Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

fakelomenos

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
16
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Γνωρίζεις μήπως αν θα επιστρέψει η Τζέσυ και η Χριστίνα(ΛιΘ) ;

Η τζεσικα δύσκολα γιατι έχει κάνει πολλές μαλακιες σε πελάτες έχω μαθη, και αν γυριση σηγουρα οχι σε αυτήν την επειχιρηση όπως είπε και ο φίλος τρώγοντας λεφτά απο τους αγαπητηκους της, όσο για την χρηστηνα την Γερμανίδα δουλεύει μερικά μεροκάματα στην Αθήνα, και παρεπιπτοντος είναι εδώ την πήρε το μάτι μου!
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Μια μεγάλη καλησπέρα στην ωραία σας παρέα...
Mr GAMEOVER, αυτό είναι το χαμόγελο που σκοτώνει?  :)
Πάντως, όποιος ψάχνει.... βρίσκει ;)

Καλησπέρα και από μένα, καλωήρθες στο forum αγαπητέ Μίδα.  :)Μέχρι τώρα σε γνωρίζαμε μόνο από τις πολύ καλές κριτικές σου ευκαιρία να σε γνωρίσουμε και κάπως περισσότερο. :)

Το χαμόγελο αυτό δεν σκοτώνει, :grin: :cheesy: αφήνει όμως υπονοούμενο ότι αυτό που ψάχνω θα το βρω και όπως είπε ο καλός μου φίλος hagem, τότε θα ρίξω και την σχετική κριτική. ;)
 

Midastouch

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2011
Μηνύματα
154
Κριτικές
55
Like
6
Πόντοι
81
Καλώς σας βρήκα όλους...
Μια και ανέφερες τον Κύριο Hagem... Του χρωστώ μια απάντηση σε κάποιο σχόλιο που έκανε πρόσφατα για μένα....
Όχι μόνο μουστάκια αλλά και πολλά γένεια φίλε Hagem... τα αγαπημένα της Εβελίνας... :P :P :P
Παρεμπιπτόντως, διάβασα την τελευταία κριτική σου και μια και φαίνεται ότι ανήκουμε στο ίδιο κόμμα, θα την δοκιμάσω πολύ σύντομα... :)
 

Sunlight

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2012
Μηνύματα
31
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Σκεφτομαι και εγω να επισκεφθω την Εβελινα αλλα δεν εχω μουστακι ρε γαμωτη μου :headbang:

Θα εχω αραγε τυχη :huh:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Καλώς σας βρήκα όλους...
Μια και ανέφερες τον Κύριο Hagem... Του χρωστώ μια απάντηση σε κάποιο σχόλιο που έκανε πρόσφατα για μένα....
Όχι μόνο μουστάκια αλλά και πολλά γένεια φίλε Hagem... τα αγαπημένα της Εβελίνας... :P :P :P
Παρεμπιπτόντως, διάβασα την τελευταία κριτική σου και μια και φαίνεται ότι ανήκουμε στο ίδιο κόμμα, θα την δοκιμάσω πολύ σύντομα... :)

Εγώ πάντως ανήκω στο ακριβώς αντίθετο κόμμα. :grin: :grin: :grin:

Ο hagem όμως είναι φίλος καρδικός. :) :) :)
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
12
Πόντοι
1.310
Καλώς σας βρήκα όλους...
Μια και ανέφερες τον Κύριο Hagem... Του χρωστώ μια απάντηση σε κάποιο σχόλιο που έκανε πρόσφατα για μένα....
Όχι μόνο μουστάκια αλλά και πολλά γένεια φίλε Hagem... τα αγαπημένα της Εβελίνας... :P :P :P
Παρεμπιπτόντως, διάβασα την τελευταία κριτική σου και μια και φαίνεται ότι ανήκουμε στο ίδιο κόμμα, θα την δοκιμάσω πολύ σύντομα... :)
Καλώς τον! Χαίρομαι που ηρθες. Κάπως έτσι ξεκίνησα και εγώ, με την παρότρυνση
Κάποιου που "περνάμε ρεύμα απ την ίδια κολόνα"!
Εδώ βρήκα κι άλλους "καρδιακούς" φίλους.
Θα έχουμε πολλά να πούμε τον επόμενο καιρό!
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
12
Πόντοι
1.310
Σκεφτομαι και εγω να επισκεφθω την Εβελινα αλλα δεν εχω μουστακι ρε γαμωτη μου :headbang:

Θα εχω αραγε τυχη :huh:
Καλώς ηρθες και 'συ !
Μην κολας στο μουστάκι, Αυτό είναι αξεσουάρ μόνο του Μιδα!
Εγώ την καταφέρνω και χωρίς αυτό!
 

fakelomenos

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
16
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
ξερουμε αν δουλευει η εβελινα σημερα?
μια και αναφερθηκε
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Σαπφώς 20 στο καπάκι και πάλι υπηρεσία η Λάουρα η Original. Ουδέν μονιμότερο του προσωρινού και κατά τα άλλα φαίνεται ο βαρδάρης καλά κρατεί. Με κάνει όμως εντύπωση με την συγκεκριμένη, έχει άραγε τόση πολύ κρίση στα μπουρδέλα ώστε να αφήνει το μαγαζί της (Κεαφαλληνίας) σίξυλο και να τρέχει στον Βαρδάρη??? :think:

Άβυσσος :o

Για μένα ρεπό και σήμερα. :grin:
 

Midastouch

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2011
Μηνύματα
154
Κριτικές
55
Like
6
Πόντοι
81
Σκεφτομαι και εγω να επισκεφθω την Εβελινα αλλα δεν εχω μουστακι ρε γαμωτη μου :headbang:

Θα εχω αραγε τυχη :huh:
Δεν το αποκλείω !!! Αλλά για καλό και για κακό ρε αδερφέ, πετάξου στα Jumbo, δίπλα είναι, και πάρε ένα μπαμπάτσικο... μουστάκι απόκρηες έρχονται... :sunglasses: Μη δώσεις πολλά λεφτά. Κάτι απλό πάρε, για καθημερινό... Πλύνε βάλε  ;)
 

greeklove27

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2007
Μηνύματα
460
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
1
παιδιά σήμερα για βραδινή βάρδια έχοτυε καμία αναφορά??
 

Midastouch

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2011
Μηνύματα
154
Κριτικές
55
Like
6
Πόντοι
81
Στην Μαντζάρου 1Α δουλεύει ένα πιπίνι ξανθό ονόματι Ντανιέλλα... Καλό μου φάνηκε, έτσι ζουμπουρλούδικο, αλλά σαν να είχε βλέμμα χαμένο στο διάστημα και δεν τη προτίμησα...
Πέρασα και από Προμηθέως 11 όπου δούλευε η Βουλγάρα Κάρμεν την οποία προτίμησα αλλά μή με ρωτήσεις γιατί...
Όταν συνέλθω, θα τα γράψω...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
Στην Μαντζάρου 1Α δουλεύει ένα πιπίνι ξανθό ονόματι Ντανιέλλα... Καλό μου φάνηκε, έτσι ζουμπουρλούδικο, αλλά σαν να είχε βλέμμα χαμένο στο διάστημα και δεν τη προτίμησα...
Πέρασα και από Προμηθέως 11 όπου δούλευε η Βουλγάρα Κάρμεν την οποία προτίμησα αλλά μή με ρωτήσεις γιατί...
Όταν συνέλθω, θα τα γράψω...
καλα τοσα ποστ του καραμαν για αυτην την κοπελα δεν σε προβληματισαν ; :grin: :headbang:
 

Johnny Red

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2011
Μηνύματα
655
Κριτικές
10
Like
113
Πόντοι
236
Σκεφτομαι και εγω να επισκεφθω την Εβελινα αλλα δεν εχω μουστακι ρε γαμωτη μου :headbang:

Θα εχω αραγε τυχη :huh:

Αν είναι να πάρεις πρόγραμμα με 69, πάρε τέτοιο....θα σκαλώνει και η μύτη μέσα....θα την τρελάνεις τη γυναίκα!!!!!!!!! :grin: :grin: :grin: :grin:
images
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom