Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (1 μέλη και 24 επισκέπτες)

fakelomenos

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
16
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Αν είναι να πάρεις πρόγραμμα με 69, πάρε τέτοιο....θα σκαλώνει και η μύτη μέσα....θα την τρελάνεις τη γυναίκα!!!!!!!!! :grin: :grin: :grin: :grin:
images

Η επίσης μπορείτε να διαλέξετε ένα τέτοιο είδος μουστάκι και να επισκεφτείτε της γερμανίδες μήπως και αναθερμανθούν λίγο ( έγινα κακός τώρα  ) :P :rockon:
 

Συνημμένα

  • hitler-baby.jpg
    hitler-baby.jpg
    115,9 KB · Εμφανίσεις: 35

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
12
Πόντοι
1.310
καλα τοσα ποστ του καραμαν για αυτην την κοπελα δεν σε προβληματισαν ; :grin: :headbang:
Αδιαβαστο σε βρισκω  :2funny:
Μιλαει για την Βουλγαρα Καρμεν, κι οχι την Ρουμανα, την αγαπημενη του Κaraman
-τουλαχιστον ετσι καταλαβα-  :idiot:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
για σημερα απο οσα μπορεσα να μαθω για πρωι

σααλ η ευα
λαφαμ η χριστινα
εκκλησια η εβελινα
φριξου 9 η μαντυ
φριξου 14 αννα
κοροβαγκου 3μμ με 3 πμ η ελιζα
 

Sunlight

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2012
Μηνύματα
31
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Δεν το αποκλείω !!! Αλλά για καλό και για κακό ρε αδερφέ, πετάξου στα Jumbo, δίπλα είναι, και πάρε ένα μπαμπάτσικο... μουστάκι απόκρηες έρχονται... :sunglasses: Μη δώσεις πολλά λεφτά. Κάτι απλό πάρε, για καθημερινό... Πλύνε βάλε  ;)

Οχι δεν αγορασα μουστακι, πηρα κατι απλο οπως με συμβουλεψες και χαμενος δεν βγηκα. Την πηρα την Εβελινα σημερα το πρωι σε απλο προγραμμα και ειμαι παρα πολυ χαρουμενος που τα καταφερα και οφειλω τεραστια ευγνωμοσυνη σε εσενα και τους υπολοιπους συντροφους που διαβασα τις κριτικες τους. :rockon: :rockon:

Με τη σειρα μου θα γραψω και εγω την κριτικη μου μηπως και βοηθησω με τη σειρα μου και αλλο κοσμο για αυτο το υπεροχο πλασμα. :pipa1:

Καλη τυχη σε ολους σας. :rockon: Καταπληκτικη. :rockon:
 

aristos238

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2007
Μηνύματα
140
Κριτικές
5
Like
26
Πόντοι
1

Και η Ιονέλα δεν είνα πάντως άσχημη επιλογή για κάτι τις το διαφορετικό, αλλά προσοχή το μωρό δαγκώνει. :grin: :grin: :grin:

τι εννοει ο ποιητης;;;
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
510
Πόντοι
3.250
Και η Ιονέλα δεν είνα πάντως άσχημη επιλογή για κάτι τις το διαφορετικό, αλλά προσοχή το μωρό δαγκώνει. :grin: :grin: :grin:

τι εννοει ο ποιητης;;;

Χαχα.. αν προσέξεις το εξηγώ, στην προτελευταία παράγραφο της κριτικής. Εκεί πάνω που με είχε αρχίσει να με τρελαίνει στα γλωσόφιλα το μωρό μου ρίχνει και μια καλή δαγκωνιά στη γλώσσα. :cheesy:

Διάβαστο όλο έχει πλάκα. :cheesy:



Κατάθεση σήμερα στο άλλο καλό μωρό την Ντέσυ, στο 26ης Οκτωβρίου 52, είχε τρελά κέφια, μιλάμε μου χόρεψε και τσιφτετέλι, άρτον και θεάματα δηλαδής, κοντολογής πέρασα ένα ευχάριστο 20λεπτο σε απλό πρόγραμμα. Λεπτομέρειες στην κριτική. :fuck1:
 

Tommy3

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
376
Like
0
Πόντοι
1
Ερχόμενος από Τζούλια Ρουμάνα με τις σιλικονάτες βυζάρες Ανδρεου Γ. 24.
Μόλις μπήκε άρχισε να μου λέει πόσο γυμνασμενος είμαι και παπαριές.
Λέω καλά ξεκινήσαμε. Όμως η συνεχεια ήταν χάλια...
Μη μακουμπας έχεις κρύα χέρια!!!
Ασε να σε πάρω πίπα χωρίς να με πιάνεις!!!
μετά απο πίσω μη τόσο δυνατα πονάω την έχεις μεγάλη!!
μετά πό κάτω μη τα βυζιά!!!
Μετα από πάνω τον έπιανε και δεν έμπαινε ούτε ο μισός!!!
Και τέλος πλάγια που τη γαμούσα σιγά για να μη πάθει και τίποτα με πιάνει και μου λεεί αντε επιτάγχυνε ο γάμα πιο γρήγορα...
Στο τέλος τη ρώτησα να σου πιάσω του μουνάκι;
Ναι αλλά μη βάλεις το δάκτυλο μέσα.
Αντε και γαμησου τη λέω και αμα ξανάρθω χέσε με .
Το χειρότερο γαμήσι ever.
Είναι η δεύτερη φορά όχι ότι τη πρώτη ξετρελάθηκα αλλα΄τώρα την έχει δει πολύ...
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
510
Πόντοι
3.250
Ερχόμενος από Τζούλια Ρουμάνα με τις σιλικονάτες βυζάρες Ανδρεου Γ. 24.
Μόλις μπήκε άρχισε να μου λέει πόσο γυμνασμενος είμαι και παπαριές.
Λέω καλά ξεκινήσαμε. Όμως η συνεχεια ήταν χάλια...
Μη μακουμπας έχεις κρύα χέρια!!!
Ασε να σε πάρω πίπα χωρίς να με πιάνεις!!!
μετά απο πίσω μη τόσο δυνατα πονάω την έχεις μεγάλη!!
μετά πό κάτω μη τα βυζιά!!!
Μετα από πάνω τον έπιανε και δεν έμπαινε ούτε ο μισός!!!
Και τέλος πλάγια που τη γαμούσα σιγά για να μη πάθει και τίποτα με πιάνει και μου λεεί αντε επιτάγχυνε ο γάμα πιο γρήγορα...
Στο τέλος τη ρώτησα να σου πιάσω του μουνάκι;
Ναι αλλά μη βάλεις το δάκτυλο μέσα.
Αντε και γαμησου τη λέω και αμα ξανάρθω χέσε με .
Το χειρότερο γαμήσι ever.
Είναι η δεύτερη φορά όχι ότι τη πρώτη ξετρελάθηκα αλλα΄τώρα την έχει δει πολύ...

Περαστικά Τόμμυ,  :(ας προσέξουμε οι υπόλοιποι, Ντέσυ έχεις δοκιμάσει, :think: ή την Τζούλη την Βουλγάρα από Ταντάλου 8Α :think:
 

Tommy3

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
376
Like
0
Πόντοι
1
Περαστικά Τόμμυ,  :(ας προσέξουμε οι υπόλοιποι, Ντέσυ έχεις δοκιμάσει, :think: ή την Τζούλη την Βουλγάρα από Ταντάλου 8Α :think:

Νταίσυ βυζαρού Ναι πολύ καλή και έχω πει ότι είναι και πολύ σωστός άνθρωπος
Τζούλη Βουλγάρα όχι μάλλον δεν θα έχει μεγάλα βυζιά για να μου έχει διαφύγει...
 

fakelomenos

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
16
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Μόλις καταθεσα αντριανα - εκλεισια
Σαν καλός μαλακας που είμαι παρα της κριτικές .. Πήγα
Με προγράμα 70 ευρο κουλουρη
Δεν τα εκλαψα όμως. Αύριο κριτική καλημέρα κύριοι.
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
510
Πόντοι
3.250
Νταίσυ βυζαρού Ναι πολύ καλή και έχω πει ότι είναι και πολύ σωστός άνθρωπος
Τζούλη Βουλγάρα όχι μάλλον δεν θα έχει μεγάλα βυζιά για να μου έχει διαφύγει...

Δεν είναι τόσο μεγάλα όπως της Ντέσυ, αλλά είναι πιό σφριγιλά, άσε που κάνει και διαστημικό  :pipa1:. Μια ματιά αξίζει τον κόπο να πας να ρίξεις. :tits:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
510
Πόντοι
3.250
Μόλις καταθεσα αντριανα - εκλεισια
Σαν καλός μαλακας που είμαι παρα της κριτικές .. Πήγα
Με προγράμα 70 ευρο κουλουρη
Δεν τα εκλαψα όμως. Αύριο κριτική καλημέρα κύριοι.

Περαστικά και σε σένα. Αφου όμως δεν τα έκλαψες όμως, μην το πεις ούτε του παπά. :priest:

Άλλες εποχές η κομοδίνα κεντούσε. Τώρα έχει βελτιωθεί. :- :tooth:

Αναμένουμε με ενδιαφέρον τα περί κουλουριού. :fuck1: ;)
 

Επισκέπτης
Καλημέρα μάγκες!

Πήγε κάνεις τσίρκο να δει τα καινούργια ντραφτ?
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Είχε πει χτες θα δούλευε γι'αυτο :Ρ Άντε να δουμε την Τίνα κ το καινούργιο βυζομωρό της!
λες να ειναι καμια τινα απο λαρισα;ο καραμαν την ξερει μονο απο εσας....αλλα παλι καλο ειναι να μην παει απο την πρωτη μερα....ας βγαλει κανα μεροκαματο το κοριτσι.....

μετα κλασικα θα μπει κι ο  boobsucker να μας πει τι λετε ρε παιδια;αβυζη εντελως ηταν ...... :grin: :grin:
 

Επισκέπτης
λες να ειναι καμια τινα απο λαρισα;ο καραμαν την ξερει μονο απο εσας....αλλα παλι καλο ειναι να μην παει απο την πρωτη μερα....ας βγαλει κανα μεροκαματο το κοριτσι.....

μετα κλασικα θα μπει κι ο  boobsucker να μας πει τι λετε ρε παιδια;αβυζη εντελως ηταν ...... :grin: :grin:

Όχι όχι! Δεν είναι η Τίνα το βυζόμωρο! Απ'ότι κατάλαβα δηλαδή... η αγαπητή αφεντικίνα η Μισέλ είπε στο θρεντ του μαγαζιού της ότι θα έχει 2 καινούργιες γκόμενες η μια είναι η Τίνα η αλλή τώρα λέει που θα την βάλει πρωινή είναι βυζαρού και αδύνατη. Τώρα τι να πω ακούγεται too good to be true :P
 

Επισκέπτης
το τσιρκο που λετε, ειναι το στουντιο που βρισκεται 26η οκτωμβριου 35α  :think:
 

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.056
Κριτικές
1
Like
187
Πόντοι
16
λες να ειναι καμια τινα απο λαρισα;ο καραμαν την ξερει μονο απο εσας....αλλα παλι καλο ειναι να μην παει απο την πρωτη μερα....ας βγαλει κανα μεροκαματο το κοριτσι.....

μετα κλασικα θα μπει κι ο  boobsucker να μας πει τι λετε ρε παιδια;αβυζη εντελως ηταν ...... :grin: :grin:
Με τιμα αδερφε η αναφορά σου....Εχω αποχη τον τελευταιο καιρο απο το αθλημα..αλλα τί εινα ιαυτό που αναφερετε τωρα?Τι καινουργια βυζομωρα?Να υποθεσω ότι με ψηνεις για καταδρομικη?Για ποια βαρδυα μιλατε?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom