Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 58 άτομα (3 μέλη και 55 επισκέπτες)

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
αν ειναι δυνατόν ...απο τα τριάντα που ήθελε στο έρως στα 100, μόνο και μόνο επειδή ειναι πορνο πρωταγωνίστρια ...εμφανισιακα με 100 βρίσκεις πολύ πιο καλες

καλυτερα μην πας
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.405
Κριτικές
216
Like
17.353
Πόντοι
35.697
θελω την βουλα βαβατση θα παω στο κουηνς οσο για τη λουση θα την παντρευτω

Απο το προγραμμα του μαγαζιου εξαφανιστηκε παντως.
Να φανταστω δεν εχεις καμια σχεση ε?
 

Επισκέπτης
Καλησπέρα σε όλους..

Η γκαντεμιά μου δυστυχώς, μου στέρησε το όχημα αμέσως μετά τις γιορτές και ίσως μη αναστρέψιμα (μηχανική βλάβη, όχι ατύχημα)..οπότε η τσάρκα είναι κάτι το οποίο έχω ξεχάσει τις τελευταίες μέρες και ίσως για αρκετό καιρό αφού ο καιρός δεν ευνοεί για βόλτα με το παπί..οπότε μόνο για καμιά στοχευμένη είμαι κι αυτή πριν πιάσει η νύχτα και ξυλιάσω μέχρι να φτάσω..αν και απ'ό,τι βλέπω απ'τις αναφορές συναγωνιστών, ανακύκλωση των ίδιων ονομάτων και προσώπων έχουμε. Θυμάμαι πριν κανα 2χρόνια, έσκαγε που και που και κάνα καινούριο πρόσωπο (π.χ. Κασσάνδρα στο 16) κι ανανεωνόταν το ενδιαφέρον. Πλέον μόνο απ'τη μια βίλλα στην άλλη μετακινούνται, ενώ τα καινούρια που ανοίξανε κάνανε επιστροφή στο παρελθόν με τις επιλογές τους..
Τυπε εαν μπορεις να πας καπου με τα ποδια για στοχευμενη καταθεση σιγουρα εκει γυρω σε μικρη αποσταση θα βρεις και αλλα στουντιο. πχ πας ανδρεου γεωργιου 24 για στοχευμενη για να φτασεις εκει με τα ποδια και απο την μια μερια υπαρχουν στουντιο και απο την αλλη. το ιδιο αν πας για στοχευμενη φριξου, δλδ αν παρεις ενα ταξι και πεις παω φριξου 15 διπλα απο αυτο το στουντιο αλλα και στην γυρω περιοχη εχει 5/6 ακομα. Το ιδιο και μινωταυρου, εκει γυρω το πολυ 30 με 40 μετρα πιο πανω εχει αλλα 4/5 στουντιο.Οποτε δεν νομιζω να το γραφεις σαν δικαιολογια αυτο, θα ισχυε μονο εαν υπηρχε ενα στουντιο στην ανδρεου γεωργιου, ενα στην φριξου, ενα στο μινωταυρου και ενα στον βαρδαρη.  :)
 

TheRatPack

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2014
Μηνύματα
109
Κριτικές
13
Like
21
Πόντοι
11
Τυπε εαν μπορεις να πας καπου με τα ποδια για στοχευμενη καταθεση σιγουρα εκει γυρω σε μικρη αποσταση θα βρεις και αλλα στουντιο. πχ πας ανδρεου γεωργιου 24 για στοχευμενη για να φτασεις εκει με τα ποδια και απο την μια μερια υπαρχουν στουντιο και απο την αλλη. το ιδιο αν πας για στοχευμενη φριξου, δλδ αν παρεις ενα ταξι και πεις παω φριξου 15 διπλα απο αυτο το στουντιο αλλα και στην γυρω περιοχη εχει 5/6 ακομα. Το ιδιο και μινωταυρου, εκει γυρω το πολυ 30 με 40 μετρα πιο πανω εχει αλλα 4/5 στουντιο.Οποτε δεν νομιζω να το γραφεις σαν δικαιολογια αυτο, θα ισχυε μονο εαν υπηρχε ενα στουντιο στην ανδρεου γεωργιου, ενα στην φριξου, ενα στο μινωταυρου και ενα στον βαρδαρη.  :)

Το θέμα είναι οτι δεν θα πάω με τα πόδια αλλά με το παπί, εξού και η δικαιολογία του καιρού αλλά και της στοχευμένης. Αν είναι να πάρω ταξί για να πάω, θα πάρω και για να γυρίσω και στην ουσία θέλω κανα 30-40 για  :knockinb: και 15-18 για ταξί :- Σ'ευχαριστώ για το ενδιαφέρον πάντως!
 

nikos832014

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
223
Like
1
Πόντοι
1
Απο το προγραμμα του μαγαζιου εξαφανιστηκε παντως.
Να φανταστω δεν εχεις καμια σχεση ε?

η λουση ναι ειχαμε ενα ατυχηματακι μετα απο 9 μηνες θα ερθει ενας μικρος αλαπινης στον κοσμο
 

nikos832014

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
223
Like
1
Πόντοι
1
επομενος στοχος μου βικτωρια και αννα και γαληνη θα χω πολλα ξωγαμα θα γινω μπαμπας χχαχαχαχαχαχα ολες θα τις παντρευτω  :-*
 

zorba6969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2009
Μηνύματα
336
Κριτικές
86
Like
417
Πόντοι
581
Εμφανίστηκε στο άλλο site, μια Λούνα στις βίλλες...
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
5.535
Χθεσινή μεταμεσονύκτια τσάρκα μαζί με τον τιτάνα του μπου yorkie, παγώσαμε αλλά γυρίσαμε σχεδόν τα πάντα. Αρκετή κίνηση και με αρκετές επιλογές.

-Ερημίτη 1. Κλειστό, δηλαδή Έμμα γιοκ για χθες.
-Ερημίτη 2. Καρίνα, αν θυμάμαι καλά η τσατσά μας πρότεινε παρτούζα με ένα 50ρικο συνολικά.
-Las Vegas. Στο πρώτο μια καινούργια μελαχρινή Τζούλια, ψηλή με οκ κορμί και χαρακτηριστικό τατού πλαγίως στο πόδι. Στο δεύτερο το Χριστινάκι (αχ Χριστινάκι). Στο τρίτο μια ελληνίδα (κατά την τσατσά) ονόματι Μαρία, MILF με αρνητικά vibes.
-N. Oυρανού 26. Κλειστό.
-Αχελώου. Κλειστό.
-Μινωταύρου 16. Η ξανθιά Κάρλα με τα πιασίματα στην μέση.
-Μινωταύρου 14. Η ξανθιά Ντανιέλα με τα πολλά τατούς και τις πολλές αρνητικές κριτικές.
-Τρίδυμα. Στο πρώτο η καινούργια Βαλεντίνα η οποία δοκιμάστηκε επιτυχώς μετά το πέρας της τσάρκας. Στο δεύτερο η ματσουρομιλφάρα Εύα (γυναικάρα - μην της το πείτε όμως, δεν της αρέσουν τα εμφανισιακά κομπλιμέντα). Στο τρίτο μια άλλη Κάρλα, μελαχρινή. Η Ιζαμπέλα είναι πρωινή αυτή την εβδομάδα για όσους την ψάχνουν.
-Φρίξου 9. Η μολδαβή Βίκυ (όχι η post-op), εντυπωσιακή παρουσία με ωραίο λεπτό κορμί, στα υπόψην.
-Το διπλανό. Φραντσέσκα. MILFίζουσα με βυζάρες, δεν μου φαίνεται ότι έχει καλές κριτικές.
-Ν. Ουρανού 6. Η μελαχρινή Αφροδίτη.
-Φρίξου 13. Κλειστό.
-Φρίξου 15. Τάνια.  :headbang:
-Φρίξου 14. Τζασμίν.  :headbang: :headbang:
-Ν. Ουρανού 1 και το διπλανό κλειστά.
-Κωλέττη. Δεν πήγαμε, λογικά κλειστό το βράδυ.
-Κοροβάγκου 5. Το μελαχρινό μελανούρι με το πολύ λεπτό κορμί Σάρα.
-Κεφαλληνίας. Η μιλφ Αναστασία, δεν λέει από εμφάνιση και συν τοις άλλοις ήταν αρκετά φορτική στο σαλόνι. Το συγκεκριμένο μαγαζί, αν και συμπαθητικό ως χώρος δεν έχει φέρει μια κοπέλα της προκοπής εδώ και χρόνια.
-Α. Γεωργίου 52. Η μελαχρινή Γωγώ με τις μέτριες κριτικές.
-Α. Γεωργίου 50. Η ψηλή καινούργια Βερόνικα (όχι η μελαχρινή). Ωραίο κορμί και δεν ήταν τόσο αγγούρι στο σαλόνι όσο άλλες φορές. Μέχρι που άρχισα να ψήνομαι για κατάθεση, αλλά η εντύπωσή μου είναι ότι μέσα τα πράγματα πρέπει να είναι τυπικά.
-Α. Γεωργίου 21. Η τρελούλα ξανθούλα Τζούλια.
-Α. Γεωργίου 19. Ντόνα, παρασυρόμενος από την τροφαντή κωλάρα της την είχα πάρει πριν κανά δύο μήνες, ήταν απλά οκ και όχι κάτι ιδιαίτερα απογειωτικό.
-Πήγασου. Δεν μπήκαμε γιατί κάτι παιδιά που βγαίναν μας είπαν ότι η κοπέλα είχε πρόγραμμα. Ευτυχώς δηλαδή, γιατί πάλι καμιά Νίκη θα βλέπαμε.
-Α. Γεωργίου 38. Η μελαχρινή Αλίνα με το τατού-τουφέκι στο πόδι.
-Α. Γεωργίου 34. Αμετακίνητη η Λάρα εδώ, μας βγήκε ξώβυζη. Χαριτωμένη κάπως, αλλά ποτέ δεν μου έκανε όρεξη να μπω.
-Α. Γεωργίου 32. Κλειστό.
-Α. Γεωργίου 24. Η Μιρέλλα, βγήκε κάπως ξυνισμένη από το δωμάτιο, φαίνεται ότι ο συναγωνιστής μέσα την ταλαιπώρησε. Δεν είναι από τις αγαπημένες μου, αλλά τι κορμάρα..όπως είπε και ο yorkie, κώλος στο θεό.
-Α. Γεωργίου 16. Το μελαχρινό λεπτό πιπίνι Άντζελα, κάπως χαμένο στο σαλόνι.
-26ης Οκτωβρίου 35. Η χειρότερη παρουσία της βραδιάς εμφανισιακά, μια μελαχρινή παχουλή ατσούμπαλη ονόματι...Άμτα.

Οι επιλογές μου ήταν το Χριστινάκι (φυσικά για κώλο ξανά, αλλά τελευταία φορά ήταν σχετικά πρόσφατα), η Εύα (είχαμε να βρεθούμε από το καλοκαίρι), η μολδαβή Βίκυ (στα υπόψην, ήθελα να διαβάσω καμιά κριτική πρώτα και ίσως να πάρω ένα πιο χαλαρό πρόγραμμα) και η Βαλεντίνα (καλή διάθεση και εντύπωση στο σαλόνι, το ένστικτό μου έλεγε ναι). Τελικά προτίμησα την Βαλεντίνα για κάτι καινούργιο και δικαιώθηκα, κρατάει την καλή διάθεσή μέσα και το ευχαριστήθηκα. Λεπτομέρειες στην κριτική.
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
Χθεσινή μεταμεσονύκτια τσάρκα μαζί με τον τιτάνα του μπου yorkie, παγώσαμε αλλά γυρίσαμε σχεδόν τα πάντα. Αρκετή κίνηση και με αρκετές επιλογές.

-Ερημίτη 1. Κλειστό, δηλαδή Έμμα γιοκ για χθες.
-Ερημίτη 2. Καρίνα, αν θυμάμαι καλά η τσατσά μας πρότεινε παρτούζα με ένα 50ρικο συνολικά.
-Las Vegas. Στο πρώτο μια καινούργια μελαχρινή Τζούλια, ψηλή με οκ κορμί και χαρακτηριστικό τατού πλαγίως στο πόδι. Στο δεύτερο το Χριστινάκι (αχ Χριστινάκι). Στο τρίτο μια ελληνίδα (κατά την τσατσά) ονόματι Μαρία, MILF με αρνητικά vibes.
-N. Oυρανού 26. Κλειστό.
-Αχελώου. Κλειστό.
-Μινωταύρου 16. Η ξανθιά Κάρλα με τα πιασίματα στην μέση.
-Μινωταύρου 14. Η ξανθιά Ντανιέλα με τα πολλά τατούς και τις πολλές αρνητικές κριτικές.
-Τρίδυμα. Στο πρώτο η καινούργια Βαλεντίνα η οποία δοκιμάστηκε επιτυχώς μετά το πέρας της τσάρκας. Στο δεύτερο η ματσουρομιλφάρα Εύα (γυναικάρα - μην της το πείτε όμως, δεν της αρέσουν τα εμφανισιακά κομπλιμέντα). Στο τρίτο μια άλλη Κάρλα, μελαχρινή. Η Ιζαμπέλα είναι πρωινή αυτή την εβδομάδα για όσους την ψάχνουν.
-Φρίξου 9. Η μολδαβή Βίκυ (όχι η post-op), εντυπωσιακή παρουσία με ωραίο λεπτό κορμί, στα υπόψην.
-Το διπλανό. Φραντσέσκα. MILFίζουσα με βυζάρες, δεν μου φαίνεται ότι έχει καλές κριτικές.
-Ν. Ουρανού 6. Η μελαχρινή Αφροδίτη.
-Φρίξου 13. Κλειστό.
-Φρίξου 15. Τάνια.  :headbang:
-Φρίξου 14. Τζασμίν.  :headbang: :headbang:
-Ν. Ουρανού 1 και το διπλανό κλειστά.
-Κωλέττη. Δεν πήγαμε, λογικά κλειστό το βράδυ.
-Κοροβάγκου 5. Το μελαχρινό μελανούρι με το πολύ λεπτό κορμί Σάρα.
-Κεφαλληνίας. Η μιλφ Αναστασία, δεν λέει από εμφάνιση και συν τοις άλλοις ήταν αρκετά φορτική στο σαλόνι. Το συγκεκριμένο μαγαζί, αν και συμπαθητικό ως χώρος δεν έχει φέρει μια κοπέλα της προκοπής εδώ και χρόνια.
-Α. Γεωργίου 52. Η μελαχρινή Γωγώ με τις μέτριες κριτικές.
-Α. Γεωργίου 50. Η ψηλή καινούργια Βερόνικα (όχι η μελαχρινή). Ωραίο κορμί και δεν ήταν τόσο αγγούρι στο σαλόνι όσο άλλες φορές. Μέχρι που άρχισα να ψήνομαι για κατάθεση, αλλά η εντύπωσή μου είναι ότι μέσα τα πράγματα πρέπει να είναι τυπικά.
-Α. Γεωργίου 21. Η τρελούλα ξανθούλα Τζούλια.
-Α. Γεωργίου 19. Ντόνα, παρασυρόμενος από την τροφαντή κωλάρα της την είχα πάρει πριν κανά δύο μήνες, ήταν απλά οκ και όχι κάτι ιδιαίτερα απογειωτικό.
-Πήγασου. Δεν μπήκαμε γιατί κάτι παιδιά που βγαίναν μας είπαν ότι η κοπέλα είχε πρόγραμμα. Ευτυχώς δηλαδή, γιατί πάλι καμιά Νίκη θα βλέπαμε.
-Α. Γεωργίου 38. Η μελαχρινή Αλίνα με το τατού-τουφέκι στο πόδι.
-Α. Γεωργίου 34. Αμετακίνητη η Λάρα εδώ, μας βγήκε ξώβυζη. Χαριτωμένη κάπως, αλλά ποτέ δεν μου έκανε όρεξη να μπω.
-Α. Γεωργίου 32. Κλειστό.
-Α. Γεωργίου 24. Η Μιρέλλα, βγήκε κάπως ξυνισμένη από το δωμάτιο, φαίνεται ότι ο συναγωνιστής μέσα την ταλαιπώρησε. Δεν είναι από τις αγαπημένες μου, αλλά τι κορμάρα..όπως είπε και ο yorkie, κώλος στο θεό.
-Α. Γεωργίου 16. Το μελαχρινό λεπτό πιπίνι Άντζελα, κάπως χαμένο στο σαλόνι.
-26ης Οκτωβρίου 35. Η χειρότερη παρουσία της βραδιάς εμφανισιακά, μια μελαχρινή παχουλή ατσούμπαλη ονόματι...Άμτα.

Οι επιλογές μου ήταν το Χριστινάκι (φυσικά για κώλο ξανά, αλλά τελευταία φορά ήταν σχετικά πρόσφατα), η Εύα (είχαμε να βρεθούμε από το καλοκαίρι), η μολδαβή Βίκυ (στα υπόψην, ήθελα να διαβάσω καμιά κριτική πρώτα και ίσως να πάρω ένα πιο χαλαρό πρόγραμμα) και η Βαλεντίνα (καλή διάθεση και εντύπωση στο σαλόνι, το ένστικτό μου έλεγε ναι). Τελικά προτίμησα την Βαλεντίνα για κάτι καινούργιο και δικαιώθηκα, κρατάει την καλή διάθεσή μέσα και το ευχαριστήθηκα. Λεπτομέρειες στην κριτική.

αυτη ηταν και Σερρες  :headbang: :headbang: :headbang: γαμω την επαρχια μου γαμω,ανακυκλωση τις κανουν.
εχει δικιο ο αντιγκρεγκορυ τελικα  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.846
Κριτικές
379
Like
5.342
Πόντοι
11.585
Χθεσινή μεταμεσονύκτια τσάρκα μαζί με τον τιτάνα του μπου yorkie, παγώσαμε αλλά γυρίσαμε σχεδόν τα πάντα. Αρκετή κίνηση και με αρκετές επιλογές.

-Ερημίτη 1. Κλειστό, δηλαδή Έμμα γιοκ για χθες.
-Ερημίτη 2. Καρίνα, αν θυμάμαι καλά η τσατσά μας πρότεινε παρτούζα με ένα 50ρικο συνολικά.
-Las Vegas. Στο πρώτο μια καινούργια μελαχρινή Τζούλια, ψηλή με οκ κορμί και χαρακτηριστικό τατού πλαγίως στο πόδι. Στο δεύτερο το Χριστινάκι (αχ Χριστινάκι). Στο τρίτο μια ελληνίδα (κατά την τσατσά) ονόματι Μαρία, MILF με αρνητικά vibes.
-N. Oυρανού 26. Κλειστό.
-Αχελώου. Κλειστό.
-Μινωταύρου 16. Η ξανθιά Κάρλα με τα πιασίματα στην μέση.
-Μινωταύρου 14. Η ξανθιά Ντανιέλα με τα πολλά τατούς και τις πολλές αρνητικές κριτικές.
-Τρίδυμα. Στο πρώτο η καινούργια Βαλεντίνα η οποία δοκιμάστηκε επιτυχώς μετά το πέρας της τσάρκας. Στο δεύτερο η ματσουρομιλφάρα Εύα (γυναικάρα - μην της το πείτε όμως, δεν της αρέσουν τα εμφανισιακά κομπλιμέντα). Στο τρίτο μια άλλη Κάρλα, μελαχρινή. Η Ιζαμπέλα είναι πρωινή αυτή την εβδομάδα για όσους την ψάχνουν.
-Φρίξου 9. Η μολδαβή Βίκυ (όχι η post-op), εντυπωσιακή παρουσία με ωραίο λεπτό κορμί, στα υπόψην.
-Το διπλανό. Φραντσέσκα. MILFίζουσα με βυζάρες, δεν μου φαίνεται ότι έχει καλές κριτικές.
-Ν. Ουρανού 6. Η μελαχρινή Αφροδίτη.
-Φρίξου 13. Κλειστό.
-Φρίξου 15. Τάνια.  :headbang:
-Φρίξου 14. Τζασμίν.  :headbang: :headbang:
-Ν. Ουρανού 1 και το διπλανό κλειστά.
-Κωλέττη. Δεν πήγαμε, λογικά κλειστό το βράδυ.
-Κοροβάγκου 5. Το μελαχρινό μελανούρι με το πολύ λεπτό κορμί Σάρα.
-Κεφαλληνίας. Η μιλφ Αναστασία, δεν λέει από εμφάνιση και συν τοις άλλοις ήταν αρκετά φορτική στο σαλόνι. Το συγκεκριμένο μαγαζί, αν και συμπαθητικό ως χώρος δεν έχει φέρει μια κοπέλα της προκοπής εδώ και χρόνια.
-Α. Γεωργίου 52. Η μελαχρινή Γωγώ με τις μέτριες κριτικές.
-Α. Γεωργίου 50. Η ψηλή καινούργια Βερόνικα (όχι η μελαχρινή). Ωραίο κορμί και δεν ήταν τόσο αγγούρι στο σαλόνι όσο άλλες φορές. Μέχρι που άρχισα να ψήνομαι για κατάθεση, αλλά η εντύπωσή μου είναι ότι μέσα τα πράγματα πρέπει να είναι τυπικά.
-Α. Γεωργίου 21. Η τρελούλα ξανθούλα Τζούλια.
-Α. Γεωργίου 19. Ντόνα, παρασυρόμενος από την τροφαντή κωλάρα της την είχα πάρει πριν κανά δύο μήνες, ήταν απλά οκ και όχι κάτι ιδιαίτερα απογειωτικό.
-Πήγασου. Δεν μπήκαμε γιατί κάτι παιδιά που βγαίναν μας είπαν ότι η κοπέλα είχε πρόγραμμα. Ευτυχώς δηλαδή, γιατί πάλι καμιά Νίκη θα βλέπαμε.
-Α. Γεωργίου 38. Η μελαχρινή Αλίνα με το τατού-τουφέκι στο πόδι.
-Α. Γεωργίου 34. Αμετακίνητη η Λάρα εδώ, μας βγήκε ξώβυζη. Χαριτωμένη κάπως, αλλά ποτέ δεν μου έκανε όρεξη να μπω.
-Α. Γεωργίου 32. Κλειστό.
-Α. Γεωργίου 24. Η Μιρέλλα, βγήκε κάπως ξυνισμένη από το δωμάτιο, φαίνεται ότι ο συναγωνιστής μέσα την ταλαιπώρησε. Δεν είναι από τις αγαπημένες μου, αλλά τι κορμάρα..όπως είπε και ο yorkie, κώλος στο θεό.
-Α. Γεωργίου 16. Το μελαχρινό λεπτό πιπίνι Άντζελα, κάπως χαμένο στο σαλόνι.
-26ης Οκτωβρίου 35. Η χειρότερη παρουσία της βραδιάς εμφανισιακά, μια μελαχρινή παχουλή ατσούμπαλη ονόματι...Άμτα.

Οι επιλογές μου ήταν το Χριστινάκι (φυσικά για κώλο ξανά, αλλά τελευταία φορά ήταν σχετικά πρόσφατα), η Εύα (είχαμε να βρεθούμε από το καλοκαίρι), η μολδαβή Βίκυ (στα υπόψην, ήθελα να διαβάσω καμιά κριτική πρώτα και ίσως να πάρω ένα πιο χαλαρό πρόγραμμα) και η Βαλεντίνα (καλή διάθεση και εντύπωση στο σαλόνι, το ένστικτό μου έλεγε ναι). Τελικά προτίμησα την Βαλεντίνα για κάτι καινούργιο και δικαιώθηκα, κρατάει την καλή διάθεσή μέσα και το ευχαριστήθηκα. Λεπτομέρειες στην κριτική.

Ωραια αναλυτικη ενημερωση.... :rockon:
Βικυ δοκιμασε της, αν σου αρεσουν τα φυσικα βυζακια, να ξες οταν βγαλει το σουτιεν θα με θυμιθεις, εχει τα ποιο ομορφα φυσικα μετριου μεγεθους βυζακια, ποιημα.!!!  :tits:
 

antigregory

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.062
Like
0
Πόντοι
16
Ωραια αναλυτικη ενημερωση.... :rockon:
Βικυ δοκιμασε της, αν σου αρεσουν τα φυσικα βυζακια, να ξες οταν βγαλει το σουτιεν θα με θυμιθεις, εχει τα ποιο ομορφα φυσικα μετριου μεγεθους βυζακια, ποιημα.!!!  :tits:
δεν ειναι πεσμενα;; :huh:
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
5.535
Ωραια αναλυτικη ενημερωση.... :rockon:
Βικυ δοκιμασε της, αν σου αρεσουν τα φυσικα βυζακια, να ξες οταν βγαλει το σουτιεν θα με θυμιθεις, εχει τα ποιο ομορφα φυσικα μετριου μεγεθους βυζακια, ποιημα.!!!  :tits:

Eυχαριστώ monsieur..σε ποιον δεν αρέσει ένα όμορφο φυσικό στήθος; Η Βίκυ θα δοκιμαστεί κάποια στιγμή, σκέφτομαι στην Κοροβάγκου όπου τα πράγματα είναι συνήθως πιο ήσυχα.
 

TheRatPack

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2014
Μηνύματα
109
Κριτικές
13
Like
21
Πόντοι
11
Eυχαριστώ monsieur..σε ποιον δεν αρέσει ένα όμορφο φυσικό στήθος; Η Βίκυ θα δοκιμαστεί κάποια στιγμή, σκέφτομαι στην Κοροβάγκου όπου τα πράγματα είναι συνήθως πιο ήσυχα.
Και λίγο πιο κρύα είναι τα πράγματα στην Κοροβάγκου..αν έχει έξω παγωνιά τα αιρκοντίσια ΔΕΝ..είχα συνευρεθεί σε τέτοια βραδιά και  :knockinb: στη γωνία του κρεβατιού, κάτω απ'το a/c για να μας χτυπάει ο ζεστός αέρας :grin: Αν και Αλκυονίδες βλέπω αυτές τις μέρες :sunglasses:
 

alladalla

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2014
Μηνύματα
334
Κριτικές
11
Like
614
Πόντοι
291
Καμια προταση για αποψε βραδυ ?
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.846
Κριτικές
379
Like
5.342
Πόντοι
11.585
Και λίγο πιο κρύα είναι τα πράγματα στην Κοροβάγκου..αν έχει έξω παγωνιά τα αιρκοντίσια ΔΕΝ..είχα συνευρεθεί σε τέτοια βραδιά και  :knockinb: στη γωνία του κρεβατιού, κάτω απ'το a/c για να μας χτυπάει ο ζεστός αέρας :grin: Αν και Αλκυονίδες βλέπω αυτές τις μέρες :sunglasses:

Μην νωμιζεις και στην Φριξου προχτες παγακια στο δωματιο, με το που μπηκε η πουτανα αναψε το κλιμα η αλλη η καριολα...οικονομια στο ρευμα... :headbang:
 

nikos832014

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
223
Like
1
Πόντοι
1
μετα το σεχ πηρα και μια τυροπιτα σταγγιδακο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom