Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (3 μέλη και 21 επισκέπτες)

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
Ζ? Χτυπήσες μεροκάματο? Εγώ δεν έχω πάρει ποτέ απόδειξη, αλλά φυσικά δεν έχω ζητήσει κιόλας. Αναμονή δηλαδή μέχρι τον Ιούλιο για να το δω και στη πράξη
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.503
Κριτικές
165
Like
25.346
Πόντοι
34.168
Στην ανακοινωση που εβγαλε το υπουργειο οικονομικων με τις επιχειρησεις που υποχρεουνται
απο τον Ιουνιο να εχουν μηχανακια δεν αναφερει οικους ανοχης..
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
916
Κριτικές
33
Like
1.619
Πόντοι
716
Πηρα σημερα τηλεφωνο να ρωτησω αν ειναι η Τσαρινα. Λεει μεχρι 8.
Παω κατα τις 6:30, το ενα κλειτο, στο αλλο ενα τζανκι που λεγοταν Αντριαννα, ηθελε να την πληρωσω να την πηδηξω κιολας.

Αιντε γαμηθειτε βοδια
 

Bordos

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
20
Like
36
Πόντοι
0
Η "Αντριάννα" μου θυμίζει μία "Άννα" που δούλεψε πριν λίγο καιρό στο Φρίξου 12 και την έλεγαν  (ίσως να ήταν και η Άννα η σαπιοδόντα και να την πήγαν για λεύκανση δοντιών μετά από τα σχόλια που έκανα για σάπια δόντια - όσο πιέζεις κερδίζεις τύπε, όσο δεν πιέζεις χάνεις).  

Αν η κοπέλα έχει χαρτιά, τότε ακόμα και τζάνκι να είναι θα είναι υγιές τζάνκι ...
Να υποθέσω ότι πότε πότε κάποιος από εσάς, έτσι για το γαμώτο, ζητάει να δει τα χαρτιά της ιερόδουλης, έτσι ? Ειδικά αν την κόβει να τρέχει κάτι περίεργο μαζί της ... π.χ. να καταπίνει χύσια ή να μοιάζει με τζάνκι ...
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
916
Κριτικές
33
Like
1.619
Πόντοι
716
Φιλε εισαι για λαθος λογο σε αυτο το φορουμ. Αφου δε θες να γαμησεις, μπες σε  κανενα αλλο με gaming, με πολιτικα, μας εχεις ζαλισει λιγο το παπαρι με τα αυτα που γραφεις και τις θεωριες συνομοσιας
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.197
Κριτικές
35
Like
4.532
Πόντοι
2.046
Η "Αντριάννα" μου θυμίζει μία "Άννα" που δούλεψε πριν λίγο καιρό στο Φρίξου 12 και την έλεγαν  (ίσως να ήταν και η Άννα η σαπιοδόντα και να την πήγαν για λεύκανση δοντιών μετά από τα σχόλια που έκανα για σάπια δόντια - όσο πιέζεις κερδίζεις τύπε, όσο δεν πιέζεις χάνεις). 

Αν η κοπέλα έχει χαρτιά, τότε ακόμα και τζάνκι να είναι θα είναι υγιές τζάνκι ...
Να υποθέσω ότι πότε πότε κάποιος από εσάς, έτσι για το γαμώτο, ζητάει να δει τα χαρτιά της ιερόδουλης, έτσι ? Ειδικά αν την κόβει να τρέχει κάτι περίεργο μαζί της ... π.χ. να καταπίνει χύσια ή να μοιάζει με τζάνκι ...
Tυπε μας εχεις πριξει τ αρχιδια με τις πιπες που λες ξεκολα η βρες κανα αλλο φορουμ
 

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
Πηρα σημερα τηλεφωνο να ρωτησω αν ειναι η Τσαρινα. Λεει μεχρι 8.
Παω κατα τις 6:30, το ενα κλειτο, στο αλλο ενα τζανκι που λεγοταν Αντριαννα, ηθελε να την πληρωσω να την πηδηξω κιολας.

Αιντε γαμηθειτε βοδια

Για μπουρδελα μιλάμε.Προφανως και σου είπαν ψέματα,για να πας και να δεις τη κοπέλα που είναι μπας και περάσεις.Εδω στο σάιτ των βιλών γράφουν πχ για μια κοπέλα που θα τη βρεις τη τάδε ώρα και πας και το στούντιο είναι κλειστό.Μου χει τύχει πολλές φορές
 

Menathor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
285
Κριτικές
13
Like
415
Πόντοι
311
Ban λόγω εξαιρετικά χαμηλού IQ επιτρέπεται? :ban:
 

anal-lytis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2017
Μηνύματα
159
Κριτικές
6
Like
261
Πόντοι
281
Καλησπέρα.....παρακολουθούσα εδώ και καιρό κορίτσια από της Βίλες, και Θεσσαλονίκη και Αθήνα....και μου γυάλιζε η Πάρις, και από ότι είδα είναι αρκετά γνωστή. Είδα πριν από λίγο στην σελίδα  με τις βίλες.....Σύντομα κοντά σας η Πάρις  :happy: :happy: :happy: :happy: :happy:
Θα το τιμήσουμε το κορίτσι
 

Kingbe

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2010
Μηνύματα
51
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα,
Υπάρχει κάποια πρόταση για gfm με γλωσσόφιλα;
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.671
Κριτικές
29
Like
4.791
Πόντοι
5.646
Aza μάλλον gfe εννοούσε κ το γράψε λάθος!
 

chucky66

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2013
Μηνύματα
138
Like
32
Πόντοι
1
Τσαρκα χτες το βραδυ,θα τα γραψω επι γραμματικα μιας και παραμενουν σχεδον οι ιδιες κοπελες...
Π.ερημιτη 2-Σαντρα
Π.ερημιτη 3-Νικολ,μιλφ γαλλιδα(βουλγαρα)
Las vegas 1-Καρλα
Las vegas 2-Μαγδαλενα,νεα παρουσια χτες πρωτη μερα στη δουλεια πολυ μετρια εμφανησιακα
Las vegas 3-Αφροδιτη,κυπρια(αλβανιδα)
Venus angels-Τζωρτζια,πρωτη φορα την εβλεπα πολυ δυνατη εμφανιση,ξανθια με ομορφο προσωπο και σωμα που το κοσμουν πολλα τατοο.
Ξυλινο μινωταυρου-Αννα σερβα.
Μιν-νικ.ουρ(λευκο)-Ελενα,ξανθια ρωσσιδα
Μιν-νικ.ουρ(πρασινο)-Μιρα
Μινωταυρου 3-Χριστινα,ρουμανα βυζαρου
Free house-Αλισα
Φριξου 14α-Σοφια μιλφ
Φριξου 14β-Εμμανουελα,ξανθια ψηλη αδυνατη
Villa erotica-Κατερινα
Paradise-Τζεσυ

Εψαξα μπας και πετυχω πουθενα Ντεα αλλα τζιφος,τη δοκιμασα μια φορα πριν κανα 2μηνο στο πρασινο της νικ.ουρανου με πολυ καλες εντυπωσεις αλλα απο τοτε δε τη βρισκω πουθενα,αν μαθει κανεις τιποτα ας το γραψει.
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
Ωραία η αναφορά σου φίλος  :thumbsup:
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
Τελικά ο bordos έφαγε banned, στο τέλος ποιοι θα μείνουμε?
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.078
Κριτικές
46
Like
3.221
Πόντοι
3.820
Καλησπέρα.....παρακολουθούσα εδώ και καιρό κορίτσια από της Βίλες, και Θεσσαλονίκη και Αθήνα....και μου γυάλιζε η Πάρις, και από ότι είδα είναι αρκετά γνωστή. Είδα πριν από λίγο στην σελίδα  με τις βίλες.....Σύντομα κοντά σας η Πάρις  :happy: :happy: :happy: :happy: :happy:
Θα το τιμήσουμε το κορίτσι
ωραιο μωρο, αλλα τυπικο γαμησι που δεν θα θυμασαι τιποτα μετα..δεν προτεινεται!!
 

swta

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2009
Μηνύματα
38
Κριτικές
4
Like
254
Πόντοι
280
2 ερωτησεις για την τσαρινα θελω να κανω.
Α) Σε ποιο στουντιο ειναι τωρα και τι βαρδια και Β) Δινει γλωσσοφιλα;
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.399
Κριτικές
216
Like
17.309
Πόντοι
35.697
Τελικά ο bordos έφαγε banned, στο τέλος ποιοι θα μείνουμε?

O bordos για ποιο λογο θελεις να μεινει εδω μεσα,για να συνεχισει να μας ζαλιζει τα @@ με τις μαλακοθεωριες του?

Εχει αλλα θρεντ αμα θελει να γραψει τον καιμο του και τον πονο του,αυτο το θρεντ ειναι για πουτανες και μπουρδελα!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom