Νέα

Μπουρδέλα στας Σέρρας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα band
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 777
  • Εμφανίσεις 124K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
στο 1ο διπλα στο χρυσο δουλευει μια ξανθια
στο 2ο λες διπλα απο το 1ο δουλευει μια ξανθια Χριστινα γυρω στα 65 και ανω.
Τωρα αν αλλαξαν μες στην βδομαδα  και πηγε διπλα δεν το γνωριζω  παντως το Σαββατο ηταν στο 2ο. η ξανθια που λες  εκει που ειναι το σπιτακι των γιαγιαδων.


 

romanabr

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2009
Μηνύματα
28
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
διπλα στο χρυσο τις 2 τελευταιες εβδομαδες δουλευει αυτη η ξανθια που λεω δεν ειναι τοσο μεγαλη οσο ειναι η γρια που λες πριν απο αυτην δουλευε μια μελαχροινη μαλλον ελληνιδα, δεν ειμαι σιγουρος, τωρα δεν ξερω αν το σαββατοκυριακο δουλευει αλλη παντως κ αυτη που λεω ενα μπαζο ειναι
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
διπλα στο χρυσο τις 2 τελευταιες εβδομαδες δουλευει αυτη η ξανθια που λεω δεν ειναι τοσο μεγαλη οσο ειναι η γρια που λες πριν απο αυτην δουλευε μια μελαχροινη μαλλον ελληνιδα, δεν ειμαι σιγουρος, τωρα δεν ξερω αν το σαββατοκυριακο δουλευει αλλη παντως κ αυτη που λεω ενα μπαζο ειναι
εγω φιλε πηγα το σαββατο 10/09/2011  , αυτες ειδα , την ΕΜΥ και την Χριστινα .

Αν πριν 2 βδομαδες δουλευε αυτη η ξανθια ,  η ,  ηταν αλλη ξανθια , πες μας κανα ονομα αν ειναι , δεν πηγα πριν 2 βδομαδες που λες , δεν γνωριζω .
Αν παλι  αλλαξε αυτη την βδομαδα κατι , αν ειναι  κατι ενημερωσε μας σε παρακαλω  ,  αν ειναι και ξαναπας οκ.

οτι εχει μπαζα συμφωνω μαζι σου  , αστα να πανε , απογοητευτηκα τελειως .
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Με την Ολγα που γραψατε συναδελφοι { τραβελι η μη  }  :think: :think:την ξανθια αμερικανα  στο Νο4 . τεταρτο πισω απο την Δ.Ε.Η. ηρθε ?  ξερει κανεις να μας ενημερωσει ???

πηγα το Σαββατο 10/09/2011 και δεν την βρηκα , με φαγε η περιεργεια με αυτα που γραφατε να δω τι ειναι τρανς η μη , αλλα ηταν κλειστο το σπιτακι. :(



 

TAKISMT

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2008
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
Συναγωνιστές το καβλόμουνο η Μίνα στο σπίτι Νο 3 έχει εμφανιστεί ??
Το καλοκαίρι που είχε κατέβει Αθήνα παίχτηκαν τρελά σκηνικά.... :knockinb:  :knockinb:!!
Περιμένω ενημέρωση για το Μινάκι...και ανεβαίνω Σέρρες !!!
 

gt13

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
445
Κριτικές
9
Like
397
Πόντοι
21
τσακαλια η μαρθα η ξανθια με τα βυζια πετρα δουλευει ακομα σερρες?
 

valant

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
παιδια σερρες παιζει καμια καλη βιζιτα?....αν γνωριζει κανας συναγωνιστης κατι ας ενημερωσει με p.m.....
 

KOSTAS131

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Με την Ολγα που γραψατε συναδελφοι { τραβελι η μη  }  :think: :think:την ξανθια αμερικανα  στο Νο4 . τεταρτο πισω απο την Δ.Ε.Η. ηρθε ?  ξερει κανεις να μας ενημερωσει ???

πηγα το Σαββατο 10/09/2011 και δεν την βρηκα , με φαγε η περιεργεια με αυτα που γραφατε να δω τι ειναι τρανς η μη , αλλα ηταν κλειστο το σπιτακι. :(εχει φυγη παιδια
 

gipas78

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Μετα απο πολυ καιρο ειπα να κανω μια τσαρκα μπας και εχουν κανει καμια αλλαγη τα αχουρια της πολης μας που θελουν να λεγοντε και "ΟΙΚΟΙ ΑΝΟΧΗΣ" :2funny: :2funny: :2funny:Τιποτα μαγκες... η μονη αλλαγη που κανανε ειναι να πανε τσατσα και πουτανα απο το ενα σπιτι στο αλλο...δηλαδη η Ολγα η αμερικανα  :P :P :P εφυγε απο το σπιτακι της δεη και πιγε στο αλλο διπλα στο χρυσο με την τσατσα μαζι. δεν κσερω αν εκει καποιες μερες δουλεθει και το αλλο το κσενερωτο πλασμα με την κυταριτιδα που ειναι σαν να γαμας προβατο  :zfuck: γιατι η τσατσα μου ειπε ΣΗΜΕΡΑ ειναι η ψυλη ξανθια και βγαινει η [ολγα] αλλα με αλλο ονομα ποθ δε το κρατησα γιατι μολισ την ειδα την εκανα με 1000
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Παρασκευη 28η Οκτωβριου ! Μετα τις 19,30 η ωρα !

1ο σπιτακι Ολγα ψιλη ξανθια Τr. ελληνο-αμερικανα καταθεση με 30 ευρω κανει και 69 με 40 ευρω! Μου φυγε η περιεργεια τουλαχιστον ηταν μια εμπειρια με την Ολγα ! ανεβασα και κριτικη.Γενικως μετρια πραματα !
Αν συναντουσα την ΕΜΥ-μελαχρινη  θα την εκανα με 1000 !!! Μια απογοητευση μου ηταν αρκετη !
2ο σπιτακι ηταν κλειστο μαλλον λογω γιορτης , ξεκουραστηκε η γιαγια .Ετσι κι αλιως κι να ηταν ανοιχτο με καμια γιαγια δεν θα την γαμουσα  :knockinb:!
3ο σπιτακι δεν πηγα να δω. Σκεφτηκα λογω εορτης μπορει να νε κι αυτο κλειστο και την εκανα  :badair:για Δραμα !
4ο σπιτακι  ηταν κλειστο συμφωνα με τα λεγομενα  της τσατσας λογω αλλαγης στο 1ο σπιτακι !


 

Vagos The Pimp

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.965
Like
1
Πόντοι
16
Φίλτατοι πέρα από μπουρδέλα πιστεύετε προσφέρετε κάνα μαγαζί για παιχνίδι με μωράκια των 25 και άνω?
Το "volta" πιστεεύετε λέει τπτ για τέτοιες καταστάσεις? Βλέπω πως συχνάζουν πολλά μιλφάκια εκεί..
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Φίλτατοι πέρα από μπουρδέλα πιστεύετε προσφέρετε κάνα μαγαζί για παιχνίδι με μωράκια των 25 και άνω?
Το "volta" πιστεεύετε λέει τπτ για τέτοιες καταστάσεις? Βλέπω πως συχνάζουν πολλά μιλφάκια εκεί..
Το Βολτα ειναι καφε Vagos The Pimp εχει και το Μελι Γαλα κι το Μπρικι πολλα μωρα ανω των 25 που θες ...!
Αν δεν γινεις κυνηγως πως θα γινει η κατασταση , παιζει κι το αλλο σημερα να σε κολησουν απο μονες τους αυτο εξαρτατε απο πολλους παραγοντες !
Εξαρτατε το τι ψαχνεις !Οι Σερραιες ειναι γενικως πολυ καυλιαρες οποτε χτυπα καμια πορτα ισως σου ανοιξει καμια με αυτα που ζητας !
Καλη τυχη φιλε !
 

Sauron

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2005
Μηνύματα
219
Κριτικές
8
Like
50
Πόντοι
1
Το 4ο σπιτακι γιατι εξαφανιστηκε απο τον καταλογο??
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Το 4ο σπιτακι γιατι εξαφανιστηκε απο τον καταλογο??
Καλημερα φιλε Sauron δεν εξαφανιστηκε να σε σιγουρος το ελενξα πρωτος εγω.

πατα το λινκ εδω να το δεις ! Απλα γραφει αριστερα οτι ειναι Κλειστο !
Με το που θα ανοιξει θα το βγαλουμε απ κει που ειναι !



Εμαθες τιποτα ανοιξε ? Εκεινη η Βουλγαρα η Τζενη τι εγινε ? Συμφωνα με τα το φορουμ δουλευε στο 4ο σπιτακι !

Σημερα θα κανω μια περιληψη απο τις κοπελες που περασαν απο τα σπιτακια των Σερρων .
Απο οτι γραφτηκαν εδω και απο τις κριτικες που μπηκαν.
Θα το κανω χρονολογικα .
Παρακαλω τους συναδελφους Σερραιους αν εχουν τον χρονο και την διαθεση να μας ενημερωνουν οσο γινετε εστω και 1 φορα την βδομαδα για καθε σπιτακι ονομα κοπελας /βαρδιες που δουλευει/υπηρεσιες και το ποσό .

Να γραφετε και κριτικες για αυτο εγινε η προσπαθεια αυτη εκ μερος μου !


Απο μερος μου θα προσπαθησω να ερχομαι εστω και 1 φορα την βδομαδα θα το συνδιασω με την πολη Δραμα .
Ενας λογος ειναι τα παραπανω χιλιομετρα που κανω , μετα οι κοπελες σας εδω  :S, να με ειλικρινης δεν εμεινα και ευχαριστημενος απο τα μπου...σας  :S, μακαρι να ερθουν καινουργιες και καλες κοπελες και να σας επισκεπτομαι τακτικα οπως κανω  στην πολη Δραμα  :sunglasses:.






 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Από  NOTNot  28/06/09, 09:09 απαντηση #26 στην σελ.2

Επίσκεψη στις Σέρρες βράδυ Σαββάτου 27.6.Τα δυο μαγαζιά προς Αη Γιάννη κλειστά....Το μοναδικό ανοιχτό είναι το παραδοσιακό απέναντι από την πύλη του στρατοπέδου.Η κοπέλα αδέρφια ήταν με τα εσώρουχα κανονικά έξω!!!!!Σκοτάδια μαύρα και ηλικία δεν θα μπορούσα να πω με ακρίβεια αλλά ξανθιά με ωραίο κορμί,αρκετό στήθος αλλά.....χαλάστηκα που την είδα έξω...Οπότε στις Σέρρες κατάθεση δεν έγινε


--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Εβγαλα συμπερασμα  οτι  υπολειτουργουν  τα 2 σπιτακια  Νο3/Νο4   εδω κι χρονια  !
Γιαυτο θα θελα να συμβαλετε κι εσεις στην ενημερωση σας !
Ισως δουλευουν μονο μια βαρδια  ή δουλευουν συγκεκριμενες μερες ή και ώρες  τι αλλο να υποθεσω. :think:
Με παρακινησε στην σκεψη αυτη ο φιλος Sauron !
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Ειπωθηκε παλια εδω για τις κοπελες .

Άννα  Μαρία ?
και μια αναφορα εγινε  για ...Όνομα Νταιναι ή Νταιανα ή κατι τέτοιο..???
και μια Εμανουελλα ?

σε ποιο σπιτακι δουλευαν οι κοπελες ? θυμαται κανεις ?

 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Για το Νο1  σπιτάκι πέρασε   μια που βγάζε  γάλα  από τα  βυζιά της . όνομα δεν γνωριζουμε  ???
Πέρασε  μια  Μεξικάνα  μελαχρινή  ντεμεκ μεξικανα με απιαστα ελληνικα , σύμφωνα με το σχόλιο   του σερβιτόρου. που εκανε κατω απο την κριτικη μου στην ΕΜΥ .  όνομα δεν γνωριζουμε  ???
Η  ΕΜΥ η μελαχρινή
Και η Όλγα τρανς που είναι πρόσφατα  μετακόμισε από το σπιτάκι  Νο4 . μαζί με την τσατσα !


Για το σπίτι  Νο2   όλο  γιαγιές  και  μαύρες  τίποτα το αξιολογο  
Εγώ  βρήκα  μια Χριστίνα ξανθιά  γιαγιά .
Επίσης  μας είπε ο σερβιτόρος  σε σχόλιο του  που έκανε   κάτω από την κριτική  μου τις Χριστίνας .
από Servitoros
25-09-2011

Αυτό φέρνει και κάτι μαύρες. Αλλά να μην τις προτιμήσετε επειδή συνήθως έχουν AIDS. :think:

και που τα γνωριζει ο τυπος ολα αυτα με κανει πολυ εντυπωση .
Ασε που μονο 2 κριτικες του ειδα και μηνυματα 0 εδω στο θρεντ !

επισης γραφει στο σχολιο του ...

Το μόνο ενοχλητικό εδώ είναι η γριά, η οποία μάλιστα κάνει και πολύ πελατεία.

εδω εφαγε μαυρο το σπιτακι κι αυτος μας λει για πολυ πελατεια κανει η γιαγια... :2funny: :2funny: :think:

από romanabr   « Απάντηση #60 στις: 17/01/11, 21:09 »
τι κατάντια έπεσε σε αυτήν την πόλη ούτε μια της προκοπής δεν έχει κάτι 70άρες έχει μόνο


Τελευταια φορα που πηγα 28η Οκτωβριου το βρηκα κλειστο !


Αυτα για τα 2 πρωτα σπιτακια του Νομου Σερρων.
 

Vagos The Pimp

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.965
Like
1
Πόντοι
16
Φίλε πέρσι είχα πάει με κάτι φιλαράκια να δούμε τι παίζει στα μπουρδελάκια των Σερρών και ήταν ανοιχτό μόνο ένα.. Μπαίνουμε μέσα και ήταν μία γριά ξανθιά πουτανιάρα στη συμπεριφορά με κορμάκι.. Γάμισετα φρικάραμε και φύγαμε. Πολύ παρακμή η πουτσοπόλη των Σερρών σε όλα της.. Παρακμή στα μπουρδέλα, παρακμή στην νυχτερινή ζωή, παρακμή στην αγορά, παρακμή παντού... Τα πράγματα άλλαξαν ριζικά από τότε π ήμουν μόνιμος κάτοικος Σερρών ως μαθητής..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom