκρανέζα, μάλλον η καλύτερη της πρωινής βάρδιας στην κατηγορία των 30 Ε
Μινωταύρου 14 ξύλινο: Μια που ήταν είπε η πρώτη μέρα της, αδιάφορη όμως για μένα
Godiva: Μια μιλφ που προσπάθησε αρκετά να με δελεάσει (Σαμπρίνα είπε? Μπορεί να κάνω και λάθος) αλλά δεν…
Bella Donna: Η Αναστασία, γνωστή και προτείνεται.
Bad Girls: Η Βικτώρια. Δεν ξέρω τώρα πόσο καλή είναι αλλά πριν 1-1,5 χρόνο ήταν καλή.
Red Light: Η Τζούλια, ωραία παρουσία και πολύ καλό σώμα, στα υπόλοιπα δεν ξέρω
Golden Lips: H Paola. Δυνατό σώμα αλλά κάτι μου έλεγε ότι στο δωμάτιο θα έτρωγα φόλα οπότε δεν δοκίμασα.
Red Diamond: H Gabriela. Μελαχρινή, ωραίο κορμί και πρόσωπο, ίσως αποτελεί καλή επιλογή, δεν εχω δοκιμάσει.
Paradise 2: H κοκκαλιάρα η Μπεατρις. Αν και όμορφο προσωπάκι, σε ξεγελάει και μέσα είναι κομοδίνο από ότι έχουν πει. Δεν έχω άποψη.

Για την ιστορία έφυγα χωρίς να μπω κάπου.

To Poison ποιο ειναι ρε καρντασια??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom