Νέα

Μπουρδέλα στα Χανιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 841K
  • Ετικέτες
    χανιά
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Φίλε η Χριστίνα (Milf) λέω αυτή που είναι πάνω στισ σκάλες όχι αυτή που λες εσύ.Αυτή που΄λες είναι τελείως μαλακισμένη.
A,εντάξει τοτε.Λέω και εγω ειναι δυνατον να μας πουνε μιλφ ενα μικρο κοριτσακι,οπως η Μαλακισμενη Χριστίνα?Όντως παντως,οση φυσικη ομορφια κι αν εχει,εξανεμιζεται απο την μονιμη ξυνιλα στο προσωπο της.Πολυ σπαστικό το κοριτσακι.Αυτή που ειναι παντως πανω απο τις σκαλες,ειναι για πολυ βαριες καυλες.Μόνο στα Χανια μπορουν να επιβιωνουν απο το πουτανιλικι,τετοιες μιλφαρες.Πολυ πεσμενα τα Χανια,κριμα.Το καλοκαιρακι μονο,φερνουν τιποτα καλυτερο, συνηθως.
 

zaharis99

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
94
Κριτικές
7
Like
33
Πόντοι
0
A,εντάξει τοτε.Λέω και εγω ειναι δυνατον να μας πουνε μιλφ ενα μικρο κοριτσακι,οπως η Μαλακισμενη Χριστίνα?Όντως παντως,οση φυσικη ομορφια κι αν εχει,εξανεμιζεται απο την μονιμη ξυνιλα στο προσωπο της.Πολυ σπαστικό το κοριτσακι.Αυτή που ειναι παντως πανω απο τις σκαλες,ειναι για πολυ βαριες καυλες.Μόνο στα Χανια μπορουν να επιβιωνουν απο το πουτανιλικι,τετοιες μιλφαρες.Πολυ πεσμενα τα Χανια,κριμα.Το καλοκαιρακι μονο,φερνουν τιποτα καλυτερο, συνηθως.
Φίλε Ακόρεστε η Χριστίνα πάνω στισ σκάλες είναι καλή γιατί γλύφει καλά και με όρεξη.Φυσικά ενοώ το πρώτο σπίτι πάνω στις σκάλες που μπαίνεις στο στενό
 

zaharis99

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
94
Κριτικές
7
Like
33
Πόντοι
0
παιδιά τι γίνεται στα Χανιά? Εχει έρθει τίποτα καλό? λέω να κατηφορίσω σήμερα για ενα γρήγορο.
 

kritikos2

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2006
Μηνύματα
121
Like
2
Πόντοι
1
δηλαδή αυτήν την περίοδο δεν παίζει τίποτα καλό μινωος? όποιος ξέρει ποιες είναι τα τραβελια παρακαλώ να πει γιατί δεν έχω εμπειρία και παίζει να την πατήσω. 
 

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
Οποιος ενδιαφρερεται για call girl η Αννας ισχυει ψαχτε στις Κρητικες Αγγελιες
 

klimt1979

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2007
Μηνύματα
34
Like
0
Πόντοι
0
ξερει κανεισ κανενα call girl σε Ρεθυμνο και Ηρακλειο γιατι πηρα την Αννα τηλ και μου ειπε μονο Χανια,δε βγενει πιο εξω. ευχαριστω
 

zaharis99

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
94
Κριτικές
7
Like
33
Πόντοι
0
Παιδιά τι γίνεται στα Χανιά?Εχουμε τίποτα καλό? Σήμερα με το χιονιά έχουμε όρεξη για κανένα γαμήσι...Που θα πάμε ρε παιδιά?
 

natsolibre

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
118
Like
0
Πόντοι
1
Γεια σε ολους.Ξερει κανεις να μου πει αν υπαρχουν κοπελες στα χανια που δεχονται κατ'οικον και αν ναι ποσο παει το μαλλι?Ειχα ακουσει για καποια κοντα στα δικαστηρια αλλα τωρα εχει ανεβει αθηνα,
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Τι γινεται ρε παιδια?Νεκρα μεγαλη εχει πεσει.Παιζει τιποτα αξιολογο στα μπουρδελα των Χανιων τον τελευταιο καιρο?Αν καποιος εχει παει τελευταια,ας ενημερωσει το λαο.Εγω θελω να παω να εξερευνησω το εδαφος,αλλά φοβαμαι οτι και καμια αξιολογη να μην παιζει,και να εχει ακομα τα ιδια μπαζα και χειροτερα,θα παραστρατησω.θα παρασυρθω δηλαδη και θα μπω σε καποια μουφα,που θα λεει μη το ενα μη το αλλο,μην ακουμπας.Δεν ειναι τοσο το θεμα των χρηματων,αλλα οτι ξενερωνω με μαλακισμενες.Κι αυτο συμβαινει μονο στα Χανια.Δεν ξερω γιατι.επειδη ειναι διπλα διπλα τα σπιτακια,συνεννοουνται μεταξυ τους να προσφερουν ιδιες υπηρεσιες?δηλαδη μηδαμινες?Πραγματικα δεν ξερω.Στο Ηρακλειο,ας πουμε δεν εχει περισσοτερα μπουρδελα,αλλά ολο και κατι καλο θα πετυχεις.Οποτε υπαρχει το ενδεχομενο να περασεις ξενερωτα,αλλά και το ενδεχομενο να περασεις πολυ ομορφα.

Κι αν ξερει καποιος να μου πει:Γιατι εχουν σκαψει ολα τα Χανια?Των δρομο των μπουρδελων που τον εχουν σκαμενο κανα τετραμηνο,ποτε θα τον φτιαξουν?Περιμενουν να φυγει το δισεκτο,να τους φερει γουρι?Δηλαδη απο το 2009 και μετα?
ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΟΥΓΚΑΝΤΑ ΜΑΣ
 

Μανώλης_Δ

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2007
Μηνύματα
11
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλά τα λές συναγωνιστή...Ουγκάντα και χειρότερα είμαστε...Ελπίζω ο χειμώνας που μας αποχαιρετά σε λίγο, να πάρει μαζί του και την ξεραήλα που υπάρχει σ' αυτήν την πόλη. Στη Μίνωος τίποτα το αξιόλογο , όπως τα ξέρεις.
Αλλά και στο Ηράκλειο που ήμουνα το περασμένο Σάββατο,  και πήγα μια βόλτα σε τέσεερα μπουρδέλα όλο μπάζα...
Με την ευκαιρία ξέρει κανείς να παίζει κάτι από κρητικές αγγελίες για Χανιά?
 

m.i.m.i.s

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2008
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
παιδια παίζει τιποτα καινούργιο
 

leo17

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
155
Like
0
Πόντοι
1
Αντε να φυγουμε κανα δυο μερες Αθηνα μπας και δουμε λιγο φως γιατι εδω που ειμαστε δεν βλεπω προκοπη.
 

zaharis99

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
94
Κριτικές
7
Like
33
Πόντοι
0
Συναγωνιστές..Μόλις γύρισα από Μίνωος.Κοντοπούτανο καλό έχει έρθει.Μίνωος 3 είναι το πρώτο σπίτι όπως μπαίνεις από το πρώτο στενό από πάνω.Είναι καινούρια , ξανθιά,τέλειο σώμα γυμνασμένο αδύνατο, μικρό στήθος σιλικονάτο,κάνει καλό τσιμπούκι και ανεβαίνει απώ πάνω και κάνει καλά γλυψίματα, δεν βιάζεται καθόλου και τα τιμάει τα λεφτά της.Η ηλικία της πρέπει να είναι 26 με 30 αλλά πολύ καλοδιατιρημένη.Θα μείνει λίγες μέρες λέει στα Χανιά και δεν πρέπει να την χάσετε.Να της πείτε ότι μάθατε για αυτή από το ιντερνετ και να σας περιποιηθεί .Η τσατσά είναι τραβέλι παλιό της Μίνωος και είναι πολύ ευγενική.Τρέξτε και θα με θυμηθείτε...
 

zaharis99

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
94
Κριτικές
7
Like
33
Πόντοι
0
Συναθλητές σήμερα επεισκέφτηκα πάλι την ιδια στην Μίνωος.Πέρασα πολύ καλά .Η γυναίκα τα τιμάει τα λεφτά της.
 
OP
OP
S

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Μωρέ φτιάξανε το δρόμο ή ακόμα εργοτάξιο είναι?
 

leo17

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
155
Like
0
Πόντοι
1
Καλα ρε zaharis99 εσυ εισαι τακτικος εμας ρωτας?
 

zaharis99

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
94
Κριτικές
7
Like
33
Πόντοι
0
Καλα ρε zaharis99 εσυ εισαι τακτικος εμας ρωτας?
Ναι γιατί μου είπαν ότι μία Κλαίρη από μπουρδέλο των Αχαρνών  έχει βάλει αγγελία στα Χανιώτικα Νέα ότι είναι Χανιά και δουλεύει στη Μίνωος.
 

leo17

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
155
Like
0
Πόντοι
1
Μπα κατεβηκε καινουργιο κομματι απο τας Αθηνας?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom