Νέα

Μπουρδέλα στας Σέρρας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα band
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 777
  • Εμφανίσεις 125K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ROMULUS100

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2012
Μηνύματα
1
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Για σας ειμαι Σερραιος απο το Γαζωρο Σερρων . Πηγαινω οταν ευκαιρω  στα μπουρδελα μας . Την Τσικνοπεμπτη που πηγα δεν περασα καλα με την Τζουλια απαρεδεκτη .
Μονο η Στελλα ειναι καλη απο ολες. Η Ολγα ειναι μετρια προς χειροτερα.
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Καλως ηρθες νεε στο σαιτ περιμενουμε οταν πηγαινεις ενημερωσεις  :rockon:

Σαββατο 18/02/2012 απογευμα μπουρδελοτσαρκα στα σπιτακια των Σερρων .

1ο Σερρων Κλειστον !  Αναμενουν την νεα κοπελα . :rockon:
2ο Σερρων  Η Στελλα   :smitten:  Αλβανιδα πιπινι  , καταθεσα 30 ευρω το απλο , οπως παντα πολυ καλη η Στελλα  :smitten:  :rockon:
3ο Σερρων Η Ολγα
4ο Σερρων Η Τζούλια η Βουλγαρα


==> Αναχωρηση για τον επομενο σταθμο Δραμα !!!
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Σαββατο  10/03/2012   μπουρδελοτσαρκα  στις  Σερρες   μετα  τις  17.30  η ωρα     .
1ο Σερρων : ακομα αναμενουν  την κοπελα   :rockon:                Αλλα  η γραφειοκρατια... :S
2ο Σερων   : Η  Στελλα  :smitten:  καταθεση   απλο  30 ευρω  !  
3ο Σερρων  : Κλειστον  
4ο Σερρων   : Η  βουλγαρα  η Τζουλια  .

Επομενος  σταθμος  Δραμα


Ξαναπηγα  μπουρδελοτσαρκα    και  την Κυριακη (χτες)  11/03/2012 βραδυ    πριν  παω  στο Καζινο   Φινιξ   για την Κυριακατικη κληρωση.

2ο Σερρων :
 Ξανακαταθεσα  στην   Στελιτσα  :smitten: με 60 ευρω .
 3ο  Σερρων  : ανοιχτο   Η ΟΛΓΑ.
4ο  Σερρων :  Η Τζουλια .
 

 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Χτες βραδυ Παρασκευη 23/03/2012στις   21,00 η ωρα Εξπρες μπουρδελοτσαρκα στα μονο 3 σπιτακια που ειδα των Σερρων  ;)
Ειχα Ραντεβου στις 22,00  με τον  φιλο και συναδελφο  ο up-load-boy απο την Δραμα να κανουμε κει (στην Δραμα)  τσαρκα ...

1ο Σερρων   Κλειστον σε αναμονη η νεα κοπέλα  :rockon:
2ο Σερρων    Η Στελλα  :smitten: απο Αλαβανια το πιπινι (δεν καταθεσα) , Την Συνιστω ανεπιφυλακτα ανεξαρτητως αν εγω δεν  :zfuck:
3ο Σερρων    Η Ολγα
4ο Σερρων   Η Τζουλια η Βουλγαρα

και απο κει παραπλευρως τον δρομο ακουλουθησα το 1ο χλμ. (παράδρομος) ε.ο. Δράμας-Σερρών & Σερρών-Οινουσσών (Ιπποκράτους), εστριψα δεξια μεχρι που βγηκα στα Carrefour και απο κει πηρα την ε.ο. Δράμας-Σερρων  για τον επομενο σταθμο την Δραμα .

 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Παρασκευή ( χτες )    6/04/2012  γύρω  στις   23,30  η ώρα   μπουρδελοτσαρκα στα  σπιτάκια των Σερρών

1ο  Σερρών Νέα κοπέλα. Η Ελίνα   από Ρωσία , αδυνατη με μικρα βυζακια  :boobies: 1,70 μ.    πιπίνι     22 χρονών   μελαχρινό  με πιρσινκ στον αφαλό  .  Καθαρό  ξυρισμένο   μουνάκι     .
Την  Πέμπτη  5/04/2012    άνοιξε  το  σπιτάκι   .

Προγράμματα

30 ευρώ  το απλό   τσιμπούκι  με καπότα και  σεξ
40 ευρώ με 69
50 ευρώ ακαποτο τσιμπούκι
Και με  70 ευρώ κωλαράκι
80 ευρώ  για  μισή ώρα .  
150 ευρώ  η ώρα .

Πήρα  το πρόγραμμα των  50 ευρώ  .

Από ομορφιά    δεν με άρεσε   και  τόσο   ίσως   άλλους   να  τους    αρέσει   η  Ελίνα .  
Προκαταρτικά 0 . Μέτρια    πίπα .  
Δεν κάνει καραμπαλινκ .
Συμπεριφορά  στο κρεβάτι    την βάζω  5.

Ελίνα ,Ελίνα, παίρνω φόρα  κι όλα τ' άπλυτα στη φόρα

Θα ανεβάσω και κριτική   . Αν προλάβω  σήμερα  αλλιώς  από  Δευτέρα .

2ο  Σερρών    Η Στέλλα   :smitten: Αλβανίδα κατάθεσα   το απλό   των 30 ευρώ  !
Η  Στέλλα  όπως  πάντα  σταθερή  αξία   για την πόλη   των Σερρών .
Έχω  γράψει   αρκετές  κριτικές  για την  Στέλλα . :smitten:

3ο Σερρών      Η  Όλγα

4ο  Σερρών     Η  Βουλγάρα .  Η Τζούλια

Όσο  για τα άλλα τα σπιτάκια  τα  γνωστά   υπάρχουν  και κριτικές   για  Τζούλια  και Όλγα .

Καλό Πάσχα   σε όλους   :smitten: :grouphug: :smitten:

και καλα βολια  :knockinb: :knockinb: :knockinb:

24-04-08_happy_easter.jpg



 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Ελίνα ,Ελίνα, παίρνω φόρα  κι όλα τ' άπλυτα στη φόρα

Παρασκευή ( χτες )    6/04/2012  γύρω  στις   23,30  η ώρα   μπουρδελοτσαρκα στα  σπιτάκια των Σερρών

1ο Σερρων
Είδα  φως  στο σπιτάκι   και  πήγα  .

Έφερε   μια   νέα κοπέλα.  Η Ελίνα   από Ρωσία , αδύνατη με μικρά βυζάκια   1,70 μ.    πιπίνι     22 χρονών   μελαχρινό  με πιρσινκ στον αφαλό  .  Καθαρό  ξυρισμένο   μουνάκι     .

Την  Πέμπτη  5/04/2012   ξανά  -  άνοιξε  το  σπιτάκι   .

Προγράμματα

30 ευρώ  το απλό   τσιμπούκι  με καπότα και  σεξ
40 ευρώ  με 69
50 ευρώ  ακαποτο τσιμπούκι
Και με  70 ευρώ κωλαράκι
80 ευρώ  για  μισή ώρα .  
150 ευρώ  η ώρα .

Πήρα  το πρόγραμμα των  50 ευρώ  .

Από ομορφιά    δεν με άρεσε   και  τόσο   ίσως   άλλους   να  τους    αρέσει   η  Ελίνα .  
Προκαταρτικά 0 . Μέτρια    πίπα .  
Δεν κάνει καραμπαλινκ .
Συμπεριφορά  στο κρεβάτι    την βάζω  5.
Η κοπέλα  είναι  χαμογελαστή   ευγενική  και  ολιγομίλητη   αλλά  μέσα  στο δωμάτιο   μας   τα χαλαει .

Αφού  έδωσα  τα  50 ευρώ   μπήκα  στο δωμάτιο  .

Έρχεται   μετά   από λίγο η  κοπέλα  χαμογελώντας   ενώ   εγώ  ήμουν   ήδη   ξαπλωμένος   στο κρεβάτι.
Κατευθείαν   με πιάνει τον  πουτσο  με τα χέρια  της  για να τον σηκώσει  δίχως  προκαταρτικά   δεν με σηκωνόταν  με την  μια  . Άρχισε  να τον παίζει πιο  γρήγορα  με τα χέρια της  σε γρήγορο  ρυθμό  , μου σηκώθηκε  με τα χίλια  ζόρια .  :S
Μετά  με  γλύφει   το  πουτσο   χωρίς  καπότα  θα  λεγα  καμία  5 λεπτά  , ούτε  καραμπαλινκ  με κάνε  να καυλώσω  ,   προσπάθησα   να  την  πω  να την κάνω λίγο  γλυφωμουνι  σε στάση  69  και δεν δέχτηκε , ούτε  δάκτυλα  στο μουνακι της  με  άφησε  ,   έπειτα   και περνά  την καπότα  ,   ξανά  με κάνει  πίπα  με καπότα  και ανεβαίνει  από πάνω μου  ύστερα  κάθεται  στα  τέσσερα  και  μετά  ούτε  3 λεπτά με λέει  έλα από πάνω  μου. (ιεραποστολικό ) .  Την  σφυροκόπησα  άρχισε  τα  βογγητά  της  αν  και δεν  κοιτούσε  το ρολόι  της  προσπαθούσε   με  την  συμπεριφορά της να σε ξεπετάξει  από  το δωμάτιο  και  να φύγει  .  Κουράστηκα   έλεγε …..φυσούσε   ξανά  φυσούσε    γιατί  έσκαβες  όλη μέρα  μωρη  ?  Από εδώ  από κει  τελικά έχυσα  μέσα στο μουνι της  αλλά δεν το ευχαριστήθηκα . :S

1ον με άγχωσε  από την αρχή  με την χειρονακτική της  εργασία. :S
2ον ξανά  με  άγχωσε  στην  στάση  ιεραποστολικό  όταν  με λεγε  κουράστηκα  .
Πόσο  να  σε γαμησα  μωρη   ούτε   7  λεπτά   και κουράστηκες   ?  Φαντάσου και   να είχες  και ουρά  πελατεία   μέχρι  της  Ταβέρνες  του Αι-Γιαννη  . :grin:

Εγώ  πάντως  δεν θα την  ξανά προτιμήσω  ,     αν  ίσως  αλλάξει   στο μέλλον   …..
Μερικοί  άνθρωποι  αλλάζουν  όταν  θα  καταλάβουν   ότι  θα  τους  λείψουν  τα  ευρώ   και   θα  παίζουν  όλη  την μέρα    χαρτιά  και θα τρώνε πατατάκια από βαρεμάρα. :)


Η μονη  που αξιζει  στις Σερρες ειναι  η Στελλα   :smitten:  


 
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.772
Κριτικές
183
Like
3.164
Πόντοι
8.535
kouklakis κριμμα ρε που δεν περασες καλα...κ ειδικα με 50 αρι ποναει κιολας...ειναι σπασιμο...ευχομαι να ειναι η τελευταια σου φολα...
καλο πασχα μαν. :rockon:
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
ΠΑΙΔΙΑ Η ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΥΡΑ ΧΑΛΙΑ ΜΗΝ ΠΑΤΕ!!!ΜΑΚΡΙΑ!!!ΜΕΓΑΛΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΗΓΑΜΕ ΜΕ ΕΝΑΝ ΦΙΛΟ ΜΟΥ,ΜΠΑΙΝΕΙ ΠΡΩΤΟΣ Ο ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ ΟΥΤΕ ΤΟΥ ΣΗΚΩΝΟΤΑΝ ΜΕΤΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΤΗΣ ΤΟΝ ΒΑΛΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΜΠΑΙΝΕ!!!!!ΤΟΝ ΛΕΕΙ ΤΟΝ ΕΧΕΙΣ ΜΕΓΑΛΟ ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΤΗΣ ΤΟΝ ΕΒΑΛΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΕ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΤΟΥ ΛΕΕΙ ΠΕΡΑΣΕ ΜΙΣΗ ΩΡΑ ,ΕΝΩ ΕΙΧΑΝ ΠΕΡΑΣΕΙ 11 ΛΕΠΤΑ!!!ΦΥΓΑΜΕ ΜΕ ΒΡΙΣΙΔΙΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΗΤΑΝ Κ Η ΚΩΛΟΓΡΙΑ Η ΠΑΤΣΑΒΟΥΡΑ ΤΣΑΤΣΑ ΓΑΜΩ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΩΝ ΔΥΟ!!!!!!!!ΕΓΩ ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΝ ΠΕΤΑΞΑ 30ΕΥΡΩ ΧΕΧΕΧΕ!!!!
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
ΠΑΙΔΙΑ Η ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΥΡΑ ΧΑΛΙΑ ΜΗΝ ΠΑΤΕ!!!ΜΑΚΡΙΑ!!!ΜΕΓΑΛΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΗΓΑΜΕ ΜΕ ΕΝΑΝ ΦΙΛΟ ΜΟΥ,ΜΠΑΙΝΕΙ ΠΡΩΤΟΣ Ο ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ ΟΥΤΕ ΤΟΥ ΣΗΚΩΝΟΤΑΝ ΜΕΤΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΤΗΣ ΤΟΝ ΒΑΛΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΜΠΑΙΝΕ!!!!!ΤΟΝ ΛΕΕΙ ΤΟΝ ΕΧΕΙΣ ΜΕΓΑΛΟ ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΤΗΣ ΤΟΝ ΕΒΑΛΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΕ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΤΟΥ ΛΕΕΙ ΠΕΡΑΣΕ ΜΙΣΗ ΩΡΑ ,ΕΝΩ ΕΙΧΑΝ ΠΕΡΑΣΕΙ 11 ΛΕΠΤΑ!!!ΦΥΓΑΜΕ ΜΕ ΒΡΙΣΙΔΙΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΗΤΑΝ Κ Η ΚΩΛΟΓΡΙΑ Η ΠΑΤΣΑΒΟΥΡΑ ΤΣΑΤΣΑ ΓΑΜΩ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΩΝ ΔΥΟ!!!!!!!!ΕΓΩ ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΝ ΠΕΤΑΞΑ 30ΕΥΡΩ ΧΕΧΕΧΕ!!!!
...αφου ξαπλωνει στο ιεραποστολικο  παραξενα θαρεις θα την ρουφηξει το στρωμα , πρεπει να την πιανεις τα κολωμερια και να κρατας ισοροπια την ωρα που  :knockinb:μπαινει γαμησετα ανχωθηκα γενικως εγω , οπως θα διαβασες την κριτικη μου .
Καλα αυτη η τσατσα στο 1ο , εχει γυρισει ολα τα μπουρδελα των Σερρων μονο στο 2ο ακομα δεν πηγε  :2funny:

Μπηκες αργα να δεις εδω να προλαβενατε το κακο  , κριμα πανε και του φιλου σου τα 30 ευρω  :'( :'( :'(
Εγω εχασα πενηνταρικο το κλαιω ακομη  φιλε Κωστακη :'( :'( :'(
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
kouklakis κριμμα ρε που δεν περασες καλα...κ ειδικα με 50 αρι ποναει κιολας...ειναι σπασιμο...ευχομαι να ειναι η τελευταια σου φολα...
καλο πασχα μαν. :rockon:
κριμα κλαιω ακομα το 50ρικο φιλε  :'( :'( :'(
μακαρι να ειναι τελευταια φορα .
Για αυτο τις λενε ...τανες αλιως θα τις λεγαν Οσιες ... :cheesy: 
Το γαμησι σε μπου.. ειναι Ρισκο σαν το λαχειο ή θα κερδισεις απολαυση  σε καλο μωρο ή θα χασεις :)
Καλο Πασχα και σε σενα  :rockon: :rockon: :rockon:
 

up-load-boy

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2009
Μηνύματα
284
Like
0
Πόντοι
1
Πήρα  το πρόγραμμα των  50 ευρώ  .

Καλά φιλε kouklakis πρέπει να πάει να καθαριση δυο οχτάωρα σκάλες σε καμιά πολυκατικια η να πλένει πιάτα σε καμια λατζα
απο το πρωι μέχρι το βραδυ για να καταλαβει πως βγενουν 50 ευρω το κοριτσακι.... :s&m_3:
ίσως σε λιγο καιρό που δεν θα περνάει η μπογιά της να καταντήσει έτσι....
Καλο πασχα.
 

valant

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
που ειναι ρε παιδια η αλβανιδα το πιπινι...περασα κανα δυο φορες αυτες τις μερεςαπο το 2ο και ηταν μια γρια καμια 60χρονων.....
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
που ειναι ρε παιδια η αλβανιδα το πιπινι...περασα κανα δυο φορες αυτες τις μερεςαπο το 2ο και ηταν μια γρια καμια 60χρονων.....
εφυγε θα ρθει αλλη πιπινα , δεν δινουν αδειες μονο 3 μηνες στα Σερρας απ οτι μου ειχε ειπε η ιδια , δεν ηθελα να σας το πω για να μην απελπιστητε , παλι καλα που κατσε και τοσο η Στελλα  :smitten:
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Σημερινη  μεσονυχτια μπουρδελοτσαρκα μετα την πολυωρη παραμονη στα σπιτακια  της Δραμας ηταν γυρω στις 01.00 π.μ. μπηκε 29.04.12 πριν 10 ωρες δηλ.

Ολες οι ξενερωτες παλι εδω  :S   :headbang: :headbang: :headbang:

4ο Σερρων Κλειστον προσωρινα  , Περιμενουν την Εμμυ (τις Πατατες Βροντου)
3ο Σερρων Η Ολγα
2ο Σερρων Η Τζουλια η Βουλγαρα (απο το 4ο Σερρων -αλλαξε ο μανωλιος και φορεσε τα ρουχα του αλιως   :grin:)
1ο Σερρων Η Ελινα απο Ρωσια
 

akanes5

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2011
Μηνύματα
10
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Οντως ξενερωτες , σε παρακολουθω κουκλακη που γραφεις και ενημερωνεις στα επαρχιακα και αποδρασα απο την πολη και πηγα στην Δραμα αλλα εφαγα πατατα , εντυπωσιαστηκα απο το παλατι ,  δεν πειραζει καθε εμποδιο σε καλο .
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Σαββατο-12.05.2012 μετα τις 18.00 και χτες 13.05.2012 αργα το βραδυ μετα τις 00.30

Μπουρδελοτσαρκα στα σπιτακια των Σερρων χωρις καταθεση  :knockinb:

4ο Σερρων Κλειστον προσωρινα  , Περιμενουν την Εμμυ (τις Πατατες Βροντου)
3ο Σερρων Η Ολγα
2ο Σερρων Η Τζουλια η Βουλγαρα (απο το 4ο Σερρων -αλλαξε ο μανωλιος και φορεσε τα ρουχα του αλιως  )
1ο Σερρων  Η Ελινα απο Ρωσια

τα ιδια και τα ιδια στασιμοτητα στο Ν.Σερρων  :S

Σαββατο μετα την τσαρκα πηγα Βουλγαρια στα γνωστα λιμερια  :grin: εκει καταθεσα  :knockinb:
γυρνοντας την Κυριακη βραδυ  απο Βουλγαρια παλι τα ιδια ειδα  :S
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Παρασκευή 01.06.2012    ,  22,30  η ωρα μπουρδελοτσαρκα στα σπιτακια των Σερρων.
& Δευτερα 04.06.2012   ,   20,00 η ωρα  μπουρδελοτσαρκα στα σπιτακια των Σερρων.

1ο Σερρων Η Ελινα απο Ρωσια
2ο Σερρων Η Τζουλια η Βουλγαρα
3ο Σερρων Η Ολγα

New Girl

4ο Σερρων
Η Σουζυ Βουλγαρα γυρω στα 25 χρονων μεγαλα τιτς  :tits2:
Εδω και 1 βδομαδα ανοιξε φερανε και καινουργια τσατσα απο Βουλγαρια.

Καταθεση με το απλο 30 ευρω ,  λεπτομερειες στην κριτικη .

Σούζυ τσούζει      
Και μου λεγες:
"Τσούζει μα μη σταματάς.......

 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
4ο Σερρων

Σούζυ τσούζει      
Και μου λεγες:
"Τσούζει μα μη σταματάς.......


Παρασκευή 01.06.2012  γύρω  στις   22,45  η ωρα .

Το σπιτάκι  είχε κλείσει  για λίγες  εβδομάδες  ήταν  να φέρουν  μια  Ελληνίδα  όπως  με πληροφόρησαν  οι τσατσαδες  από τα διπλανά  σπιτάκια  τελικά  έφεραν  πάλι βουλγάρα τστατσα  και  κοπέλα την Σουζυ.
Η  Σουζυ  εχει  μια  εβδομάδα  στις  Σέρρες  .
Η  Σουζυ Βουλγαρα ,  είναι  μελαχρινή   ,  25   χρονών    ,   με λίγο καστανόξανθα  μαλλιά  , 1,70 μ.  σώμα  μέτριο  λιγάκι  γεματούλα   με μεγάλα τιτς.

Τα προγράμματα της  Σουζυς

30 ευρώ το απλό  με καπότα και σεξ
50  ευρω το απλο  συν  το    69
60 ευρω με παραπάνω  ώρα  !

Όταν πήγα με υποδέχτηκε  μια  νέα τστατσα  λιγνή   , κοντή  ,  είναι  ευγενική  αλλά  άμα δεν ξέρεις  και λίγο Βουλγάρικα  μπορεί να φύγεις  όπως  και φύγε  ένας  πελάτης  πριν από μένα  απογοητευμένος .Πρόλαβε  και μπήκε  πρώτος  και όπως  μπήκε  τον βλέπω να βγαίνει  σε  3 λεπτά  έξω .
Το πάλεψα  στην αρχή  με τα προγράμματα   να με δώσει να καταλάβω  τι ακριβώς  κάνει η κοπέλα  .Ευτυχώς  που βγήκε  και η Σουζυ  στο σαλόνι  και  την εξηγούσα   για το γλειφομουνι  και την πίπα δίχως καπότα . Είχε  λίγο  πλάκα  ο διάλογος   μαζί τους  ,  καλά  που δεν είχε  κόσμο  στο σαλόνι  θα γινόμουν  Ρέντη  . :grin:
Αφού  τις έκανα  να γελάσουν  με  λέει   μετά  θα περάσεις   η τσατσα  τις  είπα  οκ. Έδωσα  τα  30 ευρώ  και  πέρασα .
Στο κρεβάτι   στα  προκαταρτικά  είναι  λίγο   επιφυλακτική   στην αρχή   δεν  θέλει να την ορμάς  (απότομα)  με την μια  με το  μαλακό  σιγά σιγά  άμα την χαϊδεύεις  με τρόπο   αρχίζει  και κουνιέται  θα σε δώσει  αυτό που ζητάς .
Έπειτα   στην πίπα  καλή  ήταν  αφού   με   πέρασε  το σκουφάκι  μου ανέβηκε  από μόνη της  από πάνω  δίχως  να την πω  τι θα κάνει .
Έπειτα   ιεραποστολικό  μετά  στα τέσσερα και ξανά πάνω κάτω  (μια αυτή από πάνω μια  εγώ από πάνω )  βογκούσε  και με λέγε  στα βουλγαρικά  κιάλλο  κιάλλο  την πήρα  και στην πλάγια  στάση  και την δακτυλιασα  την κωλοτρυπιδα της  , εκεί  έχυσα .
Έβαζα   και   ενδιάμεσα  λίγο δακτυλάκι  στο μουνι της  όταν  αλλάζαμε  στάσεις  δεν  το πολύ  γούσταρε  μόνο από έξω .

Παραμονή  στο δώμα   πάνω  από 20 λεπτά  !
Δεν βιάζεται   η κοπέλα  ούτε  κοιτά  την ώρα  απλά  θέλει να σε ευχαριστήσει  όσο το δυνατόν   να μην  φύγεις παραπονούμενος . :)



 

gipas78

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπον παιδια ακουσα τον kouklaki και εκανα τη θυσια και πηγα στη Σουζη. Γυφτοβουλγαρα ,λιγο στρουμπουλη . Χαμογελαστη και σου δειχνει οτι εχει ορεξη για δουλεια αλλα ......... Μπηκα στο  δωματιο με 50  για 69 και γαμισι και η πιπα με καποτα. Ερχεται το γυφτοβουλγαρακι στο μπαμ και με καθιζει στο κρεβατι και ξεκινα πιπα ακαποτη!!! Χωρις να πω τιποτα. Μαλλον το πενινταρικο εκανε τη δουλεια. Αφου με καυλωσε καλα καλα και γουσταρα στα προκαταρτικα στο γαμισι ειναι ενα τιποτα. Ξενερωτη! Τελος παντων... εχυσα. Σηκωθηκα να φυγω και μολις εχω βαλει εσωρουχο ερχετε γοναταει και ξεκιναει παλι πιπα ωσπου  τα εδωσα μεσα στο στομα.Ξυνιστικε λιγο αλλα δεν πειραζει . Ειχα να κανω καιρο καταθεση στην πολη μας και στην τελικη καλα εκανα!!!! Αντε να δουμε ποτε 8α γινουν τα μουρδελα μας αξιολογα. Ξανα στη Σερρες δυσκολα... :headbang:  :headbang:  :headbang:  :headbang:  :headbang:
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Λοιπον παιδια ακουσα τον kouklaki και εκανα τη θυσια και πηγα στη Σουζη. Γυφτοβουλγαρα ,λιγο στρουμπουλη . Χαμογελαστη και σου δειχνει οτι εχει ορεξη για δουλεια αλλα ......... Μπηκα στο  δωματιο με 50  για 69 και γαμισι και η πιπα με καποτα. Ερχεται το γυφτοβουλγαρακι στο μπαμ και με καθιζει στο κρεβατι και ξεκινα πιπα ακαποτη!!! Χωρις να πω τιποτα. Μαλλον το πενινταρικο εκανε τη δουλεια. Αφου με καυλωσε καλα καλα και γουσταρα στα προκαταρτικα στο γαμισι ειναι ενα τιποτα. Ξενερωτη! Τελος παντων... εχυσα. Σηκωθηκα να φυγω και μολις εχω βαλει εσωρουχο ερχετε γοναταει και ξεκιναει παλι πιπα ωσπου  τα εδωσα μεσα στο στομα.Ξυνιστικε λιγο αλλα δεν πειραζει . Ειχα να κανω καιρο καταθεση στην πολη μας και στην τελικη καλα εκανα!!!! Αντε να δουμε ποτε 8α γινουν τα μουρδελα μας αξιολογα. Ξανα στη Σερρες δυσκολα... :headbang:  :headbang:  :headbang:  :headbang:  :headbang:
gipas78 τωρα αρχιζω και ζηλευω με 50 ευρω ,  πιπα ακαποτη , χυνεις την μια  φορα και ξανα-χυσες την 2η και στο στομα εμενα τετοια δεν με κανε με 30 ευρα  :S, μαλλον αναλογα με τις ορεξεις της και τα ευρα , ειναι η Σουζη στο  :zfuck: :grin:
καλα εκανες αφου σου κατσε για 2  :zfuck: το 50αρικο .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom