Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (1 μέλη και 30 επισκέπτες)

Anomalakis

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2014
Μηνύματα
15
Like
4
Πόντοι
0
Ρε παλικαρια...........ως γνωστος Εφακιας,εχοντας χασει εδω και 3-4 μηνες το κοζι μου,και διαβαζοντας οτι η εφη θα σταματουσε (μου το ειχε υπαινιχτει και η ιδια το καλοκαιρι που την πηδηξα τελευταια φορα),ηθελα να ρωτησω αν εχει κανενας νεοτερα η πληροφορηση εκ των εσω που λενε....σταματησε οριστικα?εχει να φανει κανα 3μηνο τουλαχιστον.....η μαλακισμενη τσατσα ολο λεει παρε απο δευτερα,δεν ξερω τι γινεται./........αν σταματησε οριστικα και αυτο το στανταρακι και ισως ο πιο ωραιος κολος που εχει περασει...κλαφτα χαραλαμπε........
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.670
Κριτικές
29
Like
4.791
Πόντοι
5.646
Αnomalakis πολυ καλή η Έφη που κάνει τα τσιμπουκια κέφι,αλλά να ξέρεις η ποικιλία στο sex είναι το παν!
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.670
Κριτικές
29
Like
4.791
Πόντοι
5.646
Off topic:Aza η Μichelle τα κάνει κ γαργάρα?Cif δέχεται?
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.670
Κριτικές
29
Like
4.791
Πόντοι
5.646
Καλή καταπιονα η Michelle!
 
Εγγρ.
1 Σεπ 2016
Μηνύματα
96
Κριτικές
3
Like
122
Πόντοι
0
Ερώτηση , Την Εμμα απο τις Βίλες της έχει δοκιμάσει κανείς ; έχουμε κάποιο στοιχείο προς ενημέρωση ;
 

Menathor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
285
Κριτικές
13
Like
415
Πόντοι
311

Mike Tsalis

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2017
Μηνύματα
6
Κριτικές
2
Like
12
Πόντοι
0
Λογικό και γω 20 είμαι.Τις πρώτες 2 φορές που πήγα,τη μια τέλειωσα στη πίπα και τη δεύτερη όταν ανέβηκε πάνω μου,στη πρώτη στάση.Πήγαινε για αρχή σε όποια σου αρέσει με 30,να συνηθίσει το εργαλείο και όποτε πιστεύεις ότι είσαι οκ,πήγαινε και με προγράμματα.Κανά ακα,69,ότι γουστάρεις
Ευχαριστώ,συμ-παίχτη μου για το σχόλιο.Γνωριζεις μετα τις ποσες φορες μπορει να δουλεψεις ως κανονικός εργάτης>?? Και αν ξερεις,εσύ είτε άλλοι συναγωνιστές καμια αθλήτρια που να φιλάει ή να δεχεται τα φιλιά ?
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
Τι ερώτηση είναι αυτή φίλος δε χρειάζεται προπόνηση είναι του καθενός ο οργανισμός, εγώ πχ είμαι 29 πάω από το 2010 αν πάω και περνάω καλά μπορεί και στο 10-15 λεπτό να τελειώσω και άλλες φορές να παρακαλάω να τελειώσω και να μην μπορώ μετά από 25 λεπτά με την ίδια κοπέλα, εγώ κλίνω προς τη ψυχολογία του καθενός.
 

Menathor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
285
Κριτικές
13
Like
415
Πόντοι
311
Valkyrion μου φαίνεται εννοεί πόσες φορές την ίδια μέρα. Εξαρτάται από την ψυχολογία, σωματική κατάσταση και ένα κάρο άλλα πράγματα. Νομίζω όμως ότι την 3η φορά είναι το συνηθέστερο σημείο που θα δεις μεγάλη μείωση στην απόδοσή σου.

Κοπέλες που το έχουν με φιλιά: Ελένη Ουκρανή νομίζω δουλεύει στο γωνιακό Μινωταύρου με Ουρανού. Τώρα πια και η Μαρία στο Βέγκας, όχι όμως το ίδιο με την Ελένη. Η Εμμανουέλα στις βίλες, αλλά το κάνει με πολύ τυποποιημένο τρόπο και διάβασα από συναγωνιστές ότι δεν τους άρεσε. Εμένα μου άρεσε.... Πιθανώς η Ντέα? Τώρα δε μου έρχονται άλλες στο μυαλό. Πολλές κοπέλες σε κωλόμπαρα το έχουν οπότε σκέψου και για εκεί...


Edit: Χαχα ρε τώρα κατάλαβα τι εννοείς... Μετά τις πόσες φορές? Σοβαρά τώρα? :cheesy: Δεν υπάρχει κάτι τέτοιο. Απλά κάθε φορά βελτιώνεσαι και από λίγο σε πολλούς τομείς...
 

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
Valkyrion μου φαίνεται εννοεί πόσες φορές την ίδια μέρα. Εξαρτάται από την ψυχολογία, σωματική κατάσταση και ένα κάρο άλλα πράγματα. Νομίζω όμως ότι την 3η φορά είναι το συνηθέστερο σημείο που θα δεις μεγάλη μείωση στην απόδοσή σου.

Κοπέλες που το έχουν με φιλιά: Ελένη Ουκρανή νομίζω δουλεύει στο γωνιακό Μινωταύρου με Ουρανού. Τώρα πια και η Μαρία στο Βέγκας, όχι όμως το ίδιο με την Ελένη. Η Εμμανουέλα στις βίλες, αλλά το κάνει με πολύ τυποποιημένο τρόπο και διάβασα από συναγωνιστές ότι δεν τους άρεσε. Εμένα μου άρεσε.... Πιθανώς η Ντέα? Τώρα δε μου έρχονται άλλες στο μυαλό. Πολλές κοπέλες σε κωλόμπαρα το έχουν οπότε σκέψου και για εκεί...


Edit: Χαχα ρε τώρα κατάλαβα τι εννοείς... Μετά τις πόσες φορές? Σοβαρά τώρα? :cheesy: Δεν υπάρχει κάτι τέτοιο. Απλά κάθε φορά βελτιώνεσαι και από λίγο σε πολλούς τομείς...

Τα φιλιά είναι ανάλογα τη κοπέλα και αν σε γουστάρει...Στη χειρότερη περίπτωση 2 φορές τη μέρα να πας με μεγάλη χρονική απόσταση.Πρέπει να σαι πολύ καμένος για να πας.Υπάρχουν και κάτι χάπια βέβαια,τα οποία δεν έχω δοκιμάσει,γι αυτή τη περίσταση.Δεν θυμάμαι πως λέγονται,έριξα μια ματιά στο σχετικό θρεντ
 

Menathor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
285
Κριτικές
13
Like
415
Πόντοι
311
Teo φυσικά είναι ανάλογα με την κοπέλα και πως θα σε δει αλλά κάποιες δεν δίνουν σε κανέναν ή σχεδόν σε κανέναν ενώ άλλες σε όλους ή σχεδόν σε όλους.
 

salonikios21

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2013
Μηνύματα
476
Κριτικές
1
Like
17
Πόντοι
1
Υπαρχει ανεπιβεβαιωτη πληροφορια οτι γυρισε Νταιανα Μολδαβη στο godiva παιδια..
 

sioptrp

Νέο Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2017
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα παιδες

Λοιπον,κατευθειαν στο ψητο:Ειμαι 20 χρονων.Για Χ,Ψ λογους που υποθετω δεν ενδιαφερουν και κανεναν,ενω ειμαι εμφανισιμος(καλα οχι και κανας παιδαρος) και κοινωνικος(πλεον),παραμενω παρθενος.

Θα μπορουσα να το κυνηγησω κιαλλο μεσω κοπελιων κτλ,νομιζω οτι αργα ή γρηρορα κατι θα προκυψει γιατι εχω βελτιωθει αρκετα στο θεμα των γκομενικων,αλλα γιατι ειμαι αρκετα στρεσσαρισμενος αυτον τον καιρο και θελω να μου φυγει και η γκινια,μου εχει περασει απο το μυαλο η λυση του αγοραιου ερωτα/του μπουρδελου οπως θελετε πειτε το.

Αρα απευθυνομαι σε σας για να μου δωσετεε τα φωτα σας.Ουσιαστικα σχεδον για τα παντα.Δηλαδη,παραδειγματος χαρη,αν υπαρχει μια ιδανικη επιλογη για την περιπτωση μου,που,ποτε κτλ.Και λογικα θα επανελθω με διευκρινιστικες ερωτησεις(εφοσον υπαρξουν απαντησεις προφανως :P )

 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.193
Κριτικές
293
Like
9.492
Πόντοι
12.525
Υπαρχει ανεπιβεβαιωτη πληροφορια οτι γυρισε Νταιανα Μολδαβη στο godiva παιδια..
Γυναικαρα απο τις λιγες με μυαλο και προσωπικοτητα,την αγαπω πολυ και εχουμε βγαλει ωραια γουστα μαζι  :smitten: :smitten:

αν ισχυει αυτο που διαβαζω τοτε η πρωινη βαρδια αποκτα παρα πολυ ενδιαφερον...

Περιμενω εκεινη τη Δευτερα δηλαδη που θα δουλευουν συγχρονως η Αφροδιτη,η Νταϊανα,λιγο παρακατω η Νατασα με τη Μονικα μαζι και απεναντι η Ειρηνη  :grin:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 86473

Επισκέπτης
Γυναικαρα απο τις λιγες με μυαλο και προσωπικοτητα,την αγαπω πολυ και εχουμε βγαλει ωραια γουστα μαζι  :smitten: :smitten:

αν ισχυει αυτο που διαβαζω τοτε η πρωινη βαρδια αποκτα παρα πολυ ενδιαφερον...

Περιμενω εκεινη τη Δευτερα δηλαδη που θα δουλευουν συγχρονως η Αφροδιτη,η Νταϊανα,λιγο παρακατω η Νατασα με τη Μονικα μαζι και απεναντι η Ειρηνη  :grin:
Oλη η Αφροκρεμα Αλ..ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ!!
 

salonikios21

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2013
Μηνύματα
476
Κριτικές
1
Like
17
Πόντοι
1
Γυναικαρα απο τις λιγες με μυαλο και προσωπικοτητα,την αγαπω πολυ και εχουμε βγαλει ωραια γουστα μαζι  :smitten: :smitten:

αν ισχυει αυτο που διαβαζω τοτε η πρωινη βαρδια αποκτα παρα πολυ ενδιαφερον...

Περιμενω εκεινη τη Δευτερα δηλαδη που θα δουλευουν συγχρονως η Αφροδιτη,η Νταϊανα,λιγο παρακατω η Νατασα με τη Μονικα μαζι και απεναντι η Ειρηνη  :grin:
Ωχ τι καλα....θα κατεβω αυριο για Μονικα θα περασω και απο godiva να δω αν ισχυει...
 

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
Απ ότι κατάλαβα αναμένεται καινούργιο σπιτάκι.Δίπλα από το Νικηφόρου Ουρανού 1,που είχε ένα και το γκρέμισαν.Επίσης στο Vis9 έχει μια καινούργια Λίζα,Ελληνίδα(δεν φαίνεται πάντως) όπως είπε η τσατσά.Το πολύ 30,καρέ μαλλί με βυζάρες.Θα έμπαινα αλλά έκανα μαλακία και πήγα στη Νίκη,απέναντι στο Free,η οποία προηγουμένως ήταν εκεί και πήγα μετά απλώς για να δω ποια έχουν.Το Godiva πάντως κλειστό ήταν που πέρασα να δω την Νταιάνα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom