Νέα

Μπουρδέλα στας Σέρρας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα band
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 777
  • Εμφανίσεις 124K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
1ο Σερρων : Κλειστον !  Αγνωστο ποτε θα ξανα ανοιξει  :dunno:

2ο Σερρων : New Girl Στελλα απο Αλβανια ! Πιπινι 23 χρονων μελαχρινο με μικρα καυλιαρικα βυζακια μουνι ξυρισμενο με μια γραμμη γουνακι στο πανω μερος !
           Προγραμματα: 30 ευρω το απλο !
                        60  ευρω ακαποτο τσιμπουκι και 69 !  με 60 μπορεις να κατσεις και 30 λεπτα !
                        100 ευρω ακαποτο τσιμπουκι και 69 και κωλο !  
                        150 ευρω  για 1 ωρα  με πολυ σπεσιαλ περιποιηση και μια εκπληξη απο την κοπελα !

                          Δεν πηρα το προγραμμα της 1 ωρας δεν μπορω να σας πω την εκπληξη ! ;)


        Η καινουργια κοπελα ηρθε την Πεμπτη που μας περασε εχει δηλ. 5 μερες στις Σερρες !

        Πηρα το Προγραμμα των 60 ευρω και περασα Θαυμασια ! Θα ακολουθησει κριτικη !

        Ευχομαι να μεινη η Στελλα και  να μην ξαναφερουν τις γιαγιαδες ή Μαυρες που λενε σε αυτο το σπιτακι !
     Πολυ μαυρο εφαγε το σπιτακι εως περσι , ειδε και αυτο μια ασπρη μερα επιτελους ευχομαι η ευχη μου να πιασει !

      Η Τσατσα ηταν η ιδια που την ειδα και στο 1ο την 1η φορα που πηγα !
       
        Εχουμε και φωτος απο το δωματιο  :rockon:
 
                       
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
ακολουθουν φωτος απο το το δωματιο απο το σπιτακι 2ο Σερρων !
 

Συνημμένα

  • 2ο Σερρων 01.jpg
    2ο Σερρων 01.jpg
    46,1 KB · Εμφανίσεις: 25
  • 2ο Σερρων 02.jpg
    2ο Σερρων 02.jpg
    35,4 KB · Εμφανίσεις: 21

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
συνεχεια φωτος 2ο Σερρων !
Βλεπουμε εχει 2 για ζεστη μια θερμαστρα και 1 κλιματιστικο ! Τα εβαλα για να μην πουν μερικοι  οτι ειναι κρυο το δωμματιο και κρυονουν ή κρυωσαν  ! Λειτουργουσαν και τα 2 γιατι ειχε τσουχτερο κρυο εξω ! Απλα ειπα την κοπελα να το κλειση γιατι μεσα στο δωματιο ηταν φουρνος εφτανε η θερμαστρα κατα την διαρκεια του σεξ !
 

Συνημμένα

  • 2o Σερρων 03.jpg
    2o Σερρων 03.jpg
    34,3 KB · Εμφανίσεις: 21
  • 2o Σερρων 04.jpg
    2o Σερρων 04.jpg
    21,7 KB · Εμφανίσεις: 26

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
ο νηπτηρας
 

Συνημμένα

  • 2o Σερρων 05.jpg
    2o Σερρων 05.jpg
    37,7 KB · Εμφανίσεις: 19

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Στο 3ο δεν πηγα , πηγα καπακι στο 4ο .

Στο 4ο η Τζουλια η Βουλγαρα !
Κανει προγραμματα 30 το απλο
και ακαποτο τσιμπουκι με 60 ευρω ! Τελος το  69 και μισαωρα και ωρα προγραμματα ! Ετσι με ειπε .
Φιανετε οντως ανορεξατη για δουλεια  :S

Ακολουθει και φωτος απο το δωματιο ! Θα ανεβασω και κριτικη ! Αλλα δεν θα μηνει για πολυ καιρο θα φυγει με ειπε !
Στο καλο να πας και να πας απο κει που ηρθες...Στην χωρα σου την Βουλγαρια με τα ιδια λεφτα γαμαω 1 ωρα με δινουν και ρεστα ενα 10 ευρω  για το ακαποτο προγραμμα που θελεις και 60 ευρω ευτυχως που δεν πηρα με 60 ευρω ! Εκλαψα τα 30 ευρω ! :S

 

Συνημμένα

  • 4o Σερρων.jpg
    4o Σερρων.jpg
    53,4 KB · Εμφανίσεις: 17

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Στο καλό να πας και να πας από κει που ήρθες...

Η Τζουλια  είναι Βουλγάρα  25 ετών έτσι με είπε. Είναι από τον Νοεμβρη στις Σέρρες  !
Είναι  1,60 ύψος  καστανά  μαλλιά   {μάλλον τα βάψε λόγο γιορτών  πριν τα είχε μαύρα όπως μας  περιέγραψε ο ακανες  στην κριτική του }       νταρντάνα  και σκύλε φάτσα !  Βυζιά   αρκετά μεγάλα !
Επίσκεψις  το Σαββατόβραδο  14/01/2012 μετά τις 20,20  !  Δεν είχε πελατεία.
Με υποδέχτηκε  η Τζούλια  η Τζένη  δεν ήταν  αν και δεν την  είδα ποτέ  μου .
Καλησπέρισα το κορίτσι  με το τσιγάρο στο στόμα  και  όταν με ειδε με είπε  {νο πουσα } θα πει στα βουλγάρικα απαγορεύεται το κάπνισμα !  Εγώ κατάλαβα  δεν θέλει πουτσα  και πήγα να την κάνω . Με είπε που πας   ? πέτα  το τσιγάρο  και έλα μέσα.
Έτσι και έκανα. Με είπε τα προγράμματα. Κάνει  απλό με 30 ευρώ και μόνο ελεύθερο στοματικό με 60 ευρώ ! Δεν κάνει  69  και σταμάτησε τα προγράμματα μισάωρα και  ώρας .
Πήρα το πρόγραμμα  των  30 ευρώ το απλό και πέρασα στο δώμα.
Δεν φαινόταν να είναι  ορεξάτη .
Η συμμετοχή  της  ήταν  ανεπαρκή !
Πιπα μέτρια μέχρι χάλια  του ενός λεπτού  με το ρολόι  ! Στάσεις  με άρχισε  με ιεραποστολικό μετά στα 4  και έπειτα ήρθε από πάνω μου !
Δεν με άφηνε να πιάνω ούτε βυζιά ούτε να τα γλείψω   ούτε  το σώμα της .
Η  φάση ήταν ούτε καν τελείωσα σηκώνετε και φεύγει  με λέει  τελείωσε η ώρα  ! Κοιτώ το ρολόι  με το  λίγο μπιρι μπιρι στο σαλόνι  ένα 5 λεπτο διήρκησε  μετά  ώσπου να ξεντυθώ  να έρθει  πάλι κάνα  5 λεπτο συμμετοχή  στο δωμάτιο  ούτε 7 λεπτά !
20:45 ήμουν  στην εξώπορτα  όταν κοίταξα το ρολόι  !
Με αποχαιρέτισε  και στα βουλγάρικα  {Μπλαγκονταρια  Ντοβιζντανε } ευχαριστώ χαίρετε  !
Την είπα εγώ  δεν  χαίρετε  και φυγα  !
Δεν την συστήνω  σε κανέναν  !
Στο καλό να πας και να πας από κει που ήρθες...Στην χώρα σου την Βουλγαρία με τα ίδια λεφτά γαμαω 1 ώρα  με 2 εκτονώσεις  με δίνουν και ρέστα ένα 10 ευρώ  για το ακαποτο πρόγραμμα που θέλεις και 60 ευρώ ευτυχώς που δεν πήρα το πρόγραμμα  με 60 ευρώ ! Έκλαψα όμως   τα 30 ευρώ. :S

 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Καλημερα σας και καλη βδομαδα !

Σαββατοβραδο 21/01/2012 μετα τις 22,00 εκανα μπουρδελοτσαρκα στα σπιτακια των Σερρων !

1ο Κλειστον !
2ο Η Στελλα απο Αλβανια εκανα καταθεση  :rockon: :rockon:
3ο Η Ολγα με φωτος απο το ανακαινισμενο σπιτακι , καταθεση στην Ολγα , η Ολγα καλυτερη εγινε στο  :knockinb:  :rockon: :rockon:
4ο Η Τζουλια

Μακρια ακουσα πολλα ασχημα προσοχη Ελληνες Σερραιοι και οσοι πανε προς τα κει πορνοτουριστες ...

τα σχολια μετα γιατι εχω πολλες ενημερωσεις σημερα  ;) :rockon: :rockon:


θα ανεβασω και κριτικες απο τις κοπελες  :rockon: :rockon: :rockon:





 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Νο 3 σπιτακι  ==>> δωματιο δεξια ανακαινισμενο προσφατα !

 

Συνημμένα

  • aa.jpg
    aa.jpg
    55,5 KB · Εμφανίσεις: 20
  • bb.jpg
    bb.jpg
    54,9 KB · Εμφανίσεις: 19

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
συνεχεια Νο 3 σπιτακι δωματιο δεξια ανακαινισμενο προσφατα !!!
 

Συνημμένα

  • cc.jpg
    cc.jpg
    41,4 KB · Εμφανίσεις: 14
  • dd.jpg
    dd.jpg
    33,3 KB · Εμφανίσεις: 18

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
και μια απο εξω ηταν πισσα στο σκοταδι με λιγο φωτισμο που εχει το σπιτακι αυτο εβγαλε  η φωτομηχανη μ   :grin:

εκανα το κατα δυναμην αλλα συναδελφοι οτι μπορει και η τεχνολογια κανει , θαυματα δυστυχως δεν κανει  :grin:
 

Συνημμένα

  • ee.JPG
    ee.JPG
    87,1 KB · Εμφανίσεις: 22

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Ενα σχολιο στον ακανε συναδελφο ! Δικιο ειχε ο ακανες ισως τα ειδε ή οι φιλοι του πριν ανακαινιστει στο σπιτακι Νο.3 !
Το δωματιο αριστερα ακομα δεν ανακινιστηκε θα ανακαινιστη και αυτο συντομα  το δε σαλονι ειναι σουπερ αλλα θα το φτιαξει πιο τελειο  :rockon:


Για το Ν0.4 σπιτακι γινανε  κλοπες τωρα τελευταια  εις βαρος των πελατων την ωρα που γαμανε και διαφορες διαπλοκες , μπηκε και η ασφαλεια απο οτι με ειπε ενας πελατης τα ειδε ολα ο ανθρωπος εκει {διαπλοκες με ασφαλεια...}  :S  με ειπε να μην πατησω καν μεχρι να φερουν καινουργια και να στρωσουν τα πραματα , για αυτο ξαφανηστηκε η Τζενη {τσατσα-νταβας συμφωνα με τον ακανε οπως την αποκαλεσε }.
Θα το δουλεψει για κανα μηνα ακομη η Τζουλια ! Ετσι κι αλιως δεν θα πηγαινα αλλα με αυτα που ακουσα μου σηκωθηκε η τριχα !
Γι αυτο Προσοχη ετσι κι αλιως ειναι μαπα το καρπουζι η Τζουλια αλλα μην βρεθητε σε περιπετειες  :Sσας το ενημερωνω !

Σας συστηνω στο 2ο που ηρθε η Στελλα το πιπινι και στο 3ο στην Ολγα  !








 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Big Tits  and Round Ass

Κατάθεση  Σαββατόβραδο  21/01/2012  μετά  τις  22,30  στην  Όλγα .

Η Όλγα  εμφανισιακά σας την  περιέγραψα  στην κριτική μου στο 1ο σπιτάκι  που την πετυχα.

Είναι ευγενική και πρόσχαρη δεν βιάζεται στο δωμάτιο.
Η τσατσα επίσης ευγενική , ήταν η ίδια  από το 1ο σπιτάκι.

Τα  Προγράμματα  άλλαξαν  .

Το απλό 30 ευρώ !
Το 69 & ισπανικό  50 ευρώ!
Δίνει  κωλο με 100 ευρώ !
Και  κάνει  πρόγραμμα  1 ώρας με 150 ευρώ !

Πέρασα με το πρόγραμμα  των  50 ευρώ  !

Η  Όλγα  κάνει  μεν τα ακροβατικά της  αλλά  αυτή  την φορά  ήταν πολύ  ευγενική  στο κρεβάτι απέναντι μου  , ούτε  με διέταζε  σαν να ήμουν  δούλος  και αυτή αφέντρα.
Ότι κάναμε {αλλαγή στάσεων}  με γλυκό τρόπο το λέγε  και  με άφηνε  να πιάνω και να φιλώ να δαγκώνω  τις  φυσικές βυζαρες της.
Δεν  της έγλυψα το μουνακι  απλά αρκέστηκα  στο ισπανικό !
Με την τσαχπινιά της με κάνε και έχυσα  ! 

Παρκινγκ βάζω  2
Τσατσα βάζω 10
Υπηρεσίες κοπέλας βάζω  9
Από ομορφιά βάζω 8
Χώρος ένα  8 {ανακαινιζετε ο χώρος} {σαλόνι και  το  δεξί  δώμα  ήδη ανακαινιστήκαν  βλέπε φωτός  στο θρεντ  Σερρών}
Μέσος όρος απόδοσης ένα  9
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Baby  Ass

Κατάθεση το Σαββατόβραδο 21/01/2012 μετά τις 22,00 η ώρα !


Στέλλα από Αλβανία ! Περιγραφή  της κοπέλας και  τα προγράμματα  της  δείτε στην 1η  κριτική .
Πήρα αυτή την φορά  το πρόγραμμα  των…
.. 100 ευρώ ακαποτο τσιμπουκι και 69 και κωλο !
Αφού πλήρωσα τον οβολό μου τα  100  ευροπουλα  μπήκα στο δωμάτιο !
Κάναμε πρώτα  τα συνηθισμένα {στάσεις  , γλειψίματα …} όπως και την προηγούμενη φορά.
καραμπαλινκ  , 69 ,  καραμπαλινκ και ακαποτο τσιμπούκι  εναλλάξ  την βαζω +10 !
Φτάσαμε στο κωλαρακι  , πριν  το βάλω  επεξεργαζόμουν την  πίσω πόρτα της  με τα δακτυλάκια μου .  Μετά από λίγο  με λέει τον Θελω από πίσω καυλα μου.Εβαλε  λίγο κρέμα  ισα ισα να γλιστρήσει  μέσα στην μαύρη  τρύπα  ο μικρός κουκλακης .
Αλλάζει καποτα  και  με παίρνει λίγο  ξανά πίπα  και τις το βάζω  στην κωλοτρυπιδα της  έβγαζε κραυγουλες αλλα τις άρεσε  με λέγε μην σταματάς  δώσε δώσε  μωρό μου  μέχρι  που  έχυσα.

Η παραμονή μου στο δώμα ήταν  30 λεπτά .

Συνάδελφοι σπεύσατε όσοι γουστάρετε πιπίνια !  χαλαλι το 100 σταρικο  δεν πήγε χαμένο το ευχαριστήθηκα  .
Την επομένη  φορά  θα την πάρω για μια ώρα  να δω και την έκπληξη  που θα με κάνει.
Είμαι  περίεργος  ! 
Η κοπέλα ξέρει να κάνει σωστά την δουλειά της.

 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
Paides exw parei kai thn olga kai tin tzeny(otan den eixe ginei akoma tsatsa :P) kai thn tzoulia th boulgara prin tis giortes kapou 23dekembr..Kai oi treis metries tipota to spoudaio....
Eixa na paw apo tote twra afou o kouklakis mas enimerwse trexw amesws sto mikro pipinaki th stella :cheesy:
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Paides exw parei kai thn olga kai tin tzeny(otan den eixe ginei akoma tsatsa :P) kai thn tzoulia th boulgara prin tis giortes kapou 23dekembr..Kai oi treis metries tipota to spoudaio....
Eixa na paw apo tote twra afou o kouklakis mas enimerwse trexw amesws sto mikro pipinaki th stella :cheesy:
Τρεχα φιλε κι γω αυριο ή μεθαυριο  θα σας επισκευτω τα μερη σας  :bounce-glasses: θα την ξαναπαρω την Στελλα το πιπινακι  :knockinb: :knockinb:
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Σαββατοκυριακο 28/01/2012 και 29/01/2012  μπουρδελο τσαρκες στα σπιτακια των Σερρων !

1ο Σερρων : Κλειστον !!! Θα ανοιξει με ειπε η τσατσα απο το 2ο αλλα δεν ξερουν ποτε ακριβως !

2ο Σερρων : Η Στελλα απο Αλβανια το πιπινι καταθεση 1 ωρας το Σαββατο-βραδο 28/01/2012 περασα πολυ ωραια μαζι της. :smitten: :smitten: :smitten:

                  Ξανακαταθεσα και χτες 29/01/2012 στην Στελλα με το ακαποτο τσιμπουκι και 69  !  


3ο Σερρων : Η Ολγα αυτο το ΣΚ δεν καταθεσα αν και ηθελα τοσο πολυ να την ξαναπαρω !


4ο Σερρων : Η  Τζουλια η Βουλγαρα την ειπα ενα γεια και την εκανα λουις  :badair: ψυχη δεν ειχε ουτε ενα αμαξι ουτε χτες , μα  ουτε το Σαββατο ασε που με αγριοκοιταξε και χτες και προχτες  οταν μου  ανοιξε την πορτα και με αρχισε τα ξενα , πρεπει να σε internatιonal  διερμηνεας να καταλαβεις αυτα που σου λει ,  τα λει και γρηγορα γαμωτη  :tickedoff: που να καταλαβεις ...! :grin:


 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
FILE KOUKLAKI PIGA X8ES STH STELLITSA :cheesy: PIRA TO APLO 30EURO EKATSA KANA 20LEPTO MESA ;)PIPES EGLIFA VIZAKIA KAI KANAME K 3 STASEIS ;) :*
AKSIZEI PISTEUW GIA 30 EURW. TWRA 100EURW GIA KWLARAKI KAI 69 MOU FENONTAI POLLA.....
MHN AGXWNESAI ME TH TZOULIA KSERW EGW LIGA BOULGARIKA THA SE PAW NA SINENOITHEITE :cheesy:
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
FILE KOUKLAKI PIGA X8ES STH STELLITSA :cheesy: PIRA TO APLO 30EURO EKATSA KANA 20LEPTO MESA ;)PIPES EGLIFA VIZAKIA KAI KANAME K 3 STASEIS ;) :*
AKSIZEI PISTEUW GIA 30 EURW. TWRA 100EURW GIA KWLARAKI KAI 69 MOU FENONTAI POLLA.....
MHN AGXWNESAI ME TH TZOULIA KSERW EGW LIGA BOULGARIKA THA SE PAW NA SINENOITHEITE :cheesy:
αξιζει η Στελλα  :smitten: :-* φιλε το ξερω , και το απλο με 30 ευρο και τα αλλα προγραμματα της ,  την πηρα με ολα τα προγραμματα που κανει και εμεινα υπερ ευχαριστημενος  και σε θεμα χρονου και περιποιησης  :rockon:

ειδα meteo.gr βλεπω χιονισε εκει σημερα σε σας  και ποσο θα ηθελα ναρθω  το ΣΚ να την ξαναγαμησω την Στελλα  :smitten:

Για τα αλλα προγραμματα οσο αντεχει η τσεπη του καθενος φιλε , αφου περασες καλα και με 30ευρω/20λεπτο αυτο μετραει ;)


Για την Τζουλια θα την παρουμε παρτουζα και συ θα με εξηγης στα Βουλγαρικα  το τι θα μας λει :cheesy: :2funny:



 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
xaxaxaxaxa omorfantra mou!!!!!!!!! :cheesy:  :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom